Sutaupykite pinigų skrydžiuose: kaip aš radau 2 700 USD + ir sutaupiau lėktuvų bilietuose

oro uostas prietemoje


Keliauti yra puiku, tačiau užsisakyti skrydį? Tai gali būti finansinė našta. Net naudojant oro linijų bendroves su nuolaida ir atostogų pasiūlymus sunku rasti geriausią kainą.

Šiame įraše aš jums parodysiu, kaip lengva naudoti VPN ieškant šimtų ar daugiau dolerių pasiūlymų dėl lėktuvų bilietų..

Kaip kelionių kompanijos žino jūsų vietą

Yra žinoma, kad kelionių bendrovės ir oro linijų bendrovės „diskriminuoja kainas“ – t. Y. Siūlo skirtingas kainas tie patys tikslūs skrydžiai tiems, kurie įsikūrę skirtingose ​​vietose. Priešais aš parodysiu, kaip galite tai panaudoti savo naudai.

Tai yra būdas, kuriuo šios svetainės gali nustatyti jūsų vietą:

 • An Interneto protokolo (IP) adresas yra panašus į jūsų ID numerį internete, bet tas, kuris nurodo svetainėms, kur esate. Bet kuri svetainė, prie kurios prisijungiate, gali matyti jūsų asmeninį IP adresą.
 • Slapukai suasmeninkite naršymo patirtį stebėdami ir kaupdami informaciją apie kai kurias savo veiklas. Svetainės gali stebėti jūsų elgesį internete, įdėdamos slapukus į savo įrenginį.
 • Svetainėse taip pat galima naudoti GPS funkcijos įrenginyje, kad pamatytumėte, kur esate, ir naudokite tai, kad nustatytumėte, kokią kainodarą jums pasiūlyti.
 • Jei naršote Bevielis internetas, svetainės gali sekti jūsų buvimo vietą, jei jums suteikiate joms leidimą.
 • Su HTML5 geografinės vietos kodavimas, svetainės gali stebėti jūsų buvimo vietą net asmeniniame kompiuteryje.
 • Kelionių kompanijos taip pat gali naudotis jūsų pasirinkta mokėjimo valiuta daryti išvadą apie jūsų buvimo vietą ir priimti sprendimus dėl jūsų socialinės ir ekonominės padėties.

Dėl visų aukščiau pateiktų priežasčių galite mokėti daugiau nei kažkas kitame pasaulio krašte naudodami skirtingą valiutą – net jei žiūrite tą pačią datą, oro liniją ir skrydį.

Jūs netgi galite pastebėti, kad kuo daugiau ieškosite, tuo aukštesnės kainos. Taip yra todėl, kad šios svetainės dažnai seka jūsų paieškas naudodamos aukščiau pateiktus įrankius. Jei jie mato, kad jūs perkate tą patį skrydį vėl ir vėl, jie gali pasakyti, kad norite mokėti – ir atitinkamai pakeli kainą.

Sutaupykite pinigų skrydžiams dabar

Kaip rasti pigesnius skrydžius

Taigi, kaip galėtumėte sutaupyti pinigų už bilietus, negaudami baudos už savo vietą? Paprasta – naudokitės VPN, jei norite ieškoti abiejų bilietų anonimiškai ir tarsi būtum įsikūręs kitoje šalyje.

Štai šie žingsniai, kuriuos aš ėmiau vertinti pasiūlymus dėl skrydžių:

 1. Ieškokite skrydžių pasiūlymų tokioje interneto svetainėje kaip KAYAK.com ar Expedia.com be naudojant VPN.
 2. Pažymėkite, kuriuos skrydžius norėtumėte atlikti.
 3. Suaktyvinkite savo VPN ir prisijunkite prie serverio kitoje šalyje.
 4. Atsidarykite inkognito langą atskiroje naršyklėje.
 5. Ieškokite skrydžių taip, kaip tai darėte atlikdami 1 veiksmą.
 6. Palyginkite kainas.
 7. Norėdami rasti geriausias kainas, pakartokite 3–6 veiksmus.

