The Ultimate Guide: Ako sa pozerať na výsledky prezidentských volieb v USA online

Ako sledovať online výsledky volieb prezidenta


Nemáte prístup k americkým prezidentským voľbám Utorok 8. novembra na televízore? Máme len riešenie, ktoré vám umožní sledovať výsledky volieb na viacerých ďalších zariadeniach bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate!

O tohtoročných prezidentských voľbách

Tohtoročné prezidentské voľby v USA budú 58. štvrťročné výročie určujúce 45. prezidenta a 48. viceprezidenta Spojených štátov. Dvomi hlavnými hráčmi tohtoročných volieb sú:

 • Osobnosť podnikateľov a reality televízia Donald Trump sa stal prezidentskou nomináciou republikánskej strany 19. júla 2016. Ak bude zvolená, Trump získa titul najstaršieho prezidenta, ktorý sa ujme úradu..
 • Hillary Clintonová, bývalá štátna tajomníčka a senátorka USA z New Yorku, sa stala prezidentskou nomináciou Demokratickej strany 26. júla 2016. Ak bude zvolená, bude prvou ženskou prezidentkou Spojených štátov..

Ak potrebujete ďalšie základné informácie o kandidátoch a volebnom procese, pozrite si tieto videá!

Členenie prezidentských volieb v roku 2016 – pozerajte sa pred hlasovaním

Počíta sa váš hlas? Volebná akadémia vysvetlila – Christina Greer

Tohtoročná kampaňová kampaň bola jednou z najdynamickejších v krajine! Keďže demokratická nominantka bude potenciálne prvou prezidentkou a nominovaná na republiku ako neočakávaná politická outsiderka, je možné povedať, že tieto výsledky volieb budú také, ktoré si nechcete nechať ujsť.!

Ale kto si myslíte, že bude? Hlasujte tu!


Ak chcete zistiť, ktoré ďalšie organizácie si myslia, že sú na čele, pozrite si túto webovú stránku prieskumu verejnej mienky!

Vysielatelia vysielajú výsledky volebného hlasovania

Mnoho hlavných spravodajských staníc bude vysielať alebo vysielať po voľbách online. Tu je niekoľko, spolu s ďalšími stránkami a streammi, ktoré vás tiež informujú o tom, čo sa deje počas tohto volebného dňa..

Živé spravodajské spravodajstvo prostredníctvom webových stránok

Títo hlavní vysielatelia budú zdieľať výsledky volieb a hlasovania priamo na svojich stránkach:

 • CBS
 • CNN
 • ABC News
 • NBC
 • FOX News

Volebné pokrytie prostredníctvom aplikácií pre váš telefón

Medzi mnohými ďalšími aplikáciami, ktoré budú vysielať volebné údaje, postupujte podľa týchto odkazov na hlavné mediálne aplikácie, ktoré sa budú vzťahovať na voľby:

 • CBS
 • NBC
 • líška
 • ABC

Sling Television – alternatíva kábla

Táto služba odberu káblov umožňuje sledovať televízor bez káblov. Základný balík Sling Orange ponúka viac ako 25 kanálov vrátane spravodajských kanálov, ako je CNN. Pridanou výhodou je, že ponúkajú bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu, nie je potrebná žiadna zmluva a môže byť kedykoľvek zrušená.
Sling TV má tiež k dispozícii aplikáciu pre Android, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV a Xbox One.

Twitter a BuzzFeed – @BuzzFeedNews

Twitter bude v spolupráci s reportérmi BuzzFeedu vysielaný v deň volieb pod záložkou Moments. Pomocou udalostí na počítači, telefóne alebo televízii môžete sledovať udalosti.

VoteCastr

VoteCastr sa venuje poskytovaniu údajov, ktoré divákom umožnia progresívne sledovať hlasovacie údaje namiesto toho, aby museli čakať na konečný počet. Spolu s médiami, napríklad The New York Times, Slate a CNN, bude aplikácia VoteCastr neustále generovať predpokladané výsledky, keď sa zbierajú hlasovacie údaje.

politicko

Politico poskytne výsledky prezidentských volieb v roku 2016 uvedením volebných hlasov každého kandidáta. Tieto informácie sa zobrazujú prostredníctvom interaktívnej mapy, ktorá vám umožňuje sledovať postup kandidátov podľa štátu a tiež ponúka živý tok informácií na svojich webových stránkach..

Univision

Univision sa venuje monitorovaniu udalostí prezidentských volieb v roku 2016. Tieto udalosti môžu zahŕňať problémy pri hlasovaní, problémy s registráciou, zastrašovanie počas hlasovania alebo príliš dlhé linky, ktoré môžu ovplyvniť výsledky, ktoré Američania vidia na konci dňa..
Môžete vstúpiť do volebnej krajiny, ktorá bude monitorovať hlasovací proces a poskytovať konzistentné aktualizácie.

Pokrytie rádiom

Nemali ste čas sledovať voľby? NPR spolu s PBS bude poskytovať správy o volebných dňoch prostredníctvom mnohých médií, ako sú rádio, televízia, ich webová stránka a NPR One App..

Články online

 • C-SPAN ponúka mediálne spravodajstvo o sérii kampaní v roku 2016 a zabezpečí spravodajstvo v deň volieb.
 • Denný volajúci je 24-hodinová tlačová publikácia, ktorá umožní sledujúcim sledovať veľké témy v priebehu volebného dňa.
 • Wall Street Journal tiež ponúkne streamy pokrytia volieb a pokrytie počas udalostí.

Ako sledovať výsledky volieb zo zahraničia

Či už ste Expat alebo cestujete po svojej aktuálnej polohe, by vám nemalo brániť v tom, aby ste videli jednu z najdôležitejších udalostí v roku 2016, prezidentské voľby..

Ak momentálne nemáte prístup z dôvodu svojej geografickej polohy, postupujte podľa troch jednoduchých krokov:

 1. Stiahnite a nainštalujte aplikácie SaferVPN na jedno kliknutie pre stolné počítače, mobilné telefóny a / alebo prehliadače Chrome
 2. Spustite SaferVPN a pripojte sa k jednému z našich serverov v USA

USA Streamovanie sleduje výsledky prezidentských volieb online

3. Prejdite na webovú stránku / aplikáciu vybraného vysielateľa a začnite streamovať!

To je všetko!

Ako presne to funguje? Sieť VPN (Virtual Private Network) vám umožňuje pripojiť sa k vzdialenej sieti a zmeniť svoje geografické umiestnenie online, takže môžete voľby zažiť rovnako ako doma..

Začnite sledovať výsledky prezidentských volieb v roku 2016 pomocou bezplatnej 24-hodinovej skúšobnej verzie SaferVPN alebo sa prihláste na odber jedného z našich plánov (so 14-dennou zárukou vrátenia peňazí nemáte čo stratiť!).

Chcete byť prví, ktorí sa dozvedia o najnovších správach o vysťahovalectve, kybernetickej bezpečnosti a streamovaní zábavy? Pripojte sa k nám na Facebooku, Twitteri, LinkedIn a Google+. Radi by sme vás počuli!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map