Ako sledovať pozretie MLB v roku 2018 odkiaľkoľvek na svete

baseballové ihrisko a dav cez objektív rybích očí


Po 162 zápasoch v pravidelnej sezóne na jeden tím v tomto roku, Major League Baseball príde na toto: postseason. Keďže séria divízií je teraz za nami, štyri tímy teraz súťažia o to, aby sa dostali do svetovej série, kde sa dva najlepšie postavia pred komisárovu trofej.

Baseball je klasická americká tradícia. Či už ste vyrastali so svojimi hráčmi v televízii alebo sledovali zo sedenia na štadióne – hot dog a predražené pivo v ruke – každý fanúšik MLB pozná vzrušenie z baseballu v októbri.

Čokoľvek vás privedie do hry, nebudete chcieť mať pri prehliadaní nič, čo by stálo – nie geoobmedzenia, obmedzovanie šírky pásma alebo čokoľvek iné.

Bohužiaľ, príliš veľa ľudí, ktorí sa spoliehajú na pohodlie živého vysielania, aby mohli sledovať hry MLB, zistili, že sú príliš neskoro zablokovaní, či už kvôli svojej polohe alebo preto, že ich poskytovateľ internetových služieb obmedzuje ich pripojenie..

Ak máte problém prísť na to, ako zachytiť miesto MLB z akéhokoľvek miesta na svete bez prerušenia, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako odblokovať streamovanie MLB kdekoľvek a kedykoľvek v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Tohtoročná sezóna MLB

Tohtoročná sezóna MLB bola plná vzrušenia. Tri tímy mali 100 výherných sezón: Boston Red Sox (108–54), Houston Astros (103–59) a New York Yankees (100–62). Aj keď sú už mimo sezónu, Yankees tento rok prekonal rekord pre väčšinu domácich behov v sezóne – neuveriteľných 267.

Vypočujte si rekapituláciu z NPR v sezóne tu:

Po roku 2018

Tento príspevok bol zverejnený 14. októbra 2018, hneď po uzavretí série ALDS a NLDS.

Víťazmi ALDS boli Houston Astros a Boston Red Sox; budú čeliť v ALCS proti sebe. NLCS bude medzi víťazmi NLDS: Los Angeles Dodgers a Milwaukee Brewers. Výhercovia ALCS a NLCS sa budú navzájom stretávať vo svetovej sérii 2018.

Astros získal ALCS a svetovú sériu v roku 2017 a sú späť na viac. Rovnako tak aj Red Sox, ktorý sa v roku 2013 dostal na ALCS – sériu, ktorú zvíťazili. V tom roku pokračovali po tretí raz za desať rokov, keď zvíťazili vo svetovej sérii.

Toto je druhé stretnutie Dodgersov v NLCS za dva roky. Dodgers vyhral sériu minule a pokračoval do svetovej série, kde prehral s Astrosom – porážkou, ktorú tentokrát pomstí. Pokiaľ ide o pivovary, nikdy sa nedostali do svetovej série – ich jediný vzhľad NLCS (v roku 2011) skončil stratou kardinálov v St. Louis..

Kto plánuje vyhrať hry? FiveThirtyEight teraz predpovedá, že Astros má 70% šancu vyhrať ALCS a že Dodgers majú 64% šancu vyhrať NLCS. Čo sa týka svetovej série, FiveThirtyEight uprednostňuje Astros, aby vyhral (45% šanca), potom Dodgers (26%), potom Red Sox (18%) a nakoniec Brewers (11%)..

Skutočný fanúšik samozrejme nepozná žiadnu z pravdepodobností a je to pravda – všetko je vo vzduchu, pokiaľ ide o baseballový klub!

Rozvrh hier

Tu je rozvrh pre ALCS, NLCS a World Series. Hviezdičky označujú, že hra sa bude hrať iba v prípade potreby na dokončenie série.

ALCS hry (najlepšie zo siedmich, všetko na TBS)

 • Sobota 13. októbra
 • Nedeľa 14. októbra
 • Utorok 16. októbra
 • Streda 17. októbra
 • Štvrtok, 18. októbra *
 • Sobota 20. októbra *
 • Nedeľa 21. októbra *

Hry NLCS (najlepšie zo siedmich, všetko na FOX / FS1)

 • Piatok, 12. októbra
 • Sobota 13. októbra
 • Pondelok 15. októbra
 • Utorok 16. októbra
 • Streda 17. októbra *
 • Piatok, 19. októbra *
 • Sobota 20. októbra *

Svetová séria (to najlepšie zo siedmich, všetko na FOX / FS1)

 • Utorok 23. októbra
 • Streda 24. októbra
 • Piatok, 26. októbra
 • Sobota 27. októbra
 • Nedeľa, 28. októbra *
 • Utorok 30. októbra *
 • Streda 31. októbra *

Tu si môžete pozrieť ukážku tohtoročného postseason:

Kde sa pozerať na MLB Postseason online

Ak máte kábel, môžete sledovať ALCS na TBS a NLCS a svetovú sériu na FOX / FS1. Tieto kanály môžete vysielať prostredníctvom poskytovateľa káblovej televízie, ale dajte si pozor, aby ste nemuseli sledovať, či sa nachádzate mimo USA..

