Pagrindinis vadovas: atblokuokite srautinio perdavimo svetaines iš bet kurios vietos

Pagrindinis vadovas: atblokuokite srautinio perdavimo svetaines - „SaferVPN“


Jei jums įdomu, kaip galite pasiekti kai kurias savo mėgstamiausias srautinio perdavimo svetaines, būdami už savo šalies ribų, daugiau nežiūrėkite! Mes panaudojome savo unikalų kompetencijos lygį, kad pateiktume aukščiausią srautinių svetainių atblokavimo vadovą!

Dėl transliavimo teisių daugelis kompanijų geografiškai riboja savo žiniasklaidos ir tiesioginių transliacijų srautus, kad jas būtų galima pasiekti tik tam tikrose šalyse. Galbūt supratote, kad kai kurio mėgstamo turinio, pvz., „HBO“, „YouTube“, „Spotify“ ir kt., Srautinis perdavimas nebepasiekiamas iš namų. Mūsų išsamus vadovas papasakos jums viską, ką turite žinoti apie tai, kaip galite atblokuoti srautinio perdavimo svetaines ir, žinoma, kaip apeiti vietos apribojimus už savo gimtosios šalies ribų!

Pirmiausia papasakosime, kas yra VPN ir kaip tai gali padėti atblokuoti BET Kuris toliau aptartas srautinio perdavimo platformas..

Kodėl norint atblokuoti srautinių svetainių naudojimą, reikia naudoti VPN?

Prieš sutriuškindami svajones pasiekti mėgstamą turinį, turime labai paprastą sprendimą, kuris leis jums transliuoti svetaines iš bet kurios vietos, tiesiog prisijungę prie „SaferVPN“ serverio norimoje vietoje. Tokiu būdu gausite naują vietinį IP adresą, priversdami transliuotoją galvoti, kad šiuo metu naršote jų šalyje, taigi atblokuokite jų srautinį turinį. Turėdami šiek tiek technologinės magijos, turite visišką prieigą prie bet kokios geografiškai ribotos medžiagos.

Šio dienoraščio pabaigoje pateikiame išsamias instrukcijas, kaip suaktyvinti VPN.

Atblokuokite srautinių svetainių blokavimą: naujausi TV epizodai

Vienas dalykas, kurio gali praleisti keliaudamas, yra mėgstamiausios TV laidos. Galbūt buvote sezono viduryje, arba naujas jūsų mėgstamiausio šou epizodas bus išleistas jums išvykstant. Deja, greitai suprasite, kad kai tik išeisite iš savo gimtosios šalies, kai kurios mėgstamos srautinio perdavimo svetainės gali būti neprieinamos užsienyje.

Pavyzdžiui, HBO yra plačiai žinomas dėl to, kad rodė keletą mūsų mėgstamiausių šou, tokių kaip „Game of Thrones“. Jų „OTT“ platforma „HBO Now“ yra tobula, nes ji leidžia mėgautis bet kokiu jų programavimu ir tiesioginėmis premjeromis bet kuriame įrenginyje, be kabelinės abonemento. (Jie netgi suteikia jums nemokamą mėnesį pradėti!)

Bet kaip galite atblokuoti srautinio turinio svetainių, tokių kaip „HBO Now“, turinį, kai jis pasiekiamas tik JAV? Laimei, viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik spustelėti, kad prisijungtumėte prie „SaferVPN“ programos, pasirinkite JAV ir poof! Jūs esate „JAV!“ Problema išspręsta.

Be „HBO Now“, taip pat galite sugauti kai kurias savo mėgstamiausias laidas naudodamiesi DISH tinklo „SlingTV“. Ši laido pjaustymo paslauga apima HBO kanalo plėtinį, nemokamas 7 dienų bandymas ir geriausia, kad nėra jokios sutarties. Sužinokite daugiau mūsų tinklaraščio įraše „Sling TV: Prisijunkite prie„ Ultimate Cord Cutting Service “bet kur.

