Jak zdobyć odblokowany Fire Stick i Amazon Fire TV

Odblokowany Fire Stick Amazon Fire TV


Jeśli chcesz uzyskać dostęp do ton treści objętych ograniczeniami geograficznymi podczas anonimowego przesyłania strumieniowego online, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać odblokowaną kartę Fire Stick lub Amazon Fire TV w zaledwie kilku prostych krokach!

Zarówno Amazon TV, jak i Fire Stick to proste sposoby na przekształcenie telewizora w urządzenie do przesyłania strumieniowego online. A podczas gdy dostęp do dziesiątek tysięcy filmów, programów i innych treści jest niesamowitym, niesamowitym rozwiązaniem do szokujących rachunków za telewizję, urządzenia niestety ograniczają i blokuj geograficznie większość treści. Oznacza to, że do wielu twoich ulubionych aplikacji i usług można uzyskać dostęp tylko z określonych lokalizacji.

Na szczęście mamy proste rozwiązanie. VPN jest łatwą w użyciu, prostą usługą, która zapewnia natychmiastowy dostęp do dowolnej zastrzeżonej zawartości, dając odblokowany Fire Stick lub Amazon TV (możesz używać go również na wszystkich innych urządzeniach!).

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć odblokowaną Fire Stick lub Amazon Fire TV w kilku prostych krokach!

Dlaczego chcesz odblokować Fire Stick & Amazon TV

Odblokowanie Fire Stick ma wiele zalet – niektóre z nich nawet wcześniej nie były brane pod uwagę. Tak jak omawialiśmy w naszym niedawnym blogu o aplikacji Kodi, możesz używać Amazon Fire do strumieniowego przesyłania ulubionych mediów, w tym strumieni poza typowymi strumieniami Netflix, Hulu i HBO, ale potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do jego pełny potencjał. Sprawdź następujące powody, dla których chcesz, aby VPN otrzymał odblokowaną kartę Fire Stick & Amazon TV:

Pokonaj blokowanie geograficzne na swoim telewizorze Amazon & Fire Stick

Czy kiedykolwiek podekscytowałeś się telewizorem lub laptopem, aby obejrzeć nowy lub ulubiony program, aby dowiedzieć się, że nie jest dostępny w Twojej bieżącej lokalizacji?

Na szczęście, VPN łatwo rozwiązuje ten problem. Podczas korzystania z VPN wszystkie dane są przesyłane przez serwer w wybranej przez Ciebie lokalizacji, dzięki czemu Twoje urządzenie wydaje się znajdować w nowej wirtualnej lokalizacji. Po nawiązaniu połączenia z VPN i zmianie lokalizacji zyskujesz natychmiastowy dostęp do ograniczonej zawartości, oszukując dostawcę, aby pomyślał, że jesteś w tym kraju! To takie proste! Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, postępuj zgodnie z naszym szczegółowym przewodnikiem opisanym poniżej.  

Prywatność  

Podczas korzystania z VPN w celu uzyskania odblokowanej karty Fire Stick dane są również szyfrowane za pośrednictwem anonimowego połączenia, co oznacza, że ​​Twój dostawca usług internetowych (ISP), rząd lub ktokolwiek inny próbuje zobaczyć, co twój streaming nie może powiedzieć, kim jesteś, gdzie Jesteś naprawdę zlokalizowane, a nawet przesyłane strumieniowo lub pobierane.

Czyniąc Twoje dane nieczytelnymi i niemożliwymi do śledzenia, VPN zapewnia pełną anonimowość i prywatność w Internecie.

Zwiększone prędkości przesyłania strumieniowego

Po podłączeniu karty Fire Stick lub Amazon TV do sieci VPN może również wystąpić zwiększenie prędkości przesyłania strumieniowego. Wielu dostawców usług internetowych narzuca metody ograniczania przepustowości (spowolnione przesyłanie strumieniowe) dla programów takich jak aplikacje Kodi i Android, takie jak Terrarium TV, Mobdro, Showbox itp..

VPN eliminuje dławienie ISP, umożliwiając połączenie z pełną prędkością zamiast spowolnionej prędkości określonej przez usługodawcę.

Dlaczego nie mogę znaleźć aplikacji VPN dla mojego Amazon TV lub Fire Stick?

