Chromecast VPN: jak odblokować dowolną aplikację

Chromecast VPN: jak odblokować dowolną aplikację


Chromecast, popularne urządzenie telewizyjne Google, umożliwia bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z telefonu, komputera lub tabletu bezpośrednio na telewizor. Oto jak korzystać z Chromecast VPN!

Napisaliśmy przewodniki na temat korzystania z VPN na Apple TV, Playstation 3, Playstation 4 i Xbox, ale teraz jest kolej na Chromecasta. Ponieważ urządzenie umożliwia strumieniowe przesyłanie nieograniczonej ilości treści z telefonu, tabletu lub laptopa, należy pamiętać, że bezpieczeństwo podczas uzyskiwania dostępu do ulubionych treści jest ważniejsze niż kiedykolwiek!

Czytaj dalej, a powiemy Ci, jak korzystać z Chromecast VPN, abyś zawsze był chroniony!

Funkcje Chromecasta

Za jedyne 35 USD Chromecast pozwala przesyłać strumieniowo wszystkie ulubione treści z telefonu, komputera lub tabletu bezpośrednio na telewizor. Co powiesz na Netflix, Pandora Radio, YouTube, HBO NOW i Spotify, żeby wymienić tylko kilka obsługiwanych aplikacji?

Jeśli Twoje zainteresowania skłaniają się bardziej ku przyszłości treści w wysokiej rozdzielczości, Chromecast Ultra o wartości 69 USD może być lepszym rozwiązaniem. Ta nowa wersja Chromecasta umożliwia strumieniowanie do 4K Ultra HD & Jakość obrazu HDR przez sieć Wi-Fi.

W obu tych wersjach Chromecasta główną funkcją jest możliwość tworzenia kopii lustrzanych lub bezprzewodowego „przesyłania”, byle co z obsługiwanych urządzeń na telewizor. Zasadniczo zmienia to każdy telewizor z wejściem HDMI w inteligentny telewizor!

Oto krótki film o tym, jak to działa:

Jednym kliknięciem przycisku możesz oglądać dowolną ulubioną zawartość na najbardziej atrakcyjnym wizualnie urządzeniu w domu.

Teraz, gdy wiemy dokładnie, co robi, omówmy dokładnie, jak korzystać z Chromecasta, zachowując bezpieczeństwo.  

Dwa sposoby korzystania z Chromecast VPN

Niektóre z najlepszych witryn do przesyłania strumieniowego, filmów i muzyki są blokowane w wyniku ograniczeń geograficznych. Oznacza to, że nie będziesz mieć dostępu do strumienia ani korzystania z niego przy użyciu Chromecasta. Na przykład, jeśli jesteś w Chinach i chcesz uzyskać dostęp do amerykańskich treści na YouTube, po prostu połącz się z amerykańskim serwerem, aby uzyskać dostęp do amerykańskiej wersji witryny z pełnym dostępem. Usługi te blokują dostęp poprzez wykrywanie lokalizacji geograficznej twojego adresu IP.

Dzięki Chromecast VPN możesz ominąć takie ograniczenia.

Korzystając z anonimowej sieci VPN, możesz uniknąć blokowania geograficznego i uzyskać dostęp do dowolnej zawartości z dowolnego miejsca, uzyskując nowy adres IP. W ten sposób możesz oszukać witrynę, aby uwierzyła, że ​​jesteś w innym kraju.

Oto jak:

 • Utwórz własny punkt dostępu
  Dość prostym rozwiązaniem jest stworzenie własnego wirtualnego punktu dostępowego za pomocą laptopa. To całkiem proste! Wystarczy połączyć się z jednym z serwerów SaferVPN (instrukcje na końcu tego bloga) w kraju, w którym usługa jest dostępna. To zmienia komputer w router, kierując ruchem przez połączenie VPN. To sprawia, że ​​Twoje urządzenie wydaje się znajdować w dowolnym kraju, który chcesz!
 • Użyj wstępnie zainstalowanego routera
  Innym rozwiązaniem jest zakup routera z fabrycznie zainstalowanym SaferVPN. To przydatne narzędzie zmienia również adres IP dowolnego podłączonego do niego urządzenia, zapewniając dostęp do dowolnej witryny, która w innym przypadku byłaby zablokowana w Twoim kraju! Możesz także przeczytać nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, jak transmitować na żywo do telewizora za pomocą routera VPN.

Skorzystaj z naszego Ultimate Guide: odblokuj strony internetowe z dowolnego miejsca i przesyłaj strumieniowo treści z całego świata! Kliknij, aby tweetować

Należy pamiętać, że zarówno Chromecast, jak i urządzenie przenośne są połączone z serwerem VPN tego samego kraju. Na przykład, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo American Pandora, podłącz oba urządzenia do tego samego serwera w USA za pośrednictwem tego samego Wi-Fi.

Jak Chromecast VPN zapewnia bezpieczeństwo

Oprócz umożliwienia omijania ograniczeń geograficznych, ukrywania ruchu internetowego, odblokowywania strumieniowych stron internetowych i uzyskiwania dostępu do cenzurowanych treści, VPN są również niezbędną funkcją bezpieczeństwa. Przeglądając anonimowo za pomocą szyfrowanego połączenia VPN na poziomie banku, możesz chronić swoją kartę kredytową i dane bankowe, prywatne informacje, e-maile i osobiste wymiany. Dowiedz się więcej na naszym blogu wyjaśniającym 10 powodów, dla których potrzebujesz anonimowej sieci VPN.  

Zacznij teraz!

Oto prosty przewodnik krok po kroku, jak korzystać z Chromecast VPN i odblokować dowolną aplikację:
 • Uzyskaj abonament SaferVPN lub rozpocznij bezpłatny okres próbny, jeśli nie masz jeszcze konta.
 • Połącz się z serwerem znajdującym się w kraju, w którym żądana treść jest dozwolona.
 • Uzyskaj dostęp do pożądanej treści, a zobaczysz, że działa ona tak, jakbyś był w kraju, w którym można ją swobodnie przesyłać strumieniowo. Możesz teraz uzyskać dostęp do wszystkiego, co chcesz przesyłać strumieniowo za pomocą Chromecast VPN, z dowolnego miejsca!

Prosimy o kontakt z wszelkimi opiniami, sugestiami lub prośbami dotyczącymi funkcji. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map