15 najlepszych wpływów cyberbezpieczeństwa do naśladowania

Najważniejsze czynniki wpływające na bezpieczeństwo cybernetyczne


Chcesz być na bieżąco, jeśli chodzi o wszystkie kwestie dotyczące bezpieczeństwa w Internecie? Następnie sprawdź naszą ofertę 15 najlepszych wpływających na cyberbezpieczeństwo.

Nie jest łatwo być na bieżąco z wszystkimi aktualnościami dotyczącymi bezpieczeństwa w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie technologii, ale przy wszystkich pojawiających się zagrożeniach niezwykle ważne jest, aby pozostać na bieżąco! Biorąc to pod uwagę, przeprowadziliśmy dla Ciebie badania i opracowaliśmy listę 15 najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo cybernetyczne.

Śledź je, aby otrzymywać najnowsze wiadomości branżowe i zawsze być bezpiecznym online!

Najważniejsze czynniki wpływające na bezpieczeństwo cybernetyczne:

1. Kim Zetter – @KimZetter

Kim Zetter jest starszym pisarzem w Wired i autorką książki „Countdown to Zero Day” – książki, która ujawnia historię Stuxneta, wirusa, który sabotował wysiłki nuklearne Iranu. Kim napisała ponad 100 artykułów dla Wired, a także pojawiła się jako gość w NPR i CNN. Jeśli jesteś fanem Mr. Robot, koniecznie sprawdź jej artykuł na temat dokładności serialu telewizyjnego. Naprawdę bardzo fajnie.

2. Brian Krebs- @briankrebs

Brian stał się coraz bardziej znany jako niezależny dziennikarz śledczy, zajmujący się absolutnie wszystkim, co dotyczy bezpieczeństwa. Często to on łamie historię i zapewnia spokojny i racjonalny wgląd. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poglądach i spostrzeżeniach pana Krebsa, przeczytaj artykuł Spam Nation: The Inside Story of Organised Cybercrime.

3. Nicole Perlroth- @nicoleperlroth

Jako autorka „New York Times” zajmująca się cyberbezpieczeństwem, Nicole Perlroth przedstawiła kilka ważnych wiadomości branżowych, w tym starania NSA o przełamanie szyfrowania i chińskie szpiegostwo cybernetyczne (polegające na odkryciu jednostek wojskowych odpowiedzialnych za tysiące ataków na amerykańskie instytucje!). Ciekawostka: jej profil Briana Krebsa z Timesa 2014 został wybrany przez Sony Pictures. Koniecznie wypatruj jej nowej książki „This How How Tell Me the World Ends”, która ma trafić na półki w 2017 roku.

4. Bill Brenner- @ billbrenner70

Bill Brenner jest starszym kierownikiem programu ds. Redakcji, Information Security Group w Akamai Technologies. Bill wniósł duży wkład w naszą branżę bezpieczeństwa online, pisząc dla wielu technicznych stron internetowych i publikacji, a także był członkiem zarządu NAISG (National Information Security Group). Oprócz częstego dzielenia się swoimi przemyśleniami, opiniami i zaleceniami na temat cyberbezpieczeństwa, pisze także blog poświęcony przezwyciężaniu lęków.

5. Gene Kim- @realgenekim

Gene Kim jest założycielem i oryginalnym autorem Tripwire. Od czasu założenia firmy Advanced Threat Solutions wpływ Kima na społeczność Infosec stale rośnie. Obecnie Kim regularnie pisze na temat DevOP i innych tematów w dziedzinie Infosec. Możesz być na bieżąco z jego pracą, sprawdzając Real Gene Kim.

6. Leigh Honeywell- @ hypatiadotca

Leigh Honeywell, lider zespołu reagowania na bezpieczeństwo w Slack, oferuje zupełnie inne i świeże spojrzenie na bezpieczeństwo online. Nie tylko informuje nas o bieżącej scenie i przełomach w tak wielu wydarzeniach związanych z bezpieczeństwem, ale jej spojrzenie na maniakalny feminizm jest odświeżające i bardzo potrzebne w naszej dziedzinie. Można oczekiwać, że jej wpływ wzrośnie. Tutaj możesz sprawdzić jej blog.

7. Paul Asadoorian- @securityweekly

Paul Asadoorian jest założycielem i dyrektorem generalnym Security Weekly, multimedialnego bloga poświęconego najnowszym informacjom na temat bezpieczeństwa, technik hakerskich, słabych punktów, poradników technicznych i nie tylko. W każdy czwartek o 18:00 czasu wschodniego jego blog zawiera transmisje na żywo z najnowszymi historiami branżowymi. Będąc prawdziwym innowatorem, Paul jest także CEO Offensive Countermeasures, twórcy nowych i najnowocześniejszych produktów, które proaktywnie zapobiegają naruszeniom bezpieczeństwa cybernetycznego w zarodku.

