11 powodów, dla których VPN firmy jest tajnym składnikiem sukcesu Twojej firmy

Dlaczego biznesowa usługa VPN jest tajnym składnikiem sukcesu Twojej firmy?Daj swojej firmie przewagę konkurencyjną dzięki naszej usłudze Business VPN. W tym poście dowiemy się, dlaczego VPN jest tajnym składnikiem sukcesu Twojej firmy.


Wirtualne sieci prywatne, VPN, są nie tylko przydatne dla emigrantów, którzy chcą ominąć blokadę geograficzną i uzyskać dostęp do swoich ulubionych stron z domu, ale także oferują potężne korzyści dla firm z wielu sektorów – w tym firm SEO, firm finansowych, biur podróży i więcej.

Czym dokładnie jest VPN? Doskonałe pytanie, zwłaszcza jeśli zastanawiasz się nad wyborem dla swojej firmy. Zasadniczo wirtualna sieć prywatna to technologia, która pozwala skonfigurować prywatne, bezpieczne połączenie z inną zdalną siecią. Ta technologia, początkowo stworzona przez Microsoft w połowie lat 90. w celu zapewnienia bezpiecznego dostępu zdalnym pracownikom, jest teraz łatwo dostępna na rynku konsumenckim i biznesowym.

Ale dziś korzystanie z VPN nie polega już tylko na połączeniu się z siecią lokalną twojego biura. Korzyści wykraczają daleko poza to.

W tym poście powiemy dokładnie, jak usługa VPN firmy może przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Więc bez zbędnych ceregieli, oto 11 powodów, dla których VPN jest tajnym składnikiem, aby pomóc firmom o różnych kształtach i rozmiarach odnieść sukces i prosperować.

1. Łatwe zarządzanie i optymalizacja międzynarodowych wyników wyszukiwania & Kampanie reklamowe

Biznesowa usługa VPN optymalizuje międzynarodowe reklamy i rankingi wyszukiwania

Szanse są, jeśli jesteś firmą SEO, agencją reklamową, a nawet firmą, która chce zoptymalizować własne działania reklamowe, kluczowa jest możliwość łatwego przeglądania, monitorowania i zarządzania reklamami i trafnymi słowami kluczowymi na arenie międzynarodowej. Ale jak masz to zrobić, jeśli sieć, którą oglądasz w swoim kraju, różni się całkowicie od tego, jak wygląda w innym kraju? Odpowiedź jest prosta: biznesowa usługa VPN.

Jak już wiesz, technologia VPN pozwala ustanowić połączenie ze zdalnym serwerem, w tym ze zdalnymi serwerami za granicą – co oznacza, że ​​możesz łatwo zmienić swoją lokalizację online. Dzięki usłudze Business VPN możesz łączyć się z wieloma międzynarodowymi serwerami i przeglądać internet tak, jakbyś był w innym kraju.

Przeglądając internet tak, jakbyś znajdował się w innej lokalizacji, możesz zobaczyć, jak Twoje reklamy wyświetlają się na kluczowych rynkach i łatwo obserwować skuteczność słów kluczowych w krajach docelowych. Krótko mówiąc, usługa Business VPN pozwala na międzynarodową sprzedaż i reklamę firmy w najszerszym możliwym zakresie.

2. Użyj Business VPN Service, aby wyprzedzić swoją konkurencję

Biznesowa usługa VPN wyprzedza konkurencję

Tak jak możesz używać usługi VPN firmy do łatwego monitorowania własnych międzynarodowych kampanii reklamowych, możesz także zapoznać się z konkurencją. Czy wiesz, że jeden lub kilku konkurentów osiąga dobre wyniki w określonym regionie? Zobacz więc, co robią. Możliwość łatwej zmiany Geo-lokalizacji online oznacza, że ​​możesz łatwo szpiegować konkurencję, pokonać ich taktykę i ustanowić swoją firmę jako lidera w branży.

