Kaip tiesiogiai transliuoti „YouTube“ TV – iš bet kur!

Tiesioginė „YouTube“ TV transliacija iš bet kur!


Jei norite tiesiogiai transliuoti „YouTube“ televiziją iš ne JAV, jokių problemų! Peržiūrėkite mūsų paprastą triuką, kad galėtumėte iškart pakeisti savo IP adresą ir pradėti žiūrėti tiesioginę TV iš populiarių JAV tinklų! Kodėl verta laukti, kol paslauga jus pasieks? Pradėkite transliaciją dabar.

„YouTube TV“ leidžia JAV vartotojams žiūrėti ir įrašyti neribotą tiesioginį srautą 6 skirtingose ​​paskyrose! Jei jums pasisekė gyventi vienoje iš 5 „YouTube TV“ siūlomų sričių, galbūt jau pasinaudosite šios paslaugos pranašumais.

Jei esate ne JAV – jums reikės mūsų pagalbos. Nors dėl skalbinių priežasčių sąrašo turėtumėte turėti mokamą VPT prenumeratą, jums tikrai reikės jos, kad galėtumėte gyventi iš vieno iš šių konkrečių miestų, kad galėtumėte naudotis „YouTube TV“.

Bet nesijaudinkite, kad maža kaina, kurią mokate už prieigą prie paslaugos, yra 100% verta papildomų privalumų, kuriuos gausite atsisiuntę paslaugą..

Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip tiksliai pasiekti „YouTube“ televiziją iš bet kurios pasaulio vietos (ir net kaip įveikti vietinę elektros energijos užtemimą).!

Apie „YouTube TV“

Dar vasario mėn. „YouTube“ paskelbė „YouTube TV“ – 35 USD / mėn. Laidų pjaustymo transliavimo paslaugą. Siekdama panaikinti įprastos kabelinės abonemento poreikį, „YouTube“ apibūdina savo paslaugą kaip:

„Tiesioginė televizija, sukurta„ YouTube “kartai – tiems, kurie nori žiūrėti, ko nori, kada nori, kaip nori, be įsipareigojimų“.

Paskelbta „Youtube“ televizija:

Dabar paslauga teikiama JAV, nors ji teikiama tik keliuose miestuose: Čikagoje, Los Andžele, Niujorke, Filadelfijoje ir San Fransisko įlankos zonoje.. Žiūrėti visus turimus vietos.

Nerasta nė viename iš jų? Dar nepraraskite vilties, pereikite prie šio įrašo pabaigos ir sužinokite, kaip tiksliai galite tiesiogiai transliuoti „YouTube“ TV iš bet kurios vietos!

„YouTube“ TV specifika

Kanalai: „YouTube“ televizija siūlo (ribotą – skaitykite daugiau) srautinį transliavimą iš daugybės populiarių JAV kabelinių kanalų – „ABC“, „Fox“, CBS, NBC, ESPN ir dar daugiau nei 40.

Kaina: Nors ji kainuoja 35 USD per mėnesį, ji suteikia jums tiesioginę prieigą iki šešių paskyrų su ne daugiau kaip trim įrenginiais, transliuojamais vienu metu.

Peržiūrėkite žemiau esančią lentelę, kurioje rasite „YouTube TV“ pranašumų santrauką (džiaugiamės, kad kairė nusveria dešinę):

[lentelė „“ nerasta /]

* Įspėjimas apie kainų neatitikimą*

„YouTube“ televizija jums kainuos 35 USD per mėnesį, tačiau jei prisiregistruosite naudodamiesi „iPhone“ ar „iPad“, mėnesinė sąskaita bus brangesnė!

Dėl tam tikrų priežasčių „iTunes Store“ privers mėnesinę kainą šoktelėti iki 39,99 USD (pridėjus mokesčius ir rinkliavas), todėl būtinai prisiregistruokite naudodami „Android“ ar internetą.

Elektros energijos užtemimas „YouTube“ televizijoje

Elektros energijos užtemimas – terminas, naudojamas apibūdinti tam tikro televizinio turinio neišpardavimą tam tikroms geografinėms rinkoms, todėl tam tikros programos tampa negalimos tiesioginiame „YouTube“ TV sraute..

