Paraqitja e VPN më e mirë për Android

VPN më i sigurt për Android është këtu!


Thuaj pershendetje te reja tona SaferVPN për Android! Lexoni se si të filloni të përdorni VPN më të mirë për Android dhe të gjitha përfitimet e mëdha të përdorimit të aplikacionit këtu. Plus mësoni se si mund ta shkarkoni dhe të ndani aplikacionin për të rritur shanset tuaja për të fituar një vit Premium FALAS i SaferVPN!

Siç mund të mbani mend, jo shumë kohë më parë kemi lançuar versionin e suksesshëm Beta të VPN tonë për Android. Tani jemi të ngazëllyer të paraqesim tonën aplikacion i pajisur plotësisht SaferVPN Android.

Shkarkoni aplikacionin direkt nga Google Play këtu.

Tani mund të shijoni i pakufizuar hyrje në përmbajtje gjeo-të kufizuar dhe të shfletoni në internet me një të sigurt, të koduar plotësisht lidhje – kudo, në çdo kohë, në pajisjen tuaj Android.

Me VPN-në tonë amtare të përmirësuar rishtazi për Android, shijoni të gjitha funksionalitetet e njëjta Windows dhe Mac direkt në tablet ose telefon.

Në këtë postim do të jeni gati:

 • #ShareSaferVPN– Duke festuar nisjen e aplikacionit tonë të ri Android për të rritur shanset tuaja për të fituar një vit FALAS të SaferVPN!
 • Karakteristikat e VPN tonë për Android
 • Si të shkarkoni SaferVPN për Android
 • Si të përdorni SaferVPN për Android
 • Përfitimet e VPN tonë për Android

#ShareSaferVPN

Disa javë më parë, për nder të faqes sonë të markës së re dhe aplikacionit iOS, filluam me një speciale #ShareSaferVPN ngjarje!

Tani me VPN-në tonë të re për Android, ne po ju japim një shtesë shtesë në rritjen e shanseve tuaja për të fituar një Abonim FALAS Premium Viti për SaferVPN duke përfunduar veprimet e thjeshta më poshtë. 10 pjesëmarrësit me hyrjet në SHUM do të fitojnë abonimin PREMIUM SaferVPN gjatë gjithë vitit.

Për të festuar aplikacionin tonë të ri, ne do të përfshijmë 3 veprime të reja: shkarkimin e aplikacionit tonë, ndarjen e aplikacionit tonë dhe tweeting lajmet emocionuese për miqtë tuaj! Më mirë akoma, këto veprime të reja do të llogariten edhe për më shumë hyrje!

Atëherë, çfarë po pret? Shkojme!

#ShareSaferVPN: Sfidë Pajtimi për Abonim Premium

Karakteristikat e VPN tonë për Android:

VPN ynë i ri Android ju lejon të shijoni të gjitha këto karakteristika të shkëlqyera, të thella SaferVPN direkt në telefonin tuaj Android ose tabletin Android:

 • Dizajn i shkëlqyeshëm: Tani mund të shijoni dizajnin e lehtë për t’u përdorur, të hijshëm SaferVPN, pa marrë parasysh se ku jeni.

 • Shkon pa probleme në sfond: Thjesht klikoni në butonin fillestar, madje nuk do të vini re që aplikacioni është aty.
 • Zgjedhja e thjeshtuar e serverit: Preferoni serverët tuaj më të përdorur për t’i gjetur më lehtë. Aplikacioni automatikisht sugjeron serverat më të rekomanduar bazuar në testet e vendndodhjes dhe shpejtësisë.

 • Protokolli i VPN e Hapur: Ne përdorim një nga protokollet më të përparuar dhe më të rinj VPN atje për të garantuar lidhjen më të mirë të mundshme.
 • Lidhja automatike: Aplikacioni do të rivendosë automatikisht lidhjen tuaj VPN nëse lidhja juaj e internetit bie për ndonjë arsye.

Si të shkarkoni SaferVPN për Android

Kërkoni në dyqanin Google Play për SaferVPN dhe hapeni. trokitje e lehtë instaloj dhe pranoj termat Pasi të instalohet, thjesht hapur aplikacioni.