Niestety Amazon TV nie ma dostępu do Google Play w celu pobrania aplikacji na Androida. Co więcej, pierwsza generacja Fire TV Stick w ogóle nie obsługuje aplikacji VPN. Bummer racja?

Na szczęście przygotowaliśmy prosty przewodnik na temat odblokowywania Fire Stick i Amazon TV, abyś mógł łatwo podłączyć urządzenie do sieci VPN i rozpocząć strumieniowanie ulubionej zawartości z ograniczeniami geograficznymi, prywatnie.

Konfiguracja SaferVPN na Amazon Fire Stick & Amazon Fire TV

Aby korzystać z SaferVPN na Amazon Fire TV, musisz wybrać jedną z dwóch poniższych metod, aby skonfigurować SaferVPN i uzyskać odblokowaną Fire Stick lub Amazon TV:

 • Używanie komputera PC / Mac z systemem SaferVPN i podłączonego jako hotspot Wi-Fi. Bez względu na to, czy korzystasz z systemu Windows, czy Mac, możesz skonfigurować wirtualny punkt dostępu – co oznacza, że ​​zmienisz komputer w router, przekierowując przez niego ruch internetowy.
  Kroki:
  Aby skonfigurować SaferVPN na Amazon TV lub Fire Stick, upewnij się, że masz laptopa z aktywnym połączeniem internetowym i SaferVPN uruchomionym w systemie.
  • Kliknij Ikona SaferVPN na laptopie i zaloguj się do swojego Konto SaferVPN używając ważnego Nazwa użytkownika SaferVPN i Hasło.
  • Wybierz żądany serwer z listy serwerów i kliknij Połączyć.
  • Po podłączeniu sieci VPN wystarczy przekształcić laptopa w hotspot Wi-Fi, to wszystko!
   Jeśli potrzebujesz szczegółowych wskazówek, jak to zrobić, wybierz odpowiednią platformę:
   • Jestem użytkownikiem komputera Mac
   • Jestem użytkownikiem systemu Windows
 • Korzystanie z routera bezprzewodowego z systemem SaferVPN (router DD-WRT z obsługą VPN). Współpracujemy z Flashrouters, aby dostarczać najszybsze routery z preinstalowanym programem SaferVPN. Po prostu połącz się z żądaną lokalizacją serwera, aby surfować po Internecie tak, jakbyś tam był!
  Jeśli nie masz wstępnie zainstalowanego routera SaferVPN, musisz go najpierw skonfigurować na routerze (zalecany jest router DDWRT). Dowiedz się, jak skonfigurować SaferVPN na różnych routerach.
  Kroki:
  • W menu Amazon Fire TV przejdź do Ustawienia.
  • Wybierz System następnie Sieć.
  • Zobaczysz nazwę routera (na przykład: – SaferVPN), w której właśnie skonfigurowałeś Dostępne sieci. Wybierz to.
  • Wejdz do Hasło routera i poczekaj, aż połączenie zostanie utworzone.

Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami, aby cały Twój ruch przebiegał przez VPN. Następnie podłącz swoją Amazon TV lub Fire Stick do VPN poprzez utworzony wirtualny hotspot i będziesz mógł z niego korzystać tak, jakbyś był w wybranej lokalizacji. Nigdy więcej ograniczeń geograficznych!

Otóż ​​to! Jesteś teraz gotowy do obsługi telewizora Amazon!

Jeśli wszystko brzmi skomplikowanie, nie martw się. Możesz także łatwo zainstalować OpenVPN bez rootowania, postępując zgodnie z instrukcjami opisanymi na tej stronie.

Potrzebujesz pomocy w instalacji naszej sieci VPN na innym urządzeniu? Sprawdź nasze: VPN dla Windows, VPN dla MAC, VPN dla iOS, VPN dla Androida, Router VPN, i nasze Rozszerzenie VPN Chrome.

Zacznij korzystać z VPN, aby odblokować Fire Stick…

Jeśli nie masz jeszcze SaferVPN, uzyskaj subskrypcję już dziś (oferujemy 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, nie masz nic do stracenia!) lub wypróbuj SaferVPN za darmo dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem dzięki odblokowanemu Fire Stickowi, jednocześnie bezpiecznie uzyskując dostęp do zablokowanej strony internetowej z dowolnego miejsca!

Czy masz jakieś uwagi, sugestie lub prośby o nowe funkcje? Skontaktuj się z nami i dołącz do nas w mediach społecznościowych! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map