Jak oglądać Silicon Valley Season 4 Online Anywhere PLUS Spoilery sezonu zaskakującego

Jak oglądać Silicon Valley Season 4 Online Anywhere


Jeśli zastanawiasz się, co będzie w tym sezonie w Dolinie Krzemowej, zebraliśmy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby złapać debiut z dowolnego miejsca na świecie!

Zupełnie nowy sezon 4 Doliny Krzemowej powraca w HBO w niedzielę, 23 kwietnia (10: 00–10: 30 po południu ET / PT)!

Ta nagradzana przez Emmy seria komedii poświęcona branży technologicznej w Dolinie Krzemowej czeka w tym sezonie na Pied Piper. HBO udało się ukraść trochę światła z Netflix, ale ponieważ HBO jest dostępne tylko w USA, twoja fizyczna lokalizacja ma znaczenie podczas próby obejrzenia.  

Nie martw się! Wiemy, jak to obejść. Powiemy Ci dokładnie, jak odblokować Dolinę Krzemową online i śledź wszystkie dowcipne, śmiechu i śmieszne momenty w tym sezonie!

Obejrzyj #SiliconValley Online – z dowolnego miejsca na świecie! Kliknij, aby tweetować

Kiedy odbędzie się sezon 4 w Dolinie Krzemowej

Premiera sezonu odbędzie się Niedziela, 23 kwietnia (10.00–10.30 ET / PT).

Thomas Middleditch, w którym występuje Richard Hendricks, jest nieśmiałym, samotnym programistą odpowiedzialnym za uruchomienie platformy technologicznej o wartości miliarda dolarów, zwanej Pied Piper. Współpracując ze swoim zespołem doświadczonych programistów, grupa zmaga się z procesem zakładania własnej firmy. W drodze do (pełnego nadziei) sukcesu pracują nad pokonaniem przeszkód, jakie napotykają konkurencyjne otoczenie przedsiębiorcze Doliny Krzemowej.

Jeśli potrzebujesz szybkiego odświeżenia wydarzeń z poprzedniego sezonu, oto podsumowanie sezonu 3:

Nowy sezon będzie kontynuował ich komiczną perspektywę w tym szybkim, zaawansowanym technologicznie przemyśle. Więc czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sezonie i jak oglądać Silicon Valley Online, bez względu na to, gdzie jesteś!  

Przyczepa online do Doliny Krzemowej

Jeśli nie oglądałeś pierwszych trzech sezonów, masz wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć serial tuż przed premierą sezonu!

Oto zwiastun sezonu 4 Doliny Krzemowej:

*Alert spoilera *

HBO wydało także dodatkowy zwiastun sezonu, pokazujący Richarda rezygnacja zespół i zamierzający przyjąć imię Pied Piper, gdy sam wyrusza..
Przeczytaj poniższe spoilery, aby uzyskać więcej informacji!

Oto zwiastun:

Spojlery Silicon Valley Season 4

Sezon 4 prawdopodobnie rozpocznie się od podążenia ścieżką firmy do powrotu do zdrowia po ostatnim oszustwie związanym z farmą kliknięć, które zagroziło Gavinowi Belsonowi Hooliego. Istnieją również spekulacje, że firma przekieruje swoją uwagę na oparty na wideo PiperChat – produkcję wspieraną przez Dinesha i Gilfoyle’a, ale mniej zatwierdzoną przez Richarda. Pod koniec sezonu 3 Elrich jest zaniepokojony swoimi inwestycjami, a Big Head tylko pogarsza sprawę.

Z tych osobistych, wewnętrznych konfliktów staje się jasne, że ten sezon może mieć trochę mniej wspólnego z czynnikami zewnętrznymi, a zamiast tego może dotyczyć ich problemów infrastrukturalnych. „Do tej pory wydaje się, że konflikt nadchodzi z zewnątrz” – powiedział Middleditch. „Założeniem tego sezonu jest to, że konflikt pochodzi z wewnątrz”.