Niekada nepraleisk didelių akimirkų

Kiekvienais metais vyksta daugybė apdovanojimų, sporto renginių ir net politinių renginių, kurių tiesiog nenorite praleisti. Nesvarbu, ar tiesiogiai transliuojate šiuos įvykius, ar tiesiog stebite įvykius, kuriuos praleidote, „SaferVPN“ užtikrins, kad visada turėsite prieigą atblokuoti srautinių svetainių ir bet kokio kito geografiškai apriboto ar cenzūruoto turinio blokavimą..

Daugelyje pastaruoju metu populiarių televizijos renginių buvo panaudotos „Twitter Streams“, leidžiančios žmonėms iš viso pasaulio sekti iškilmes. Tiesiog ieškokite transliuojamo įvykio, o su juo susijęs puslapis dažnai siūlo konkretų srautą skirtuke „Akimirkos“.

Be to, daugelyje apdovanojimų šou, tokių kaip „Akademijos apdovanojimai“ ir „Auksiniai gaubliai“, siūlomos srautinio transliavimo svetainės ir programos, tokios kaip „WATCH ABC“ programa ir NBC TV programa. Tai pašalina poreikį būti prijungtam prie vietinės televizijos. Tačiau daugelis šių svetainių apriboja jūsų galimybę žiūrėti šiuos įvykius dėl geografinių apribojimų, tai reiškia, kad jums reikės VPN, kad atblokuotumėte srautinių svetainių, tokių kaip šios.

Sužinok ką nors naujo

Viena iš didžiausių technologijos pažangų yra galimybė pasiekti įvairią informaciją ir turinį, leidžianti išmokti ko nors naujo, kada tik nori, o kartais net nemokamai.!

Jei atkreipėte dėmesį į plačiai paplitusį kibernetinių pažeidimų skaičių, peržiūrėkite mūsų 10 populiariausių kibernetinio saugumo kursų! Yra daug internetinių kursų, kuriuose siūlomi mokymai, o kai kurie netgi rengia darbuotojams skirtus mokymus, kad padėtų jums apsaugoti.

Jei norite sužinoti daugiau įvairių temų, peržiūrėkite šiuos internetinius kursus ir raskite tikslų jūsų poreikius atitinkantį turinį:

 • „Khan“ akademija teikia turinį, kurį sukūrė tikri ekspertai, leisdami nemokamai sužinoti apie bet ką.
 • „Udemy“ internetinę mokymosi aplinką sudaro 14 milijonų studentų ir joje siūlomi 42 000 skirtingų kursų, todėl tai yra perspektyvi galimybė mokytis naujos medžiagos..

Dar viena unikali platforma norint sužinoti ką nors naujo yra „Google Play“ transliacijos. Peržiūrėkite išmokę ką nors naujo, dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti, arba kaip padaryti viską, kad vienu mygtuko paspaudimu lengvai išmoktumėte daugybę naujų dalykų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti VPN, kad atblokuotumėte srautinių svetainių naudojimą ir atsivertumėte sau visiškai naują žinių pasaulį!

Žaisk aplink

Jei norite atblokuoti srautinių svetainių žaidimus, kurie tam tikrose šalyse yra apriboti dėl cenzūros arba kurių negalima pasiekti užkardose, „SaferVPN“ leidžia apeiti šiuos žaidimų apribojimus ir pasiekti bet kurį žaidimą bet kur. Jūs netgi galite pasiekti žaidimus, kurių išleidimo datos anksčiau buvo pateiktos kitose šalyse!

Be to, daugelyje konsolių yra asmeninės informacijos, kurios nenorėtumėte, kad kiti turėtų prieigą. Galite naudoti VPN savo PS3, PS4, Xbox ir kitose prie interneto prijungtose konsolėse, kad atblokuotumėte srautinių svetainių žaidimus, išlaikydami savo informaciją privačią. Pavyzdžiui, ar žinojai, kad žmonėms pradėjus naudotis „Pokemon Go“ programa, patvirtinimas per „Google“ paskyrą suteikė įmonei VISĄ prieigą prie jūsų asmeninės informacijos?! Tai reiškė, kad visi, turintys prieigą prie žaidimo serverių, taip pat turėjo prieigą prie jūsų asmeninės informacijos – įskaitant el. Paštą, nuotraukas ir naršymo istoriją. Laimei, VPN apsaugo jus nuo šių visų šių asmeninių saugumo problemų!

