Ako odblokovať hry v škole, v práci alebo v zahraničí

Ako odblokovať hry v škole, v práci alebo v zahraničí obrázkom pacmana


Mnoho používateľov hľadá riešenia na odblokovanie hier, ktoré sú v krajinách obmedzené alebo neprístupné za bránami firewall. Poďme sa pozrieť, prečo by ste mali používať sieť VPN na školu, prácu alebo obmedzenia v zahraničí. Naučte sa, ako obísť obmedzenia hry a aké ľahké je odblokovať akúkoľvek hru kdekoľvek!

Kde sú hry blokované

Existujú dva hlavné dôvody, prečo sú hry ako Unblocked Games 66 blokované: firewally a / alebo cenzúra. Školy a pracoviská obmedzujú hranie hier prostredníctvom brán firewall, zatiaľ čo krajiny cenzurujú a zakazujú hry, aby obmedzili vašu schopnosť získať prístup k určitým hrám na prvom mieste.

Mnoho škôl, knižníc a ďalších verejných priestranstiev má brány firewall, ktoré vám bránia hrať hry alebo pristupovať k herným webovým stránkam pri používaní ich internetu, a to aj v prípade, že používate vlastné zariadenie. Cenzúru však ukladá vláda krajiny, čo znamená, že k týmto hrám nemáte prístup, ak bývate v konkrétnej krajine.

Zoznam zakázaných videohier je dlhý, ale aby sme vymenovali aspoň niektoré: MMORPG EverQuest v Brazílii, strelci prvej osoby Battlefield 4 v Číne a Left 4 Dead 2 v Nemecku. Medzi ďalšie významné krajiny, ktoré zakazujú hry, patrí Saudská Arábia, Južná Kórea a SAE.

Niekoľko príkladov zakázaných hier z celého sveta:

CountryBanned Hra (y)
NemeckoVojak šťastia: Odplata, Dead Rising 2, Silent Hill: Homecoming, Wolfenstein, Left 4 Dead 2
UAEDragon Age 2, The Godfather 2, God of War, Grand Theft Auto, Mass Effect 2 & 3
BrazíliaDoom, Duke Nukem 3D, EverQuest, Mortal Kombat, pošta
PakistanCall of Duty: Black Ops 2, Medal of Honor: Warfighter
Saudská ArábiaSéria God of War, L.A. Noire, séria Grand Theft Auto
ČínaBattlefield 4, velenie & Dobyť generálov
IránBattlefield 3
KuvajtGrand Theft Auto 5

Niektoré hry majú rôzne dátumy vydania v rôznych krajinách. To ich samo osebe nezablokuje, ale musíte ich počkať, ak ste v krajine, kde sa hra ešte nespustila..

Existuje veľmi jednoduchý trik, ktorý vám umožní obísť obmedzenia, takže môžete odblokovať hry, nech ste kdekoľvek. Môžete dokonca kupujte hry, ktoré ešte neboli vydané vo vašej krajine. Pokračuj v čítaní!

Prečo by ste mali používať VPN na odblokovanie hier

Niektorí ľudia používajú na hranie hier zadarmo proxy, ale ak hľadáte službu, ktorá je (1) super rýchla bez oneskorenia, (2) funguje pre všetky hry, (3) funguje na všetkých vašich zariadeniach a (4) funguje kdekoľvek ste, VPN je to, čo potrebujete.

Tu je niekoľko ďalších výhod použitia VPN oproti bezplatnému proxy:

Bezplatné proxy vs VPN pre odblokovanie hierFree ProxyVPN
Super rýchla – žiadna konkurencia v oblasti šírky pásmažiadnyÁno
Žiadne obmedzenia rýchlosti, oneskorenie alebo spomaleniežiadnyÁno
Neobmedzená šírka pásmažiadnyÁno
Funguje na všetkých zariadeniachžiadnyÁno
Automatická konfigurácia & 1-Click pripojeniežiadnyÁno
Funguje mimo vášho webového prehľadávačažiadnyÁno
Neobmedzené prepínanie medzi svetovými servermižiadnyÁno
Super stabilný s 99,9% prevádzkoužiadnyÁno

Teraz, keď ste prišli na to, že sieť VPN je to, čo potrebujete na odblokovanie hier, prečítajte si, ako sa obísť obmedzenia.

Ako odblokovať hry v škole, v práci alebo v zahraničí

Bez ohľadu na to, či vás blokujú brány firewall alebo cenzúra, existuje jednoduché riešenie, ktoré funguje kdekoľvek pri hraní hier blokovaných v škole, v práci alebo v zahraničí. Ak chcete obísť vaše školské WiFi, SaferVPN vás oslobodí od akýchkoľvek obmedzení šifrovaním pripojenia a poskytnutím novej adresy IP..

End-to-end šifrovanie zabraňuje vládam, školám a pracoviskám blokovať váš prístup, pretože nevedia, čo máte na internete online.

S zmenená adresa IP, poskytovatelia hier vás nemôžu nájsť, pretože sa môžete rozhodnúť, že budete vyzerať, akoby ste prehliadali niekde inde. Všetka vaša prevádzka bude presmerovaná cez naše servery, takže môžete ľubovoľne odblokovať ľubovoľnú hru!

Odblokujte hry podľa týchto 4 jednoduchých krokov:

 1. Získajte plán SaferVPN alebo spustite bezplatnú skúšobnú verziu, ak ešte nemáte účet.
 2. Po stiahnutí sa pripojte k serveru, ktorý sa nachádza v krajine, kde je k dispozícii vaša obľúbená hra.
 3. Hrajte svoje obľúbené hry bez akýchkoľvek obmedzení! Také jednoduché!

Bonusový tip: Odblokujte konzoly PS3, PS4 alebo Xbox

Na odblokovanie hier alebo použitie služieb ako Pandora a Netflix (ktoré sú v niektorých krajinách nedostupné) môžete tiež použiť VPN na svojich PS3, PS4, Xbox a iných internetových herných konzolách..

Začnite hrať svoje obľúbené hry ešte dnes!

Používajte VPN a získajte prístup k hrám odkiaľkoľvek na svete! Prihláste sa na odber alebo vyskúšajte SaferVPN zadarmo (ponúkame 30-dňová záruka vrátenia peňazí, nemáte čo stratiť!).

Máte nejaké pripomienky, návrhy alebo požiadavky na funkcie? Neváhajte nás kontaktovať, klásť otázky v komentároch a pripojiť sa k nám na sociálnych sieťach! Radi by sme vás počuli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map