Siber Pazartesi + VPN SATIŞINDA VPN İle Alabileceğiniz 10 Harika Fırsat -% 80 İNDİRİM

Smartphone'da online alışveriş


Sürpriz! Siber Pazartesi’ye merhaba de! Cyber ​​Monday VPN satışımızla ilgili her şeyi okuyun ve bir VPN’in bu tatil sezonunda size nasıl daha fazla para kazandıracağına dair bazı ipuçları alın

Bil bakalım ne oldu? 24 saat boyunca inanılmaz bir Cyber ​​Monday teklifi sunuyoruz! Bu Pazartesi inanılmaz düşük fiyatlarımızdan yararlanın! Ancak hızlı hareket ettiğinizden emin olun çünkü bu, tasarruf etmek için son şans!

Dünyanın dört bir yanındaki fırsatlara erişmek için VPN’inizi kullanabilmenin 10 yolunu öğrenmek için okumaya devam edin% 80’e varan KAPALI VPN FIRSATLARIMIZDAN yararlanın.

GIF Major Cyber ​​Monday VPN Tasarrufu

Web’deki En İyi Siber Pazartesi VPN Anlaşması

Siber Pazartesi 2005’ten bu yana piyasaya sürüldü, ancak tatil sezonu için çevrimiçi alışveriş yapmak hiç bu kadar iyi olmamıştı. Amerikalılar 2017’de Siber Pazartesi günü 3,3 milyar dolar çevrimiçi olarak harcadı ve 4 milyar dolar bu yıl!

Bu blog gönderisini okuyorsanız, çok fazla tökezlediniz: Bu Siber Pazartesi günü VPN’lerde yüzde 80’e varan indirim!

Anonim IP adreslerimiz ve 256 bit şifreleme standardımızla SaferVPN’in çevrimiçi ortamda güvende olmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında çok şey yazıyoruz. Üyelerimiz tamamen engellenmemiş bir web’e erişimin tadını çıkarır ve dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar en sevdikleri içerikleri yayınlayabilir.

Ancak bir VPN’in çevrimiçi olarak satın aldığınız şeylerden tasarruf etmenize gerçekten yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz??

VPN ile Harika Alışveriş Fırsatları Nasıl Elde Edilir

Birçok çevrimiçi satıcı, bulunduğunuz yere göre fiyatlarını değiştirir. Çoğu zaman şirketler, “zengin” olarak algılanan bazı ülkeler için fiyatları yükselttikleri gibi, ürünleri “yoksul” ülkelerde bulunanlara daha ucuza satacaklardır. Diğer şirketler, yalnızca belirli ülkelerdeki şirketlere belirli fırsatlar sunar veya görüntüler.

Neyse ki, bir VPN coğrafi konumunuzu değiştirmenize izin vererek, bu şirketlerin sunmak istediği en iyi fiyatı avlamanızı sağlar! Sadece basit bir tıklama ile IP adresinizi 34 ülkeden herhangi birinde bulunacak şekilde değiştirebilirsiniz, böylece çok şey bulma özgürlüğü elde edersiniz.

IP adresinizi uygulamamız aracılığıyla değiştirmenin ne kadar kolay olduğunu öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

Bir VPN ile çevrimiçi alışveriş için tam kılavuzumuz, ihtiyacınız olan ve sevdiğiniz şeylerden para kazanmanın tonlarca püf noktası var – hepsi IP adresinizi değiştirerek.

Ama önce, bazı uluslararası perakendecilerin diğer ülkelerden kredi kartlarını kabul etmediğini unutmayın, bu nedenle daha düşük fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız önce IP adresinizi değiştirin, böylece seçtiğiniz ülkede Bu ülkedeki PayPal hesabı ve bu hesapla ödeme.

Yapmak istediğiniz başka bir şey, çerezleri etkinleştirmeden göz atmak ve / veya yeni bir “gizli pencerede” göz atmaktır. Aksi takdirde, perakendeciler konumunuzu çerezlerle izlemeye devam edebilir.

Bir VPN aracılığıyla alabileceğiniz alışveriş fırsatlarından birkaç kısa örneği görmek için okumaya devam edin!

1. Microsoft Office’te Tasarruf Edin

Microsoft Office, profesyonel, akademik ve hatta özel yaşamın temelidir. Çoğu insanın bilgisayarlarında buna ihtiyacı vardır, ancak herkes aynı fiyata alamaz!

Örneğin, ABD’deki bir Office 365 Ev aboneliği için yılda 99,99 $ ödeyebilirsiniz. Ancak Rusya’da yaşıyorsanız – veya IP’nizi orada bulunmuş gibi görünecek şekilde değiştirdiyseniz – bunu sadece 4399 Rus rublesi için alabilirsiniz, bu da bu yazının yazımından itibaren 66.63 $ ‘a eşdeğerdir.

