Ako sa pozerať na US Open Live Stream

Pozrite si US Open Live Stream Golf


US Open, jeden z najzaujímavejších golfových turnajov na svete, sa má začať! Ak si nechcete nechať ujsť tohtoročnú akciu, čítajte ďalej a dozviete sa, ako si užiť live stream US Open – odkiaľkoľvek.

Hrá sa US Open Golf Championship 15. – 18. júna v Erin Hills v Erin, Wisconsin. Toto hlavné podujatie priťahuje každoročne tisíce verných fanúšikov. Ale aj keď sa vám nedarí zachytiť akciu priamo na zelenú, stále si môžete vychutnať každú minútu živého vysielania z USA Open z ľubovoľného miesta..

Žiaľ, spoločnosť Fox má výhradné práva na živé vysielanie udalosti – čo znamená, že ste mimo územia USA, nebudete si ju môcť pozrieť (kým si nevyskúšate náš jednoduchý trik pre okamžitý celosvetový prístup nižšie!).

Na tomto blogu vám ukážeme, aké ľahké je sledovať live stream US Open odkiaľkoľvek na svete!

Tu je návod, ako sledovať #USOpenGolf naživo! Kliknite na Tweet

Americký otvorený golf 2017

Americký turnaj organizuje Americká asociácia golfov (USGA), orgán, ktorý hráči sledujú po škodlivých kontroverziách počas predchádzajúcich otvorení v USA, čo zvyšuje tlak počas tohtoročného turnaja ako kedykoľvek predtým.

Na tohtoročnom masívnom golfovom ihrisku par 72 v Erin Hills sa nachádza celkom 7800 yardov s konečnou dĺžkou asi 700 yardov. Tohtoročné finále US Open s celkovým výherným fondom 12 miliónov dolárov sľubuje byť vzrušujúcim šampionátom (so značnou návratnosťou) pre hráčov so značnými šancami na výhru:

 • Dustin Johnson: 6-1
 • Rory McIlroy: 9-1
 • Jordan Spieth: 10-1
 • Jasonský deň: 11-1
 • Jon Rahm: 16-1

Bohužiaľ, ak ste fanúšikom Tiger Woods alebo Phil Mickelroy, tento rok vás na obrazovke nič nezachytí..

Čo je teda pripravené pre finále US Open 2017 v roku 2017? Tu je niekoľko názorov na otvorenie hry US Open z roku 2017:

Plán otvorených živých prenosov v USA

Tu je rozpis US Open Live Stream, takže si môžete byť istí, že chytíte všetkých svojich obľúbených golfových profesionálov v akcii.

[tabuľka „“ sa nenašla /]

Najnovšie správy o rozvrhu a kto sa bude hrať v každom zo zápasov, nájdete tu.

US Open Live Stream Broadcasters

MOŽNOSŤ 1: Fox Sports

Od roku 2015 je spoločnosť Fox Sports držiteľom 12-ročnej zmluvy ako oficiálneho vysielateľa v USA Open, čo znamená, že nájdenie alternatívneho živého vysielania môže byť takmer nemožné.  

Preto pre tých, ktorí sa nachádzajú v USA, je US Open 2017 k dispozícii v priamom prenose na serveri Fox na adrese FOXSports.com alebo na mobilnom telefóne, počítači alebo tablete stiahnutím softvéru FOX Sports GO na podporovaných zariadeniach..

Nezabudnite, že na sledovanie prostredníctvom služby Fox budete potrebovať predplatné káblov v USA.

Bohužiaľ, ak ste mimo USA, narazíte na túto správu:

Fox US Open Live Stream - SaferVPN

Máte obavy, že nebudete mať prístup k živému vysielaniu? Nebojte sa. Potrebujete iba virtuálnu súkromnú sieť (VPN) na získanie úplného a neobmedzeného prístupu k otvoreným živým prúdom v USA. Prečítajte si nižšie a zistite ako!

MOŽNOSŤ 2: SlingTV

US Open Live Stream môžete chytiť pomocou služby SlingTV, služby strihania káblov, ktorá ponúka živé vysielanie (rovnako ako v prípade bežnej televízie) len za 20 dolárov mesačne. Ak však nechcete platiť, ponúkajú vám 7 dní skúška zadarmo!

Ale opäť, ak ste mimo USA, narazíte na túto správu:

Záväzok je obmedzený

Čítajte nižšie, aby ste zistili, ako presne prekonať tieto georestrictions a ako začať pristupovať k US Open Finals po celom svete!

Ako sa pozerať na US Open Live Stream kdekoľvek

Ak ste v zahraničí, môže byť takmer nemožné zachytiť aj ten istý výrazný navijak v ten istý deň.
Pretože Fox a SlingTV sú geograficky obmedzené tak, aby boli prístupné iba z USA (alebo z Austrálie pre austrálsku verziu Fox), budete potrebovať VPN na zmenu vašej IP adresy (váš jedinečný online identifikátor, ktorý rozdáva vašu presnú polohu).

Jednoduchým pripojením k SaferVPN si môže každý prezerať, akoby sa nachádzal v Spojených štátoch!  

Tu je návod, ako získať prístup k US Open Live Stream v troch jednoduchých krokoch:

 1. Stiahnite a nainštalujte SaferVPN.
 2. Spustite SaferVPN a pripojte sa k americkému serveru.USA Streamovanie sleduje výsledky prezidentských volieb online
 3. Prejdite na webovú stránku vysielateľa (Fox alebo SlingTV) a začnite vysielať US Open Final ešte dnes!

Je to také jednoduché! Ak ešte nemáte SaferVPN, vyskúšajte SaferVPN zadarmo alebo získajte predplatné na US Open a mnoho ďalších živých športových prúdov!

Máte nejaké pripomienky, návrhy alebo požiadavky na funkcie? Neváhajte nás kontaktovať a pripojiť sa k nám na sociálnych sieťach! Radi by sme vás počuli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map