Vaizdo įrašas: Kaip taupyti pinigus skrydžiuose naudojant VPN

Patarimai, kaip rasti gerus pasiūlymus skrydžiuose

Jums gali būti įdomu: kokia yra taktika norint rasti gerus lėktuvų bilietų pasiūlymus?

1. Pakeiskite savo IP adresą į mažas pajamas gaunančią šalį

Didesnė tikimybė, kad ieškosite norimų skrydžių naudodamiesi VPN serveriu skurdesnėje šalyje, pvz., Indijoje ar Rumunijoje. Šiose svetainėse paprastai bus siūlomi geresni pasiūlymai, nes jie tikisi, kad tų šalių žmonės nenorės mokėti tiek, kiek kažkas, pavyzdžiui, JAV.

2. Pakeiskite savo IP adresą į paskirties šalį

Taip pat man buvo naudinga pakeisti savo VPN serverį, kad jis būtų mano ten, kur noriu keliauti, buveinė. Kartais oro linijos siūlo specialius vietinius pasiūlymus, kurių negalite gauti, nebent turite vietinį IP adresą.

3. Pakeiskite savo IP adresą į oro bendrovės buveinės šalį

Tas pats pasakytina ir apie tai, kai aš perjungiu savo IP, jei jis yra įsikūręs oro linijų šalyje. Pvz., Jei keliauju su Brazilijos oro linijų bendrove, perjungiu Brazilijos IP adresą ir yra tikimybė, kad kainos gali būti mažesnės.

Atminkite, kad kainos visada svyruoja priklausomai nuo šalies, kurioje ieškote. „FareCompare“ siūlo, kad geriausias laikas gauti pigiausias lėktuvų kainas JAV Antradienis 15 val. ET.

4. Pakeiskite savo IP adresą, jei norite atkurti kainų šuolį

Kaip paaiškinta aukščiau, kai kelionių svetainės mato, kad jūs pakartotinai ieškote tų pačių skrydžių tuo pačiu IP adresu, jie padidins kainas. Norėdami to išvengti, prisijunkite prie vieno iš „SaferVPN“ pasaulinių serverių – net savo šalyje. Tada naršykite atgal savo mėgstamo skrydžio svetainėje ir greičiausiai pamatysite, kad kainos nukris atgal ten, kur jos prasidėjo.

5. Išvalykite slapukus

Jei naršyklės privatus režimas bus naudojamas norint išvengti slapukų kaupimo, taip pat išvalyti ar išjungti slapukus, tai padės išvengti stebėjimo kelionių svetainėse. Nepaisant to, nenaudodami VPN, vis tiek galite būti atsekti per savo IP adresą.

6. Naudokite tarptautines svetainių versijas

Kainos gali skirtis atsižvelgiant į jūsų naudojamos svetainės kilmę. Pabandykite naršyti po alternatyvias žiūrimos svetainės versijas, pvz., Britų (.co.uk), prancūzų (.fr) ar Kanados (.ca) lokalizacijos. Žinoma, nenaudodamas VPN, kelionių svetainė vis tiek gali nesumažinti kainos ir gali tiesiog nukreipti jus į savo vietinę svetainę.

Naudojant „SaferVPN“ taupyti pinigus skrydžiuose 

Čia yra keletas pavyzdžių, su kuriais susidūriau ieškodamas skrydžių, kuriuose demonstruojami skirtingi pasiūlymai, tokius kaip svetainė.com gali rodyti svetainė, atsižvelgiant į tai, kur, mano manymu, ieškau.

Pirmiausia prisijungiau prie „SaferVPN“ serverio JAV. Tada ieškojau paieškos terminų KAYAK.com puslapyje iš Niujorko į Naująjį Delį datą, kurią norėjau nuvykti: 2019 m. Vasario 20 d. Tada aš užrašiau kai kurių skrydžių, kurie dirbo pagal mano tvarkaraštį, kainas..

Tada aš tiesiog pakeičiau savo virtualią tapatybę prisijungęs prie „SaferVPN“ serverio Indijoje ir padariau tą pačią paiešką. Štai štai daugelio mano užregistruotų skrydžių kainos dabar yra visiškai skirtingos.