Jei esate aktyvus socialinės vaizdo platformos „Twitch“ vartotojas, taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti VPN. Svetainėje yra 10 milijonų srautizatorių iš viso pasaulio, kurie renka, peržiūri ir sąveikauja su kitais vartotojais. Dėl šios priežasties svarbu apsaugoti savo interneto privatumą, siekiant užkirsti kelią galimiems įsilaužėliams ir šnipinėtojams gauti prieigą prie jūsų asmeninės informacijos.

Niekada nepraleisk žaidimo

Jei keliaudami norite mėgautis mėgstamais sporto renginiais, daugiau nežiūrėkite. Surinkome viską, ko reikia norint nedelsiant atblokuoti tiesioginio sporto transliaciją.

Naudingi transliuojamo sporto vadovai:
Krepšinis: NBA transliacija, Kovo beprotybė, NBA atkrintamosios varžybos ir finalai
Kriketas: Pasaulio kriketo taurė
Futbolas: „NFL LiveThe Super Bowl“
Ledo ritulys: Pasaulio čempionatasNHL žaidimų centras
Lenktynės: „Formulės 1“ pasaulio čempionatas
Regbis: Pasaulio taurė
Futbolas: Čempionų lyga, Italijos A serija, Ispanijos „La Liga“, Vokietijos Bundesliga, „Premier“ lyga, Brazilijos pasaulio taurė, UEFA Čempionų lyga, Anglijos „Premier“ lyga
Tenisas: „Australian Open Live“, „French Open“

Norėdami gauti papildomų patarimų dėl pinigų taupymo, apsilankykite mūsų tinklaraštyje „Geriausi sporto transliacijų pasiūlymai“, kuriame tiksliai aprašyta, kaip VPN gali jums suteikti geriausią pasiūlymą perkant srautinius paketus.!

Saugok ausis

Prieš ruošdamiesi mėgautis neužblokuotomis muzikos srautinio perdavimo svetainėmis, pateikiame naudingų geriausių muzikos srautinio perdavimo paslaugų apžvalgą:

PandoraSpotify„iTunes“ radijas„Apple Music“Google Play „SoundCloud“
Kaina4,99 USD / m9,99 USD / m24,99 USD per metus9,99 USD / m. Arba 99,99 USD / m9,99 USD / mNemokamai klausytis, mokėti įkelti
Geografinis prieinamumasTik JAV, AUS, NZAmerika, Europa, OkeanijaDaugybė apribojimųTik JAVDaugybė apribojimųUžblokuotas Kinijoje & Turkija
Skelbimais palaikoma nemokama versijaTaipTaipTaip (radijas)NeNeLaisvai klausytis
Biblioteka1,5M + dainos15M + dainos40M dainos20M dainos22M + dainosVartotojo biblioteka
Pasirinkimas neprisijungusNeTaipTaipTaipTaipNėra programoje

* Premija
Nepamirškite, kad „YouTube“ galite rasti daugiausiai muzikos ir susikurti savo grojaraščius. Čia taip pat siūlomi skirtingi miksai, kaip ir per radiją. Perskaitykite mūsų išsamų vadovą apie tai, kaip atblokuoti „YouTube“ srautinio perdavimo turinį bet kurioje pasaulio vietoje.

Jei jūsų mėgstamiausia transliacijos platforma nėra siūloma jūsų dabartinėje srityje, nesijaudinkite! Tai yra nepaprastai lengva mėgautis neužblokuota srautiniu būdu perduodamos muzikos tinkle: tereikia pasirinkti norimą muzikos paslaugą ir naudoti „SaferVPN“, kad pakeistumėte savo vietą ir atblokuotumėte muziką bet kur.

