Ako odomknúť podcasty Google Play iba jedným kliknutím

Odomknite podcasty Google Play jedným kliknutím


Veľké správy: Prišli podcasty Google Play! Mimo USA a nemáte prístup k nim? Nebojte sa, prečítajte si riešenie, ktoré vám umožní odomknúť obchod Google Play v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ak ste fanúšikmi podcastov, môžete sa tešiť, pretože Google Play konečne má ich! V tomto príspevku vám povieme, ako získať prístup k všetkým novým skvelým obsahom – bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

Vzrušujúce oznámenie: Podcasty Google Play sú tu!

V októbri spoločnosť Google oznámila, že sa dostanú späť do hry distribúcie podcastov a umiestnia ich do rovnakej ligy ako súperi iTunes a Spotify. Napokon, len pred niekoľkými týždňami, sa tento sľub zverejnil na webe a uvedie túto novú funkciu do prevádzky na zariadeniach s Androidom. Vzhľadom na to by spustenie systému iOS nemalo byť príliš pozadu.

Podcasty Google Play nájdete priamo vo funkcii Hudba Google Play. To dáva zmysel, keď zistíte, že na rozdiel od iných hráčov v odbore je spôsob, akým Google Play plánuje predstaviť podcasty, úplne jedinečný: „… spojíme vás s podcastmi na základe toho, čo robíte, ako sa cítite a čo vás zaujíma, “poznamenal Google vo svojom oficiálnom oznámení. „Podobne ako naše kontextové zoznamy skladieb pre hudbu sa snažíme uľahčiť nájdenie správneho podcastu – či už ste milovníkom podcastov alebo počúvate prvýkrát.“

Oznámenie o podcastoch Google PlayPodcasty konečne prichádzajú na Google Play (Obrázok: Oficiálny blog pre Android)

A je to dobrá vec, pretože zo zvukov ich oficiálneho blogu sa zdá, že existuje veľa zaujímavých možností, z ktorých si môžete vybrať: „Skúste„ Naučiť sa niečo nové “, aby ste sa rozprávali na večere a vypočuli si naše obľúbené epizódy od Stuff, ktoré by ste mali vedieť. alebo Ako robiť všetko. Vychutnajte si nedeľné popoludnie „Ztratením v príbehu“ s epizódami z Rádialab alebo Odpovedať všetkým, alebo si oddýchnite po dlhom dni „Smiech nahlas“ pre WTF Marca Marona alebo The Nerdist Chrisa Hardwicka. “”

Dobre, všetko znie ako skvelé návrhy pre nás!

Ďalšou pridanou výhodou podcastov v službe Google Play je to, že keď nájdete niečo, čo máte radi a prihlásite sa na jeho odber, služba Hudba Play automaticky skontroluje nové epizódy a stiahne ich. Alebo, ak uprednostňujete, môžete si vybrať upozornenie vždy, keď vyjde nová epizóda.

A v neposlednom rade tiež môžete ľahko zdieľať podcasty so svojimi priateľmi. Stačí kliknúť na tlačidlo ponuky na podcaste, zvoliť možnosť Zdieľať a podcasty môžete zdieľať prostredníctvom svojich obľúbených aplikácií na odosielanie správ vrátane Hangoutov, Facebooku, Twitteru a e-mailu..

Tu je skvelé video od Geeks Rising, ktoré presne vysvetľuje, ako sa to robí:

Čo nie je milovať o ešte väčšom obsahu v Obchode Google Play? Bohužiaľ, je tu jeden veľký problém: výber podcastov je k dispozícii iba v USA a Kanade. Našťastie existuje jednoduché riešenie, ktoré vám umožní úplný prístup v priebehu niekoľkých sekúnd. Toto riešenie je VPN.

Ako získať prístup k podcastom Google Play odkiaľkoľvek

Tu je návod, ako môžete pomocou VPN pristupovať ku všetkým podcastom Google Play v troch krokoch:

 1. Stiahnite si a nainštalujte SaferVPN (ak ste sa neprihlásili, môžete získať prístup k našej bezplatnej skúšobnej verzii tu)
 2. Spustite SaferVPN na svojom mobile, stolnom počítači alebo prostredníctvom nášho nového rozšírenia Chrome a pripojte sa k nášmu serveru na východe USA, kde sú k dispozícii hudba a podcasty Google Play..
  Odomknite podcasty Google Play pomocou SaferVPN Chrome Extension Steps USA East EastOdomknite obchod Google Play priamo v prehliadači Chrome

  3. Prístup k webovej stránke služby Hudba Google Play priamo na pracovnej ploche alebo prostredníctvom aplikácie Hudba Google Play na telefóne s Androidom. Vyhľadajte „Podcasty“ alebo jednoducho klepnite na ikonu ponuky v ľavom hornom rohu obrazovky a vyberte „Podcasty“ a violu! Tam to máte, jedným kliknutím a celý svet novej zábavy je na dosah ruky. Teraz môžete ísť od tohto:

Zablokovaný prístup k podcastom Google Play bez VPN

do tohto:

Prístup k podcastom Google Play s rozšírením SaferVPN Chrome

Pripravte sa na neobmedzený prístup online

Geo-obmedzenia sú doslova všade, kde v súčasnosti surfujete; weby a služby zisťujú vašu IP adresu (v podstate vašu jedinečnú online adresu) a podľa toho obmedzujú váš prístup. Našťastie s VPN môžete prehliadať IP adresu, ktorá odráža ktorúkoľvek krajinu tvoj výber, bozkávanie geografických obmedzení a zbohatnite na webe tak, ako chcete. 

Ak ešte nemáte SaferVPN, získajte predplatné ešte dnes (ponúkame 14dennú záruku vrátenia peňazí – takže nemáte čo stratiť!) Alebo vyskúšajte SaferVPN zadarmo takže si môžete užiť neobmedzený svet streamovania zábavy.

Jediným kliknutím si môžete vychutnať a počúvať všetky požadované podcasty Google Play odkiaľkoľvek! Hudba pre naše uši. Máte záujem odblokovať aj vaše obľúbené hudobné platformy? Prečítajte si náš príspevok o odblokovanej hudbe a prečítajte si, ako si môžete vychutnať úplný prístup na Spotify, Pandora, SoundCloud a ďalšie. 

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa prístupu a spôsobu fungovania SaferVPN, spojte sa s nami! Sme na Facebooku, Twitteri, Google+ a YouTube. Alebo nám pošlite e-mail na adresu [email protected] Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Teraz je potrebné naladiť sa a „Naučiť sa niečo nové“ alebo „Smiať sa nahlas“… “

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map