Sling TV: Hyni në Shërbimin e Prerjes së Kordit Ultimate Kudo!

Qasuni TV Sling nga Kudo


A doni të dini se si vetëm 20 dollarë në muaj mund t’ju ​​ndalojnë të paguani për kabllo, por gjithashtu t’ju lejojë të transmetoni kanale të drejtpërdrejta kabllovike në çdo pajisje nga kudo tjetër !? Lexoni për Sling TV këtu dhe si mund ta përdorni atë nga çdo vend …

Me pak fjalë, Sling TV është një shërbim i televizionit në internet që lejon pajtimtarët të shikojnë një bollëk të kanaleve televizive kabllore në një sasi të pakufizuar pajisjesh. Ashtu si kanalet që ofrohen me kabllo, janë kanalet televizive të drejtpërdrejta të dorëzuara nga interneti.

Shumë e mirë për të qenë e vërtetë?!
Sling TV është një degë e Rrjetit Dish e cila është një ofrues satelitor. Edhe pse ky shërbim operohet nga Dish, nuk ju duhet një pajtim Dish … por ju duhet të jeni në Shtetet e Bashkuara! Për të mos u shqetësuar ne do t’ju tregojmë se si të përdorni këtë shërbim të mahnitshëm nga kudo në botë në më pak se 30 sekonda!

Sling TV-Like Netflix, por për televizionin live!

Sling TV është një shërbim që ju jep marrëveshje pako me sasinë e përsosur të përmbajtjes për të qëndruar argëtues. Kushton vetëm 20 dollarë në muaj për një paketë themelore dhe harrojmë sherrin e angazhimeve dhe kontratave sepse nuk ka asnjë! Ju paguani muaj për muaj, kështu që Sling TV ju jep mundësinë të anuloni dhe / ose të pezulloni shërbimin sa herë që dëshironi. Pakoja themelore quhet “Më e mira e TV Live”, kjo përfshin 19 kanale dhe nëse nuk është e mjaftueshme, mund të shtoni pako shtesë kanalesh për 5 dollarë të tjerë në muaj. Kanalet shtesë përfshijnë pako si Sporte, Fëmijë, World News, etj., Kështu që mos u shqetësoni, ju do të qëndroni të azhurnuar në çdo kanale shtesë që ju pëlqen. Ju gjithashtu keni mundësinë për të blerë dhe marrë me qira filma!

Kanalet televizive me hobe

Ky shërbim i zgjuar ju jep ndjenjën se po shihni TV sepse kur ndizni atë, diçka fillon të luajë ashtu si çdo TV tjetër i vërtetë! Pasi të keni një ndjenjë për Sling TV, ndjehet pak si Netflix. Kanalet tuaja ndahen sipas kategorive, gjithçka është e organizuar dhe e lehtë për t’u përdorur. Ju madje mund të zgjidhni atë që dëshironi të shikoni tjetër, ndërsa shikoni ende atë që jeni duke shikuar aktualisht. Sling TV është unik, sepse është transmetim i drejtpërdrejtë, kështu që ju jeni në gjendje të shkurtoni kordonin, por prapë të jeni ale të uleni në TV shikoni në kanape dhe të “shfletoni” kanale të ndryshme. Më e rëndësishmja, është e ligjshme dhe e përballueshme!

Karakteristikat Oferta TV Sling!

 • Shikojnë Kudo

Pajisjet TV me tela

Ju mund të shijoni Sling TV pothuajse nga kudo ku shkoni, për sa kohë që lidheni me një lojtar streaming. Shikoni nga telefoni ose tableti (si Android dhe iOS), TV, ose kompjuter (si PC dhe Mac). Ju gjithashtu mund të transmetoni duke përdorur të gjithë lojtarët Roku dhe Roku Streaming Stick, Amazon Fire TV dhe Fire TV Stick, Xbox One dhe Google Nexus Player. Dhe së fundmi mund të përdoret me Chromecast.

 • Kthehuni, Pauzë, Shpejt

Karakteristika që është thelbësore. Verydo njeri përdor butonin e rewind, pauzës dhe të shpejtë përpara sepse të gjithë kemi një mik që duhet të flasë gjatë skenës më të rëndësishme!

 • Rishikim 3 ditor

Një tjetër tipar unik që ofron Sling TV është një buton sërish 3-ditor. Dhe është saktësisht se si tingëllon! Një veçori që ju lejon të shikoni pothuajse çdo shfaqje televizive që është transmetuar gjatë tre ditëve të fundit.

Si mund të shijoni Sling TV?

Sigurisht që do të duhet të regjistroheni në Sling.com, të vendosni një llogari dhe të instaloni aplikacionin! Ata madje ofrojnë një provë 7-ditore ku ju mund të provoni të gjitha paketat për të parë nëse ky shërbim është i përsosur për ju. Tingëllon mahnitëse përveç një problemi të vogël….

Sling TV Kufizuar

Ajo funksionon vetëm për ata në Shtetet e Bashkuara! Pra, nëse përpiqeni të hapni një llogari nga kudo tjetër në SH.B.A., do të shihni ekranin e mësipërm. Por mos u dekurajoni sepse ashtu si disa shërbime në të kaluarën, ne kemi një zgjidhje për gjithçka!

Nëse jeni në një vend ku shërbimet e mësipërme nuk janë të disponueshme, ekziston një mënyrë shumë e thjeshtë për t’iu qasur atyre. Mënyra se si funksionon është që faqja e internetit ose aplikacioni të kërkojë adresën tuaj IP për të përcaktuar vendndodhjen tuaj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të fshehni adresën tuaj IP në mënyrë që serverët e tyre të mos mund ta dinë vendndodhjen tuaj të vërtetë. Në atë mënyrë, ju mund të hyni në Sling TV nga kudo që dëshironi!

Këtu është ajo që ju duhet të bëni:
1) Merrni një plan SaferVPN ose filloni provën tuaj falas, nëse nuk keni ende një llogari.
2) Lidhu me një server të vendosur në një Shtetet e Bashkuara sepse këtu është Sling TV.

SaferVPN USA Streaming
3) Qasuni TV Sling dhe do të shihni që funksionon njësoj sikur të ishit në një vend ku nuk është i bllokuar!

Bëhuni gati të shijoni një TV kabllor të pakufishëm nga kudo në botë!

Nëse nuk keni ende SaferVPN, merrni një pajtim sot (ne ofrojmë një garanci të kthimit të parave 14 ditë – kështu që nuk keni asgjë për të humbur!) Ose provoni SaferVPN falas kështu që ju mund të shijoni Sling TV!

Me vetëm një klik të vetëm mund të shikoni të gjitha serialet tuaja të preferuara televizive dhe të shikoni të gjithë filmat që keni dashur të shihni.

Nëse doni të vazhdoni të azhurnoni me të gjitha këshillat për të hyrë në argëtimin më të mirë të transmetimit, sigurohuni që të lidheni me ne! Jemi në Facebook, Twitter, Google+ dhe YouTube. Ose na xhironi një email në [email protected] Ne jemi këtu për ju 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map