Benzer şekilde, ABD’de 69,99 ABD doları olan bir Kişisel abonelik, Rus IP adresine sahip olanların 53,00 ABD dolarına eşdeğerdir. Ayrıca bir kereye mahsus 149,99 $ ‘lık bir Office Home satın almayı da ihmal edebilirsiniz & Öğrenci 2019 sadece $ 101.47!

2. Uçuşlarda Tasarruf Edin

SaferVPN sadece çevrimiçi perakendecilerin ürünleri hakkında teklif almak için kullanışlı değildir. Bir tatil rezervasyonu yapmak istiyorsanız, sizi yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda daha düşük fiyatlarla bağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Örnek olarak, IP adresimizi Kanada’dan değiştirerek New York’tan Londra’ya bu gidiş-dönüş seyahatte 55 ABD doları tasarruf sağladık..

Bazen, Kiwi.com gibi siteler sizi bulunduğunuz yere göre çılgınca farklı tekliflerle bağlar. Örneğin, New York’tan Londra’ya yapılan bu uçuş, ABD merkezli bir IP adresinden Kivi arandığında Iberia üzerinden 1.183 $ olarak fiyatlandırıldı. Ancak bu anlaşma Rusya merkezli bir IP adresinden arama yaparken bile görüntülenmedi – bunun yerine 2.859 dolar!

En iyi fırsatı bulmak için biraz avlanma gerekebilir ve her uçuşun bir yerden bir yere fiyatı farklı olmayacaktır. Ancak iyi bir anlaşma yapın ve SaferVPN aboneliğiniz hemen kendisi için ödeme yapabilir! Tam fiyat kılavuzumuzda harika uçuş fırsatları arama konusunda daha fazla bilgi bulunmaktadır!

Ayrıca unutmayın: Aynı uçuşu aynı IP adresinden tekrar tekrar ararsanız, birçok havayolu şirketi bunu satın alma işlemi yapmaktan çaresiz olduğunuz bir ipucu olarak kabul eder ve sizi buna göre ücretlendirir. Yalnızca alışveriş yaptığınız için ekstra ödeme yapmaktan kaçınmak için, tercih ettiğiniz VPN sunucunuzdan çıkıp sonra tekrar IP adresinizi uygulamamız üzerinden “sıfırlayın”.

3. Otellerde Tasarruf Edin

Bir VPN, otellerde de tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Örnek olarak, New Orleans’daki otelleri araştırdık ve şehir merkezine sadece kısa bir yürüyüş mesafesindeki Hotel Omni Royal Orleans’da 658 $ ‘lık bir fırsat bulduk.

Ancak Almanya’da bulunan IP adresimizi değiştirdiğimizde, tam olarak aynı oteli sadece 192 € fiyatla bulduk, bu yazının yazılmasından itibaren sadece 218.17 $. Bu fiyatın üçte birinden az!

4. Kiralık Araçlarda Tasarruf Edin

Ayrıca, bir VPN kullanarak kiralık araçlarda iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. LAX’ta kiralık arabaları aradık ve aynı arabaların çılgınca farklı fiyatlar için kiralandığını gördük.

Kayak, Alamo’daki Los Angeles Uluslararası Havalimanı’ndan Nissan Versa veya benzeri kompakt bir arabanın günlük kiralamasını 145 dolara gösteriyor. Ama aynı şeyi bir Alman IP adresiyle yaptığınızda, aynı günde aynı araba sınıfı 30 € karşılığında kullanılabilir, bu da bu yazının yazımı itibariyle 34.09 $. Bu, fiyatın dörtte birinden daha az!

5. Apple Music’te Tasarruf Edin

Belki peşinde olduğunuz Apple Music aboneliği. Şansınız var! Bir VPN kullanarak, sevgili hizmet ve 50 milyon şarkıdan oluşan kütüphanesinde farklı fiyatlar bulabildik.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, üç abonelik katmanının maliyeti aylık 4,99 dolar, 9,99 dolar ve 14,99 dolar. Ancak bir Rus IP adresi ile, katmanlar ayda 75, 169 ve 269 rubleye mal oldu. Bu, ayda 1,13 dolar, 2,55 dolar ve 4,06 dolar tutarında bir eşdeğerdir – ABD fiyatının yaklaşık dörtte biri!

Apple Music’te indirim alma adımları hakkında daha fazla bilgi için kılavuzumuza göz atın.

