Kaip „Live Stream Premier League“

tiesioginės transliacijos „Premier League“ bet kur


Netrukus prasidės žiūrimiausia pasaulyje futbolo lyga „Premier League“! Šeštadienį, rugpjūčio 16 d., Lyga prasideda Mančesterio „Old Trafford“ stadione, o „Manchester United“ laukia prieš „Swansea“. Ar esate įstrigęs užsienyje, neturėdamas galimybės žaisti žaidimų? Perskaitykite mūsų vadovą ir būsite pasiruošę transliuoti „Premier League“ iš bet kurios pasaulio vietos!

Atnaujinimas: perskaitykite išsamų vadovą, kaip žiūrėti „Premier League 2015“ naujausiame tinklaraščio įraše, taip pat ir varžybų tvarkaraštį, pervedimus ir žaidimų tvarkaraštį!

Kas yra „Premier League“?

Tiems iš jūsų, kurie paprastai stebi tik FIFA pasaulio taurę, yra dar vienas puikus turnyras, kuris vyksta kiekvienais metais: „Barclay Premier League“ (BPA), dar vadinamas Anglijos „Premier League“ (EPA). Jei jums tiesiog nepavyksta gauti pakankamai puikaus futbolo, tai yra jūsų galimybė stebėti daugiau geriausių pasaulio žaidėjų, tokių kaip Torresas, Drogba, Podolski, Gerrard, van Persie ir Rooney..

20 geriausių Anglijos klubų žaidžia po 38 rungtynes, po vieną namuose ir vienerias, iš viso 380 rungtynių! Tai labai laukiantis futbolo! Žaidimai bus žaidžiami daugiausia savaitgalio popietėmis, bet taip pat ir darbo dienų vakarais, nuo rugpjūčio iki gegužės.

Čia pateikiamos kelios didžiausios šių metų rungtynės:

Rugpjūčio 23 d .: „Manchester City“ prieš „Liverpool“

Rugsėjo 13 d: „Arsenal“ prieš „Manchester City“

Rugsėjo 20 d .: „Manchester City“ prieš „Chelsea“

Spalio 4 d .: „Chelsea“ prieš „Arsenal“

Spalio 25 d .:       „Manchester United“ prieš „Chelsea“

Lapkričio 8 d .: „Liverpool“ prieš „Chelsea“

Lapkričio 22 d .:     „Arsenal“ prieš „Manchester United“

Gruodžio 13 d .:   „Manchester United“ prieš „Liverpool“

Gruodžio 20 d .: „Liverpool“ prieš „Arsenal“

Tai pasakius, yra daugybė kitų nuostabių žaidimų, kurių laukiu, čia yra visas „Barclays Premier League“ rungtynes.

Štai tikrai įdomus vaizdo įrašas, kurį turite žiūrėti per amerikietiško futbolo ir futbolo susidūrimą:

Kaip „Live Stream Premier League“

Štai keletas transliuotojų, kurie internetinius žaidimus rodys:

Aptarnavimas

Žaidimai

Įrenginiai

Kaina

dabar-tv

Dauguma

Pagrindinės naršyklės, „iOS“, „Apple TV“

£ 9.99 už dienos bilietą (be abonementų)

„BTSport“

Čia išvardyti 38 žaidimai  

Pagrindinės naršyklės

12 svarų sterlingų per mėnesį

dangus

Dauguma

Pagrindinės naršyklės, „iOS“

Reikia „Sky Go“ prenumeratos

NBC_Sports_logo_2012

Visi

Dauguma naršyklių, „iOS“, „Apple TV“

Reikia JAV kabelinės abonemento

Foxsports

Dauguma

Dauguma naršyklių, „iOS“, „Apple TV“

Reikia JAV kabelinės abonemento

DABAR TV yra tobulas, jei norite, kad priešais televizorių būtų visa diena, arba jei yra tik vienas ar keli žaidimai, kuriuos norėtumėte žiūrėti. Jie parduoda tik kasdienius leidimus, tačiau tai atleidžia jus nuo prisijungimo prie prenumeratos. Puikus daugelio įrenginių ir operacinių sistemų funkcionalumas. Kai jums bus paprašyta sumokėti, tai paprastai gerai veikia su užsienio kreditine kortele ir ieškant JK pašto adreso.

