Jak odblokować YouTube na dowolnym urządzeniu


Czy kiedykolwiek próbowałeś obejrzeć film na YouTube i otrzymałeś tę wiadomość: „Ten film nie jest dostępny w twoim kraju”?

Czy jesteś obecnie w kraju, w którym YouTube nie jest dostępny, i chcesz wiedzieć, jak odblokować YouTube?

Kilka krajów zablokowało na stałe lub tymczasowo najpopularniejszą witrynę do strumieniowego przesyłania wideo na naszej planecie. Przyczyny tego obejmują ograniczenia praw autorskich, ograniczenie nieodpowiednich treści, a nawet zapobieganie narażaniu się na filmy i informacje, które mogą wywołać zamieszanie polityczne.

Jeśli nie podoba Ci się pomysł rządów kontrolujących przepływ informacji cyfrowych, użyj tego jako ostatecznego przewodnika po tym, jak odblokuj filmy z YouTube’a na wszystkich urządzeniach z VPN.

Ograniczenia YouTube

YouTube pozwala cieszyć się wszystkim, od muzyki po filmy, filmy dokumentalne, transmisje na żywo i filmy edukacyjne. Użytkownicy mogą przesyłać, wyświetlać, oceniać, udostępniać, komentować, subskrybować innych użytkowników i nie tylko. Nawet korporacje medialne, w tym CBS, BBC, Vevo i Hulu, oferują część swoich treści za pośrednictwem programu partnerskiego YouTube.

Ograniczenia za granicą

Jeśli jesteś poza USA, może się wydawać, że w ogóle nie masz dostępu do YouTube TV! Wynika to z blokowania geograficznego – technologii, która identyfikuje Twoją lokalizację za pomocą adresu IP, unikalnego identyfikatora w sieci. Dlatego jeśli jesteś w kraju, w którym YouTube nie jest dostępny, nie będziesz mógł połączyć się z usługami streamingowymi YouTube.

Aby uzyskać dostęp, będziesz potrzebować innego rozwiązania.

Kraje, które blokują YouTube

Kraje, w których YouTube jest całkowicie zablokowany:

Chiny Od 2009 roku gigant transmisji strumieniowej jest niedostępny w Chinach. Rząd ściśle ogranicza wszystkie treści wideo w Internecie, zwłaszcza treści, które mogą wywołać niepokoje społeczne, jednocześnie chroniąc swojego krajowego giganta wideo, Youku.
Korea Północna Z powodu ograniczeń Internetu w Korei Północnej YouTube jest całkowicie zablokowany. Ponadto każdy, kto spróbuje uzyskać do niego dostęp, nawet za zgodą, będzie podlegał karze.
Iran YouTube jest zablokowany z powodu ryzyka niepokojów politycznych, treści antyislamskich i materiałów seksualnych uznanych za niemoralne. Iran założył nawet krajowy Internet, aby wspierać moralność islamską i przejąć kontrolę nad obywatelami.
Syria YouTube został zbanowany w Syrii z powodu arabskiej wiosny oraz w odpowiedzi na trwającą od wielu lat wojnę domową w tym kraju, która rozpoczęła się w marcu 2011 r..
Turkmenia YouTube został zablokowany w Turkmenistanie w 2009 roku ze względów bezpieczeństwa i od tego czasu nie ma dostępu do YouTube w tym kraju.

Kraje, w których Youtube jest rutynowo blokowany / cenzurowany:

Niemcy GEMA, niemiecka organizacja windykacyjna, prowadzi spór z YouTube od 2009 roku. 31 października 2016 r. YouTube i GEMA osiągnęły porozumienie w sprawie opłat licencyjnych, kończąc siedmioletnią bitwę o blokowanie teledysków w Niemczech.
Pakistan Witryna wideo została zablokowana od 2012 r. Z powodu przesyłania treści antyislamskich. W 2013 roku Google zaoferował lokalny "youtube.com.pk" wersja do Pakistanu, umożliwiająca lokalnym władzom usunięcie "niewłaściwy" materiał z lokalnej wersji YouTube. Z dniem 18 stycznia 2016 r. Zakaz został oficjalnie zniesiony, ponieważ YouTube uruchomił lokalną wersję strony dla Pakistanu.
Rosja Rosja została oskarżona o wywieranie nacisku na YouTube, aby usunął filmy, które uznają za „nieodpowiednie”. 28 lipca 2010 r. Sąd w mieście Komsomolsk nad Amurem nakazał lokalnemu dostawcy usług internetowych zablokowanie dostępu do youtube.com, web.archive.org, a także kilku innych stron internetowych oferujących książki do pobrania, powołując się na ekstremistyczne materiały jako powód. Zamówienie nie zostało wykonane, a później zostało cofnięte.
Sudan W dniu 17 września 2012 r. YouTube został zbanowany przez National Telecommunication Corporation za to, że nie usunął Innocence of Muslims, kontrowersyjnego filmu antyislamskiego.
Południowy Sudan YouTube jest zablokowany w Sudanie Południowym z powodu podobnych kontrowersji związanych z filmem Innocence of Muslims
Tadżykistan Tadżykistan wielokrotnie blokował YouTube. W 2012 r. YouTube został zamknięty, ponieważ pokazywał, że prezydent śpiewa i tańczy na weselu syna.
Na początku 2017 r. YouTube nie był dostępny z Tadżykistanu.
indyk Turcja tłumi doniesienia o incydentach politycznych w mediach, próbując zapobiec niepokojom społecznym. 23 grudnia 2016 r. YouTube ponownie stał się na krótko niedostępny w Turcji, zgodnie z raportami zatwierdzonymi przez grupę monitorującą Internet Turkey Blocks. Był to wynik nagrań udostępnionych na stronie, które rzekomo pokazały ofiarowanie żołnierzy tureckich przez dżihadystów. Strona była ponownie dostępna 25 grudnia.

Google udostępnia raport przejrzystości, który zawiera listę krajów, które całkowicie zbanowały swoje produkty (w tym YouTube). Jednak kilka krajów po prostu blokuje określone treści zamiast całej witryny.

Potrzebujesz VPN

Chociaż powinieneś mieć płatną subskrypcję wirtualnej sieci prywatnej (VPN) z listy powodów do prania, na pewno potrzebujesz takiej, aby uzyskać dostęp do YouTube. YouTube TV blokuje dostęp, wykrywając lokalizację geograficzną Twojego adresu IP.

Dzięki usłudze VPN możesz uniknąć blokowania geograficznego i uzyskiwać dostęp do treści, uzyskując nowy adres IP. W ten sposób możesz wyglądać, jakbyś był w innym kraju. Po prostu połącz się z VPN, zmień swoją wirtualną lokalizację, a dzięki temu uzyskasz natychmiastowy dostęp do treści YouTube bez względu na to, gdzie jesteś.

Jak odblokować YouTube na wszystkich urządzeniach

Dzięki usłudze VPN możesz uniknąć blokowania geograficznego i uzyskać dostęp do dowolnej zawartości z dowolnego miejsca, uzyskując nowy adres IP. W ten sposób możesz oszukać witrynę, aby uwierzyła, że ​​jesteś w innym kraju. Na przykład, jeśli jesteś w Niemczech i chcesz uzyskać dostęp do amerykańskich treści na YouTube, po prostu połącz się z amerykańskim serwerem, aby uzyskać dostęp do amerykańskiej wersji strony z pełnym dostępem.

Odblokowanie YouTube jest dosłownie tak proste jak 1, 2, 3 dzięki @SaferVPN! Kliknij, aby tweetować

Oto prosty przewodnik krok po kroku, jak odblokować YouTube na dowolnym urządzeniu:

 1. Uzyskaj abonament SaferVPN lub rozpocznij bezpłatny okres próbny, jeśli nie masz jeszcze konta.
 2. Po pobraniu połącz się z serwerem VPN znajdującym się w kraju, w którym YouTube jest dozwolony (np. W USA), jednym kliknięciem myszy lub stuknięciem palca.
 3. Otwórz preferowaną przeglądarkę i surfuj na YouTube.com. Uzyskaj dostęp do YouTube, a zobaczysz, że działa on tak, jakbyś był w kraju, w którym można go swobodnie przesyłać strumieniowo. Możesz teraz odblokować YouTube z dowolnego miejsca! Proste!

Wystarczy jedno kliknięcie i możesz cieszyć się odblokowanym Youtube bezpośrednio na swoim urządzeniu!

Zacznij oglądać YouTube Anywhere!

Pamiętaj, że wskazówek można także użyć do odblokowania YouTube’a w szkole lub w miejscu pracy.

Więc na co czekasz?! Użyj VPN i uzyskaj dostęp do YouTube z dowolnego miejsca na świecie! Zapisz się teraz lub wypróbuj SaferVPN za darmo (oferujemy 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, nie masz nic do stracenia!).

Czy masz jakieś uwagi, sugestie lub prośby o nowe funkcje? Skontaktuj się z nami, zadawaj pytania w komentarzach i dołącz do nas w mediach społecznościowych! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map