Live Stream Super Bowl 2018 falas nga Kudo

Super Bowl 2018 - SaferVPN


Më në fund është koha për NFL Super Bowl 2018 më 4 shkurt! Ju nuk do të dëshironi të humbisni betejën e New England Patriots dhe Philadelphia Eagles për të qenë kampionët e ardhshëm të Super Bowl! Jashtë SHBA? Mos u shqetëso, SaferVPN e ke mbuluar. Lexoni më tej për të mësuar se si mund të transmetoni lojën më të madhe të NFL jetojnë nga kudo falas!

Nuk jam i sigurt nëse e keni dëgjuar .. por do të shfaqet kjo lojë e vogël e quajtur Super Bowl. Shaka! Actuallyshtë në të vërtetë një punë e madhe, kështu që vëmendja tifozët e Patriotëve, tifozët Eagles dhe çdo tifoz tjetër i futbollit në ligë! Kush është i ngazëllyer për Super Bowl 2018!?

A jeni jashtë SH.B.A. dhe keni frikë se do të duhet të humbasë lojën? Nonsense. Ne do t’ju tregojmë se si ju gjithashtu mund të brohorisni dhe të shikoni betejën e ekipeve tuaja të preferuara për të qenë Super Bowl 50 Champions!

Patriotët e Re në Angli kundër shqiponjave të Philadelphia

Për të filluar, le të shohim pak histori. Patriotët e New England janë kampionët mbretërues të Super Bowl – duke e bërë atë gjithsej gjashtë kampionë të ekskluzivizuar në historinë e tyre.
Në anën tjetër të medaljes, ne kemi Shqiponjat e Filadelfias që nuk kanë fituar një titull të vetëm Super Bowl. Kjo është edhe hera e tyre e parë që garojnë në lojën e madhe që nga viti 2005 kur humbën 24-21 në… .. Tom Brady dhe Patriotët.

Farë duhet të dini këtë vit

 • :Farë: Super Bowl LII
 • Kur: E Diela, 4 Shkurt në 6:30 p.m. ET
 • Ku: Stadiumi Amerikan i Bankës në Minneapolis, Minesota
 • Kanali: NBC

Kush do të fitojë?

Epo, Patriotët kanë dy lojtarë kryesorë që nuk mund të anashkalohen, Tom Brady dhe Bill Belichick. Nuk ka asgjë tjetër për të thënë përveç kësaj.

Sidoqoftë, Shqiponjat kanë një linjë të fortë mbrojtëse që do të jetë një sfidë për 40-vjeçarin Brady. Për më tepër, Nick Foles, mbrojtës mbrojtës për zëvendësimin e të dëmtuarit Carson Wentz, ka provuar vendin e tij në ekip që nga play off.

Shikoni këtë video për më shumë parashikime të Super Bowl:

Shfaqja e pjesës së parë!

A është me të vërtetë e vërtetë që të gjithë në shkallë vendi që luajnë tualetet e tyre gjatë shfaqjes së pjesës së parë, reklamat dhe menjëherë pas lojës, vërtet shkaktojnë një shpërthim në sistemin e ujit të bashkive!?

Sido që të jetë, ne i duam surprizat në shfaqjen e pjesës së parë! Pas thashethemeve të shumta, Justin Timberlake do të interpretojë në shfaqjen e pjesës së parë të këtij viti. Padyshim, një shfaqje për të mos munguar!

Si të jetoni Stream Super Bowl 2018 nga kudo

Siç e përmendëm edhe më parë, këtë vit NBC po ofron 11 orë transmetim falas të Dielën në Super Bowl! Kjo do të thotë që ju lehtë mund të shikoni lojën në desktop, laptop ose tabletë tuaj, pa pasur nevojë të vërtetoni një pajtim të paguar! Ky është futboll falas për të gjithë!

Ku mund të kap një transmetim falas të NBC-së?