„BT Sport“ leidžia transliuoti 38 pasirinktas rungtynes ​​darbalaukio naršyklėje. Britanijos „BT“ plačiajuosčio ryšio abonentai užsienyje žaidimus gali pamatyti nemokamai, o užjūrio žiūrovai gali registruotis naudodamiesi užsienio kortelėmis ir atsiskaitymo adresais, kad gautų prieigą.

SKY Go leidžia jų abonentams žiūrėti 116 lygos žaidimų, todėl įsitikinkite, kad esate geri draugai su prenumeratoriu, jei tokio neturite patys! Kai gausite prenumeratą (kurią sunku gauti iš užsienio, todėl ši parinktis tinka abonentams, kurie šiuo metu yra užsienyje), galite ją žiūrėti savo interneto naršyklėje arba „iOS“ įrenginiuose..

„NBC Sports“ parodys kiekvieną lygos žaidimą, tačiau svarbiausia yra tai, kad jums reikės JAV kabelinės abonemento. Jei ne, būkite malonūs savo draugams iš JAV ir jie gali tiesiog pasidalinti savo prisijungimo informacija su jumis! Tiesiogiai transliuokite žaidimus naršyklėje arba „iOS“ įrenginyje.

„Fox Sports Go“ transliuos didžiąją dalį žaidimų JAV kabelinės televizijos abonentams, taigi, jei esate amerikietis užsienyje, galite jį žiūrėti savo interneto naršyklėje arba „iOS“ įrenginyje.

Kaip žiūrėti žaidimus, jei esate užsienyje

Taigi jau dabar jūs galėjote sužinoti, jei bandėte naudotis paslaugomis užsienyje, kad jie neleidžia jums prisiregistruoti, arba, jei prisijungiate, jie gali pasakyti, kad jūsų šalyje prieiga yra apribota. Jie žino jūsų buvimo vietą dėl jūsų IP adreso, tačiau jei pasikeisite į svetimą IP adresą, galite apeiti tokius apribojimus.

Štai, kaip „Live Stream Premier League 2014“ tik 3 paprasti veiksmai:

 1. parsisiųsti ir įdiekite „SaferVPN“ programas, skirtas „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“ ir (arba) „Chrome“. (Tai galite padaryti su mūsų nemokamas bandymas jei dar neturite plano!)
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, iš kurio yra transliuotojas, iš kurio norite transliuoti (šiuo atveju JK).
 3. Naršykite pasirinkto transliuotojo svetainėje / programoje ir pradėkite transliaciją!

Tam viskas yra! Nepraleiskite nė vieno žaidimo vien dėl jūsų buvimo vietos. Naudodami „SaferVPN“ pamatysite, kaip greita ir lengva yra tik vienu spustelėjimu prisijungti prie mūsų serverių!

Premija: transliuokite visą „Premier“ lygą už £ 5

Mes radome geriausią pasiūlymą ten transliuoti visą futbolo lygą iš bet kurios pasaulio vietos tik už £ 5! Tiesiog prisijunkite prie vieno iš mūsų serverių Indijoje ir gaukite kasmetinę „Star Sports Live Pro“ prenumeratą. Pasiūlymų pasiūlymai kartas nuo karto keičiasi, tačiau, jei jums pasisekė, juose bus visi Ispanijos „La Liga“ ir Italijos „Serie A“ žaidimai. Jie kartais gali įmesti net keletą F1 lenktynių į jūsų paketą! Naudodamiesi „Star Sports“, galite tiesiogiai transliuoti visus HD kokybės žaidimus. Atminkite, kad turėsite būti prisijungę prie „SaferVPN“ Indijos serverio, kad galėtumėte pamatyti siūlomus paketus ir transliuoti žaidimus.

Taigi ko tu lauki? Laikas pasiruošti žaidimui! Prenumeruokite Dabar  (mes siūlome 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taigi jūs neturite ko prarasti!) arba išbandykite „SaferVPN“ nemokamai ir pasiruoškite žiūrėti 2014/2015 metų „Barclays“ „Premier“ lygą!

Norite daugiau atnaujinimų tiesiogiai transliuojamuose sporto renginiuose? Prisijunkite prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą, kaip atblokuoti ir išsaugoti tiesioginį tiesioginį sportinį transliavimą, kad nepraleistumėte nei vienos minutės tiesioginių sportinių veiksmų – nesvarbu, kur esate!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map