Ako odblokovať služby Whatsapp Volanie, Skype, Viber a ďalšie služby VoIP

Odblokujte aplikácie WhatsApp Volania, Skype, Viber a VoIP v Číne, Egypte, Jordánsku, Kuvajte, Ománe, Katare, Spojených arabských emirátoch, Maroku, Severnej a Južnej Kórei, Pakistane.


Pokúšate sa spojiť s priateľmi, rodinou a spolupracovníkmi zo zahraničia, ale zistíte, že služby VoIP, ktoré chcete používať, sú zablokované? Nebojte sa, ukážeme vám, ako ľahko pristupovať k volaniu WhatsApp, Skype, Viber a mnohým ďalším aplikáciám VoIP. jediným kliknutím!

Hovory WhatsApp, Viber, Skype a mnoho ďalších služieb VoIP majú veľa výhod oproti vašej staromódnej telefónnej službe. Nielenže môžete zavolať svojim priateľom a rodine z celého sveta, ale často im môžete zavolať zadarmo!

Bohužiaľ, existuje veľa krajín, ktoré tieto služby blokujú z dôvodu online cenzúry alebo kvôli ochrane záujmov veľkých telekomunikačných poskytovateľov. To však neznamená, že nenájdete spôsob, ako sa spojiť!

Na tomto blogu vám povieme všetko o každej z týchto služieb, kde sú dostupné a ako k nim máte prístup, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

#Unblock WhatsApp, Skype, Viber a ďalšie aplikácie VoIP jediným kliknutím! Kliknite na Tweet

WhatsApp Volanie, Skype, Viber a VoIP aplikácie

Každý deň sa spoliehame na nejakú aplikáciu alebo mobilnú službu, aby sme zostali v kontakte s našimi priateľmi, rodinou, spolupracovníkmi a blízkymi. Našťastie vďaka našej technologicky dôvtipnej generácii aplikácie ako WhatsApp, Skype, Viber, Facebook Messenger, Tango a mnoho ďalších uľahčujú chatovanie, hlasové správy a posielanie obrázkov a videí..

Všetky tieto aplikácie používajú technológiu VoIP (Voice-over-IP). Táto technológia, známa tiež ako internetová telefónia, v zásade umožňuje ľuďom používať internet ako prostriedok na telefonovanie. Nielenže je to pohodlné, ale je to aj mimoriadne efektívne z hľadiska nákladov, čo vám umožňuje bezplatné telefonovanie na dlhé vzdialenosti.

Ako vidíte, existuje množstvo aplikácií na volanie VoIP a každá z nich má svoje jedinečné výhody. Zaujíma vás, čo bude pre vás najlepšie? Poďme rozobrať niektoré služby. Všetky nižšie uvedené možnosti umožňujú bezplatné, neobmedzené hlasové hovory pomocou služieb Wi-Fi, 3G alebo 4G:

 • WhatsApp Volanie:

  Táto služba je primárne zameraná na mobilných používateľov, ktorí chcú posielať správy, médiá a viesť hlasové aj videokonverzácie. Majte na pamäti, že môžete volať iba ľuďom, ktorí majú na svojom zariadení aj WhatsApp. End-to-end šifrovanie WhatsApp poskytlo službe pomerne povesť zabezpečenia. Stiahnutím bezplatnej WhatsApp zaistíte, že „iba vy a osoba, s ktorou komunikujete, môžete čítať, čo sa odosiela, a nikto medzi tým, ani WhatsApp.“ – WhatsApp.

 • skype:

  Skype pochádza z pracovnej plochy a teraz funguje na: Symbian, Mac, Chrome, Linux, Windows, Blackberry a iOS. Vďaka svojej kvalite a stabilite sa Skype stal jedným z, ak nie najlepším VoIP na trhu. Je to preto, že Skype má svoj vlastný kodek na kódovanie hovorov a dokonca ponúka hlas HD. Zdieľanie obrazovky Skype, zdieľanie mnohých formátov, nástroje na spoluprácu, konferenčné videohovory atď. Urobili platformu veľmi obľúbenou pre podniky. Za malý poplatok môžete dokonca volať ľuďom na iných platformách mimo služby a dokonca si môžete priniesť svoje existujúce telefónne číslo, ktoré sa má použiť s vaším účtom Skype..

