10 lieliski piedāvājumi, ko varat iegūt, izmantojot VPN Cyber ​​Monday + VPN AKCIJA – 80% BEZMAKSAS

Iepirkšanās tiešsaistē viedtālrunī


Pārsteigums! Sakiet sveicienu Cyber ​​pirmdien! Izlasiet visu par mūsu Kiber Pirmdienas VPN izpārdošanām un saņemiet dažus padomus par to, kā VPN var ietaupīt vēl vairāk naudas šajā svētku sezonā …

Uzmini kas? Mēs piedāvājam neticamu Cyber ​​pirmdienas piedāvājumu 24 stundām! Izmantojiet mūsu neticami zemo cenu priekšrocības šajā pirmdienā! Bet noteikti rīkojieties ātri, jo šī ir pēdējā iespēja ietaupīt!

Lasiet, lai uzzinātu 10 veidus, kā varat izmantot savu VPN, lai piekļūtu darījumiem visā pasaulē, un izmantojiet mūsu VPN piedāvājumus līdz 80%.

GIF Cyber ​​Monday VPN ietaupījumi

Labākais kibernetniskās pirmdienas VPN darījums tīmeklī

Cyber ​​pirmdiena ir bijusi jau kopš 2005. gada, taču nekad nav bijis labāks laiks, nekā brīvdienu sezonai iepirkties tiešsaistē. Amerikāņi tiešsaistē Kiber pirmdienā 2017. gadā iztērēja 3,3 miljardus ASV dolāru, un paredzams, ka tie tiks tērēti tuvu USD 4 miljardi šogad!

Ja lasāt šo emuāra ziņu, jūs vienkārši esat paklupis uz daudz ko: līdz 80 procentiem atlaide VPN šajā Cyber ​​pirmdienā!

Mēs daudz rakstām par to, kā SaferVPN var palīdzēt jums būt drošībā tiešsaistē, izmantojot mūsu anonīmās IP adreses un 256 bitu šifrēšanas standartu. Mūsu biedri bauda piekļuvi pilnībā atbloķētam tīmeklim un var straumēt savu iecienīto saturu, lai kur viņi atrastos.

Bet vai jūs zinājāt, ka VPN faktiski var palīdzēt ietaupīt naudu par lietām, kuras jūs pērkat tiešsaistē?

Kā iegūt lieliskus iepirkšanās piedāvājumus, izmantojot VPN

Daudzi tiešsaistes mazumtirgotāji maina cenas atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Visbiežāk uzņēmumi pārdod produktus par lētāku cenu tiem, kas atrodas “nabadzīgākās” valstīs, tāpat kā tie paaugstina cenas dažām valstīm, kuras tiek uzskatītas par “bagātām”. Citi uzņēmumi piedāvā vai parāda noteiktus darījumus tikai tiem, kas darbojas konkrētās valstīs.

Par laimi, VPN ļauj mainīt savu ģeogrāfisko atrašanās vietu, ļaujot jums meklēt labāko cenu, ko šie uzņēmumi ir gatavi piedāvāt! Ar vienkāršu klikšķi jūs varat mainīt savu IP adresi, lai tā atrastos vienā no 34 valstīm, ļaujot jums brīvi atrast lielu darījumu.

Apskatiet zemāk esošo videoklipu, lai uzzinātu, cik viegli ir mainīt savu IP adresi, izmantojot mūsu lietotni:

Pilnīgajā tiešsaistes iepirkšanās rokasgrāmatā, izmantojot VPN, ir daudz vairāk viltību, kā nopelnīt naudu no nepieciešamajām un mīļajām lietām – visu mainot IP adresi.

Bet vispirms jums jāņem vērā, ka daži starptautiski mazumtirgotāji nepieņem kredītkartes no citām valstīm, tāpēc, ja vēlaties izmantot zemākas cenas, piemēram, šīs, vispirms nomainiet savu IP adresi, lai tā atrastos jūsu izvēlētajā valstī, iestatiet PayPal konts šajā valstī un norēķinieties ar šo kontu.

Vēl viena lieta, ko vēlaties pārliecināties, ir pārlūkošana bez iespējotiem sīkfailiem un / vai pārlūkošana jaunā “inkognito logā”. Pretējā gadījumā mazumtirgotāji joprojām var izsekot jūsu atrašanās vietai, izmantojot sīkfailus.

Lasiet tālāk, lai redzētu dažus ātrus iepirkšanās darījumu piemērus, kurus varat iegūt, izmantojot VPN!

1. Ietaupiet naudu Microsoft Office

Microsoft Office ir profesionālās, akadēmiskās un pat privātās dzīves pamats. Lielākajai daļai cilvēku tas ir vajadzīgs datoros, tomēr ne visi to var iegūt par vienādu cenu!

Piemēram, jūs varētu maksāt 99,99 USD gadā par Office 365 Home abonementu Amerikas Savienotajās Valstīs. Bet, ja jūs atrodaties Krievijā – vai esat mainījis savu IP, lai izskatās, ka jūs atrodaties tur – jūs to varētu saņemt tikai par 4399 Krievijas rubļiem, kas ir ekvivalents USD 66,63 no šī sludinājuma rakstīšanas brīža..