Wygląda na to, że PiperChat wprowadzi świat problemów w firmie, zwłaszcza po pokazie nowego oficjalnego zwiastuna Richard Hendricks rzuca Pied Piper! Jeśli to nie było wystarczająco szalone, najwyraźniej planuje zachować nazwę firmy i wykorzystać platformę do stworzenia „nowego Internetu”.

Chociaż Internet nie rozlał mnóstwa spoilerów, Dolina Krzemowa bez wątpienia będzie kontynuacją zarówno przezabawnej, jak i bezlitosnej rzeczywistości otaczającej branżę startupów. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, czy aplikacja PinesChat firmy Dinesh odniesie sukces w branży, czy też freakout Richarda i wycofanie się z Pied Piper to koniec firmy!

Jak oglądać Silicon Valley Online

Dla tych, którzy nie mają kabla, miejscem, gdzie można złapać debiut w Silicon Valley Season 4, jest HBO Now. Ta platforma OTT pozwala cieszyć się programowaniem i premierami na żywo na dowolnym urządzeniu, bez abonamentu kablowego. Ponadto, jeśli jeszcze nie masz tej usługi, HBO Now daje ci bezpłatny miesiąc na rozpoczęcie. Całkiem niesamowite, prawda?

Silicon Valley 4 Online HBO TERAZ Zaloguj się

Ale poczekaj chwilę – spójrz na drobny druk:

Silicon Valley Season 4 Online Geo Restrictions

„HBO NOW jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. oraz niektóre terytoria USA, w których dostępne jest szybkie łącze szerokopasmowe ”.

Zanim Twoje marzenia się spełnią, mamy proste rozwiązanie, które pozwoli Ci złapać tegoroczny debiut w ciągu kilku sekund – VPN.

Połączenie z VPN umożliwia zmianę adresu IP, który jest zasadniczo unikalnym identyfikatorem w sieci, który ujawnia Twoją fizyczną lokalizację. Zmieniając adres IP, możesz zamaskować swoją rzeczywistą lokalizację i przeglądać internet tak, jakbyś był w innym kraju. Pozwala to na przesyłanie strumieniowe różnych programów i filmów z różnych miejsc!

Oto jak oglądać sezon 4 Doliny Krzemowej z absolutnie dowolnego miejsca:

 1. Pobierz i zainstaluj SaferVPN.
 2. Uruchom SaferVPN na swoim telefonie komórkowym i połącz się z naszym serwerem USA East lub US West, gdzie dostępna jest HBO Now.Silicon Valley Season 4 Dostęp online za pomocą aplikacji mobilnej SaferVPN
 3. Uzyskaj dostęp do HBO TERAZ za pomocą naszego systemu iOS, Android, Windows lub Mac lub po prostu zmień swoją lokalizację geograficzną bezpośrednio w przeglądarce za pomocą naszego szybkiego & bezproblemowe rozszerzenie Chrome.
 4. Pobierz HBO teraz za pośrednictwem Google Play lub Apple App Store i możesz oglądać Dolinę Krzemową online!

*Oprócz HBO Now możesz także obejrzeć premierę sezonu 4 za pośrednictwem SlingTV DISH Network. Usługa cięcia kabli obejmuje rozszerzenie kanału HBO, 7-dniową bezpłatną wersję próbną, a co najważniejsze, bez kontraktu. Dowiedz się więcej o tym, jak uzyskać do niego dostęp w naszym poprzednim poście na blogu Sling TV: Uzyskaj dostęp do najwyższej jakości usługi cięcia przewodów w dowolnym miejscu!

Przygotuj się do transmisji…

Jeśli nie masz jeszcze SaferVPN, zarejestruj się już dziś (oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy – więc nie masz nic do stracenia!) Lub wypróbuj SaferVPN za darmo dzięki czemu możesz cieszyć się nieograniczonym światem rozrywki strumieniowej.

Za pomocą jednego kliknięcia możesz oglądać sezon 4 Doliny Krzemowej z dowolnego miejsca!

Masz więcej pytań na temat tego, do czego masz dostęp i jak działa SaferVPN? Połącz się z nami w mediach społecznościowych lub napisz do nas maila na [email protected] Jesteśmy tu dla ciebie 24/7!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map