Stebėkite „Australian Open Live“ tiesiogiai iš bet kur

Stebėkite „Australian Open Live“ tiesiogiai iš bet kurios vietos - „SaferVPN“


Rytoj prasideda vienas didžiausių teniso metų renginių, „Australian Open“. Peržiūrėkite patogų vadovą, kad sužinotumėte, kaip transliuoti visas rungtynes ​​iš bet kurios pasaulio vietos!

Laikas pradėti 2017 m. Teniso turnyro pradžią „Australian Open“! Kai šimtai tūkstančių žmonių plūsta iš viso pasaulio, norėdami stebėti šį tiesioginį teismo procesą Melburne, Australijoje Sausio 16 – 29 dienomis, mes tiksliai pasakysime, kaip galite žiūrėkite „Australian Open“ tiesiogiai iš bet kurios vietos!

Šis teniso renginys, pirmą kartą surengtas 1905 m., Yra pirmasis iš keturių „Grand Slam“ teniso renginių kiekvienais metais – kiti yra „French Open“, Vimbldono ir „US Open“. Jei norėtumėte stebėti, kaip šiemet atrinkti žaidėjai kovoja dėl galimybės parūpinti savo nemažą dalį rekordinių 50 milijonų dolerių piniginių prizų, mes jums tiksliai pasakysime, kaip sužaisti visus veiksmus mūsų tinklaraštyje!

„Australian Open Star“ žaidėjai

„Australian Open“ buvo puikus etapas labiausiai išskirtiniams žaidėjams, įskaitant netikėtumų čempionus ir sezono favoritus. Šių metų gynyboje žaidžiantys pavieniai žaidėjai yra vienas iš didžiausių visų laikų tenisininkų, taip pat Angelique Kerber, Novak Djokovic. Kerberis važiuos sėkmingos karjeros laiptais, po to, kai pernai pelnė du pagrindinius titulus – 2016 m. „Australian Open“ ir 2016 „US Open“..

Be tipinių pagrindinių režisierių, tokių kaip Rogeris, Serena, Novakas ir Andy, yra daugybė kitų žaidėjų, kurie šiemet nepamiršta! Jei manote, kad žinote, kas šį sezoną imsis pirmenybių, peržiūrėkite „Fantasy Tennis League“, įkurtą prieš pat šių metų „Australian Open“, nustatykite savo sudėtį ir varžykitės dėl prizų.!

Jei norite patys sugauti visą veiksmą, perskaitykite toliau ir mes tiksliai pasakysime, kur ir kaip žiūrėti visas rungtynes.

„Australian Open Live 2017“ tvarkaraštis

Žaidėjams pasibaigus kvalifikacinėms varžyboms, tikslios rungtynės vis dar laukiamos. Nepaisant to, buvo nustatyti tinkami televizijos programų transliavimo grafikai.

Štai „Australian Open Live“ žaidimų tvarkaraštis *

Data
Apvalus
Dienos seansas
Naktinis užsiėmimas
Sausio 16 d 1 turas 11:00 ryto  18:00
17-sausio mėn 1 turas 10:30 ryto  18:00
18-sausio mėn 2 turas 10:30 ryto  18:00
Sausio 19 d 2 turas 10:30 ryto 18:00
Sausio 20 d 3 turas 10:30 ryto 18:00
Sausio 21 d 3 turas  10:00 ryto  18:00
Sausio 22 d 4 turas  10:00 ryto  18:00
Sausio 23 d 4 turas  10:30 ryto  7:00 val
Sausio 24 d Ketvirtfinalis 10:30 ryto  7:00 val
Sausio 25 d Ketvirtfinalis 10:30 ryto  7:00 val
Sausio 26 d Moterų / vyrų vienetų pusfinalis 15:30  7:00 val
27-sausio mėn Mišrių dvejetų pusfinalio / moterų dvejetų finalas
/ Vyriški
Vienviečių pusfinalis
15:30  7:00 val
28-sausio mėn Mergaičių pavienių varžybų finalas / berniukai
Pavienių žaidėjų finalas /
Moterų vienetų finalas /
Vyrų dvejetų finalas
18:30
Sausio 29 d Mišrių dvejetų finalas /
Vyrų vienetų finalas
18:30

* Melburno laiko juosta

Norėdami sužinoti oficialų tvarkaraštį, apsilankykite svetainėje!

Transliuotojai, rodantys „Australian Open“

Šių metų „Australian Open“ metu, kaip ir bet kuriame kitame svarbiame sporto renginyje, yra daugybė būdų, kaip liudyti kiekvieną akimirką.

