Si të Shikoni Silicon Valley Sezoni 4 në Internet Kudo Spoilers të Sezonit të Surprizës

Si të shikoni Silicon Valley Sezoni 4 Online Kudo


Nëse po pyesni se çfarë po bie në Silicon Valley këtë sezon, ne kemi mbledhur të gjitha informacionet që ju nevojiten për të kapur debutimin nga kudo në botë!

E gjithë Sezoni 4 i ri i Silicon Valley kthehet në HBO të Dielën, 23 Prill (10: 00-10: 30 p.m. ET / PT)!

Kjo serial komedie fituese e Emmy përqendruar në industrinë e teknologjisë Silicon Valley ka shumë në dyqan për Pied Piper këtë sezon. HBO ka arritur të vjedh ca nga vëmendja larg Netflix, por meqenëse HBO është në dispozicion vetëm në SH.B.A., vendndodhja juaj fizike ka rëndësi kur përpiqeni ta shikoni atë.  

Mos u shqetëso! Ne e dimë se si ta mësojmë këtë. Ne do t’ju tregojmë saktësisht se si ta zhbllokoni Silicon Valley në internet dhe ndiqni të gjitha momentet qesharake të qeshura me zë të lartë këtë sezon!

Shikoni #SiliconValley Online – nga kudo në botë! Klikoni për të Tweet

Kur transmetohet sezoni 4 i Silicon Valley

Premiera e sezonit transmetohet E Dielë, 23 Prill (10: 00-10: 30 p.m. ET / PT).

Thomas Middleditch, duke luajtur si Richard Hendricks, është programuesi i trembur dhe gjithëpërfshirës përgjegjës për fillimin e një platforme të teknologjisë miliardë dollarëshe të quajtur Pied Piper. Duke bashkëpunuar me ekipin e tij të koduesve me mend, grupi lufton me procesin e fillimit të kompanisë së tyre. Përmes udhëtimit të tyre drejt suksesit (shpresëdhënës), ata punojnë për të kapërcyer pengesat që vijnë me mjedisin konkurrues sipërmarrës të Silicon Valley.

Nëse keni nevojë për një rifreskim të shpejtë të asaj që ndodhi në sezonin e kaluar, ja përmbledhja e sezonit 3:

Sezoni i ri do të vazhdojë perspektivën e tyre komike të kësaj industrie të shpejtë, të teknologjisë së lartë. Kështu që lexoni nëse do të dini më shumë rreth sezonit dhe si mund të shikoni Silicon Valley Online, pa marrë parasysh se ku jeni!  

Trajner Online Silicon Valley

Nëse nuk i keni parë tre sezonet e para, ju keni vetëm kohën e mjaftueshme për të shikuar serialin pak para premierës së sezonit!

Këtu është traileri i Sezonit 4 të Silicon Valley Season 4:

*Paralajmërim i spoilerit *

HBO ka lëshuar gjithashtu një rimorkio shtesë për sezonin, duke treguar Richard ndalohet pirja e duhanit skuadra dhe synon të marrë emrin e Pied Piper ndërsa ai merr përsipër vetë..
Lexoni spoilers më poshtë për më shumë detaje!

Këtu është ngacmuesi:

Spoilerët e sezonit 4 të Silicon Valley

Sezoni 4 ka të ngjarë të fillojë duke ndjekur rrugën e kompanisë për shërim pas mashtrimit të kohëve të fundit të klikimeve që kërcënoi Gavin Belson të Hooli. Ekzistojnë gjithashtu spekulime se kompania do të ridrejtojë fokusin drejt videove të tyre të bazuara PiperChat – prodhim i mbështetur nga Dinesh dhe Gilfoyle por më pak i aprovuar nga Richard. Në fund të sezonit 3, Elrich është i shqetësuar për investimet e tij ndërsa Big Head vetëm duket se i bën gjërat më të këqija.

Nga këto konflikte personale, të brendshme, bëhet e qartë se këtë sezon mund të ketë pak më pak lidhje me faktorët e jashtëm dhe përkundrazi, mund të synojë çështjet e tyre të infrastrukturës. “Deri më tani, ndjehet sikur konflikti po hyn nga jashtë,” tha Middleditch. “Premisa e këtij sezoni është konflikti është një lloj i ardhur nga brenda.”

