Ako žiť a sledovať finále Stanley Cupu

Pozrite si finále Pohára Stanley


Finále Stanley Cupu 2017, ktoré sa konajú v roku 2017, sú jednou udalosťou, ktorú nechcete minúť! Bohužiaľ, mnohí z vás, ktorí sa nachádzajú mimo USA alebo Kanady, sa môžu snažiť chytiť zápasy. Uisťujeme vás, že máme len riešenie pre každého, kto by chcel sledovať hry – nech ste kdekoľvek!

Ak nemáte prístup k finále Stanley Cupu, odkiaľ ste, máme jednoduché 3-krokové riešenie, ktoré vám umožní okamžitý prístup ku všetkým hrám bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate! Ukážeme vám aj to, ako obísť výpadky energie, takže vy nikdy nezmeškajte jediný gól!

Čítajte ďalej a zistite ako!

Pittsburgh Penguins Vs. Predátori Nashville

Začínajúc 30 tímami sú tohtoročné finále Stanley Cupu až na tohtoročné prvé dva najlepšie zápasy – Pittsburgh Penguins a Nashville Predators.!

Pittsburgh je brániacim majstrom potom, čo minulý rok porazil San Jose Sharks v tomto šiestom zápase. Na druhej strane sa Nashville objavuje po prvýkrát vo finále!

S tímami, v ktorých vystupujú špičkoví hráči, ako sú Jewgeni Malkin, Matt Murray a Sidney Crosby, s Pittsburgh Penguins, ako aj Filip Forsberg a Pekka Rinne z Nashville Predators, bude to bezpochyby vzrušujúce spojenie medzi šampiónmi a ich výzvou..

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o tohtoročných finále Stanley Cupu:

Rozpis finálových zápasov 2017 na Stanley Cup

Tu je tohtoročný harmonogram finále Stanley Cupu:

[tabuľka „“ sa nenašla /]

Možnosti stávok na finále 2017 Stanley Cup

V U.S.A, Celé národné pokrytie hier sa vysiela na NBC, NHL Network, USA Network, TVA Sport (French) alebo CBC.

V Kanade, pre tretie miesto v rámci súčasnej 12-ročnej zmluvy Rogers Media bude pokrytie vysielané sieťami Sportsnet a CBC Television a streamované na Sportsnet Now, CBCSports.ca alebo predplatnej službe Rogers NHL GameCentre Live.

Nezabúdajte, že cestovný lístok Rogers Stanley Cup Playoff Pass stojí 74,99 dolárov a je prístupný iba v Kanade.

Ak cestujete a stále chcete získať prístup k svojmu účtu, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako zmeniť svoju skutočnú adresu IP na kanadskú adresu IP, a tak prinútiť Rogersa, aby si myslel, že sa momentálne nachádzate v geografickej oblasti krajiny. -obmedzenia obmedzenia (informácie nájdete nižšie)..  

Pre hocikoho, Ak nemáte predplatné na televíziu, máte prístup k ktorejkoľvek z hier na Sportsnet TERAZ. Môžete sa zaregistrovať na 24,99 dolárov mesačne, aj keď dostanete prvých 7 dní zadarmo! Ak zrušíte kedykoľvek v priebehu 7 dní, na vašu kreditnú kartu sa nebude účtovať poplatok.

Na stránkach nhl.com môžu diváci zo Spojených štátov sledovať úplné archívy hier od play-off Stanley Cup 2017 a celej pravidelnej sezóny 2016 – 17, čo znamená, že nemôžu chytiť hry naživo.

Finále Pohára Stanley - SaferVPN

Zahraniční diváci môžu sledovať vybrané hry mimo trhu (hry domáceho mesta nemôžete pozerať, ak sa práve nachádzate) ŽIVÉ a na požiadanie dostupné náhrady play-off a archívov Stanley Cupu a archívov celej pravidelnej sezóny 2016 – 17

(Ak k tomu dôjde, jednoducho použite SaferVPN na zmenu umiestnenia a získanie cudzej adresy IP. Prečítajte si viac nižšie).

* Výpadky *

Nezabúdajte, že výpadky môžu stále obmedzovať vaše prezeranie. Vyskúšajte na svojej webovej stránke kontrolu výpadku NHL

Mnoho výpadkov sa týka ľudí žijúcich v mestách, kde sa hry konajú. Napríklad, ak ste fanúšikom Pittsburgh Penguins so sídlom v Pittsburghu, server vyhľadá vašu IP adresu a zablokuje vaše prezeranie.

Ale hádajte čo! Môžete tiež použiť SaferVPN na získanie IP adresy z iného mesta a vyhnúť sa mu akýkoľvek výpadky. Takto môžete sledovať všetky hry, dokonca aj tie, ktoré sú na trhu! Jednoduchým pripojením k SaferVPN – je dobré ísť!

Ďalej vám presne povieme, ako na to!

Ako streamovať NHL hokejové playoff kdekoľvek:

SaferVPN dokáže prekonať tieto prekážky, či už ide o geografické obmedzenia, požiadavky na predplatné alebo akékoľvek iné digitálne zavesenie. Zmenou vašej IP adresy (váš jedinečný identifikátor na webe) SaferVPN umožňuje používateľom prakticky zmeniť svoju polohu na akékoľvek miesto na svete.!   

Takto to urobíte za menej ako 30 sekúnd:

 • Stiahnite a nainštalujte SaferVPN.
 • Spustite SaferVPN prostredníctvom našich aplikácií alebo rozšírenia Chrome a pripojte sa k serveru, na ktorom sa nachádza vysielateľ, z ktorého chcete vysielať..Použite VPN na sledovanie finále Stanley Cupu
 • Prejdite na webovú stránku a začnite streamovať finále Stanley Cupu 2017.

To je všetko!

Ak máte káblové predplatné u jedného z vysielateľov, ktorí zobrazujú hry, môžete sa pripojiť k online vysielaniu tohto kanála a sledovať tok NHL. Ak ste v zahraničí a je blokovaný geograficky, stačí sa spojiť so serverom SaferVPN buď s našimi americkými alebo kanadskými servermi, aby ste obišli akékoľvek obmedzenia a sledovali hry z celého sveta.!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map