Ako streamovať AFL Grand Final 2017

Veľké finále AFL


Môžu tigre ukončiť 37-ročné sucho v oblasti premiéry? Alebo vezmú Adelaide Crows vlajku prvýkrát od roku 1998? Streamujte veľké finále AFL 2017 odkiaľkoľvek na svete zadarmo pomocou nášho jednoduchého triku!

Ak ste vysťahovalca z Aussie (alebo ktokoľvek iný mimo Austrálie), ktorý sa snaží prísť na to, ako môžete chytiť živý prenos AFL Grand Final 2017 Live Stream, ste na správnom mieste!

AFL Grand Final 2017 sa uskutoční v sobotu 30. septembra o 14:30 hod (Východný austrálsky čas) v austrálskom Melbourne.

Keď fanúšikovia Tiger diehard čakali 37 rokov na vlajku, bolo by neetické vynechať túto významnú udalosť! Aj keď sa vám nedarí sedieť na štadióne, stále si môžete každú minútu akcie užívať online.

Na tomto blogu vám ukážeme, aké ľahké je sledovať AFL Grand Final 2017 živý prenos z kdekoľvek – zadarmo!

O veľkom finále AFL

Grand Final AFL je každoročný austrálsky futbalový zápas, v ktorom víťazi dostanú pohár premership a vlajku s každým hráčom vo víťaznom tíme, ktorí si vezmú domov zlatý medailón v premership..

Toto populárne austrálske kultúrne podujatie sa tradične koná poslednú septembrovú sobotu (alebo prvú sobotu v októbri) a často sa označuje ako „Jeden septembrový deň“. V skutočnosti od roku 2015 sa piatok pred veľkým finálom stal uznávaným ako štátny sviatok vo Viktórii.

Grand Final AFL 2017

Tohtoročné veľké finále AFL vyniká medzi ostatnými, pretože dva z najdlhších veľkých finálových návrhov ktoréhokoľvek tímu v AFL konečne prší!

V sobotu Richmond po prehrách s Carltonom v roku 1982 konečne odštartuje play-off premiéry. Dokonca aj Adelaide sa vracia prvýkrát od porážky North Melbourne v roku 1998 vo veľkých fináloch.

V tejto sezóne viedlo jediné párovanie k tomu, že Adelaide rozdrvila tigrov o neuveriteľných 76 bodov. Odvtedy však Richmond preukázal zlepšenie so svojimi vedúcimi hráčmi Alexom Ranceom, Trentom Cotchinom, Jackom Riewoldtom a Danielom Rioli, hoci Dustin Martin je Richmondovým nesporným X-faktorom.

Pozrite sa na Náhľad AFL Grand Final 2017:

Tímový duch

Kým Adelaide dominovala počas väčšiny roku 2017, Richmondova cesta pramení z nesmierne priaznivej základne. O prebudení zomretých fanúšikov Richmonda, ktorí tento rok vytvoria veľkolepé predstavenie, je niečo úžasné.

Rok čo rok videli, ako sa ich tím bičoval, tréneri vyhodili do vzduchu a vyhrávali vyhadzované z pod nohami, keď tesne minul finále. A konečne, veľké finále AFL 2017 umožní tímu bojovať proti nemu na ihrisku a zmeniť ich 37-ročné strely na možné víťazstvo!

vysielatelia

Miestne bude Grand Final 2017 AFL vysielať spoločnosť Seven Network. Ak sa však pokúsite pozerať na veľké finále online pomocou aplikácie Plus 7 (alebo aplikácie), budete uvítaní „Streamovanie nie je k dispozícii“.

Bohužiaľ, služba Plus 7 zvyčajne bezplatná služba online streamovania neposkytuje spôsob, ako sledovať hru. Ako to teda môžete sledovať? Jednoducho povedané, AFL.com.au.

Máte dve možnosti: jednu pre jednotlivcov nachádzajúcich sa v Austrálii a jednu pre tých, ktorí nie sú. Rozdiel? Cena.

AFL vo vnútri Austrálie & Nový Zéland
4,99 USD AUD – Týždenný vstup
– 2-týždňová skúšobná verzia zdarma!
(Možno kedykoľvek zrušiť).
AFL TV International
33,00 AUD AUD – Mesačný lístok
– Žiadna bezplatná skúšobná verzia.

Možnosť vľavo vyzerá trochu lákavejšie, hm?

Ak chcete sledovať AFL Grand Final 2017 so zľavou 85% (alebo ZADARMO ak využijete bezplatné skúšobné obdobie!) – vieme presne, ako na to.

Naše jednoduché, spoľahlivé riešenie! Jednoducho použite SaferVPN a vyberte Austráliu zo zoznamu serverov a presne tak! Ste v!

Skontrolujte kroky uvedené nižšie.

Ako live streamovať AFL Grand Final 2017 odkiaľkoľvek

Bohužiaľ, ak ste mimo Austrálie, geoobmedzenia vás k tomu donútia zaplatiť 6,6-krát VIAC ako niekto, kto vysiela z Austrálie!

Našťastie, s VPN, všetko, čo musíte urobiť, je zmeniť vašu IP adresu na Austráliu a violu! Môžete vysielať živý prenos rovnako, ako keby ste tam boli! Austrálčania, ktorí cestujú alebo žijú v zahraničí (alebo dokonca nerezidenti, ktorí sa chcú pozerať), tak môžu urobiť okamžite a lacno prostredníctvom VPN!

Tu je postup, ako získať prístup a užiť si Grand Final AFL 2017:

 1. Stiahnite a nainštalujte SaferVPN.
 2. Spustite SaferVPN a pripojte sa k serveru, na ktorom sa nachádza vysielateľ, z ktorého chcete vysielať (v tomto prípade Austrália).
 3. Prejdite na web AFL a začnite streamovať ešte dnes!

Pravdepodobne by sa malo zvážiť pripojenie VPN so všetkými nedávnymi porušeniami údajov a online bezpečnostnými hrozbami. Verte tomu alebo nie, VPN vám tiež umožňuje anonymne prehliadať web, skryť svoje návyky prehliadania pred poskytovateľom internetových služieb a prekonávať vládnu cenzúru. Je to všestranné víťazstvo!

Ak ešte nemáte SaferVPN, získajte predplatné ešte dnes (ponúkame 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže nemáte čo stratiť!) alebo vyskúšajte SaferVPN zadarmo, aby ste si mohli vychutnať svet neobmedzenej zábavy v prvom rade.

Máte ďalšie otázky týkajúce sa prístupu a spôsobu fungovania SaferVPN? Spojte sa s nami na sociálnych médiách alebo nám pošlite e-mail na adresu [email protected] Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map