Nie dotyczy to tylko reklam – ale ogólnie działań online konkurenta. Na przykład, jak niedawno udostępniliśmy na Recruiter.com, ten aspekt VPN może być niezwykle pomocny również dla osób rekrutujących. Dzięki VPN, osoby rekrutujące mogą łatwiej uzyskać dostęp do różnych międzynarodowych ofert pracy i przeglądać odpowiednich kandydatów na arenie międzynarodowej. Oznacza to uzyskanie przewagi nad konkurencją i dokonanie jak największej liczby miejsc i jak największej prowizji.

3. Nieograniczony dostęp do aplikacji, usług VoIP i internetowych narzędzi biznesowych

Dostęp do VoIP dla firm VPN

Ponad 60 krajów na całym świecie cenzuruje Internet; niektóre bardziej agresywnie niż inne. Czy wiesz, że w wielu krajach, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko i Brazylia, aplikacje do połączeń VoIP, takie jak Skype, Whatsapp i Viber, są obecnie zablokowane? Niektóre kraje (Chiny to oczywiście najbardziej znany przykład) nie tylko blokują aplikacje VoIP, ale także blokują główne platformy internetowe, takie jak Facebook, Twitter i Google.

Jest jednak prawdopodobne, że jako firma konsekwentnie polegasz na tych aplikacjach, aby komunikować się i współpracować z niektórymi współpracownikami i klientami. Na szczęście dzięki sieci VPN nie ma powodu, aby lokalizacja biura lub podróż do innego kraju wpływały na zdolność do prowadzenia rozmów za pośrednictwem popularnych platform i przydatnych aplikacji do połączeń VoIP.

Ponieważ VPN pozwala maskować twoją aktualną lokalizację i przeglądać sieć tak, jakbyś był w innym wybranym kraju, możesz ominąć cenzurę online i uzyskać dostęp do dowolnej aplikacji VoIP, sieci społecznościowej, strony internetowej i / lub internetowego narzędzia biurowego chcieć. Na przykład jeśli jesteś w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a Skype jest zablokowany, VPN pozwoli ci połączyć się z serwerem w USA i cieszyć się aplikacjami VoIP tak, jakbyś był online w Stanach. Lub jeśli jesteś w Chinach i nie masz dostępu do narzędzi biznesowych, takich jak Dokumenty Google lub Dropbox, możesz po prostu połączyć się z innym serwerem na całym świecie i cieszyć się wszystkimi zasobami potrzebnymi do prowadzenia działalności.

Dzięki usłudze Business VPN absolutnie nie trzeba walczyć o dostęp do niektórych zasobów online lub łączenie się z cenionymi klientami i współpracownikami, gdy jest to konieczne.

4. Bezproblemowe międzynarodowe testy jakości

Jeśli prowadzisz działalność związaną z produktem, usługą lub grą dystrybuowaną za granicą przez Internet, musisz mieć pewność, że działa ona doskonale na całym świecie. Dzięki VPN zespół ds. Kontroli jakości może łatwo zmienić swoją geolokalizację online, aby skutecznie sprawdzić jakość produktu na kluczowych rynkach międzynarodowych. Korzystanie z usługi VPN firmy to doskonały sposób na zapewnienie zespołowi kontroli jakości środków zapewniających, że wszystko na Twojej platformie, oprogramowaniu, usłudze lub grze działa tak płynnie, jak powinno – w dowolnym miejscu.

5. Bardziej efektywnie wykorzystuj kierowanie geograficzne

Biznesowa usługa VPN Skuteczne kierowanie geograficzne

Kierowanie geograficzne jest powszechną praktyką stosowaną przez strony internetowe w celu dostarczania różnych treści różnym użytkownikom w zależności od ich położenia geograficznego. Dostosowywanie witryny w taki sposób, aby reagowała w różny sposób na użytkowników za pomocą tekstu w języku ojczystym, obrazów i waluty krajowej, może być potężnym narzędziem marketingowym i znacznie zwiększyć współczynnik konwersji.

