Si të jetosh rrymë dhe të shikosh finalet e Kupës Stanley

Shikoni finalet e Kupës Stanley


Finalja e Kupës Stanley 2017 është një ngjarje që nuk do të dëshironi të humbasni! Fatkeqësisht, shumë prej jush të vendosur jashtë SH.B.A. ose Kanada mund të luftojnë për të kapur ndeshjet. Sigurohuni, ne kemi vetëm zgjidhjen për këdo që dëshiron të shikojë lojërat – pa marrë parasysh se ku je!

Nëse nuk mund të hyni në finalet e Kupës Stanley nga vendi ku jeni, ne kemi një zgjidhje të thjeshtë 3 hapash që do t’ju japë qasje INSTANT në të gjitha lojërat, pavarësisht se ku jeni! Ne madje do t’ju tregojmë se si të anashkaloni ndërprerjet, kështu që ju mos harroni kurrë një gol të vetëm!

Lexoni më tej për të zbuluar se si!

Pittsburgh Penguins Vs. Predators Nashville

Duke filluar me 30 ekipe, Finalet e Kupës Stanley të këtij viti janë në dy të parat e këtij viti – Penguins Pittsburgh dhe Predators Nashville!

Pittsburgh është kampioni mbrojtës pasi ka mposhtur San Jose Sharks në këtë gjashtë ndeshje vitin e kaluar. Nga ana tjetër, Nashville është duke bërë paraqitjen e tyre në Finale për herë të parë!

Me të dy skuadrat që paraqesin lojtarët më të mirë si Jewgeni Malkin, Matt Murray dhe Sidney Crosby me Penguins Pittsburgh, si dhe Filip Forsberg dhe Pekka Rinne të Nashville Predators, nuk ka dyshim se kjo do të jetë një ndeshje emocionuese mes kampionëve dhe sfiduesve të tyre.

Këtu keni gjithçka që duhet të dini në lidhje me finalet e këtij viti në Stanley Cup:

Programi i finaleve të Kupës Stanley 2017

Këtu është orari i Finalit të Kupës Stanley të këtij viti:

[tabela ”” nuk u gjet /]

Opsionet e Streaming në Finalen e Kupës Stanley 2017

Në SH.B.A, E gjithë mbulimi kombëtar i ajrit të lojërave qoftë në NBC, NHL Network, USA Network, TVA Sport (Frëngjisht), ose CBC.

Në Kanada, për sezonin e tretë pas sezonit nën kontratën 12-vjeçare të Rogers Media, mbulimi do të transmetohet nga rrjetet Sportsnet dhe CBC Television dhe transmetimi në Sportsnet Now, CBCSports.ca, ose shërbimi i pajtimit Rogers NHL GameCentre Live.

Mbani në mend se Playoff Pass Rogers Stanley Cup kushton 74,99 dollarë dhe se ai është i arritshëm vetëm në Kanada.

Nëse jeni duke udhëtuar dhe ende dëshironi të përdorni llogarinë tuaj, lexoni për udhëzuesin tonë hap pas hapi se si të ndryshoni adresën tuaj IP në një adresë IP Kanadeze, duke mashtruar kështu Rogers duke menduar se jeni aktualisht brenda gjeo-së së vendit. -kufijtë e kufizimit (lexoni më poshtë për të zbuluar se si).  

Për këdo, Nëse nuk keni një abonim në TV, mund të qaseni në cilindo nga lojërat në Sportsnet TANI. Ju mund të regjistroheni për 24.99 muaj, megjithëse ju merrni 7 ditët e para falas! Karta juaj e kreditit nuk do të tarifohet nëse anuloni në çdo kohë gjatë periudhës 7 ditore.

Në nhl.com, shikuesit që ndodhen në Shtetet e Bashkuara mund të shikojnë arkivat e lojërave të plota nga Playoffs Stanley Cup 2017 dhe të gjithë sezonin e rregullt 2016-17 – domethënë ata nuk mund të kap lojrat live.

Përfundimet e Kupës Stanley - SaferVPN

Shikuesit ndërkombëtarë mund të shikojnë lojëra të zgjedhura jashtë tregut (nuk mund të shikoni lojërat e qytetit tuaj në shtëpi nëse aktualisht jeni vendosur atje) LIVE dhe kërkesat e riprodhimeve të Lojërave dhe arkivave të Stanley Cup dhe arkivave të të gjithë sezonit të rregullt 2016-17

(Kur kjo të ndodhë, thjesht përdorni SaferVPN për të ndryshuar vendet dhe për të marrë një adresë IP të huaj. Lexoni më shumë më poshtë).

* Shkëputje *

Mbani në mend se Blackout ende mund të kufizojë shikimin tuaj. Kontrolloni kontrolluesin e NGL-së të Shkëputjes në faqen e internetit të tyre

Shumë ndërprerje vlejnë për ata që jetojnë në qytetet ku zhvillohen lojërat. Për shembull, nëse jeni një tifoz i Pittsburgh Penguins i vendosur në Pittsburgh, serveri do të kërkojë adresën tuaj IP dhe do të bllokojë shikimin tuaj.

Por, me mend se çfarë! Ju gjithashtu mund të përdorni SaferVPN për të marrë një adresë IP nga një qytet tjetër dhe për të shmangur ndonjë ndërprerje të energjisë elektrike. Në atë mënyrë, ju mund të shikoni të gjitha lojërat, madje edhe ato në treg! Duke u lidhur thjesht me SaferVPN – jeni mirë të shkoni!

Tjetra, ne do t’ju tregojmë saktësisht se si!

Si të Transmetoni Playoff-et e HKK-së NHL Kudo:

Pavarësisht nëse janë kufizime gjeografike, kërkesa për abonim ose ndonjë varje tjetër dixhitale, SaferVPN mund t’i kapërcejë këto pengesa! Duke ndryshuar adresën tuaj IP (identifikuesin tuaj unik në internet), SaferVPN lejon përdoruesit të ndryshojnë në mënyrë virtuale vendndodhjen e tyre në çdo vend të botës!   

Ja se si ta bëni atë në më pak se 30 sekonda:

 • Shkarkoni dhe instaloni SaferVPN.
 • Drejtoni SaferVPN përmes aplikacioneve tona ose shtrirjes së Chrome dhe lidheni me serverin nga ku është vendosur transmetuesi nga i cili doni të transmetoni.Përdorni një VPN për të parë finalet e Kupës Stanley
 • Shfletoni në faqen e internetit dhe filloni të transmetoni në finalet e Kupës Stanley 2017.

Kjo është gjithçka që ka!

Nëse keni një pajtim kabllor me një nga transmetuesit që tregojnë lojërat, mund të lidheni me transmetimet në internet të këtij kanali për të parë rrjedhën NHL. Nëse jeni jashtë vendit dhe është i bllokuar me gjeo-bllok, thjesht lidheni me SaferVPN tuaj ose me serverët tanë amerikanë ose kanadezë për të anashkaluar çdo kufizim dhe të shikoni lojërat nga e gjithë bota!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map