Tāpat personīgais abonements, kura cena ASV ir 69,99 USD, maksā tiem, kuriem Krievijas IP adrese ir USD 53,00 ekvivalents. Jūs varētu arī iekarot Office Home vienreizēju iegādi 149,99 USD vērtībā & Studentam 2019 tikai par USD 101,47!

2. Ietaupiet naudu lidojumos

SaferVPN nav tikai noderīgs darījumu veikšanai par tiešsaistes mazumtirgotāju produktiem. Ja vēlaties rezervēt atvaļinājumu, mēs varam jums palīdzēt arī ar zemākām cenām vietējos un starptautiskos lidojumos.

Piemēram, mēs atradām ietaupījumus 55 USD apjomā šajā turp un atpakaļ no Ņujorkas uz Londonu, pārslēdzot mūsu IP adresi no Kanādas, lai tā būtu balstīta uz ASV.

Dažreiz vietnes, piemēram, Kiwi.com, savienos jūs ar mežonīgi atšķirīgiem piedāvājumiem atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Piemēram, šī lidojuma no Ņujorkas uz Londonu cena bija 1,183 ASV dolāri caur Ibēriju, meklējot kivi no ASV bāzētas IP adreses. Bet šis darījums netika parādīts, veicot meklēšanu no uz Krieviju balstītas IP adreses – tā vietā tā cena bija 2 859 USD.!

Lai atrastu labāko piedāvājumu, var paiet nedaudz medību, un ne par katru lidojumu cena dažādās vietās būs atšķirīga. Bet atrodiet izdevīgu darījumu, un jūsu SaferVPN abonements var maksāt pats par sevi! Pilnajā cenu ceļvedī ir vairāk informācijas par izdevīgu lidojumu darījumu meklēšanu!

Ņemiet vērā arī to: ja jūs atkārtoti meklēsit vienu un to pašu lidojumu no vienas un tās pašas IP adreses, daudzas aviosabiedrības to uzskatīs par norādi, kuru jūs izmisīgi vēlaties veikt, un attiecīgi iekasēs maksu. Lai izvairītos no papildu samaksas tikai tāpēc, ka jūs iepērkaties, “atiestatiet” savu IP adresi, izmantojot mūsu lietotni, izslēdzot un pēc tam atkal izvēloties izvēlēto VPN serveri..

3. Ietaupiet naudu viesnīcās

VPN var palīdzēt ietaupīt naudu arī viesnīcās. Kā piemēru mēs meklējām viesnīcas Ņūorleānā un atradām darījumu par USD 658 viesnīcā Omni Royal Orleans, kas atrodas tikai īsa gājiena attālumā no pilsētas centra..

Bet, kad mēs mainījām savu IP, lai tā atrastos Vācijā, tajā pašā naktī mēs atradām tieši to pašu viesnīcu, kura cena bija tikai 192 €, kas ir tikai USD 218,17 no šī sludinājuma rakstīšanas brīža.. Tas ir mazāk nekā trešdaļa no cenas!

4. Ietaupiet naudu nomas automašīnās

Izmantojot VPN, varat arī iegūt labus nomas automašīnu piedāvājumus. Mēs meklējām nomas automašīnas LAX un secinājām, ka vienas un tās pašas automašīnas tiek izīrētas par mežonīgi atšķirīgām cenām.

Kajaks parādīs Nissan Versa vai līdzīgas kompaktas automašīnas nomu dienā no Alamo Losandželosas Starptautiskajā lidostā par 145 USD. Bet, kad jūs darāt to pašu ar vācu IP adresi, tās pašas klases automašīna tajā pašā dienā ir pieejama par 30 €, kas ir 34,09 USD no šī sludinājuma rakstīšanas brīža. Tas ir mazāk nekā ceturtdaļa no cenas!

5. Ietaupiet naudu Apple Music

Varbūt Apple Music abonēšana ir tas, ko jūs gaidat. Jums veicas! Izmantojot VPN, mēs varējām atrast dažādas cenas mīļotajam pakalpojumam un tā bibliotēkai ar 50 miljoniem dziesmu.

Amerikas Savienotajās Valstīs trīs abonēšanas līmeņi mēnesī maksā 4,99 USD, 9,99 USD un 14,99 USD. Bet ar krievu IP adresi līmeņi maksā 75, 169 un 269 rubļus mēnesī. Tas ir ekvivalents USD 1,13, USD 2,55 un USD 4,06 mēnesī – apmēram ceturtdaļa ASV cenas!

Lai iegūtu papildinformāciju par Apple Music atlaižu iegūšanas darbībām, skatiet mūsu ceļvedi.

