Iepazīstinām ar mūsu VPN Kill Switch operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS!

VPN nogalināšanas slēdzis no SaferVPN


SaferVPN ar lepnumu paziņo par mūsu jauno VPN Kill Switch – pieejams operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS! Šī jaunā funkcija nodrošina, ka jūs nekad neesat pakļauts tiešsaistē. Pārliecinieties par mūsu jauno obligāto papildinājumu, kas ir ieteikts absolūti ikvienam, kurš vēlas palielināt savu privātumu un anonimitāti.

SaferVPN piedāvā nenoliedzami uzticamus savienojumus ar vairāk nekā 400 serveriem vairāk nekā 30 valstīs, taču, tāpat kā ar jebkuru VPN, jūs ne vienmēr varat būt savienots 100% laika.

Dažreiz VPN savienojumi kļūst nestabili tīkla pārslodzes vai jūsu izvēlētās servera atrašanās vietas dēļ. Neatkarīgi no tā, vai savienojums tiek pārtraukts, iespējams, ierīce ir atkārtoti izveidojusi savienojumu ar Wi-Fi bez pievienotā VPN pakalpojuma. Šie savienojuma pilieni atstāj jūs īslaicīgi pakļautu un neaizsargātiem pret plēsoņām, kas gaida, lai pamanītu personisko informāciju.

Mūsu jaunais VPN slepkava slēdzis pārtrauks jūsu interneta savienojumu, kad VPN neizdosies, paslēpjot visu svarīgo informāciju!

Kas ir VPN slepkava??

SaferVPN virtuālais privātais tīkls ļauj baudīt privātu, drošu savienojumu, pārlūkojot 256 bitu bankas līmeņa šifrētu tuneli.

Un tagad mūsu VPN slepena slēdža funkcija pārtrauc jūsu interneta savienojumu, kad VPN neizdodas, izmantojot nenodrošinātus tīklus, slēpjot visu mūsu lietotāja būtisko informāciju.!

Bet tas ir vairāk nekā tikai papildu līdzeklis, tas ir pilnīgi svarīgs, kritisks papildinājums jūsu drošībai! Kill Switch ir īpaši izstrādāts, lai pievienotu papildu preventīvu pasākumu, lai jūsu dati netiktu pārsūtīti, ja VPN atvienojas..

Viena no lielākajām privātā VPN priekšrocībām ir tā spēja noslēpt jūsu IP adresi. Diemžēl, kad VPN savienojums pārtrauc datora darbību, noklusējuma vērtības tiek atjaunotas jūsu individuālajā publiskajā IP adresē, ko nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Kad tas notiek, pat tikai uz sekundi, tiek atklāta jūsu faktiskā, nešifrētā IP adrese, atklājot datora atrašanās vietu, kā arī jebkuru no vietnēm un protokoliem, kuriem tajā laikā piekļūstat..

Šie īslaicīgie atvienojumi ļauj snooperiem, hakeriem un trešajām personām laupīt jūsu personisko informāciju. Izmantojot mūsu VPN Kill Switch, jūs varat saglabāt savu informāciju privātu un aizsargāt savu tiešsaistes identitāti – tas nozīmē, ka varat pārlūkot jebkur, jebkurā laikā, neraizējoties par atkārtotu pakļaušanu!

Lai uzzinātu vairāk par nogalināšanas maiņas priekšrocībām, skatiet šo videoklipu:

Kāpēc jāizmanto VPN slepkava??

Kill Switch var aizsargāt jūs pat visnegaidītākajos veidos! Ja savienojums samazinās, jūs bieži nezināt, ka tas noticis, kamēr nav par vēlu. Pat ar visstabilāko VPN jūsu pusē, gadījuma pilieni ir neizbēgami. VPN slepkavības slēdzis nodrošina, ka jūs nekad nepieslēdzaties internetam bez VPN aizsardzības, un tas nodrošina papildu drošību, aizsargājot pārsūtītos datus un IP adresi..

