SaferVPN uczestniczy w konferencji Black Hat

SaferVPN bierze udział w konferencji Black Hat


Black Hat USA wreszcie wraca do Las Vegas, Nevada, 22-27 lipca 2017 r. Ponieważ SaferVPN bierze udział w tej długo oczekiwanej konferencji, koniecznie sprawdź nasz kanał na żywo na Twitterze, aby być na bieżąco z tegorocznymi wydarzeniami!

Od 20 lat konferencja Black Hat przyciąga tysiące entuzjastów cyberbezpieczeństwa co roku, zapewniając uczestnikom najnowocześniejsze badania, rozwój i trendy we wszystkich obszarach bezpieczeństwa informacji.

Co to jest konferencja Black Hat?

Konferencja bezpieczeństwa komputerowego Black Hat to wiodące na świecie wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu informacji, założone w 1997 roku przez Jeffa Mossa, który również założył DEF CON.

Konferencja zapewnia konsultacje, szkolenia i odprawy dla hakerów, wiodących specjalistów ds. Bezpieczeństwa, korporacji i agencji rządowych na całym świecie.

Podczas tegorocznej konferencji Black Hat odbędą się programy edukacyjne, od ataków na inteligentną sieć, krytyczne słabości infrastruktury, do ataków mobilnych na mniejszą skalę, uczenia maszynowego i innych.

Harmonogram konferencji Black Hat

Black Hat USA 2017 rozpoczyna się czterema dniami szkoleń, po których następuje konferencja główna (26–27 lipca), w skład której wchodzą briefingi, arsenał, sala biznesowa i nie tylko!

Dwie główne sekcje wydarzenia to Briefingi Black Hat i Szkolenia Black Hat.

Szkolenia The Black Hat:

Szkolenia Black Hat mają na celu praktyczne budowanie umiejętności w różnych obszarach hakowania.

W przeszłości szkolenia były oferowane przez różnych specjalistów ds. Bezpieczeństwa komputerowego. Należą do nich Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, Cisco Systems, Offensive Security i wiele innych.

Informacje o czarnym kapeluszu:

Podczas Black Hat Briefings eksperci ds. Bezpieczeństwa przedstawiają przełomowe badania, narzędzia typu open source i exploity zero-day.

Wcześniej tematy obejmowały inżynierię odwrotną, tożsamość i prywatność oraz hakowanie.

Sprawdź pełny harmonogram na stronie Black Hat.

Hacker Antics

Wydarzenie Black Hat jest znane z treningów i odpraw, a tłum złośliwych hakerów jest również znany z wywoływania zamieszania podczas wydarzeń.

Na poprzednich konferencjach uczestnicy uczynili hotele konferencyjne najłatwiejszymi ofiarami, przejmując połączenia bezprzewodowe, włamując się do systemów płatności telewizyjnych i modyfikując je, a nawet uzyskując dostęp do 4 milionów pokoi hotelowych!  

Rok 2009 okazał się skandaliczny, ponieważ włamano się na strony badaczy i grup zajmujących się bezpieczeństwem. Witryna Dana Kamińskiego została również zhakowana, ujawniając hasła, prywatne wiadomości e-mail, czaty i poufne dokumenty.

W ubiegłym roku Pwnie Express odkrył ogromny atak Man-in-the-Middle, który zmusił 35 000 ludzi do przyłączenia się do złośliwej sieci – przypomnienie, jak przerażające mogą być te ataki.

Dlaczego wydarzenie jest ważne

Wydarzenie odbywa się na piętach wyników badań ankietowych uczestników, w których stwierdzono:

 • 69% procent respondentów uważa, że ​​hackowanie sponsorowane przez państwo z takich krajów jak Rosja i Chiny sprawiło, że dane przedsiębiorstw w USA są mniej bezpieczne.
 • Ponad 60% uważają, że korporacje powinny opracować specjalne zabezpieczenia online, aby chronić swoje krytyczne dane przed hackowaniem sponsorowanym przez państwo.
 • 36% spośród ankietowanych uważa, że ​​zwiększone wykorzystanie oprogramowania ransomware pozostaje najpoważniejszym nowym zagrożeniem, przed którym stoją specjaliści od cyberbezpieczeństwa.
 • 50% jednocześnie wskazali na phishing i inżynierię społeczną 45% boją się wyrafinowanych ataków skierowanych bezpośrednio na ich własne organizacje.
 • Tylko 26% wierzą, że nowa administracja Białego Domu będzie miała pozytywny wpływ na politykę bezpieczeństwa cybernetycznego, regulacje i egzekwowanie prawa w ciągu najbliższych czterech lat.

Możesz pobierz pełny raport z badań Portret bezpośredniego zagrożenia cybernetycznego, tutaj: www.blackhat.com/latestintel/07062017- lipiec-6-2017-attendee-survey.html

SaferVPN na konferencji Black Hat

SaferVPN będzie uczestniczył w konferencji Black Hat Conference 2017 w Las Vegas w stanie Nevada!

Możesz poprosić nas o spotkanie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze ekscytujące nowe rozwiązanie biznesowe może pomóc Twojej firmie zabezpieczyć środowiska chmurowe i zapewnić zdalny dostęp do sieci z całkowitą łatwością! Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]

Będziemy również dostarczać bieżące aktualizacje z konferencji, więc pamiętaj o śledzeniu naszego kanału na Twitterze:

Tweets by SaferVPN

Połącz z Black Hat (#BlackHat) włączony Twitter, Facebook, LinkedIn i Flickr.

Przyszłe daty i wydarzenia Black Hat obejmują Black Hat Europe 2017 w Londynie, w dniach 4-7 grudnia i Black Hat Asia 2018 w Singapurze w dniach 20–23 marca.

Czy masz jakieś uwagi, sugestie lub prośby o nowe funkcje? Skontaktuj się z nami i dołącz do nas w mediach społecznościowych! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map