Jak transmitować na żywo YouTube TV – z dowolnego miejsca!

Transmisja na żywo z YouTube TV z dowolnego miejsca!


Jeśli chcesz transmitować na żywo kanał YouTube TV spoza USA, nie ma problemu! Sprawdź naszą prostą sztuczkę, aby natychmiast zmienić adres IP i zacząć oglądać telewizję na żywo z popularnych sieci w USA! Po co czekać na dostarczenie usługi? Rozpocznij transmisję już teraz.

YouTube TV pozwala użytkownikom z USA oglądać i nagrywać nieograniczoną liczbę transmisji na żywo na 6 różnych kontach! Jeśli masz szczęście, że mieszkasz w jednym z zaledwie 5 obszarów oferowanych w YouTube TV, być może już czerpiesz korzyści z tej usługi.

Jeśli nie mieszkasz w USA, potrzebujesz naszej pomocy. Chociaż powinieneś mieć płatną subskrypcję VPN z listy powodów do prania, na pewno potrzebujesz takiej, aby wyjść z życia w jednym z tych konkretnych miast, aby uzyskać dostęp do YouTube TV.

Ale nie martw się, niewielka cena za dostęp do usługi jest warta 100% dodatkowych korzyści, które otrzymasz, pobierając ją.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie, jak uzyskać dostęp do YouTube TV z dowolnego miejsca na świecie (a nawet jak pokonać lokalne awarie)!

O YouTube TV

W lutym YouTube ogłosił YouTube TV, usługę strumieniowego przesyłania telewizji za 35 USD miesięcznie. Mając na celu wyeliminowanie potrzeby typowej subskrypcji kablowej, YouTube opisuje swoją usługę jako:

„Telewizja na żywo zaprojektowana dla generacji YouTube – tych, którzy chcą oglądać to, czego chcą, kiedy chcą, jak chcą, bez zobowiązań.”

Ogłoszono telewizję YouTube:

Usługa jest obecnie dostępna w USA, choć jest ograniczona tylko do kilku miast: Chicago, Los Angeles, Nowego Jorku, Filadelfii i rejonu zatoki San Francisco. Zobacz wszystkie dostępne lokalizacje.

Nie znajdujesz się w jednym z nich? Nie trać jeszcze nadziei, przejdź do końca tego postu, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz transmitować YouTube TV z absolutnie DOWOLNEJ lokalizacji!

Specyfika YouTube TV

Kanały: YouTube TV oferuje (ograniczony – czytaj więcej) streaming ze sterty popularnych amerykańskich kanałów kablowych – ABC, Fox, CBS, NBC, ESPN i ponad 40 innych.

Cena: Mimo że kosztuje 35 USD miesięcznie, daje natychmiastowy dostęp do maksymalnie sześciu kont z jednoczesnym przesyłaniem strumieniowym do trzech urządzeń jednocześnie.

Sprawdź poniższą tabelę, aby uzyskać podsumowanie korzyści z YouTube TV (cieszymy się, że lewa przewyższa prawą):

[tabela „” nie znaleziono /]

* Ostrzeżenie o rozbieżnościach cenowych*

YouTube TV będzie Cię kosztować 35 USD miesięcznie, ale jeśli zarejestrujesz się na iPhonie lub iPadzie, miesięczny rachunek będzie droższy!

Z jakiegoś powodu w sklepie iTunes Store cena miesięczna wzrośnie do 39,99 USD (plus podatki i opłaty – pamiętaj, aby zarejestrować się na Androidzie lub w Internecie.

Awarie w YouTube TV

Awarie, termin używany do opisania braku emisji niektórych treści telewizyjnych na wybranych rynkach geograficznych, uniemożliwiają niektórym programom transmisję na żywo na YouTube TV.

„Czasami możesz zobaczyć całkowite zaciemnienie niektórych programów w sieciach telewizyjnych. Dzieje się tak, ponieważ YouTube TV jest usługą internetową, a prawa do cyfrowego strumieniowania niektórych programów różnią się od praw do tradycyjnej telewizji. Jeśli na kartach Biblioteka, Strona główna lub Aktywny pojawi się zaciemniony program, zobaczysz ikonę z ostrzeżeniem, że program jest obecnie niedostępny. ” – Dowiedz się więcej o zaniki zawartości na stronie YouTube.