 • Vıber:

  S Viber môžu používatelia ľahko odosielať správy, multimediálne súbory, ako aj hlasové hovory a videohovory iným ľuďom, ktorí používajú Viber s pripojením v kvalite HD. Spojenia nevyžadujú registráciu, alias ani pozvánky a ľahko sa integrujú do vášho existujúceho zoznamu kontaktov. Služba je ponúkaná na rovnakých platformách ako Skype, ponúka však ako platené funkcie jedinečné nálepky, verejný chat, Viber Games a Viber Out (na volanie používateľom, ktorí nie sú Viber)..

Aj keď žijeme v dobe, ktorá tieto služby umožňuje, sú bohužiaľ kvôli cenzúre zablokované vo viacerých krajinách.

Tu je prehľad, kde sú služby VoIP momentálne blokované:

Služby blokované
krajiny
VoIP, Skype a obsah webových stránok (YouTube, Facebook atď.) Čína, Egypt, Jordánsko, Kuvajt, Omán, Katar, Spojené arabské emiráty.
VoIP a nejaký webový obsah Maroko, Severná Kórea, Južná Kórea, Pakistan
VoIP a Skype Belize, Karibik, Mexiko, Paraguaj
VoIP služby Brazília

Realita globálnej cenzúry

Nedávno sme zaznamenali drastický nárast počtu blokovaných služieb VoIP na celom svete. Vďaka tomu, že sa tieto služby v poslednom desaťročí stali populárnymi, rýchlo zažili obmedzenia. V skutočnosti do roku 2013 27 krajín zakázalo služby VoIP, čo malo za následok 40% svetovej populácie je blokovaných od prístupu k nim.

Európska únia sa tiež snaží zahrnúť volania WhatsApp a ďalšie služby VoIP do prísnych pravidiel EÚ v oblasti ochrany súkromia v telekomunikáciách. To by EÚ umožnilo odposlouchávať osobné rozhovory, a to aj prostredníctvom šifrovaných platforiem.

Brazília je známa svojimi obmedzeniami služieb VoIP. WhatsApp bol v krajine už trikrát zablokovaný. Posledný blok sa uskutočnil 19. júla, ale našťastie trval iba niekoľko hodín. Jeden blok sa však začiatkom mája uskutočnil v priebehu 72 hodín. Sudca Marcel Mai Montalvão z Sergipe štátu nariadil blok ako pushback po náročných WhatsApp obrátiť záznamy rozhovoru týkajúce sa vyšetrovania drog.

V skutočnosti sa krajiny tak zapojili do informácií prenášaných prostredníctvom týchto služieb, dokonca vám môžu prisahať WhatsApp v SAE. 45 000 GBP pokuta, väzenie a / alebo deportácia!

S neustálym vývojom geografických obmedzení a cenzúrou je boj za slobodu internetu dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Našťastie máme jednoduché riešenie, ktoré vám pomôže získať prístup, ktorý si zaslúžite – VPN. Teraz máte prístup ku ktorejkoľvek požadovanej službe z ľubovoľného miesta!

Ako odblokovať službu WhatsApp Volanie a ďalšie služby VoIP:

Na základe vašej polohy môžu byť blokované hovory WhatsApp, ako aj ďalšie služby, ako sú hovory Skype, Viber a Facebook. Našťastie, SaferVPN vám umožňuje ľahko prekonať tieto geografické obmedzenia a cenzúry, takže sa môžete vždy spojiť s dôležitými ľuďmi vo svojom živote!

Aplikácie SaferVPN udržujú aplikácie VoIP bezchybne fungujúce na vašom smartfóne, tablete a prenosnom počítači bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Tu je postup:

 1. Začnite svoj zadarmo SaferVPN vyskúšajte alebo získajte platený program so 14-dňovou zárukou vrátenia peňazí.
 2. Spustite SaferVPN a pripojte svoje zariadenie k preferovanému umiestneniu servera VPN – (USA alebo akékoľvek iné umiestnenie WhatsApp nie zablokovanie). Funguje na všetkých zariadeniach Windows, Mac, iOS a Android.
 3. Stiahnite si WhatsApp a správy preč! Vytvorte skupiny so svojimi najlepšími priateľmi, rodinou alebo spolupracovníkmi. Posielajte neobmedzené správy, obrázky, videá a zvukové správy. Aby ste ešte viac uľahčili stretnutie s priateľmi, môžete si tiež poslať svoje konkrétne miesto.

To je všetko k tomu! Zaregistrujte sa na server SaferVPN alebo spustite bezplatnú skúšobnú verziu VPN a odblokujte a získajte prístup k aplikáciám WhatsApp Volanie a VoIP z ľubovoľného miesta.!

Máte otázku o našich službách a ako to funguje? Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek, vo dne alebo v noci, na adrese [email protected] Vždy vám radi pomôžeme!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map