Duke shpallur Zgjerimin tonë VPN Chrome Extension!

Duke shpallur VPN Chrome SaferVPN


Kemi disa lajme emocionuese! tonë Zgjatja Chrome tani është absolutisht FALAS! Lexoni më shumë rreth VPN më të shpejtë, më të thjeshtë të Chrome dhe si mund të shijoni menjëherë të gjitha përfitimet e SaferVPN direkt në shfletuesin tuaj…

Ne jemi të lumtur të njoftojmë fillimin e Vazhdimit tonë VPN falas të Chrome! Tani mund të shijoni të gjitha përfitimet e jashtëzakonshme të SaferVPN direkt në shfletuesin tuaj falas.

Karakteristikat e Extension tonë falas VPN Chrome

Shijoni një akses të pakufizuar në internet, anonimitetin dhe mbrojtjen e intimitetit ndërsa shfletoni në internet me zgjerimin tonë të ri dhe të shpejtë VPN Chrome.

Free VPN Chrome Extension Bllokoj Netflix

Pikat kryesore të zgjerimit të ri VPN Chrome përfshijnë:

 • Shërbim falas: Tani ne ofrojmë zgjerimin tonë VPN Chrome plotësisht falas! Monthdo muaj ju merrni 500 MB të dhëna FALAS! Të dhënat rinovohen automatikisht nga muaji për muaj.
 • Lidhja me një klikim të menjëhershëm: Instaloni dhe lidheni me SaferVPN me një klik, është vërtet kaq e thjeshtë! Aplikacionet tona përdorin teknologjinë më të shpejtë të disponueshme për t’ju ngritur dhe duke funksionuar në sekonda.
 • Qasja në çdo uebfaqe ose aplikacion, nga kudo: Shijoni argëtimin tuaj të preferuar dhe rrjetet sociale dhe aplikacionet thirrëse VoIP nga kudo në botë. YouTube, Facebook, Netflix, Skype dhe shumë më tepër janë të gjitha vetëm një klik larg me Extension VPN Chrome të SaferVPN. Ndërsa shfletoni mund të anashkaloni censurimin, gjeo-kufizimet dhe muret e zjarrit për të hyrë në faqet e bllokuara, shërbimet e transmetimit dhe rrjetet sociale në punë, shtëpi dhe shkollë.
 • 100% Anonimitet Online: Fshehni IP-në tuaj për të parandaluar agjencitë qeveritare, ISP-të (Ofruesit e Shërbimeve të Internetit) dhe pronarët e faqeve të internetit të ndjekin gjurmët tuaja dixhitale në internet.
 • 30+ Vendndodhjet e serverëve ndërkombëtarë: Praktikisht banoni kudo. Ndryshoni adresën tuaj të IP dhe lidheni me një nga vendet tona të serverit 30+ (përfshirë Shtetet e Bashkuara, Mbretërinë e Bashkuar, Kanada, dhe më shumë) për të shfletuar në internet ashtu si të ishit në vendin tuaj të dëshiruar dhe të hyni në përmbajtjen tuaj të preferuar kudo që të jeni.
 • Shërbim i pakufizuar: Enjoy vendndodhja e pakufizuar e ndërrimit dhe shpejtësisë së shfletimit.  Përdoruesit që përmirësohen në një plan të paguar mund të gëzojnë gjithashtu një bandë të pakufizuar.
 • Mbështetje brenda aplikacionit: Ndonjë pyetje apo keni nevojë për ndihmë? Ju nuk duhet të lëvizni një ekran. Mund të qaseni në mbështetje menjëherë brenda shtrirjes!

Si të instaloni Extension SaferVPN Chrome

Instalimi për zgjerimin falas VPN Chrome është aq i lehtë sa të përdorni vetë shtrirjen e kromit. Këtu keni saktësisht se si ta bëni atë:

 1. Klikoni këtë lidhje për qasje të menjëhershme në dyqanin Chrome (me shfletuesin tuaj Chrome) dhe do të arrini këtu:Si të instaloni Dyqanin Chrome Chrome VPN
 2. Klikoni në butonin + Shto në Chrome dhe pastaj do të shohësh një shfaqje të vogël. Klikoni “Shto Extension” dhe kjo është ajo! Mburoja SaferVPN automatikisht do të shfaqet në krye të shfletuesit tuaj Chrome .
 3. Klikoni mbi të dhe do të jeni në gjendje të regjistroheni, nëse tashmë keni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim ose filloni falas Plan 500MB.

Ekrani hyrës i sigurt i VPN Chrome

Si të përdorni Extension SaferVPN Chrome

Tani që jeni regjistruar, ju jeni një klik larg nga të gjitha përmbajtjet tuaja të preferuara gjeo-kufizuar dhe intimitetin e plotë në internet.

Hapi 1: Shkoni në faqen tuaj të zgjedhjes dhe klikoni në ikonën shtesë të SaferVPN Chrome:

VPN Chrome Zhbllokon Pandora Hapi 1

Hapi 2: Klikoni në skedën e parë për t’u lidhur, rifreskoni faqen dhe viola! Ju keni qasje të pakufizuar plus anonimitet të plotë në internet!

VPN Chrome Zhbllokon Pandora Hapi 2

Asshtë aq e lehtë sa kaq! Dëshironi të shfletoni sikur të ishit në një vend tjetër? Për t’u lidhur me një server tjetër ndërkombëtar, thjesht klikoni në skedën me vendndodhjen aktuale të vendit dhe do të arrini këtu:

VPN Chrome Serverë anonimë 24 vende

Nga ky ekran, ju mund të ylloni vendndodhjet tuaja të preferuara për t’i lokalizuar ato menjëherë herën tjetër kur të regjistroheni, plus mund të zgjidhni një vendndodhje të re të zgjedhjes.

Dëshironi të kërkoni mbështetje brenda aplikacionit? Nga ekrani kryesor, klikoni në ikonën e menusë në këndin e sipërm të djathtë për të hyrë në të gjitha këto me lehtësi.

VPN Bar VPN Chrome VPN Falas
Kjo është gjithçka që ka!

Filloni me Extension tonë Falas VPN Chrome sot!

Nëse jeni tashmë një pajtimtar SaferVPN, instaloni tani SaferVPN Extension Chrome dhe vendoseni menjëherë.

Nëse jeni i ri në SaferVPN, mos harroni tonë gjykim falas 24 orë (nuk ka nevojë për kartë krediti). Do të keni mundësi të shijoni falas shtrirjen e markës sonë të re VPN Chrome, Windows, Mac, iOS dhe Android.

Ne duam t’ju falënderojmë të gjithëve për reagimet dhe sugjerimet tuaja tipare. Nëse dëshironi të sugjeroni azhurnimet e ardhshme të softuerit, na xhironi një e-mail në [email protected] dhe lidheni me ne në Facebook, Twitter dhe Google+. Ne do të donim të dëgjonim nga ju!

Shikim i lumtur!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map