Łącząc się z serwerem VPN i zmieniając postrzeganą lokalizację geograficzną online, możesz nie tylko zobaczyć, w jaki sposób inni konkurenci zarządzają kierowaniem geograficznym, ale także jak działają Twoje działania związane z kierowaniem geograficznym. Krótko mówiąc, świetna usługa VPN firmy pozwoli ci podjąć możliwie najlepsze ukierunkowane działania i zwiększyć przychody firmy w dowolnym regionie.

6. Objazd Banowanie IP

Jako firma możesz chcieć nie tylko zastosować tradycyjne działania marketingowe, ale także bardziej agresywne taktyki marketingowe partyzanckie za pośrednictwem popularnych forów i serwisów społecznościowych. Problem polega na tym, że wiele z tych stron, w tym Facebook, ma systemy rozpoznające Twój adres IP, unikalny identyfikator online. Jeśli będziesz publikować zbyt często, ich serwery odmówią ci dostępu i zablokują twoje wysiłki, blokując twój adres IP. 

Dobrą wiadomością jest to, że jeśli Twoja firma ma usługę VPN, bardzo łatwo tego uniknąć. Kiedy łączysz się z serwerem VPN, zmieniasz nie tylko swoją lokalizację online, ale także adres IP. Oznacza to, że możesz przeglądać różne adresy IP usługi VPN, a nie własne, oraz eliminować śledzenie, monitorowanie i blokowanie przez właścicieli witryn. Publikuj dowolną liczbę treści w dowolnej witrynie.

7. Dodaj dodatkową warstwę bezpieczeństwa danych za pomocą usługi VPN firmy

Biznesowa usługa VPN Bezpieczeństwo danych

W przeciwieństwie do usług proxy, usługa VPN oferuje nie tylko korzyści związane ze zmianą geolokalizacji online, ale także umożliwia przeglądanie Internetu za pośrednictwem bezpiecznego, szyfrowanego połączenia na poziomie banku. Ten aspekt VPN ma kluczowe znaczenie dla firm, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w ubiegłym roku naruszenia danych kosztują firmy średnio 3,8 miliona dolarów. W rzeczywistości koszty te rosły z biegiem lat – o 23% od 2013 r. Małe firmy są szczególnie zagrożone, z 71 procent cyberataków przeprowadzanych w firmach zatrudniających mniej niż 100 pracowników.

Być może masz niezawodne systemy bezpieczeństwa IT i dostawcę usług internetowych, ale nie zapominaj, że niektóre z najbardziej renomowanych witryn (w tym New York Times, eBay i Yelp) nie używają HTTPS w standardzie. Oznacza to, że informacje wymieniane za pośrednictwem tych stron nie są szyfrowane, a zatem są łatwiejsze do kradzieży przez hakerów i szpiegów.

Dzięki usłudze Business VPN Ty i Twoi pracownicy możecie cieszyć się szyfrowanym połączeniem internetowym na poziomie banku przez cały czas, w dowolnej witrynie – niezależnie od tego, czy witryna zapewnia szyfrowanie, czy nie. Ten aspekt VPN może być nieoceniony dla bezpieczeństwa Twojej firmy i cennych danych Twoich klientów.

8. Bezpiecznie pracuj podczas podróży służbowych

Biznesowa usługa VPN działa bezpiecznie poza biurem

Oczywiście bardzo ważne jest, aby móc regularnie łączyć się z Wi-Fi i otrzymywać wiadomości e-mail podczas podróży służbowych i pracy za granicą. Podczas gdy publiczne hotspoty Wi-Fi na lotniskach, w hotelach i kawiarniach są wygodne, w rzeczywistości są dość niebezpieczne – zarówno na poziomie zawodowym, jak i osobistym. Powodem jest to, że sieci te są całkowicie niezabezpieczone, co naraża Twoje dane osobowe na niebezpieczeństwo i zwiększa Twoje szanse bycia jedną osobą co 2 sekundy, która pada ofiarą kradzieży tożsamości.