Bet ko darīt, ja VPN savienojuma trūkums nav saistīts ar kritumu, bet gan tāpēc, ka pirms pievienošanās internetam vienkārši aizmirsāt to ieslēgt? Lai jums veicas, mums ir divi par vienu risinājumu! Kad jūs savienosit mūsu jauno automātisko Wi-Fi drošību ar mūsu VPN slepkavības slēdzi, jūsu VPN VIENMĒR tiks savienots un NEKAD neatklājiet jūsu personisko informāciju!

#VPN ir nepieciešams #KillSwitch. # SaferVPN jaunākais drošības līdzeklis Kill Switch ir klāt! Noklikšķiniet uz To Tweet

Lai arī daudzi cilvēki neuzskata, ka viņiem ir vajadzīgs šis drošības līmenis, ja apsverat nopietnu attieksmi pret savu privātumu, varat nekavējoties sākt izjust šīs jaunās funkcijas priekšrocības.

Kam vajadzīgs VPN slepkava?

Ja esat atkarīgs no VPN, lai jūsu personīgā atrašanās vieta un pārlūkošanas informācija būtu pilnībā konfidenciāla, vienmēr ir jābūt slepkavam slepkavam..

Iepazīstinām ar mūsu jauno VPN slepkavas slēdzi operētājsistēmai Windows un Mac!

Ja jūs izmantojat BitTorrent vai citu torrent lejupielādes / failu koplietošanas programmatūru, tad noteikti jāņem vērā vēlamais drošības līmenis. Torrent lietotāji ir īpaši neaizsargāti pret to, ka tiek atklāta viņu identitāte un IP adrese, jo informācija, kuru jūs pārsūtāt, izmantojot nenodrošinātus savienojumus, atklāti parāda, kas jūs esat un ko lejupielādējat..

Ja vēlaties palikt anonīms tiešsaistē, ieguldiet Kill Switch un īpaši VPN, ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Kāpēc izvēlēties SaferVPN?

Lai gan jūsu Kill Switch vēlamības pakāpe var atšķirties, nav noliedzams, ka ikvienam ir nepieciešams VPN. Piemēram, vai jūs zinājāt, ka jūsu personiskos meklējumus var likumīgi pieprasīt? Ja jums nepatīk ideja, ka kādai citai ir pieeja šai informācijai, un jūs vēlaties, lai valdības aģentūras un reklāmdevēji neseko jūsu tiešsaistes darbībām, mēs nevainojam jūs.

Izmantojot SaferVPN, jūs varat pārlūkot tīmekli ar šifrētu savienojumu, novirzot interneta aktivitātes caur attālo serveri, saglabājot pilnīgu privātumu, vienlaikus novēršot valdības un aģentūras pārraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Mūsu ērti lietojamas lietotnes un bezšuvju VPN programmatūra tiek piedāvāta katrai ierīcei, kas nevainojami darbojas galddatoros, mobilajās ierīcēs un pārlūkprogrammās. Izmantojot SaferVPN, varat baudīt bezšuvju, progresīvas lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android un pat Chrome! Atliek tikai veikt vienu pieskārienu vai klikšķi, un dažu sekunžu laikā jūs varat atbloķēt neierobežotu, drošu piekļuvi internetam!

Ja esat gatavs sākt aizsargāties no zaudētiem VPN savienojumiem un IP noplūdēm, mūsu pavisam jaunais VPN slepkavības slēdzis ir tieši tas, kas jums nepieciešams! Vienkārši reģistrējieties, instalējiet un baudiet neierobežotu tiešsaistes privātumu un brīvību!

Vai vēlaties ieteikt vēl pārsteidzošākas jaunu produktu iespējas? Sazinieties ar mums sociālajos medijos. Vai vienkārši ierakstiet mums e-pastu uz [email protected] Mēs esam šeit visu diennakti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map