 • Kutitë e rrjedhjes
  Ju mund të përdorni aplikacionin NBC Sports (për iOS ose Android) në kutitë e transmetimit, duke përfshirë Apple TV, Amazon Fire, Roku, Xbox dhe TV të zgjuar.
 • Në telefonin tuaj
  Mund të përdorni aplikacionin NFL Mobile ose aplikacionin Yahoo Sports. Sidoqoftë, nuk mund të përdorni asnjë aplikacion për të parë lojën në një tabletë ose në pajisje të lidhur.
 • Në një Tabelë
  Ju mund të përdorni aplikacionin NBC Sports ose një shfletues në NBCSports.com për të transmetuar lojën.
 • Në kompjuterin tuaj
  Hapni shfletuesin tuaj dhe lundroni në rrugën tuaj në NBCSports.com për të transmetuar lojën.

Nuk doni të transmetoni përmes NBC? Këtu janë disa shërbime të tjera transmetimi të disponueshme.

Shikoni listën e mëposhtme dhe përfitoni nga gjyqi i tyre shtatë-ditor i lirë për të parë lojën falas!

 • DirecTV Tani
  Paketa themelore e DirecTV Tani, 35 dollarë në muaj Live një Pak i vogël përfshin NBC. 
 • Hulu me TV Live
  Hulu me Live TV kushton 40 dollarë në muaj dhe përfshin NBC. 
 • PlayStation Vue
  Plani i hyrjes prej 40 dollarësh i shërbimit të transmetimit të drejtpërdrejtë të Sony përfshin NBC. 
 • Sling TV
  Plani Blu i 25-muajve në muaj i Sling TV përfshin NBC. Përdorni GameFinderin e Sling TV për të parë nëse mund të shikoni një ushqim live, lokal të NBC në zonën tuaj.
 • YouTube TV
  YouTube TV kushton 35 dollarë në muaj dhe ofron kanale lokale live, përfshirë NBC. 

Kapërcyer Gjeo-kufizimet me një VPN

Gjë është se shumë shërbime të transmetimit në internet të transmetuesve janë të kufizuara gjeografikisht, që do të thotë se ato janë të paarritshme nga jashtë. Këta transmetues në internet e dinë vendndodhjen tuaj të tanishme duke kërkuar adresën tuaj IP – adresën e internetit të pajisjes tuaj në internet.

Për të mos u shqetësuar, nëse jeni jashtë vendit dhe doni të jetoni në futboll, ekziston një zgjidhje shumë e thjeshtë. Për të hyrë në shërbimet e transmetimit të një vendi tjetër, duhet të ndryshoni adresën tuaj IP në një nga ai vend.

Me SaferVPN, ju mund të ndryshoni adresën IP në më pak se 30 sekonda për të parë Super Bowl 2018 në internet nga kudo.

Ja se si ta bëni atë:

 1. Shkarkoni dhe instaloni SaferVPN
 2. Ekzekutoni SaferVPN dhe lidheni me serverin ku është vendosur transmetuesi nga i cili doni të transmetoni (SH.B.A.)
  SaferVPN US Super Bowl
 3. Shfletoni në faqen e internetit të transmetuesit tuaj dhe filloni transmetimin!

Do të shihni se sa e shpejtë dhe e thjeshtë është të lidheni vetëm me serverët tanë me një klik të vetëm!

Nëse keni një TV Apple, Roku ose Xbox One, mund të shijoni shfaqjen direkt në ekranin e madh me Aplikacionin CBS Sports Channel. Për të parë saktësisht se si t’i zhbllokoni këto pajisje, shikoni postimin tonë të dobishëm në blog, se si të përdorni një VPN në Xbox ose Apple TV.

Atëherë, çfarë po pret? Koha për të përgatitur lojën! Regjistrohuni tani ose provoni SaferVPN falas (me një Garancia e kthimit të parave 30 ditë, nuk keni asgjë për të humbur!) dhe shijoni Super Bowl 2018. Mos harroni një minutë të vetme të aksionit sportiv live – pa marrë parasysh se ku jetoni!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map