6. Spotify’da Tasarruf Edin

Bu günlerde bir başka popüler müzik servisi Spotify. ABD’de Spotify, üç ay boyunca ayda sadece 0,99 ABD doları ve daha sonra ayda 9,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir. Ancak şaşırtıcı bir şekilde, ilk üç ay için ayda 1.99 R $ ve daha sonra ayda 16.90 R $ karşılığında Brezilya IP adresi ile Spotify alabilirsiniz. USD’ye çevrilen fiyatlar sırasıyla 0.53 $ ve 4.50 $ ‘dır.!

Bölgenizde Spotify mevcut değilse, IP adresinizi adresinize erişmek için de değiştirebilirsiniz.

7. Apple Saatlerde Tasarruf Edin

Bu yılki sıcak teknoloji ürünleri farklı konumlarda farklı fiyatlarda satılıyor – yeni Apple Watch Series 4 dahil. Örneğin, Apple.com’da bir İtalyan IP adresine sahip bir Apple Watch arıyorsanız, 439 € ‘dan başlayan fiyatlara bakacaksınız (yaklaşık 499,24 $’ a eşdeğer)..

Ancak IP adresinizi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunacak şekilde değiştirin ve Apple Watches’taki bu başlangıç ​​fiyatları sadece 399 dolara düşecek – neredeyse 100 $ fark!

8. Apple iPhone XS’de tasarruf edin

Bir Apple iPhone XS’de de iyi bir anlaşma elde etmek için bir VPN kullanabilirsiniz. Yine, İtalya’yı örnek olarak kullanarak, Apple web sitesinde iPhone XS Max’in fiyatı 1.289 €, bu yazının yazımı itibariyle 1465.88 $. Ancak IP adresinizi ABD tabanlı bir sunucuya geçirerek, adresi yalnızca 1.099 ABD doları karşılığında bulabilirsiniz. Liste fiyatının dörtte birinden fazlası!

9. Apple iPhone XR’de Tasarruf Edin

Apple iPhone XS sizin için biraz fazla ise, iPhone XR’yi alabilirsiniz Apple.com’un İtalyanca sürümünde, iPhone XR’nin 889 € maliyeti, ABD dolarına dönüştürüldüğünde 1010.99 dolar. ABD tabanlı bir IP adresi kullanarak, fiyat 749 $ olarak karşılıyor – yüzde 25’lik bir başka indirim!

10. Apple TV’de tasarruf edin

Apple bu yıl çeşitli Apple TV cihazları sunuyor. Bir kez daha, İtalya ve diğer ülkelerdeki fiyatlar ABD’den çok daha yüksek. 64 GB Apple TV 4K, Amerikan para biriminde yaklaşık 249.05 dolar olan 219 € ‘dur. Bir ABD IP adresinden bakıldığında, aynı ürün 199 $.

Finansal Bilgilerinizi de Koruyun

Çevrimiçi alışveriş yaptığınızda, muhtemelen satın alma işleminizi ödemek için bir banka kartı veya kredi kartı kullanırsınız. Sorun şu ki, şifrelenmemiş bir bağlantı üzerinden sipariş verirseniz, finansal bilgilerinizi doğrudan açığa çıkarırsınız.

Muhtemelen en tehlikeli olanı halka açık bir Wi-Fi ağındayken alışveriş yapmaktır – kafeleri, kütüphaneleri, havaalanlarını ve tren istasyonlarını düşünün. Bu tür güvenli olmayan bir bağlantı üzerinden alışveriş yaparsanız, ağdaki herkes işlemden bir göz atabilir. Ne satın aldığınızı, ne kadar ödediğinizi, kime gönderildiğini ve kredi kartı hesap numaranızı bulabilirler.                                  

Yanınızda SaferVPN varsa, çevrimiçi yaptığınız her şey 256 bit banka düzeyinde şifrelemenin arkasında korunacaktır. Hangi çevrimiçi perakendeciyi ziyaret ediyor olursanız olun, kablolar arasında ne gönderiyorsanız veya nereden geziniyor olursanız olun, çevrimiçi olarak ne yaptığınız yalnızca işletmenizdir. İSS’niz bile ne yaptığınızı bilmeyecek!

Siber Pazartesi VPN Fırsatımızı Hemen Kullanın

Bu hafta sonu düzenlenen Cyber ​​Monday VPN anlaşmasıyla, hiçbir zaman tüm dünyanın harika fırsatlarla dolu olmasına yaklaşmadınız. Bizim avantajımız Yüzde 80 indirim ve 2018’in en iyi Cyber ​​Monday VPN fırsatından yararlanmaya başlayın!

Tatil tezahüratını yay – bu fırsatı arkadaşlarınla ​​paylaş ve çevrimiçi ortamda da güvende tut!

#CyberMonday fırsatımızla #VPN planında% 80’e varan indirimlerden yararlanın! Tweet için tıklayın

Cyber ​​Monday VPN fırsatımız veya VPN hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? [email protected] adresinden istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map