Patys peržiūrėkite procesą mūsų trumpame vaizdo įraše arba skaitykite nuoseklias instrukcijas toliau.

Naudingos srautinio turinio svetainės

Čia yra keletas populiariausių srautinio turinio svetainių, kad užtikrintumėte, jog niekada nepraleisite savo mėgstamo turinio! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti VPN, kad kiekvieną dieną atblokuotumėte srautinių svetainių naudojimą.

 • „SlingTV“ suteikia abonentams galimybę žiūrėti daugybę kabelinės televizijos kanalų (ESPN, CNN, TNT, HGTV ir kt.) Neribotame kiekyje prietaisų tik už 20 USD per mėnesį! Ir nors šią paslaugą teikia „Dish“, jums nereikia „Dish“ prenumeratos. Bet jei esate ne JAV, turėsite naudoti VPN, norėdami pasiekti „SlingTV“ turinį! Išbandykite jų 7 dienų bandomąją versiją ir pažiūrėkite, ar ši paslauga jums tobula..
 • Kita puiki televizoriaus alternatyva, kainuojanti tik 35 USD, yra „Chromecast“. Šis įrenginys leidžia transliuoti visą mėgstamą turinį iš daugybės mėgstamų programų, iš esmės paversdamas bet kurį televizorių su HDMI įvestimi „Smart TV“!
 • „HBO GO“, kuri anksčiau teikė paslaugas tik per esamą JAV televizijos tiekėją, dabar siūlo planus be vietos apribojimų! Jei jums įdomu tai išbandyti, jie siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, kai jūs prisiregistruojate per vieną iš jų dalyvaujančių teikėjų.
 • „BBC iPlayer“ leidžia transliuoti išskirtinius BBC filmus, laidas ir šortus, skirtus specialiai „iPlayer“, tačiau užsienyje jį galima pasiekti tik naudojant VPN. Geografinio apribojimo problemą išspręsti yra taip paprasta, kaip vienu paprastu paspaudimu naudojant „SaferVPN“.
 • Naudodamiesi „Kodi“ programa galite pasiekti vaizdo įrašus, muziką, transliacijas ir net televiziją naudodamiesi vietinėmis ir tinklo laikmenomis, taip pat internetu. „Kodi“ siūlo begalę priedų, leidžiančių pasiekti neįtikėtiną turinį Laisvas!

Žingsnis po žingsnio VPN aktyvinimo vadovas

VPN ne tik leidžia aplenkti geografinius apribojimus, paslėpti interneto srautą ir atblokuoti srautinių svetainių naudojimą, pasiekti cenzūruotą turinį, bet ir turi saugos funkciją, kurios būtinai reikia visiems.!

Naudodamiesi VPN, galite praleisti kenksmingus trečiųjų šalių atsisiuntimus ir atblokuoti srautinio perdavimo tinklalapius saugiausiu įmanomu būdu.

Čia yra 3 paprasti veiksmai norėdami užtikrinti automatinį saugumą:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“. Norėdami pradėti, patikrinkite nemokamą 24 valandų bandomąją versiją.
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, kuriame yra transliuotojas, iš kurio norite transliuoti.
 3. Eikite į savo transliuotojo svetainę ir pradėkite transliuoti jau šiandien!

Ekrano nuotrauka 2017-01-22 17.51.46

Jei dar neturite „SaferVPN“, įsigykite prenumeratą šiandien (mes siūlome 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją – taigi, jūs neturite ko prarasti!) Arba išbandykite „SaferVPN“. nemokamai kad galėtumėte atblokuoti srautinių svetainių naudojimąsi ir mėgautis beribiu neblokuotų srautinių svetainių ir pramogų pasauliu.

Turite daugiau klausimų apie srautinių svetainių atblokavimą, ką galite pasiekti ir kaip veikia „SaferVPN“? Susisiekite su mumis socialinėje žiniasklaidoje arba rašykite mums el. Paštu [email protected] Esame čia visą parą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map