Jak zauważył nasz dyrektor generalny i współzałożyciel Amit Bareket w niedawnym wywiadzie dla władz VPN VPN Mentor: „Metody stosowane przez hakerów, szpiegów i rządy stają się coraz bardziej wyrafinowane, a dostęp do nich jest coraz większy zaletą niezabezpieczonych danych. ”

W publicznej sieci Wi-Fi szpiedzy i hakerzy mogą zobaczyć, co robisz w niezaszyfrowanych witrynach (witrynach bez HTTPS na początku adresu URL), a także do zaszyfrowanych witryn, do których masz dostęp. Mogą także instalować oprogramowanie na twoim komputerze, które może przechwytywać poufne informacje, takie jak nazwy użytkowników, hasła, numery kart kredytowych, a nawet e-mail i historię wyszukiwania. Niezbyt przyjemna myśl, prawda?

Jednak podczas łączenia się z usługą Business VPN kierujesz ruchem przez bezpieczną sieć. Oznacza to, że możesz cieszyć się spokojem, że wszystkie dane Twojej firmy i poufne informacje finansowe, a także własne, są całkowicie bezpieczne i solidne.

9. Bezpieczeństwo i nieograniczony dostęp dla wszystkich urządzeń BYOD

Biznesowa usługa VPN Urządzenia BYOD

Wraz z rozwojem osobistych urządzeń elektronicznych i telepracy wiele firm działa obecnie zgodnie z zasadami BYOD (Bring Your Own Device). Prawdopodobnie Twoja firma jest jedną z nich. I nie byłbyś sam – najnowsze dane pokazują, że 84 procent Amerykanów pracuje zdalnie z domu raz w miesiącu, a ogromna 90 procent Amerykanów używa swoich osobistych smartfonów do pracy. Chociaż ten rodzaj swobody może być korzystny finansowo i zwiększać wydajność pracowników, może również stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa cybernetycznego i danych.

Dzięki BYOD i praktykom telepracy Twoja firma musi teraz polegać na swoich pracownikach, którzy są zaznajomieni z bezpieczeństwem podczas korzystania z własnych, osobistych urządzeń. Oczywiście bardzo trudno jest w pełni kontrolować, w jaki sposób pracownik będzie korzystać z własnego urządzenia osobistego poza biurem. Na przykład, jeśli jeden z pracowników prowadzi działalność za pośrednictwem niezabezpieczonego publicznego hotspotu Wi-Fi, najprawdopodobniej nie zdaje sobie z tego sprawy, ryzykuje wyciek poufnych danych firmy, ponieważ, jak wspomniano powyżej, sieci te są niezabezpieczone i podatne na szpiegów i hakerów.

Z tego powodu każda firma musi zapewnić swoim pracownikom łatwe w obsłudze oprogramowanie VPN na wszystkich swoich urządzeniach. Dzięki odpowiedniej usłudze wszyscy pracownicy będą musieli połączyć się jednym kliknięciem i kontynuować swoje działania online, jak zwykle. Aplikacje VPN pozwalają pracownikom szyfrować i zabezpieczyć ruch internetowy – bez względu na to, gdzie przeglądają. Dodatkowo, jako dodatkową korzyść, będą mogli cieszyć się nieograniczonym dostępem do swoich ulubionych treści, rozrywki strumieniowej i aplikacji podczas podróży zagranicznych.

10. Anonimowe dochodzenie w sprawie oszustwa

Oszustwa w transakcjach online to problem, który dotyka niemal każdą firmę oferującą swoje usługi online. Dzięki usłudze Business VPN możesz maskować swój rzeczywisty adres IP i przeglądać za pomocą jednego z adresów IP usługi VPN, dzięki czemu będziesz anonimowy w Internecie. To potężne narzędzie, które pozwoli Tobie i Twoim pracownikom ukryć Twoją tożsamość online i szpiegować oszustów próbujących wykorzystać Twoją firmę przez Internet.