Ak nemáte kábel, môžete získať TBS a FS1 prostredníctvom predplatného služieb ako DirectTV Now, Fubo TV, Hulu Live, YouTube TV a Sling TV. Mnoho z týchto streamingových platforiem má dokonca bezplatné skúšobné verzie, ktoré sa môžete zaregistrovať a zrušiť po skončení série! Nanešťastie, rovnako ako u vášho poskytovateľa káblových sietí, môžu geografické obmedzenia brániť sledovaniu, či cestujete do zahraničia.

Ak máte zúčastneného poskytovateľa televíznych služieb, môžete živé hry vysielať prostredníctvom aplikácie MLB.TV na stránke MLB.com. Mnohí obyvatelia USA sa tento rok sťažovali na priťažujúce obmedzenia obmedzenia MLB, ktoré sa zdajú byť objavené bez varovania alebo dôvodu. Ak máte sieť VPN, môžete ľahko zmeniť umiestnenie svojho servera na miesto mimo USA a získať prístup k MLB.TV bez akýchkoľvek výpadkov. (To je ešte dôležitejšie, ak sa nachádzate v USA v bežnej sezóne – označte túto stránku ako záložku!)

Ako získať prístup k týmto službám odkiaľkoľvek

Ak ste mimo podnikania alebo žijete v zahraničí alebo ste jedným z mnohých medzinárodných fanúšikov baseballu, najskôr sa môže zdať nemožné obísť geografické obmedzenia. Ale je to vlastne celkom jednoduché! Potrebujete iba predplatné služby VPN, vďaka ktorej bude vyzerať vo svete, akoby ste sa nachádzali v USA alebo takmer kdekoľvek inde, kde chcete byť..

Stručne povedané, spustenie pripojenia cez server VPN vám poskytne adresu IP založenú v tejto krajine – a nikto nebude vedieť rozlíšiť rozdiel..

Ktoré krajiny sú k dispozícii, samozrejme, záleží na tom, ktorú službu VPN používate – SaferVPN má v skutočnosti servery v 34 rôznych krajinách, z ktorých si môžete vybrať! Toto zahŕňa vyhradený server pre vysielanie v USA okrem servera USA pre západné pobrežie a východné pobrežie USA. Kliknutím myši a účtu SaferVPN sa budete môcť pohybovať okolo geografických obmedzení a užívať si baseballové ihrisko.

Zabráňte obmedzeniu šírky pásma

Ďalšia výhoda pri používaní VPN: Budete sa môcť vyhnúť „obmedzeniu šírky pásma“, čo je prípad, keď sa váš poskytovateľ internetových služieb svojvoľne rozhodne prerušiť rýchlosť pripojenia bez toho, aby vám to povedal. (Zvyčajne to robí, keď si všimne, že robíte niečo náročné na šírku pásma, ako je streamovanie športu cez web.)

Našťastie šifrovanie vášho webového prenosu pomocou VPN zabráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb alebo ktokoľvek inému vidieť, čo robíte online. Ak si počas sledovania všimnete, že váš poskytovateľ internetových služieb obmedzuje vaše pripojenie, možno budete môcť problém zmierniť pomocou siete VPN – a zabrániť im v tom, aby vám bránili v behu baseballu MLB.!

Sledujte MLB Postseason Baseball s SaferVPN

Svetová séria sa k nám blíži ako neskorá hra pri tanieri. Tu je návod, ako live streamovať MLB postseason a World Series s SaferVPN v troch jednoduchých krokoch:

 1. Stiahnite a nainštalujte SaferVPN.
 2. Spustite SaferVPN a pripojte sa k serveru podľa vášho výberu.
 3. Prejdite na uprednostňovanú platformu na streamovanie a sledujte príspevok MLB!

Ak ešte nie ste členom našej služby, môžete využiť našu bezplatnú skúšobnú verziu alebo si kúpiť predplatné s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako si môžete užiť živé prenosy športových udalostí z celého sveta, spojte sa s nami na Facebooku, Twitteri, Instagrame a Google+!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map