Ako sa pozerať na majstrovstvá sveta vo Wimbledone v roku 2018

wimbledon tenisový kurt s hráčom v bielom a fanúšikmi


Tohtoročné majstrovstvá vo Wimbledone sa začínajú! Od pondelka 2. júla sa v hokejovom klube All England Lawn Tennis and Croquet Club uskutoční 132. vydanie prestížnych majstrovstiev v tráve..

Kvalifikačné zápasy sa začnú 25. júna a losovanie sa uskutoční 29. júna. 1. júla sa uvoľní poradie hier a zápasy sa začnú nasledujúci deň..

Semifinále ženských dvojhry sa uskutoční vo štvrtok 12. júla a finále sa uskutoční v sobotu 14. júla. Semifinále mužov pre dvojhry budú v piatok 13. júla a záverečný zápas sa uskutoční v nedeľu 15. júla. Súčasťou turnaja budú aj štvorhra mužov a žien, dvojhra zmiešaná, dvojhry a štvorhra chlapcov a dievčat a tenis invalidného vozíka..

Celková cena Wimbledonu v tomto roku je 34 miliónov GBP a víťazi dvojhry mužov a žien získajú každý 2,25 milióna GBP. Kliknite na Tweet

Čo hľadať v tomto roku

Minuloročný majster dvojhry Roger Federer (osemnásobný víťaz) a Garbiñe Muguruza sa tento rok vrátia na obranu svojich titulov.

Po začatí turnaja má Federer vyznamenanie, že je najstarším obhajcom šampióna Wimbledon Open v histórii. V polovici júna sa Federer v globálnom rebríčku posunul pred súpera Rafaela Nadala, aby sa stal najstarším hráčom číslo jeden na svete. Vo veku 37 rokov mu jeho vek určite nezabráni v tom, aby porazil oveľa mladších vyzývateľov, a je jedným z obľúbených, aby znova vyhral..

Federer a Nadal budú čeliť hráčom ako Marin Cilic, Novak Djokovic a Dominic Thiem. Všetky oči sú tiež na šampióna 2016, Andy Murrayovi, ktorého zranenie bedra ho celý rok vyradilo z hry. Po jeho návrate 19. júna na Majstrovstvách klubu kráľovnej ho viditeľne vylúčil – nešťastnú udalosť pre vrcholného hráča, ktorý štvornásobne vyhral turnaj kráľovnej..

Medzi ženami, šampiónka Garbiñe Muguruza, bude bojovať proti hviezdnym hráčom ako Simona Halep, Caroline Wozniacki, Serena Williams a Maria Sharapova, aby sa držali jej titulu – ale aj novšími súpermi ako 23-ročná Elina Svitolina a 21-ročná Jeļena Ostapenko.

S toľkými talentovanými hráčmi, ktorí súťažia o víťazstvo, vykúpenie alebo slávu, je tento rok nevyhnutnosťou majstrovstvá sveta vo Wimbledone..

Ako Live Stream Wimbledon odkiaľkoľvek

Tu je zoznam vybraných kanálov, kde môžete sledovať zápasy vo Wimbledone.

 • BBC One a BBC dva budú mať zápasy Wimbledon každý deň, ale kanály sú k dispozícii iba na online streamovanie vo Veľkej Británii.
 • ESPN a ESPN2 bude tiež niesť zápasy vo Wimbledone. Tieto kanály si môžete prezerať online, ak máte prístup k streamingovej službe, ako je napríklad SlingTV, Hulu alebo YouTubeTV.
 • ABC zobrazí aj víkendové ukážky určitých zápasov. Môžete sledovať na ABC live stream z určitých oblastí USA, možno však budete potrebovať DirecTV Now predplatné na to.

Ako získať prístup k týmto službám

Ak sa nenachádzate v USA alebo Spojenom kráľovstve, budete potrebovať službu ako SaferVPN, aby ste zmenili svoju IP adresu, aby ste získali prístup na prezeranie. Umožní vám to anonymný prístup k internetu – a streamovacím službám – akoby ste sa nachádzali v „správnej“ krajine. Jediným kliknutím budete môcť prekonávať nepríjemné geografické obmedzenia bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

Napríklad, ak chcete sledovať Wimbledon prostredníctvom aplikácie BBC streaming, všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k jednému z miestnych serverov SaferVPN, aby smerovalo vaše spojenie cez Spojené kráľovstvo..

Zabráňte škrteniu ISP

Aj keď už k týmto službám máte prístup, sieť VPN zabráni vášmu poskytovateľovi internetu „obmedziť“ vaše pripojenie. K obmedzeniu prístupu dôjde, keď sa váš poskytovateľ internetových služieb svojvoľne rozhodne spomaliť pripojenie na základe toho, čo robíte online. Často sú to činnosti s veľkou šírkou pásma, ako je streamovanie videa alebo používanie „príliš veľa“ údajov, ktoré vedú k obmedzeniu spojenia..

Poskytovatelia internetových služieb to zvyčajne robia preto, aby na svojom konci zmiernili problémy s preťažením. Je to dosť kontroverzná prax. Používateľom sa zvyčajne nepáči, keď ich poskytovateľ internetových služieb reaguje na to, čo robia online, a to poskytovaním pomalšej služby.

Ale pomocou VPN je váš webový prenos úplne šifrovaný, čo znamená, že to, čo robíte online, je pre vášho poskytovateľa internetových služieb úplne neznáme. Váš poskytovateľ internetových služieb nebude môcť na základe toho, čo robíte, prerušiť vašu šírku pásma, pretože tieto informácie nebudú mať na prvom mieste.

Vďaka sieti VPN sa nemusíte báť, že vás spomalí váš poskytovateľ internetových služieb, ale budete mať možnosť používať internet podľa vášho želania.

Tri kroky na pozeranie Wimbledonu teraz

Takto môžete sledovať majstrovstvá sveta vo Wimbledone kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení:

 1. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu SaferVPN do svojho počítača alebo zariadenia.
 2. Spustite SaferVPN a pripojte sa k jednému z našich superrýchlych streamovacích serverov.
 3. Sledujte Wimbledon cez web alebo streamingovú platformu podľa vášho výberu!

Zoznam serverov VPN a UK Server

Sledujte #Wimbledon #LiveStream odkiaľkoľvek s #SaferVPN! Kliknite na Tweet

Bude Federer držať svojho titulu? Hrá Murray po všetkom? Chystá sa nováčik na prvé miesto? Bez ohľadu na to, čo sa stane vo Wimbledone, ak ste skutočným fanúšikom tenisu, budete ho chcieť sledovať naživo – nielen si o ňom prečítať alebo počuť neskôr. S prihlásením na odber SaferVPN to budete môcť urobiť.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map