Si të shikojmë Game of Thrones Season 6 Online Anywhere + 6 Spoilers të Sezonit Surprizues

Si të Shikoni Game of Thrones Sezoni 6 Online Jashtë POLITIKEVE SHPIRTSORE US PLUS 6


Dimri po vjen me Premiera e Game of Thrones Sezoni 6, dhe ne kemi marrë të gjitha detajet për ju se si ta kapni këtë debut të rëndësishëm kudo në botë.

Kur fillon Game of Thrones

Shtë momenti që ju jeni duke pritur për ju tifozët besnikë të Game of Throne: Premiera e Sezonit 6. Dhe për fat të mirë, të gjithë ju nuk duhet të prisni shumë më gjatë. Game of Thrones Sezoni 6 do të debutojë E Dielë, 24 Prill në ora 21 PM EDT në HBO dhe do të simulcast në Mbretërinë e Bashkuar në Sky Atlantik, në 2 të mëngjesit në 25 Prill.

Ky sezon supozohet të jetë një nga më dramatikët dhe më intensivët, pasi botët e të gjallëve dhe të vdekurve përgatiten të përplasen.

Lojë e Thrones Trailer

Përgjegjësia: * Sezoni 5 SPOILER ALERT *

Në fund të Sezonit 5, ne pamë Jon Snow duke mposhtur një nga White Walkers, duke shpëtuar ngushtësisht nga grumbullimi i të vdekurve, vetëm për t’u rikthyer në Castle Black për t’u tradhtuar nga njerëzit e tij. Ndërkohë, nën diellin e flaktë të Meereen, Daenerys mezi shpëtoi një sulm të befasishëm nga Bijtë e Harpy duke fluturuar larg mbi dragoin e saj, Drogon. Këto skena, ndër të tjera, vendosin tonin për një ndryshim dramatik të pushtetit në sezonin 6 …

Farë mund të presim më pas? Këtu është traileri i Sezonit 6 në të gjithë lavdinë e tij:

Cfare mendoni ju A besoni se Jon Snow do të rikthehet në këtë sezon si një nga të vdekurit?

Game of Thrones Sezoni 6 Spoilers

Siç mund ta imagjinoni, mulliri i thashethemeve po shkon me shumë spekulime se çfarë do të sjellë Sezoni 6. Këtu janë 6 nga thashethemet më interesante që kemi dëgjuar deri më tani:

 1. Jon Snow është i vdekur, të paktën sipas presidentit të HBO-së Michael Lombardo. Sidoqoftë, aktori Kit Harington u kthye në set ndërsa sezoni i gjashtë ishte duke filmuar, shfaqet në trailerin Sezoni 6, dhe ai është në posterët për sezonin e ri, kështu që duket se ai do të bëjë një pamje është një formë ose formë – i vdekur apo i gjallë.
 2. Debuton një Bran adoleshent; paraqitja e tij e fundit ishte në fund të sezonit 4, kur ai gjen Raven me tre sy. Aktori Isaac Hempstead Wright ka thënë për shtypin se në këtë sezon, Bran do të jetë në gjendje të shfrytëzojë aftësitë e tij për të qenë në gjendje të shohë ngjarje të rëndësishme të së kaluarës, të tashmes dhe të ardhshme. 
 3. Sipas aktores Lena Heady, Jaime dhe motra / dashnori i tij Cersei do të ribashkohen dhe do të jetë i mërzitur – “në një nivel të çuditshëm të të gjitha kohërave” të jetë i saktë. Në sezonin 5 ne shohim Jaime duke u larguar për të marrë vajzën e tyre, Myrcella, por duke u kthyer me trupin e saj pasi ajo ishte helmuar dhe vdes në krahët e tij. Ndërkohë, është gjithashtu e përfolur që Cersei dhe Olenna do të vazhdojnë të bien ndesh me njëri-tjetrin.
 4. Me fotot e shtypit të fundit, ka disa spekulime që Sansa mund të mbetet shtatzënë, dhe ajo mund të mbante fëmijën e Ramsey …
 5. Këtë sezon do të shfaqet veterani i TV Ian McShane duke bërë një prezantim të shkurtër, “duke sjellë dikë që mendoni se nuk do të shihni më kurrë” dhe prezantimin e aktores CSI Melanie Liburnd si një tjetër Princeshë e Kuqe.
 6. Përgatituni për skenën më të madhe të betejës akoma … Shkrimtar-Producent Byran Cogman i tha Entertainment Weekly që në Sezonin 6 historia, buxheti, koha dhe burimet bëhen së bashku për të përmbushur dëshirat e ekipit për të bërë një “betejë të duhur”.