VPN më e sigurt për Android në Dyqanin Google Play

Si të përdorni SaferVPN për Android

Tani jeni gati për të filluar përdorimin e aplikacionit. Hyni duke përdorur kredencialet tuaja të hyrjes që zakonisht përdorni kur regjistroheni në SaferVPN.

Nëse nuk keni një llogari, trokitni lehtë mbi Filloni Falas për të krijuar një, nuk nevojitet asnjë kartë krediti. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkruani adresën tuaj të postës elektronike dhe fjalëkalimin e dëshiruar dhe Check Inbox për të verifikuar provën tuaj falas 24-orëshe.

Ekrani i hyrjes për Safer VPN për Android

Pastaj, zgjidhni cilën vendndodhje doni të lidheni. Nëse jeni një emigrant ose udhëtoni jashtë vendit dhe doni të përdorni internetin ashtu si dëshironi, thjesht zgjidhni serverin e vendit tuaj.

Zgjedhja e vendndodhjes në VPN më të sigurt për Android

Sapo të vendoset gjithçka, thjesht klikoni në butonin e madh të gjelbër Lidhu dhe brenda sekondave do të përdorni internetin ashtu si të ktheheni në shtëpi! Takoni butonin fillestar në mënyrë që të vazhdoni të ekzekutoni SaferVPN në sfond.

Lidhja me serverat Global VPN Safer për Android                                           

Përfitimet e VPN tonë për Android

Zhbllokimin e Përmbajtjes: Duke ndryshuar adresën tuaj IP të perceptuar, SaferVPN ju jep zgjidhjen më të shpejtë dhe më të thjeshtë për të transmetuar median tuaj të preferuar. Shijoni Netflix, Spotify, YouTube dhe më shumë nga kudo që të jeni. Ne do t’ju ndihmojmë të fitoni qasje në filma, sport dhe muzikë, me vetëm disa hapa të thjeshtë.

Dëshironi të shihni si? Këtu është udhëzuesi ynë i dobishëm se si të zhbllokoni Netflix kudo në botë.

Siguroni të dhënat tuaja: SaferVPN ju jep paqe mendore duke ditur që ju mund të shfletoni me siguri Internetin kudo, në ndonjë prej pajisjeve tuaja. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për mbrojtjen e të dhënave tuaja në rrjetet publike Wi-Fi ose mbrojtjen e hakerave nga vjedhja e informacionit tuaj më të vlefshëm.

Mbroni privatësinë tuaj: SaferVPN ju ndihmon të siguroheni që të gjitha detajet në kompjuterin tuaj mbahen gjithmonë private duke fshehur adresën tuaj IP, vendndodhjen dhe identitetin online. Në këtë mënyrë ju mund të parandaloni çdo gjurmë të aktiviteteve tuaja në internet nga agjencitë qeveritare, reklamuesit, pronarët e faqeve të internetit dhe më shumë.

Kurse para: Ju mund t’i nënshtroheni diskriminimit të çmimeve thjesht bazuar në vendndodhjen tuaj gjeografike dhe adresën IP. Por me SaferVPN, ju mund të rezervoni sikur të ishit në një vend tjetër dhe të kurseni shumë në fluturime, hotele, makina me qira dhe më shumë.

Planifikoni të rezervoni një fluturim së shpejti? Ju mund të lexoni se si kemi kursyer 475 dollarë në biletat e fluturimit këtu.

Fillo tani!

Nëse jeni tashmë një pajtimtar i SaferVPN, shkarkoni tani aplikacionin SaferVPN Android dhe përgatituni.

Nëse nuk jeni i ri në SaferVPN, provojeni falas (nuk ka nevojë për kartë krediti) dhe më pas instaloni SaferVPN në pajisjen tuaj Android.

Një FALEMINDERIT për të gjithë ju për feedback-un tuaj dhe sugjerimet tipare. Nëse doni të sugjeroni ndonjë ide për azhurnimet e ardhshme të softuerit, thjesht na qëlloni me një e-mail për të mbë[email protected] ose na ndiqni dhe kontaktoni në Facebook, Twitter, Google+ ose YouTube.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map