Jak žít a sledovat finále Stanley Cupu

Podívejte se na finále Stanley Cupu


Finále Stanley Cupu 2017 je jedna událost, kterou si nechcete nechat ujít! Bohužel mnozí z vás, kteří se nacházejí mimo USA nebo Kanadu, se možná snaží zápasit. Ujišťujeme vás, že máme řešení pro každého, kdo by chtěl sledovat hry – nezáleží na tom kde jsi!

Pokud se nemůžete dostat do finále Stanley Cupu, odkud jste, máme jednoduché 3-krokové řešení, které vám poskytne okamžitý přístup ke všem hrám, bez ohledu na to, kde jste! Dokonce vám ukážeme, jak obejít výpadky, takže vy nikdy nezmeškejte jediný cíl!

Čtěte dál a zjistěte jak!

Pittsburgh Penguins Vs. Nashville Predators

Začínající 30 týmy jsou letošní finále Stanley Cupu až do letošních dvou nejlepších – Pittsburgh Penguins a Nashville Predators!

Pittsburgh je obhájícími se šampióny poté, co minulý rok porazil San Jose Sharks v tomto šestém zápase. Na druhou stranu se Nashville poprvé objeví ve finále!

Vzhledem k tomu, že oba týmy představují špičkové hráče, jako jsou Jewgeni Malkin, Matt Murray a Sidney Crosby, s Pittsburgh Penguins, stejně jako Filip Forsberg a Pekka Rinne z Nashville Predators, bude to bezpochyby vzrušující souboj mezi šampiony a jejich soupeři..

Zde je vše, co potřebujete vědět o letošních finálech Stanley Cupu:

Rozpis finálových pohárů 2017 na Stanley Cup

Tohle je letošní finále Stanley Cupu:

[tabulka “” nenalezena /]

Možnosti streamování finále 2017 Stanley Cupu

Ve Spojených státech, Veškeré národní pokrytí her probíhá prostřednictvím NBC, NHL Network, USA Network, TVA Sport (French) nebo CBC.

V Kanadě, pro třetí místo v rámci stávající 12leté smlouvy Rogers Media bude pokrytí vysíláno sítí Sportsnet a CBC Television a streamováno na Sportsnet Now, CBCSports.ca nebo předplatnou službou Rogers NHL GameCentre Live.

Nezapomeňte, že průkaz Rooff Stanley Cup Playoff Pass stojí 74,99 $ a je přístupný pouze v Kanadě.

Pokud cestujete a stále chcete přistupovat ke svému účtu, přečtěte si našeho podrobného průvodce, jak změnit skutečnou adresu IP na kanadskou adresu IP, a tak přimějte Rogers, aby si myslel, že jste v současné době v zemi – limity omezení (přečtěte si níže, jak zjistit).  

Pro každého, Pokud nemáte televizní předplatné, máte přístup ke kterékoli ze her na Sportsnet TEĎ. Můžete se zaregistrovat za 24,99 $ měsíc, i když dostanete prvních 7 dní zdarma! Pokud zrušíte kdykoli během 7denního období, nebude vám naúčtována platba z vaší kreditní karty.

Na nhl.com mohou diváci, kteří se nacházejí ve Spojených státech, sledovat úplné herní archivy z play-off Stanley Cup 2017 a celé pravidelné sezóny 2016–17 – což znamená, že nemůže chytit hry naživo.

Finále Stanley Cupu - SaferVPN

Mezinárodní diváci mohou sledovat vybrané hry mimo trh (nemůžete sledovat hry svého domovského města, pokud se nacházíte v současné době) ŽIVÉ a on-demand přehlídky play-off a archivů Stanley Cupu a archivů celé pravidelné sezóny 2016–17

(Když k tomu dojde, jednoduše použijte SaferVPN ke změně umístění a získání cizí IP adresy. Přečtěte si více níže).

* Výpadky *

Nezapomeňte, že výpadky proudu mohou stále omezovat vaše prohlížení. Podívejte se na blackout checker NHL na jejich webových stránkách

Mnoho výpadků se týká lidí žijících ve městech, kde se hry odehrávají. Pokud jste například fanouškem Pittsburgh Penguins umístěným v Pittsburghu, server vyhledá vaši IP adresu a zablokuje vaše prohlížení.

Ale Hádej co! Pomocí protokolu SaferVPN můžete také získat adresu IP z jiného města a vyhnout se jí žádný výpadky proudu. Tímto způsobem můžete sledovat všechny hry, dokonce i ty na trhu! Jednoduše se připojíte k SaferVPN – je dobré jít!

Dále vám přesně řekneme, jak!

Jak streamovat NHL hokejové zápasy kdekoli:

Ať už se jedná o geografická omezení, požadavky na předplatné nebo jakékoli jiné digitální zavěšení, SaferVPN může tyto překážky překonat! Změnou vaší IP adresy (váš jedinečný identifikátor na webu) SaferVPN umožňuje uživatelům prakticky změnit jejich umístění na jakékoli místo na světě!   

Postupujte za méně než 30 sekund:

 • Stáhněte a nainstalujte SaferVPN.
 • Spusťte SaferVPN prostřednictvím našich aplikací nebo rozšíření Chrome a připojte se k serveru, na kterém je umístěn provozovatel vysílání, ze kterého chcete streamovat..Použijte VPN pro sledování finále Stanley Cupu
 • Přejděte na web a začněte streamovat finále Stanley Cupu 2017.

To je všechno!

Pokud máte kabelové předplatné u jednoho z provozovatelů vysílání, který zobrazuje hry, můžete se připojit k online vysílání tohoto kanálu a sledovat tok NHL. Pokud jste v zahraničí a je to blokováno, stačí se připojit k vašemu serveru SaferVPN na našich amerických nebo kanadských serverech, abyste obešli veškerá omezení a sledovali hry z celého světa.!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map