Duket se PiperChat do të prezantojë një botë me probleme brenda kompanisë, veçanërisht pasi roli i ri zyrtar sapo tregoi Richard Hendricks u largua nga Piper Piper! Nëse kjo nuk do të ishte mjaft e çmendur, ai me sa duket planifikon të mbajë emrin e kompanisë dhe të përdorë platformën për të krijuar një “Internet të ri”.

Edhe pse Interneti nuk ka derdhur një ton spoilers, Silicon Valley pa dyshim që do të jetë një vazhdim i të dy realitetit qesharak dhe të pamëshirshëm që rrethon industrinë e teknologjisë fillestare. Ne personalisht nuk mund të presim për të zbuluar nëse aplikacioni PinesChat i Dinesh do të jetë një sukses për biznesin dhe nëse freakout e jetës së mesme të Richard dhe tërheqja nga Pied Piper do të jetë fundi i kompanisë së bashku!

Si të shikoni Silicon Valley Online

Për të gjithë ata pa kabllo, vendi për të kapur debutimin e Silicon Valley Season 4 është HBO Tani. Kjo platformë OTT ju lejon të shijoni premierat e programimit dhe të drejtpërdrejta në çdo pajisje, pa një pajtim kabllor. Plus, nëse nuk e keni shërbimin tashmë, HBO Tani ju jep një muaj falas për të filluar. Pretisht e mahnitshme, apo jo?

Silicon Valley 4 Në HBO TANI Hyrje

Por prisni një sekondë – hidhni një sy shtypjes së shkëlqyer:

Kufizime Gjeo në internet Silicon Valley Season 4 Online

“HBO TANI është të arritshme vetëm në Sh.B.A.. dhe territore të caktuara amerikane ku është e disponueshme një lidhje me shpejtësi të lartë me brez të gjerë ”.

Para se ëndrrat tuaja të prishen, ne kemi një zgjidhje të thjeshtë që do t’ju lejojë të kapni debutimin e këtij viti në disa sekonda – Një VPN.

Lidhja me një VPN ju lejon të ndryshoni adresën tuaj IP, që është, në thelb, identifikuesi juaj unik në internet që zbulon vendndodhjen tuaj fizike. Duke ndryshuar adresën tuaj IP, mund të maskoni vendndodhjen tuaj aktuale dhe të shfletoni uebin sikur të ishit në një vend tjetër. Kjo ju lejon të transmetoni shfaqje dhe filma të ndryshëm nga vende të ndryshme!

Ja se si të shikoni Sezonin 4 të Silicon Valley nga absolutisht çdo vend:

 1. Shkarkoni dhe instaloni SaferVPN.
 2. Drejtoni SaferVPN në celularin tuaj dhe lidheni me serverin tonë në Lindjen ose SHBA në West, ku HBO Tani është në dispozicion.Qasja në internet Silicon Valley Season 4 me Aplikacionin Mobile SaferVPN
 3. Qasuni HBO TANI me iOS, Android, Windows ose Mac tonë ose thjesht ndryshoni gjeo-vendndodhjen tuaj direkt në shfletuesin tuaj me shpejtësinë tonë & Zgjatje seamless Chrome.
 4. Shkarkoni HBO Tani përmes Google Play ose dyqanit të aplikacioneve Apple dhe jeni gati të shikoni Silicon Valley në internet!

*Përveç HBO Tani, mund të kapni edhe premierën e Sezonit 4 përmes SlingTV të DISH Network. Shërbimi i prerjes së kordonit përfshin një shtrirje të kanalit HBO, provë falas 7-ditore dhe më e mira për të gjitha, pa kontratë. Shikoni më shumë rreth asaj se si ta përdorni atë në postimin tonë të mëparshëm në blog Sling TV: Hyni në Shërbimin e Prerjes së Kordit Ultimate Kudo tjetër!

Bëni gati për transmetim…

Nëse nuk keni ende SaferVPN, regjistrohuni sot për një plan (ne ofrojmë një garanci të kthimit të parave prej 14 ditësh – kështu që nuk keni asgjë për të humbur!) Ose provoni SaferVPN falas kështu që ju mund të shijoni një botë të pakufishme të argëtimit streaming.

Me vetëm një klik të vetëm mund të shikoni sezonin 4 të Silicon Valley Season 4 nga kudo!

Keni ndonjë pyetje më shumë rreth asaj që mund të keni qasje dhe si funksionon SaferVPN? Lidhu me ne në mediat sociale ose na xhiro një email në [email protected] Ne jemi këtu për ju 24/7!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map