Pirmiausia, jei norite tiesiog atsinaujinti, visada galite prisijungti „Facebook“ ar „Twitter“ @AustralianOpen ir #AusOpen. Jūs netgi galite stebėti teismo veiksmus per jų „Snapchat“, „Australian.Open“.

Be šiuolaikinių socialinės žiniasklaidos tendencijų, renginio tinklalapyje taip pat bus tiesioginių tinklaraščių, radijo komentarų ir tiesioginės TV..

Jei norite žiūrėti „Australian Open Live“ žiūrėti tradiciškesnį metodą, čia yra transliavimo stotys:

Šalis / regionas
Transliuotojai
Australija Septynis kanalas
Amerikos ESPN
Jungtinė Karalystė „Eurosport“
Viduriniai Rytai beIN sportas
Indija „Sony SIX“
Japonija WOWOW, NHK
Kanada TSN
Afrika „SuperSport“
Europa „Eurosport“, NOS, BBC
Azijos Ramusis vandenynas Vaizdo stebėjimo sistema, „Sony SIX“, „WOWOW“, „FOX“, „NHK“, „SKY“, „FijiONE“

Nors yra daugybė skirtingų rungtynių žiūrėjimo galimybių, dėl geografinių apribojimų gali būti sunku pasiekti mėgstamus transliuotojus, jei esate ne iš šalies. Dažniausiai ieškoma svetainių, kuriose pasakojama, kad vaizdo įrašai dar negalimi jūsų šalyje. Tai gali būti taikoma net oficialiam „Australian Open“ „YouTube“ kanalui, kuriame bus rodomi visi svarbiausi renginiai ir veiksmas už scenos.

Laimei, viskas, ko jums reikia, yra vienas paprastas triukas pasiekti bet kurį Australijos atvirą tiesioginį srautą ir atblokuokite bet kokį geografiškai ribotą turinį! Naudodamiesi VPN, žaidimus galite pasiekti iškart ir lengvai! Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pakeisti dabartinį IP adresą (unikalų adresą žiniatinklyje) į tą, kurį transliuotojo šalyje skelbia rungtynės.!

Norėdami sužinoti, kaip tiksliai, skaitykite toliau.

Kaip žiūrėti „Australian Open Live“

Jei esate užsienyje ir norite žiūrėti žaidimus, viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie „SaferVPN“ serverio norimoje vietoje. Suteikęs jums naują vietinį IP adresą, transliuotojas tai padarys
pamatyti savo kompiuterį praktiškai, tarsi būtumėte jų dabartinėje vietoje.

Štai kaip atrakinti jūsų mėgstamiausias Australijos „Open Live Streaming“ platformas 3 paprasti veiksmai:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“ (jei norite pradėti, patikrinkite nemokamą 24 valandų bandomąją versiją)
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, kuriame yra transliuotojas, iš kurio norite transliuoti. (Tokiu atveju būtinai rinkitės Australiją.)
 3. Eikite į savo transliuotojo svetainę („Septynis kanalas“) ir pradėkite transliuoti jau šiandien!

Stebėkite „Australian Open Live“ tiesiogiai iš bet kurTam viskas yra! Nepraleiskite nė vieno žaidimo vien dėl jūsų buvimo vietos. Naudodami „SaferVPN“ pamatysite, kaip greita ir lengva yra tik vienu spustelėjimu prisijungti prie mūsų serverių.

Dabar galite mėgautis „Australian Open“ tiesiogiai, lyg ten būtumėte. Spustelėkite dviese.

Taigi ko tu lauki? Laikas pasiruošti žaidimui! Jei dar neturite „SaferVPN“, užsiprenumeruokite dabar. (Mes siūlome 14 dienų pinigų grąžinimo garantija – taigi, jūs neturite ko prarasti!) Arba nemokamai išbandykite „SaferVPN“ ir mėgaukitės 105-uoju „Australian Open“ bei bet kokiu kitu ribotu turiniu!

Būtinai perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip atblokuoti ir išsaugoti tiesioginį sporto transliaciją, kad nepraleistumėte nei vienos minutės tiesioginių sportinių veiksmų – nesvarbu, kur esate.

Norite daugiau naujienų apie visus naujausius tiesiogiai transliuojamus sporto renginius ir kaip galėsite jais mėgautis bet kurioje pasaulio vietoje? Susipažinkite su mūsų teismų socialine žiniasklaida arba susisiekite tiesiogiai su mumis. Mes norėtume išgirsti jus!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map