Na szczęście użycie SaferVPN może zmienić twoją wirtualną lokalizację, przezwyciężyć przerwy w dostawie energii i natychmiastowy dostęp do wybranych strumieni!

Wystarczy połączyć się z serwerem w wybranej lokalizacji (zmieniając lokalny adres IP) i oszukać witrynę, aby pomyślała, że ​​jesteś we właściwej lokalizacji! Altówka! Właśnie tak.

Przeczytaj koniec tego postu, aby dowiedzieć się, jak dokładnie transmitować na żywo YouTube TV w 3 prostych krokach.

The Catch

Jak zapewne już przeczytałeś, YouTube TV jest obecnie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście YouTube TV działa wszędzie w USA, to tylko telewizja na żywo jest regionalnie zablokowana w Chicago, Los Angeles, Nowym Jorku, Filadelfii i rejonie zatoki San Francisco. Nadal możesz oglądać ogólnodostępne sieci i wszystkie wcześniej nagrane programy!

Więc jaki jest haczyk?

 • Problem: Cóż, na początek, jeśli nie mieszkasz w USA, możesz myśleć, że w ogóle nie możesz kupić usługi przesyłania strumieniowego!

  Rozwiązanie: Na szczęście wiemy, jak pokonać tę małą przeszkodę w 3 prostych krokach, których osiągnięcie zajmie tylko kilka minut. Przeczytaj następną sekcję, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

 • Problem: Jeśli znajdujesz się poza 5 obszarami oferującymi transmisję na żywo, ale chcesz uzyskać dostęp do lokalnego programu, nie będziesz mógł oglądać swoich ulubionych programów ani wydarzeń.

  Rozwiązanie: Mieć dostęp kanał lokalny transmisja na żywo (ABC, CBS, ESPN itp.) Musisz mieć VPN. Z dodatkowych względów bezpieczeństwa twoja sieć VPN powinna tak naprawdę pozostawać „włączona” przez cały czas.

 • Problem: Jeśli jesteś w USA, ale planujesz wyjechać, nie możesz uzyskać dostępu do żadnych programów na YouTube TV, zarówno na żywo, jak i nagranych, podczas podróży zagranicznych.

  Rozwiązanie: Korzystając z SaferVPN, możesz po prostu kliknąć „WŁ.” I zmienić adres IP na amerykański, natychmiast oszukując usługę, aby pomyślała, że ​​nigdy nie opuściłeś domu

Przeczytaj następny krok poniżej; Mamy tylko rozwiązanie wszystkich twoich problemów!

Jak transmitować na żywo YouTube TV za pomocą SaferVPN

YouTube TV blokuje dostęp, wykrywając lokalizację geograficzną Twojego adresu IP. Dzięki anonimowej sieci VPN, takiej jak SaferVPN, możesz odblokować strony internetowe, ominąć te ograniczenia i uzyskać nieograniczony dostęp do rozrywki.

SaferVPN pozwala natychmiast zmienić adres IP w ciągu kilku sekund. Wystarczy wykonać 3 poniższe kroki, aby zarejestrować się w YouTube TV, jakbyś był w Stanach Zjednoczonych, i kontynuować transmisję swoich ulubionych wydarzeń – bez względu na to, gdzie jesteś!

Dzięki VPN możesz uzyskać dostęp do gier natychmiast i łatwo, bez względu na to gdzie jesteś. Wystarczy 3 proste kroki! Oto jak:

 • Pobierz i zainstaluj SaferVPN (jeśli nie masz jeszcze konta, zaloguj się za pomocą naszej bezpłatnej wersji próbnej).
 • Uruchom SaferVPN i połącz się z serwerem, na którym znajduje się żądany nadawca (w tym przypadku z USA).
  Obejrzyj Oscary na żywo w 2017 roku z dowolnego miejsca
 • Przejdź do strony YouTube TV, zarejestruj się i to wszystko! Możesz transmitować na żywo YouTube TV z dowolnego miejsca! 

To takie proste! Czy masz jakieś uwagi, sugestie lub prośby o nowe funkcje? Skontaktuj się z nami i dołącz do nas w mediach społecznościowych! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Miłego oglądania!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map