„Retkarčiais galite pamatyti visišką transliavimo tinklų programų užtemimą. Taip nutinka todėl, kad „YouTube TV“ yra internetinė paslauga, o tam tikrų programų skaitmeninio transliavimo teisės skiriasi nuo tradicinių TV teisių. Jei skirtukuose „Biblioteka“, „Pagrindinis“ ar „Tiesioginis“ pasirodys užtemdyta programa, pamatysite piktogramą, įspėjančią, kad programa šiuo metu negalima. “ – Išmokti daugiau apie turinio užtemimai „YouTube“ svetainėje.

Laimei, naudodami „SaferVPN“ galite pakeisti savo virtualią vietą, įveikdami elektros energijos užtemimą ir akimirksniu pasiekdami pasirinktus srautus!

Tiesiog prisijunkite prie serverio norimoje vietoje (pakeiskite vietinį IP adresą) ir apgaukite svetainę, manydami, kad esate teisingoje vietoje! Viola! Štai taip.

Perskaitykite šio įrašo pabaigą ir sužinokite, kaip tiksliai transliuoti „YouTube TV“ atliekant 3 paprastus veiksmus.

Sugavimas

Kaip jau turėjote perskaityti, „YouTube“ televizija šiuo metu prieinama tik JAV. Laimei, „YouTube“ televizija veikia visur JAV. Tai yra tik tiesioginė televizija, kuri yra užrakinta Čikagoje, Los Andžele, Niujorke, Filadelfijoje ir San Fransisko įlankos zonoje. Vis tiek galite žiūrėti nacionaliniu mastu prieinamus tinklus ir visas iš anksto įrašytas programas!

Taigi koks laimikis?

 • Problema: Na, jei pradedate, jei nesate įsikūrę JAV, tada galite galvoti, kad iš viso negalite nusipirkti srautinio perdavimo paslaugos.!

  Sprendimas: Laimei, mes žinome, kaip įveikti šią mažą kliūtį atliekant 3 paprastus veiksmus, kuriuos pasiekti prireiks vos kelių minučių. Perskaitykite kitą skyrių ir sužinokite, kaip tai padaryti.

 • Problema: Jei esate ne 5 zonose, kurios siūlo tiesioginį transliaciją, bet norite pasiekti vietinę programą, negalėsite žiūrėti savo mėgstamų laidų ar įvykių.

  Sprendimas: Norėdami prieiti vietinis kanalas tiesioginės transliacijos (ABC, CBS, ESPN ir kt.), jūs turite turėti VPN. Dėl papildomų saugumo priežasčių jūsų VPN vis tiek turėtų būti įjungtas.

 • Problema: Jei esate JAV, bet planuojate išvykti, keliaudami tarptautiniu mastu negalite pasiekti jokių „YouTube TV“ programų – nei tiesioginių, nei įrašytų..

  Sprendimas: Naudodamiesi „SaferVPN“, galite tiesiog spustelėti „ĮJUNGTI“ ir pakeisti savo IP adresą į JAV, iškart priversdami paslaugą galvoti, kad niekada neišvažiavote iš namų ��

Perskaitykite kitą žingsnį žemiau; Mes turime tik visų jūsų problemų sprendimą!

Kaip tiesiogiai transliuoti „YouTube“ televiziją naudojant „SaferVPN“

„YouTube TV“ blokuoja prieigą aptikdama geografinę jūsų IP adreso vietą. Naudodami anoniminį VPN, pvz., „SaferVPN“, galite atblokuoti svetaines, apeiti šiuos apribojimus ir gauti neribotą prieigą prie pramogų.

„SaferVPN“ leidžia akimirksniu pakeisti IP adresą per kelias sekundes. Paprasčiausiai atlikite 3 toliau nurodytus veiksmus, kad prisiregistruotumėte „YouTube TV“, tarsi būtumėte JAV, ir toliau transliuokite mėgstamus renginius – nesvarbu, kur esate.!

Naudodamiesi VPN, žaidimus galite pasiekti akimirksniu ir lengvai, nesvarbu, kur esate. Viskas, ko reikia, yra 3 paprasti veiksmai! Štai taip:

 • Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“ (jei dar neturite paskyros, prisijunkite naudodami nemokamą bandomąją versiją).
 • Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, kuriame yra jūsų norimas transliuotojas (šiuo atveju JAV).
  Žiūrėkite Akademijos apdovanojimus: 2017 m. „Oskarus“ tiesiogiai iš bet kur
 • Naršykite „YouTube“ TV svetainėje, prisiregistruokite ir viskas! Galite tiesiogiai transliuoti „YouTube“ televiziją iš bet kurios vietos! 

Tai taip paprasta! Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Laimingas žiūrėjimas!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map