11. Omiń dyskryminację cenową online i oszczędzaj

Biznesowa usługa VPN omija dyskryminację cenową online i oszczędza

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy biurem podróży, możliwość obejścia dyskryminacji cenowej w Internecie może być ogromną korzyścią dla Twojej firmy, a nie taką, którą należy szybko przeoczyć. Dyskryminacja cenowa w Internecie to bardzo prawdziwe zjawisko internetowe, w którym usługodawcy, tacy jak linie lotnicze, wypożyczalnie samochodów i usługi subskrypcji oprogramowania, naliczają różne ceny w zależności od położenia geograficznego użytkownika.

Dzięki usłudze Business VPN możesz jednak zmienić swój adres IP, aby dopasować go do kraju o niższym koszcie usług. Oznacza to, że firmy mogą skorzystać z oszczędności setek, a nawet tysięcy dolarów na podróżach służbowych i / lub drogich subskrypcjach oprogramowania; a biura podróży mogą uzyskać przewagę w biznesie, oferując swoim klientom absolutnie najlepsze stawki i oferty. Natychmiastowe oszczędności: z czego firma nie może skorzystać?

Jak wybrać odpowiednią firmę VPN dla swojej firmy

Teraz, gdy wyjaśniliśmy zalety VPN, oto kilka kluczowych czynników, o których należy pamiętać, aby wybrać odpowiednią usługę VPN dla swojej firmy:

 • serwer lokalizacje: Jeśli chcesz mieć pewność, że możesz w pełni i w pełni korzystać z zalet dostępu do różnych rynków online, wybierz serwer z szeroką gamą lokalizacji na najsilniejszych rynkach na świecie.
 • Prędkość: Upewnij się, że połączenie serwisowe jest szybkie i bez zakłóceń. Biorąc pod uwagę tempo rozwoju firmy, nie chcesz korzystać z usługi VPN, która porusza się w tempie ślimaka lub konsekwentnie przerywa połączenie.
 • Łatwa, wieloplatformowa funkcjonalność: Upewnij się, że wybrana usługa VPN jest prosta i łatwa w użyciu, abyś Ty i Twoi pracownicy nie musieli spędzać czasu na zmienianiu ustawień. Równie ważne jest to, że usługa oferuje aplikacje dla każdego urządzenia. Jako firma chcesz mieć możliwość wygodnego korzystania z usługi od laptopa do tabletu na telefon. Wybierz VPN, który będzie działał bezproblemowo na wszystkich platformach.
 • Bezpieczeństwo na poziomie banku: To jest ważne. Jedną z kluczowych zalet VPN jest bezpieczeństwo, które oferuje, więc upewnij się, że wybrana usługa VPN firmy korzysta z jednego z najwyższych dostępnych poziomów szyfrowania.
 • Protokoły: Protokoły VPN oferują środki, dzięki którym ruch internetowy jest tunelowany na zdalnym serwerze. Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby wybrać usługę, która oferuje wiele różnych, najnowocześniejszych protokołów w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z lokalizacją i usługami.
 • Klient Usługa: Możesz mieć wszystkie niesamowite technologie i korzyści, których potrzebujesz, ale bez odpowiedniej obsługi klienta i wsparcia, po co to jest? Pamiętaj, aby wybrać usługę Business VPN, która oferuje najwyższej jakości obsługę klienta dla wszystkich potrzeb Twojej firmy.

Chcesz wypróbować zalety usługi VPN? Jeśli nigdy nie doświadczyłeś naszych usług, zapraszamy do Zamów demo już dziś. Przekonaj się, jak dedykowana usługa VPN może przenieść Twoją firmę na wyższy poziom i naprawdę być tajnym składnikiem sukcesu Twojej firmy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map