Si të Shikojmë WWE Survivor Series 2017 nga Kudo

WWE Survivor Series 2017 - SaferVPNNëse nuk jeni jashtë SH.B.A. por nuk doni të humbasni Lesnar dhe Styles përplasen në serialin përfundimtar WWE Survivor 2017, atëherë shikoni mashtrimin tonë të thjeshtë për t’ju lejuar të hyrni në ngjarjen online të transmetimit – nga kudo!


Këtë të Dielë, më 19 Nëntor Toyota Center në Houston do të presë 30 vjetorin e WWE Survivor Series 2017! Ju nuk do të doni të humbisni Universal Champion Brock Lesnar vs WWE Champion AJ Styles!

Nëse jeni një tifoz i WWE jashtë SH.B.A., nuk mund të jeni në gjendje të kapni direkt live .. Pse? Gjeo-kufizimet – një transmetues i bezdisshëm që transmetuesit luajnë te shikuesit, duke pamundësuar aftësinë e tyre për të parë përmbajtje nga vendet e tjera.

Por mos u shqetëso. Nëse nuk doni të humbisni këtë ngjarje kampione, ju keni ardhur në vendin e duhur. Ne e dimë saktësisht se si të shikojmë transmetimin në internet, pavarësisht se ku je!

Farë është seria e të mbijetuarit?

Seria Survivor është një veprimtari vjetore profesionale e mundjes WWE e mbajtur në nëntor që transmetohet ekskluzivisht përmes pagës për shikim (PPV). Prodhuar nga WWE, ngjarja grumbullon yje nga markat Raw dhe SmackDown kundër njëri-tjetrit. Seria Survivor është një nga ngjarjet “Big Four” përgjatë së cilës WrestleMania, Royal Rumble dhe SummerSlam. Alsoshtë gjithashtu aktiviteti më i gjatë i pagave për shikim pas WrestleMania.

Seria e parë e Survivor u mbajt në 1987 e cila shpejt u bë një “traditë e Falënderimeve” që po ndodh në Ditën e Falënderimeve (1987-1990) ose Eve Falënderimeve (1991-1994). Sidoqoftë, që nga 1995 ngjarja është mbajtur të Dielën para Falënderimeve. Seria e 31-të Survivor 2017 do të zhvillohet në 19 nëntor 2017, në Toyota Center në Houston, Texas.

WWE Survivor Series 2017

Kur Kampioni i WWE AJ Styles mposhti Jinder Mahal në Mançester, Angli, ai fitoi vendin e tij duke shkuar kokë më kokë kundër Kampionit Universal Brock Lesnar. Bota nuk mund të presë për të parë këtë Ndeshje Kampione kundër Kampionatit midis dy titullarëve kryesorë të WWE.    

Shikoni këto thashetheme për ngjarjen e këtij viti:

Cila është karta e plotë për seritë e Survivor?

WWE ka ndërtuar kartën e plotë dhe padyshim që fansat po flasin.

 • Kampionati botëror për burra: Brock Lesnar (Universal) vs. AJ Styles (WWE)
 • Kampionati Botëror i Grave: Alexa Bliss vs Natalya
 • Midcard Championship: Miz (Interkontinentale) kundër Baron Corbin (SH.B.A.)
 • Kampionati i ekipit të etiketave: Bar kundër Usos
 • Eliminatori i Serive Survivor Seri: Kurt Angle (c), Braun Strowman, Finn Balor, Samoa Joe, Triple H vs. Shane McMahon (c), Randy Orton, Shinsuke Nakamura, Bobby Roode dhe John Cena
 • Eliminatori i Serive Survivor Series: Alicia Fox (c), Nia Jax, Asuka, Sasha Banks + TBD vs Becky Lynch (c), Charlotte Flair, Naomi, Carmella, Tamina Snuka
 • Kampionati i peshave të lundrimit: Enzo Amore (c) vs Kalisto

Ku të shikojmë seritë e WWE Survivor 2017

Mos e humbisni serinë Survivor të Dielën, 19 Nëntor, në një kohë fillestare speciale prej 7 ET / 4 PT, duke transmetuar drejtpërdrejt!

Në të vërtetë, i vetmi vend për të parë ndeshjen është në internet është përmes Rrjetit WWE. Rrjeti WWE është me çmim 9,99 dollarë në SH.B.A. – pajtimtarët për herë të parë marrin një gjykim falas muaj! Sidoqoftë, ngjarja nuk është e disponueshme të transmetohet nga të gjitha vendet. Kështu që do të duhet të kontrolloni këtë listë të plotë për të zbuluar se si mund të shikoni shikimin e pagës për WWE Survivor Series 2017 në pajisje të shumta në vende të ndryshme.

Si të shikoni seritë e WWE Survivor 2017 nga kudo

Nëse jeni jashtë vendit dhe transmetimi WWE nuk është i disponueshëm për ju, do t’ju duhet një Rrjet Virtual Privat (VPN) për të ndryshuar adresën tuaj IP (identifikuesi juaj unik në internet që jep vendndodhjen tuaj të saktë). Një VPN kodon trafikun tuaj të Internetit dhe rivrodhimet janë përmes një serveri të largët në një vend të zgjedhur. Kjo e bën pajisjen tuaj të duket sikur jeni duke parë rrjedhën një vend ku mbështetet Rrjeti WWE.

Duke u lidhur thjesht me SaferVPN, çdokush mund të shfletojë si ata brenda një vendi tjetër!  

Ja se si të hyni në WWE Survivor Series 2017 në vetëm 3 hapa të thjeshtë:

 1. Shkarkoni dhe instaloni SaferVPN.
 2. Drejtoni SaferVPN dhe lidheni me serverin e vendosur në vendin e vendndodhjes tuaj të dëshiruar (në këtë rast, SH.B.A.).SaferVPN SH.B.A. në Britani të Madhe
 3. Shkoni në faqen e internetit të transmetuesit tuaj dhe sigurohuni që të mos humbisni një moment të serive të WWE Survivor 2017!

Thatshtë kaq e thjeshtë! Nëse nuk keni ende SaferVPN, provoni SaferVPN falas ose merrni një pajtim (me tonë 30 ditë garanci për kthimin e parave, nuk keni asgjë për të humbur!) dhe shijoni ndeshjen dhe shumë transmetime live.

Keni ndonjë feedback, sugjerim ose kërkesë për veçori? Mos ngurroni të na kontaktoni dhe bashkohuni me ne në mediat sociale! Ne do të donim të dëgjonim nga ju.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map