Si të shikoni lojën e froneve në internet

Për të gjithë ata pa kabllo, vendi për të kapur debutimin e sezonit 6 është HBO Tani. Platforma OTT e HBO, HBO Tani, ju lejon të shijoni të gjitha programet e tyre dhe premierat e drejtpërdrejta në çdo pajisje, pa një pajtim kabllor. Plus, nëse nuk e keni shërbimin tashmë, HBO Tani ju jep një muaj falas për të filluar. Pretisht e mahnitshme, apo jo?

Shikoni Game of Thrones Season 6 Online HBO Tani

Por prisni një sekondë – hidhni një sy shtypjes së shkëlqyer:

Shikoni Game of Thrones Season 6 Online Jashtë HBO TANI

HBO TANI është i arritshëm vetëm në SH.B.A. dhe territore të caktuara të SH.B.A.-së ku është në dispozicion një lidhje me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë.

Para se ëndrrat tuaja për të parë ngjarjen e fundit TV të prishen, ne kemi një zgjidhje shumë të thjeshtë që do t’ju lejojë të kapni ngjarjen më të madhe televizive të këtij viti në vetëm 30 sekonda.

Ja se si të shikoni Game of Thrones Season 6 nga absolutisht çdo vend:

 1. Shkarkoni dhe instaloni SaferVPN (nëse nuk jeni pajtuar, mund të hyni në provën tonë falas këtu)
 2. Drejtoni SaferVPN në celularin tuaj dhe lidheni me serverin tonë në Lindjen ose SHBA në West, ku HBO Tani është në dispozicion.

  Si të shikoni Game of Thrones Season 6 Online me SaferVPN iOS & Android AppQasuni HBO TANI me aplikacionet tona të dizajnuara rishtazi iOS dhe Android

 3. Shkarkoni HBO Tani përmes dyqanit të Google Play ose Apple të aplikacioneve. Pasi të regjistroheni për HBO tani në celularin tuaj (siguroni një Zip US në fushën Zip Code), mund të filloni transmetimin drejtpërdrejt lojë të Fronve në ndonjë nga pajisjet tuaja. Mos ngurroni të përdorni aplikacionet tona për iOS, Android, Windows ose Mac, ose thjesht ndryshoni gjeohapësirën tuaj direkt në shfletuesin tuaj me shpejtësinë tonë & Zgjatje seamless Chrome!

Si të shikoni Game of Thrones Season 6 Online SaferVPN Extension Chrome

Përveç HBO Tani, mund të kapni premierën e Sezonit 6 përmes SlingTV të Rrjetit të DISH. Shërbimi i prerjes së kordonit përfshin një shtrirje të kanalit HBO, provë falas 7-ditore dhe më të mirë të të gjitha, pa kontratë. Shikoni më shumë rreth asaj se si ta përdorni atë në postimin tonë të mëparshëm në blog Sling TV: Hyni në Shërbimin e Prerjes së Kordit Ultimate Kudo tjetër!

Mendoni se si funksionojnë të gjitha? Me pak fjalë, lidhja me një VPN ju lejon të ndryshoni adresën tuaj IP, që është, në thelb, identifikuesi juaj unik në internet dhe zbulon vendndodhjen tuaj në Internet. Duke ndryshuar adresën tuaj IP, mund të maskoni vendndodhjen tuaj aktuale dhe të shfletoni uebin sikur të ishit në një vend tjetër. Kjo ju lejon të transmetoni shfaqje dhe filma të ndryshëm nga vende të ndryshme!

Bëni gati për dimër…

Nëse nuk keni ende SaferVPN, merrni një pajtim sot (ne ofrojmë një garanci të kthimit të parave 14 ditë – kështu që nuk keni asgjë për të humbur!) Ose provoni SaferVPN falas kështu që ju mund të shijoni një botë të pakufishme të argëtimit streaming.

Me vetëm një klik të vetëm mund të shikoni Game of Thrones Season 6 nga kudo!

Keni ndonjë pyetje më shumë rreth asaj që mund të keni qasje dhe si funksionon SaferVPN? Lidhu me ne! Jemi në Facebook, Twitter, Google+ dhe YouTube. Ose na xhironi një email në [email protected] Ne jemi këtu për ju 24/7.

Tani gjithçka që mbetet për të bërë është të akordoni dhe të shikoni se kush do të arrijë të mbijetojë këtë sezon …

Si të shikoni Game of Thrones Season 6 Online Jon Snow GIF

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map