8. Joseph Steinberg – @josephsteinberg

Założyciel i CEO SecureMySocial, firmy chroniącej firmy przed wyciekami informacji i utratą reputacji, Josheph Steinberg jest ekspertem od cyberprzestrzeni i przedsiębiorczości. Jest wynalazcą kilku popularnych technologii cyberbezpieczeństwa (jego prace są cytowane w ponad 100 opublikowanych patentach!) I autorem kilku książek o bezpieczeństwie informacji. Na szczęście dla nas wszystkich, Steinberg obecnie przekazuje swoją mądrość poprzez swoją kolumnę w magazynie Inc..

9. Dan Goodin – @ dangoodin001

Dan Goodin jest redaktorem ds. Bezpieczeństwa w firmie Ars Technica, gdzie nadzoruje obsługę wszystkiego pod zlewem bezpieczeństwa cybernetycznego – od hakowania sprzętu i złośliwego oprogramowania po szpiegostwo komputerowe i botnety. Przez ponad 15 lat pracy kronikował wyczyny hakerów noszących wszystkie odcienie kapeluszy (czarne, białe i szare) i zgłaszane do Associated Press i The Register. Jeśli jest jakiś poważny hack – Dan to omówił.

10. Pierluigi Paganini – @securityaffairs

Pierluigi Paganini jest koneserem bezpieczeństwa i samozwańczym etycznym hakerem. Jest dyrektorem ds. Informatycznych w Bit4Id, członkiem Agencji Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji oraz redaktorem naczelnym magazynu Cyber ​​Defense. Oprócz tego wszystkiego jest założycielem Security Affairs, wiodącego bloga poświęconego bezpieczeństwu, który obejmuje wszystkie aspekty bezpieczeństwa w Internecie, w tym cyberwoję, cyberprzestępczość, haktywizm, Internet przedmiotów i nie tylko.

11. Dr Angela Orebaugh – @angelaorebaugh

Dr Angela Orebaugh jest profesorem i dyrektorem ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego i programów informatycznych na University of Virginia. Obecnie prowadzi badania nad bezpieczeństwem systemów cyberfizycznych i Internetu przedmiotów. Dr Orebaugh, wybitny futurysta technologiczny i myśliciel, współpracował z wieloma firmami, od startupów internetowych po firmy z listy Fortune 500, aby pomóc im rozwinąć firmy technologiczne o wartości wielu milionów dolarów.

12. Brian Honan – @BrianHonan

Brian Honan jest znany jako ekspert w branży i pionier w dziedzinie Infosec. Założył irlandzką usługę raportowania i bezpieczeństwa informacji (IRISS), pierwszy w Irlandii zespół reagowania na awarie komputerów oraz jest założycielem i dyrektorem generalnym BH Consulting. Sporo instytucji skorzystało z porad Briana, w tym Komisja Europejska i rządowe agencje bezpieczeństwa w Irlandii, Europie i Wielkiej Brytanii. Brian jest aktywnym blogerem i redaktorem europejskim dla SANS NewsBites, dwutygodniowego biuletynu wysyłanego do pół miliona ekspertów ds. Bezpieczeństwa na całym świecie.

13. Swati Khandelwal – @Swati_THN

Swati Khandelwal jest starszym reporterem ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego i prywatności w The Hacker News, wiodącym źródle zagrożeń cybernetycznych. Entuzjasta mediów społecznościowych zajmujący się wszystkimi tematami IT & bezpieczeństwa online, konsekwentnie informuje nas o najnowszych osiągnięciach w cyberprzestrzeni.

14. Robin Wauters – @ robinwauters

Robin Wauters jest europejskim dziennikarzem technologicznym oraz założycielem i redaktorem Tech.eu, cyfrowej publikacji poświęconej europejskim wiadomościom technologicznym i analizie rynku. Wcześniej był europejskim redaktorem The Next Web and Tech Crunch. Wauters wykorzystuje swoją ogromną wiedzę technologiczną jako doradca dla początkujących startupów i rozszerza swoją wiedzę na większą społeczność dzięki comiesięcznym spotkaniom.

15. InfoSec Taylor Swift- @ swiftonsecurity

Wreszcie, InfoSec Taylor Swift, wprowadza wyjątkowy zwrot w to, co robi, dostarczając wiadomości i spostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa cybernetycznego oraz łączy to z odniesieniami do piosenek i stylu życia Taylor Swift, dzięki czemu wiadomości są znacznie lżejsze i zabawniejsze. Bądź na bieżąco i śmiej się, śledząc jej blog tutaj.

Mamy nadzieję, że ta lista czynników wpływających na bezpieczeństwo cybernetyczne pomoże Ci być na bieżąco, a jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś zasugerować komuś, kogo zostawiliśmy na liście, nie wahaj się i daj nam znać!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map