Streamujte NFL hry kdekoľvek s Game Pass

hry amerického futbalu nfl žijú kdekoľvek v zahraničí


Nakoniec je čas na 95. sezónu NFL, ktorá sa začína vo štvrtok 4. septembra. Víťazi Super Bowlu v Seattli Seahawks budú hostiť Green Bay Packers v Seattle. Ste v zahraničí? Nerobte si starosti, SaferVPN vás kryje! Čítajte ďalej a dozviete sa, ako môžete streamovať hry NFL naživo odkiaľkoľvek alebo dokonca ušetriť peniaze pri sledovaní NFL v USA!

Štatistika a harmonogram NFL

Je to najpopulárnejšia športová liga v USA s priemernou návštevnosťou 67 591 na hru. Minuloročná pravidelná sezóna mala v televízii 205 miliónov jedinečných divákov, vďaka čomu sa stala najsledovanejšou šou v americkej televízii počas celej 17-týždňovej sezóny!

32 tímov bude bojovať počas 17 týždňov, aby sa stalo medzi 6 tímami, ktoré sa dostanú do play-off. Dva najlepšie tímy v play-off budú čeliť proti sebe v Superbowl, naplánované na 1. februára 2015 v Glendale v Arizone..

Pravidelná sezóna 2014 sa začína vo štvrtok 4. septembra, keď Seattle Seahawks hosťuje Green Bay Packers a pozerá sa o 20:30 PM ET a je uvedený na NBC. Zvyšok programu prvého týždňa je nasledujúci a príslušný vysielateľ je uvedený vľavo:

Nedeľa 7. septembra:

Časový rozvrh na prvý týždeň regulačnej sezóny NFL 2014. Sledujte ho v zahraničí alebo sa vyhnite výpadkom pomocou SaferVPN

Pondelok 8. septembra:

Časový rozvrh pre NFL pondelok 8. septembra. Sledujte ho v zahraničí alebo sa vyhnite výpadkom pomocou SaferVPN

Časový rozvrh zvyšku sezóny je k dispozícii tu.

Ako streamovať hry NFL kdekoľvek

Najprv si získajte bezplatnú skúšobnú verziu SaferVPN alebo sa pozrite na naše plány skôr, ako budete pokračovať s nasledujúcimi krokmi uvedenými nižšie..

Hry sa budú zobrazovať na NBC, FOX, CBS a ESPN v USA. Ak máte vy alebo niektorý z vašich drahých predplatné niektorého z týchto vysielateľov, mali by ste ísť. Jednoducho spustite SaferVPN, pripojte sa k americkému serveru VPN VPN najbližšie k vašej aktuálnej polohe a prihláste sa do online streamu vysielateľa, akoby ste boli v USA. Funguje to aj v prípade, že je vaša oblasť pod výpadkom napájania – stačí sa pripojiť k serveru na východe alebo východe USA a budete si môcť hru pozrieť!

Game Pass – Váš kľúč k celej sezóne NFL

NFL Game Pass Umožňuje vysielať hry NFL naživo. Sledujte celoročné hry, play-off a Superbowl mimo USA. Použite SaferVPN na prístup k službe Game Pass v USA.NFL Game Pass Umožňuje sledovať celoročné hry, play-off a Superbowl mimo USA. Použite SaferVPN na obídenie geografických obmedzení a prístup k Game Pass v USA!

Ak nemáte prístup k odberu káblov v USA, existuje niečo, čo sa nazýva Game Pass. Je to služba streamovania NFL, ktorá je k dispozícii iba mimo USA a umožňuje predplatiteľom sledovať všetky ligové hry, play-off a Superbowl. K dispozícii sú 3 balíčky:

 • Sledujte svoj tím za 99,99 USD, čím získate plný prístup k živým hrám iba pre vybratý tím. Dobré pre fanúšikov domáceho tímu s obmedzeným rozpočtom. Nevýhodou je, že neobsahuje Playoffs ani Superbowl.

 • Sezónny vstup za 129,99 dolárov vám umožňuje prístup ku všetkým pravidelným sezónnym hrám, nie však k playoffs alebo superbowl.

 • Sezóna Plus za 199,99 dolárov vám umožní sledovať VŠETKY hry, vrátane Playoffs a Superbowl. Je to kompletný balík pre všetkých milovníkov NFL.

Holandský trik zadarmo NFL kdekoľvek

[Aktualizácia 30. júla 2015: V čase písania správy už žiaľ z Holandska neexistuje voľný prístup k hernému pasu NFL, takže prechod na holandskú adresu IP už nebude fungovať.]

V posledných niekoľkých rokoch dostali Holanďania z niektorých dôvodov bezplatný prístup k NFL Game Pass. Prečo existuje veľa špekulácií – možno je to závada alebo sa NFL pravdepodobne snaží vybudovať v Holandsku nasledovníka. Bolo hlásené, že bol zastavený koncom roka 2013, ale možno to bude fungovať znova.

Aby ste ju mohli využiť, musíte sa pripojiť k webovej stránke Game Pass pomocou holandskej adresy IP. Získajte jeden pomocou SaferVPN na pripojenie k nášmu holandskému serveru VPN. Po pripojení vstúpte na webovú stránku Game Pass, rozhodnite sa zaregistrovať balík a nemal by od vás požadovať žiadne podrobnosti o kreditnej karte, malo by to byť všetko bezproblémové vyplávanie v priebehu procesu.

Upozornenie! Nemôžeme zaručiť, že bude fungovať pre túto sezónu, preto vám odporúčame vyskúšať skúšku SaferVPN a vyskúšať si ju hneď po začiatku sezóny NFL. Zanechajte prosím komentár, aby ste nás informovali, či to funguje pre vás, alebo nie – alebo ak máte ďalšie tipy na zdieľanie toho, ako sledovať NFL.

Američanom, nenechajte si ujsť toto: Game Pass je lacnejšou alternatívou aj pre Američanov, ktorí sú v súčasnosti v USA, v porovnaní napríklad s balíkom DirectTV za 329 dolárov, ktorý vám umožní sledovať iba nedeľné hry! Jediné, čo musíte urobiť, je získať VPN, aby ste sa mohli spojiť so zahraničnou IP adresou na Game Pass a môžete začať sledovať hry buď zadarmo (ak funguje holandská metóda) alebo iba za 199,99 USD!

Máte predplatné na jedlo? Máme skvelú správu!

Pre všetkých z vás, ktorí majú predplatné v US Dish alebo vedia niekoho, kto to má, môžete sledovať hry kdekoľvek pomocou služby Dish Anywhere. To vám umožní sledovať všetky hry, ktoré sú zobrazené na kanáloch, ktoré sú súčasťou vášho balíka Dish. Ak chcete zistiť, ktoré hry sa zobrazujú, pozrite si ich Vyhľadávač hier. Všimnite si, že program Dish Anywhere funguje iba v prípade, že ste v USA. Nezabudnite sa pripojiť k svojmu najbližšiemu serveru VPN v USA a ste pripravení sledovať NFL, aj keď ste v zahraničí.!

Tak na čo čakáš? Zaregistrujte sa na server SaferVPN alebo spustite bezplatnú skúšobnú verziu VPN teraz sa pripravte na 95. sezónu NFL!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map