Tiesioginės transliacijos „Super Bowl 2018“ nemokamai iš bet kur

„Super Bowl 2018“ - „SaferVPN“


Pagaliau atėjo laikas „NFL Super Bowl 2018“, vasario 4 d.! Jūs nenorėsite praleisti Naujosios Anglijos patriotų ir Filadelfijos „Eagles“ mūšio, kad būtų kiti „Super Bowl“ čempionai! Už JAV ribų? Nesijaudinkite, „SaferVPN“ jus aprėpė. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip galite transliuoti didžiausią NFL žaidimą gyventi iš bet kur nemokamai!

Nežinote, ar girdėjote .., bet atėjo šis mažas žaidimas, vadinamas „Super Bowl“. Vaikų! Tai iš tikrųjų yra didelis dalykas, todėl atkreipkite dėmesį į „Patriots“, „Eagles“ ir visus kitus futbolo gerbėjus lygoje! Kas jaudina „Super Bowl 2018“!?

Ar esate už JAV ribų ir bijote, kad turėsite praleisti žaidimą? Nesąmonė. Mes jums parodysime, kaip jūs galite nudžiuginti ir stebėti, kaip mėgstamos komandos stengiasi būti „Super Bowl 50“ čempionai!

Naujosios Anglijos patriotai prieš Filadelfijos „Eagles“

Norėdami pradėti, pažiūrėkime šiek tiek į istoriją. Naujosios Anglijos patriotai yra karaliaujantys „Super Bowl“ čempionai – jie iš viso sudaro šešis franšizės čempionus per savo istoriją.
Kitoje medalio pusėje yra Filadelfijos ereliai, kurie nėra laimėję nė vieno „Super Bowl“ titulo. Tai taip pat yra pirmas kartas, kai jie varžosi dideliame žaidime nuo 2005 m., Kai pralaimėjo nuo 24 iki 21 iki… .. Tomas Brady ir patriotai.

Ką reikia žinoti šiais metais

 • Kas: Super Bowl LII
 • Kada: sekmadienis, vasario 4 d., 18.30 val. ET
 • Kur: JAV banko stadionas Mineapolyje, Minesota
 • Kanalas: NBC

Kas ketina laimėti?

Na, „Patriotai“ turi du pagrindinius žaidėjus, kurių negalima nepastebėti: Tomą Brady ir Billą Belichicką. Nėra nieko kito, išskyrus tai.

Vis dėlto „Ereliai“ turi stiprią gynybinę liniją, kuri bus iššūkis 40-mečiui Brady. Be to, Nickas Folesas, atsarginis žaidėjas, pakeisiantis sužeistą Carsoną Wentzą, įrodė savo vietą komandoje nuo atkrintamųjų varžybų..

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, jei norite sužinoti daugiau „Super Bowl“ prognozių:

Pusė pasirodymo!

Ar tikrai tiesa, kad visi žmonės, plaunantys tualetus per trumpalaikį šou, reklamą ir iškart po žaidimo, tikrai sukelia protrūkį savivaldybių vandens sistemoje!?

Bet kokiu atveju, mes mėgstame netikėtesnes akimirkas šou metu! Po daugybės gandų, Justinas Timberlake’as koncertuos šių metų pusmečio šou. Tikrai, laida, kurios nepraleisite!

Kaip tiesiogiai transliuoti „Super Bowl 2018“ iš bet kur

Kaip minėjome anksčiau, šiemet NBC siūlo 11 valandų nemokamą transliaciją sekmadienį „Super Bowl“! Tai reiškia, kad jūs galite lengvai žiūrėti žaidimą darbalaukyje, nešiojamame kompiuteryje ar planšetiniame kompiuteryje, net neprispausdami autentiškos mokamos abonemento! Tai nemokamas futbolas visiems!

Kur galiu sugauti nemokamą NBC transliaciją?