Pavyzdžiui, naudodamas JAV IP adresą, radau skrydis su KLM– viena mano mėgstamiausių oro linijų – persėdimas Amsterdame kainavo 3694 USD. Bet kai ieškote pagal Indijos IP adresą, tas pats tikslus skrydis kainavo ekvivalentą 967 USD!

KLM skrydžių kainos iš JFK į DEL

Žinoma, tai kraštutinis pavyzdys. Sąžiningai, dauguma kainų skirtumų nėra tokie dramatiški.

Taip pat radau „British Airways“ skrydį, kuris sustojo Londone pakeliui į Naująjį Delį, kurio kaina amerikiečiams buvo 986 USD. Tačiau Indijos klientams tas skrydis tik kainavo 846 USD!

„British Airways“ skrydžių kainos iš JFK į DEL

Kartais tam tikrų skrydžių net nėra tam tikrose šalyse. Pavyzdžiui, man buvo sunku rasti skrydžius iš Niujorko į Naująjį Delį su Virgin Atlantic – atsirado tik vienas sandoris. Bet kai spustelėjau sandorį norėdamas sužinoti daugiau informacijos, nuoroda nukreipė mane į „Virgin Atlantic“ svetainę, kurios klaidos pranešimas pateiktas žemiau.

„Virgin Atlantic“ skrydžio klaidos pranešimas

Bet kai įdedu tą pačią tikslią informaciją su Indijos IP adresu, radau visą krūvą sandorių!

Virgin Atlantic skrydžių kainos iš JFK į LOS ir LOS į JFK bei LOS į EWR

Aš negarantuoju gausite tuos pačius rezultatus, kuriuos padariau aš, tačiau yra tikimybė, kad skrydžio paieška naudojant šį metodą suteiks jums galimybę pasirinkti iš mažesnių kainų skrydžių. Aš rekomenduoju patikrinti kelis kartus ir išbandyti skirtingus IP adresus, kad pamatytumėte galimus kainų skirtumus.

Ar tinka naudoti VPN, kai užsakote skrydžius?

Kreipiausi į „United“ klientų aptarnavimo atstovą, norėdamas sužinoti apie jų požiūrį į kainų skirtumų užsienyje pranašumą užsisakant pigesnius skrydžius. Mielas klientų aptarnavimo atstovas pripažino, kad jie daryti skelbia skirtingas kainas skirtingose ​​šalyse, o kelionių agentų svetainės (pvz., „Expedia“, „KAYAK“) daro tą patį. Be to, jie dirba su skirtingais licencijuotais kelionių agentais skirtingose ​​šalyse, o tai yra didelė kainų skirtumų priežastis.

Aš konkrečiai paklausiau apie VPT ir ji pasakė, kad jų vežimo sutartyje nėra nieko prieš, kad juos naudotų. Aš net jai pasakiau, kad per „VPN“ žiūrėdavau į „Brazilian United“ svetainę, kai bendravau su ja, ir ji pasakė, kad galiu užsakyti tą skrydį be jokių rūpesčių..

„United“ taip pat sakė skrydžiui rezervuoti yra visiškai legalu iš kitos geografinės vietos.

Aš taip pat apie tai elektroniniu paštu nusiųsdavau „Email.com“ ir čia yra mūsų susirašinėjimas:

Korespondencija su KAYAK.com naudojant VPN lėktuvų bilietams pirkti

Kaip matote, nei oro linijų bendrovė, nei KAYAK neturi problemų dėl VPN naudojimo, norėdami įsigyti bilietus pigiau.

Pradėkite pakuoti savo rankines!

Šiandieniniame elektroninės prekybos išmintingame pasaulyje daugelis el. Prekybininkų naudoja tam tikrą kainų segmentą, kad pasinaudotų didesne perkamąja galia. Tai yra jų rinkodaros strategija ir ji jiems tinka.

Naudodamiesi VPN, galite lengvai peršokti tarp skirtingų kainų segmentų ir priversti juos dirbti jums. 

Jei norite tai išbandyti, gaukite nemokamą „SaferVPN“ bandomąją versiją arba prenumeratą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su „SaferVPN“ ir prisijungti per „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map