6. Ietaupiet naudu Spotify

Vēl viens populāras mūzikas pakalpojums šajās dienās ir Spotify. ASV Spotify ir pieejams tikai par USD 0,99 mēnesī trīs mēnešus un pēc tam USD 9,99 mēnesī. Bet pārsteidzoši, ka jūs varat iegūt Spotify ar Brazīlijas IP adresi par USD 1,99 mēnesī par pirmajiem trim mēnešiem un R $ 16,90 mēnesī pēc tam. Cenas, kas pārrēķinātas USD, ir attiecīgi USD 0,53 un USD 4,50 – uz pusi mazākas!

Ja Spotify jūsu reģionā nav pieejams, varat arī mainīt savu IP adresi, lai tai piekļūtu.

7. Ietaupiet naudu Apple pulksteņos

Šī gada karsto tehnoloģiju preces tiek pārdotas arī par dažādām cenām dažādās vietās – iekļaujot jauno Apple Watch Series 4. Ja, piemēram, vietnē Apple.com jūs meklējat Apple Watch ar itāļu IP adresi, jūs meklēsit cenas, sākot no 439 € (ekvivalents aptuveni USD 499,24)..

Bet nomainiet savu IP adresi tā, lai tā atrastos Amerikas Savienotajās Valstīs, un Apple Watches sākuma cenas pazemināsies līdz tikai 399 USD – gandrīz 100 ASV dolāru starpība!

8. Ietaupiet naudu Apple iPhone XS

Lai iegūtu labu darījumu arī ar Apple iPhone XS, varat izmantot VPN. Atkal izmantojot Itāliju kā piemēru, iPhone XS Max cena Apple vietnē ir 1,289 €, kas ir 1465,88 USD no šī sludinājuma rakstīšanas brīža. Bet, pārslēdzot savu IP adresi uz ASV bāzētu serveri, jūs to varat atrast tikai par 1099 USD. Tas ir vairāk nekā ceturtdaļa no cenrādī norādītās cenas!

9. Ietaupiet naudu Apple iPhone XR

Ja Apple iPhone XS jums ir mazliet par daudz, jūs varat saņemt iPhone XR Apple.com itāļu versijā iPhone XR maksā 889 €, kas ir USD 1010,99, konvertējot ASV dolāros. Izmantojot ASV bāzētu IP adresi, cena ir USD 749 – vēl viena atlaide aptuveni 25 procentu apmērā!

10. Ietaupiet naudu Apple TV

Apple šogad piedāvā dažādas Apple TV ierīces. Atkal cenas Itālijā un citās valstīs ir daudz augstākas nekā Amerikas Savienotajās Valstīs. 64 GB Apple TV 4K cena ir 219 €, kas ir aptuveni 249,05 USD Amerikas valūtā. Skatoties no ASV IP adreses, tas pats produkts ir 199 USD.

Aizsargājiet arī savu finanšu informāciju

Iepērkoties tiešsaistē, jūs, iespējams, maksāsit par pirkumu, izmantojot debetkarti vai kredītkarti. Problēma ir tāda, ka, ja pasūtījumus veicat nešifrētu savienojumu, jūs finansiālo informāciju sniedzat brīvā dabā.

Iespējams, visbīstamākais ir iepirkšanās, kamēr atrodaties publiskajā Wi-Fi tīklā – domājiet, ka kafejnīcas, bibliotēkas, lidostas un dzelzceļa stacijas. Ja jūs veicat pirkumus, izmantojot šādu nenodrošinātu savienojumu, jebkurš tīkls varēs palūkoties uz darījumu. Viņi, iespējams, varēs uzzināt, ko jūs iegādājāties, cik jūs par to samaksājāt, kam tas tiek nosūtīts, kā arī jūsu kredītkartes konta numuru..                                  

Ja jūsu pusē ir SaferVPN, viss, ko darāt tiešsaistē, tiks aizsargāts aiz 256 bitu bankas līmeņa šifrēšanas. Neatkarīgi no tā, kuru tiešsaistes mazumtirgotāju jūs apmeklējat, ko jūs sūtāt pa vadiem vai kur pārlūkojat, tas, ko jūs darāt tiešsaistē, būs tikai jūsu bizness. Pat jūsu ISP nezina, ko jūs darāt!

Izmantojiet mūsu Kiber Pirmdienas VPN darījumu tagad

Izmantojot šīs nedēļas nogales Kiber Pirmdienas VPN darījumu, jūs nekad neesat atradies tuvāk visai pasaulei, kas ir pilna ar lieliskiem piedāvājumiem. Izmantojiet mūsu priekšrocības 80 procentu atlaide no pārdošanas un sāciet gūt labumu no 2018. gada labākā Cyber ​​Monday VPN darījuma!

Izplatiet svētku uzmundrinājumu – dalieties šajā darījumā ar draugiem un arī droši tiešsaistē!

Saņemiet līdz pat 80% atlaidi no #VPN plāna ar mūsu #CyberMonday darījumu! Noklikšķiniet uz To Tweet

Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju par mūsu Kibernozaru pirmdienas VPN darījumu vai mūsu VPN pakalpojumu? Sazinieties ar mums jebkurā laikā pa e-pastu [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map