Ako získať prístup ku všetkým medzinárodným katalógom Netflixu

Získajte prístup k medzinárodným katalógom Netflix odkiaľkoľvek na svete.


Ak cestujete do zahraničia alebo sídlíte v určitých krajinách, možno zistíte, že vás obťažujúce georestrikácie blokujú od vašich obľúbených relácií – alebo od Netflixu úplne. Zistiť ako máte prístup ku všetkým medzinárodným katalógom Netflix odkiaľkoľvek na svete – bez obmedzení.

Čo ponúka Netflix

So 137 miliónmi predplatiteľov z celého sveta (a viac ako 58 miliónov v USA) môže byť Netflix len svetovou špičkovou službou online streamingu. Má filmy. Má televíziu. Je to klasika. Má originály. Či už hľadáte rýchle rozptýlenie, ktoré vám rozbije deň, alebo ste pripravení ochladiť niečím, čo skutočne stojí za to, Netflix vám vždy pomôže.

Za 10,99 dolárov mesačne v USA môžete získať štandardný plán, ktorý vám umožní sledovať filmy a TV vo vysokom rozlíšení na dvoch obrazovkách naraz. Netflix vám dokonca umožňuje sťahovať videá na dva telefóny alebo tablety na prezeranie offline. Ak je to príliš alebo príliš málo, môžete upgradovať na štyri obrazovky / zariadenia za 13,99 dolárov mesačne alebo prejsť na jednu obrazovku / zariadenie za pouhých 7,99 dolárov mesačne.

Netflix má tiež jeden z najlepších návrhových algoritmov v podnikaní, ktorý vám ponúka veľa odporúčaní na základe vašej histórie pozerania a osobného vkusu. Môžete tiež vyskúšať nový doplnok „Better Browse for Netflix“, ktorý vám umožní prehliadať všetky tajné kategórie Netflixu.!

Najlepšie ponuky spoločnosti Netflix pre streamovanie

Netflix vždy ponúkol skvelé klasické predstavenia ako Breaking Bad, The Office, Mad Men, Black Mirror, Twilight Zone, Parky a rekreácia, Kamaráti, Zastavený vývoj, Better Call Saul a Sherlock. To všetko je len hrsť zábavy na najvyššej úrovni, ktorú ponúkajú – knižnica Netflixu je taká obrovská, že je ťažké nájsť niečo, čo by vzbudilo váš záujem. (A buďme úprimní, kto nestratil nič také šialené ako zombie z čistej fascinácie?)

Netflix je tiež známy výrobou skvelých originálov ako Orange je New Black, BoJack Horseman, House of Cards, Narcos, 13 dôvodov prečo, Unbreakable Kimmy Schmidt a The Crown. Jedna vec, ktorá oddeľuje originály Netflixu od Hulu, Amazonu a zvyšku balenia, je to, že úmyselne vydáva svoje nové obdobia v jednom kuse – takže ich môžete sledovať podľa svojho plánu, keď chcete!

Tento mesiac je na Netflixe tiež veľa nových vecí – vrátane filmov. Od novembra 2018 môžu obyvatelia USA teraz sledovať skvelé filmy, ako sú Deti mužov, Cloverfield, Blízke stretnutia tretieho druhu, Doctor Strange, Hunting Good Will a Animal Animal National National Lampoon..

Je zaujímavé, že spoločnosť Netflix minulý rok zverejnila údaje, ktoré ukázali, že ich výber je taký dobrý, že noví členovia v priemere trvajú menej ako dva týždne, aby začali sledovať prehliadku. Tri štvrtiny sa dokonca vracajú späť a prehodnocujú svoj prvý náraz!

Ako získať prístup k sieti Netflix odkiaľkoľvek

Netflix je k dispozícii takmer na celom svete. Pokrývajú však niektoré dôležité opomenutia – predovšetkým Čína. A aj keď je služba Netflix k dispozícii vo vašej krajine, možno nebudete mať prístup k rovnakým filmom a televízorom, aké majú (napríklad) obyvatelia USA.

Najviac otravne, ak cestujete do zahraničia, knižnica Netflix bude pre vás iná ako doma. Či už sa len chcete do svojho hotela vrátiť a nabiť alebo pozerať film na letisku, kým čakáte na svoj let, medzi vami a zábavou, ktorú vám účtuje spoločnosť Netflix, sa môžu vyskytnúť neočakávané georestrikácie..

Na obídenie týchto obmedzení potrebujete sieť VPN. Sieť VPN vám umožní zmeniť adresu IP tak, aby bola založená takmer kdekoľvek na svete. Napríklad, ak ste na dovolenke v Thajsku, ale napriek tomu chcete mať možnosť pozerať sa na niečo zo známeho amerického katalógu, jednoducho sa pripojte k svojmu účtu SaferVPN, vyberte náš server na streamovanie v USA a začnite sledovať! (Je to také jednoduché.)

Alebo, ak ste doma a nudíte sa zostavou siete Netflix vo svojej krajine, jednoducho zmeňte umiestnenie svojho servera VPN na niekde inde na svete a zistite, čo môže sieť Netflix ponúknuť.!

Dajte si pozor na jednu vec: Ak používate nekvalitnú sieť VPN, sieť Netflix vás môže stále držať mimo svojho účtu. Dôvodom je skutočnosť, že mnoho sietí VPN poskytuje rovnakú presnú adresu IP všetkým svojim používateľom, ktorí sa pripájajú cez ten istý server. Výsledkom je, že služby ako Netflix nemusia robiť veľa analýz, aby zistili, ktoré IP adresy sú spojené s VPN (len hľadajú IP adresy, ktoré používajú tisíce ľudí naraz)..

SaferVPN to dokáže obísť celkom jednoduchým spôsobom: Každému pripojenému cez naše streamingové servery dávame jedinečnú IP adresu. Netflix ani žiadna iná streamovacia služba nedokážu rozlíšiť rozdiel.

VPN tiež pomôžu obísť „škrtenie“ – t. J. Keď sa poskytovateľ internetových služieb rozhodne prerušiť vašu šírku pásma kvôli tomu, čo robíte online. Či už je to preto, že vášmu poskytovateľovi internetových služieb sa nepáči to, čo sledujete, alebo je potrebné zmierniť tlak na jeho systém, streamovanie HD s vysokým rozlíšením, ako je Netflix, je najvyšším cieľom znižovania. Našťastie s VPN je všetko, čo robíte online, plne šifrované – takže môžete sledovať Netflix cez zabezpečené pripojenie bez obáv zo spomalenia streamovania.

Streamujte Netflix teraz pomocou VPN

SaferVPN je najlepší spôsob, ako streamovať Netflix – alebo akúkoľvek streamingovú službu odkiaľkoľvek na Zemi. Využite naše 70% zľava z predaja dnes a staňte sa členom len za 3,29 dolárov mesačne. Môžete tiež získať bezplatnú skúšobnú verziu a vyskúšať nás ako prvé – vieme, že budete spokojní!

Po vytvorení účtu získate prístup k medzinárodným katalógom spoločnosti Netflix v troch jednoduchých krokoch:

 1. Stiahnite a nainštalujte program SaferVPN do svojho počítača alebo preferovaného zariadenia.
 2. Spustite SaferVPN a pripojte sa k nášmu serveru na streamovanie v USA (alebo na server inej krajiny podľa vášho výberu).
 3. Prihláste sa na svoj účet Netflix a začnite sledovať!

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako môžete odblokovať Netflix a ďalšie streamingové weby odkiaľkoľvek na svete, v ktorom sa nachádzate, spojte sa s nami na FacebookcvrlikáníInstagramGoogle+!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map