Stebėkite 2019 metų kriketo pasaulio taurę internete

kriketo kamuolys ant žolės


Pasaulio kriketo taurė įjungta! Sužinokite, kaip stebėti čempionatą iš bet kur, kur tik esate.

Kriketas yra viena populiariausių sporto šakų planetoje. Šių metų ICC kriketo pasaulio taurės varžybose visos akys krypsta į Angliją ir Velsą, nes dešimt geriausių pasaulio komandų kovoja dėl aukščiausių vietų!

Pasaulio kriketo taurė

ICC pasaulio kriketo taurė rengiama kas ketverius metus. Paskutiniame turnyre, kuris vyko 2015 m., Australijos kriketo komanda vos nepralenkė Naujosios Zelandijos ir iškovojo šalies penktąjį titulą..

Iš viso žaidimus stebėjo daugiau nei 1,5 milijardo žiūrovų. Stebina, kad milijardas žmonių stebėjo vien tik Indijos ir Pakistano rungtynes ​​- tai yra daugiau nei dešimt kartų daugiau nei įprasta „NFL Super Bowl“ žiūrovų auditorija.!

Žinoma, jei jau esate kriketo gerbėjas, jums nereikia, kad mes jums pasakytume apie tai, koks jis populiarus – jūs tiesiog norite žinoti apie turnyrą ir kaip žiūrėti.

2019 m. ICC kriketo pasaulio taurė rengiama Jungtinėje Karalystėje nuo Londono iki Birmingemo iki Kardifo. Dešimt komandų, žaidžiančių tarpusavyje per ateinančias kelias savaites, yra:

 • Afganistanas
 • Australija
 • Bangladešas
 • Anglija
 • Indija
 • Naujoji Zelandija
 • Pakistanas
 • pietų Afrika
 • Šri Lanka
 • Vakarų Indija

Iš jų keturi pateks į pusfinalio turus, kurie vyks liepos 9 ir 11 d.. Finalas bus žaidžiamas liepos 14 d. Londone. Laimėjusi komanda atims ne tik Pasaulio taurės trofėjų, bet ir nemažus 4 000 000 USD prizinius pinigus!

Štai žaidimų atidarymo ceremonija ir peržiūra, ko tikėtis:

Vietos, kurias galite stebėti 2019 m. Pasaulio kriketo taurė internete

Priklausomai nuo to, kur esate, gali kilti problemų sugalvoti, kaip gauti tiesioginį žaidimų srautą.

Čia yra keletas variantų, atsižvelgiant į tai, kur gyvenate:

 • Jei gyvenate Jungtinėje Karalystėje, per „Sky Sports“ galite sužinoti apie visus žaidimus. „Now TV“ sporto leidimas, suteikiantis jums visus „Sky Sports“ kanalus, kainuoja 8,99 svarų sterlingų per dieną arba 14,99 svarų per savaitę. Taip pat ribotą laiką „Sky“ siūlo keturių mėnesių sandorį už 25 svarus sterlingų per mėnesį.
 • Australijos „Channel 9“ nemokamai transliuoja visus žaidimus, kuriuose dalyvauja Australijos komanda. Likusią dalį galite žiūrėti naudodamiesi „Kayo Sports“ paskyra, kuri už bazinę prenumeratą kainuoja 25 USD per mėnesį. Vis dėlto, jei norite naudotis tik keliomis savaitėmis, „Kayo“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją!
 • „Willow Channel“ vykdo kriketo pasaulio taurę JAV. Kai kurie „premium“ televizijos abonentai jau gali pasiekti „Willow“ kanalą per savo tiekėjus. Tie, kurie neturi laido paketo, per „Sling TV“ gali gauti „Willow“ tik už 9,99 USD per mėnesį.
 • Geriausia yra Indijos „Hotstar“ tinklas, siūlantis kriketo ir daugybę kitų šou už 299 rupijas per mėnesį. Tai yra šiek tiek daugiau nei 4 USD – palyginti su 19,99 USD už JAV „Hotstar“ mėnesinę prenumeratą.

Kaip iš bet kur stebėti kriketo pasaulio taurę

Jei kyla problemų norint pasiekti bet kurią iš šių paslaugų, tai greičiausiai todėl, kad esate „netinkamoje“ vietoje. Daugelį transliuojamų pramogų platformų, įskaitant sporto transliacijas, sieja platinimo susitarimai, kurie riboja, kam jie gali suteikti prieigą.

Iš esmės, pažvelgę ​​į jūsų IP adresą, šios paslaugos gali tiksliai pasakyti, kur esate, ir nuspręsti, ar blokuoti jus, net jei esate mokantis klientas!

Laimei, dėl priklausomybės nuo IP adresų sprendimas yra tikrai paprastas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti tokį VPN kaip „SaferVPN“ ir naudoti jį IP adresui pakeisti.

Trumpai tariant, kaip tai veikia: Kai naudojate VPN, jūsų interneto ryšys siunčiamas per nuotolinį serverį, esantį kitoje šalyje. Kai pasirodys kitas serverio galas, gausite naują anoniminį IP adresą, esantį toje kitoje šalyje.

Todėl pramogų platforma, prie kurios bandote prisijungti, pamanys, kad esate ir ten, ir jie leis jums žiūrėti.

Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą!

Darbo su „SaferVPN“ pradžia

Pradėti naudotis „SaferVPN“ yra tikrai nesudėtinga ir norint pradėti naudotis, jums net nereikia gauti mokamos prenumeratos.!

Pasinaudokite nemokamu bandomuoju periodu ir bandomuoju laikotarpiu nemokamai žiūrėkite kriketo pasaulio taurę iš bet kurios pasaulio vietos. Taip pat galite užsiprenumeruoti pasinaudodami mūsų specialiu riboto laikotarpio trejų metų paketo susitarimu.

Bet kokiu atveju, jūs ne greitai žiūrėsite kriketo pasaulio taurę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map