 • Srautinės dėžutės
  Galite naudoti „NBC Sports“ programą („iOS“ arba „Android“) transliacijos dėžutėse, įskaitant „Apple TV“, „Amazon Fire“, „Roku“, „Xbox“ ir išmaniuosiuose televizoriuose..
 • Jūsų telefone
  Galite naudoti programą „NFL Mobile“ arba „Yahoo Sports“ programą. Tačiau negalite naudoti nė vienos programos norėdami žiūrėti žaidimą planšetiniame kompiuteryje ar prijungtame įrenginyje.
 • Ant planšetės
  Norėdami transliuoti žaidimą, galite naudoti NBC Sports programą arba naršyklę NBCSports.com.
 • Kompiuteryje
  Atidarykite naršyklę ir eikite į NBCSports.com, kad galėtumėte transliuoti žaidimą.

Nenorite transliuoti per NBC? Čia yra keletas galimų transliacijos paslaugų.

Peržiūrėkite šį sąrašą ir pasinaudokite nemokamu septynių dienų bandomuoju žaidimu, kad galėtumėte nemokamai žiūrėti žaidimą!

 • „DirecTV“ dabar
  „DirecTV Now“ pagrindiniame, 35 USD per mėnesį „Live a Little“ pakete yra NBC. 
 • „Hulu“ su tiesiogine televizija
  „Hulu“ su tiesiogine televizija kainuoja 40 USD per mėnesį ir į ją įeina NBC. 
 • „PlayStation Vue“
  Į 40 USD „Sony“ tiesioginės transliacijos paslaugos planą įtraukta NBC. 
 • Sling televizorius
  „Sling TV“ per mėnesį į „Mėlyną“ planą, kuriame yra 25 USD, yra NBC. Naudokite „Sling TV“ „GameFinder“ ir patikrinkite, ar jūsų rajone galite žiūrėti tiesioginį vietinį NBC kanalą.
 • „YouTube“ televizija
  „YouTube“ televizija kainuoja 35 USD per mėnesį ir siūlo tiesioginius vietinius kanalus, įskaitant NBC. 

Įveikite geografinius apribojimus naudodami VPN

Reikalas tas, kad daugelio transliuotojų internetinės transliacijos paslaugos yra ribotos geografinės reikšmės, tai reiškia, kad jos nėra prieinamos iš užsienio. Šie internetiniai transliuotojai žino jūsų dabartinę vietą ieškodami jūsų IP adreso – jūsų įrenginio interneto adresą prisijungę.

Nesijaudinkite, jei esate užsienyje ir norite tiesiogiai transliuoti futbolą, yra labai paprastas sprendimas. Norėdami pasiekti kitos šalies srautinio perdavimo paslaugas, turite pakeisti savo IP adresą į tą, kurį naudojate šioje šalyje.

Naudodami „SaferVPN“, galite pakeisti IP adresą per mažiau nei 30 sekundžių, kad galėtumėte žiūrėti „Super Bowl 2018“ internetu iš bet kur.

Štai kaip tai padaryti:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, iš kurio yra transliuotojas, iš kurio norite transliuoti (JAV)
  „SaferVPN USA Super Bowl“
 3. Naršykite savo transliuotojo svetainėje ir pradėkite transliaciją!

Pamatysite, kaip greita ir lengva tiesiog prisijungti prie mūsų serverių vienu spustelėjimu!

Jei turite „Apple TV“, „Roku“ ar „Xbox One“, galėsite mėgautis laida tiesiogiai dideliame ekrane naudodami „CBS Sports Channel“ programą. Norėdami tiksliai pamatyti, kaip atblokuoti šiuos įrenginius, skaitykite naudingą tinklaraščio įrašą apie tai, kaip naudoti VPN „Xbox“ ar „Apple TV“.

Taigi ko tu lauki? Laikas pasiruošti žaidimui! Prenumeruokite dabar arba išbandykite „SaferVPN“ nemokamai (naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, neturite ko prarasti!) ir mėgaukitės „Super Bowl 2018“. Nepraleiskite nei vienos minutės gyvų sportinių veiksmų – nesvarbu, kur gyvenate!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map