Kaip „Live Stream“ žiūrėti ir stebėti „Stanley Cup“ finalą

Stebėkite Stenlio taurės finalą


2017 m. Stenlio taurės finalas yra vienas renginys, kurio nenorėsite praleisti! Deja, daugelis iš jūsų, esančių ne JAV ar Kanadoje, gali varginti norėdami sulaukti varžybų. Galite būti tikri, kad turime tik sprendimą visiems, kurie norėtų žiūrėti žaidimus – nesvarbu, kur esate!

Jei negalite patekti į „Stanley Cup“ finalą iš ten, kur esate, turime paprastą 3 žingsnių sprendimą, kuris suteiks jums NEMOKAMĄ prieigą prie visų žaidimų, nesvarbu, kur esate! Net parodysime, kaip apeiti elektros energijos tiekimą, kad jūs niekada nepraleisk nė vieno tikslo!

Perskaitykite toliau ir sužinokite kaip!

Pitsburgo pingvinai vs. Nešvilio plėšrūnai

Startavę iš 30 komandų, šiemet „Stanley“ taurės finalas patenka į geriausiųjų metų antrąją vietą – Pitsburgo „Penguins“ ir „Nashville Predators“!

Pitsburge gynė čempionus po to, kai praėjusiais metais nugalėjo San Chosė „Sharks“ per šias šešias varžybas. Kita vertus, Našvilis pirmą kartą pasirodo finale!

Abejose komandose yra tokie geriausi žaidėjai kaip Jewgeni Malkinas, Mattas Murray’as ir Sidney Crosby su Pitsburgo „Penguins“, taip pat Filipas Forsbergas ir Pekka Rinne iš Našvilio „Predators“, be abejo, tai bus įdomus čempionų ir jų varžovų mačas..

Štai viskas, ką reikia žinoti apie šių metų „Stanley“ taurės finalą:

2017 m. Stenlio taurės finalo tvarkaraštis

Štai šių metų „Stanley Cup“ finalo tvarkaraštis:

[lentelė „“ nerasta /]

2017 m. „Stanley Cup“ finalo transliacijos parinktys

Jungtinėse Valstijose, Visa nacionalinė žaidimų transliacija yra transliuojama per NBC, NHL tinklą, JAV tinklą, „TVA Sport“ (prancūzai) arba CBC..

Kanadoje, trečiąjį sezoną pagal dabartinę „Rogers Media“ 12 metų sutartį transliacija bus transliuojama per „Sportsnet“ tinklus ir „CBC Television“ bei transliuojama per „Sportsnet Now“, „CBCSports.ca“ arba prenumeratos paslaugą „Rogers NHL GameCentre Live“..

Atminkite, kad „Rogers Stanley Cup Playoff Pass“ kainuoja 74,99 USD ir kad juo galima naudotis tik Kanadoje.

Jei keliaujate ir vis dar norite pasiekti savo sąskaitą, perskaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip pakeisti tikrąjį IP adresą į Kanados IP adresą, taip priversdami Rogersą galvoti, kad esate šalies geografinėje zonoje. – apribojimų ribos (skaitykite žemiau, kad sužinotumėte kaip).  

Bet kam, Jei neturite TV prenumeratos, bet kuriuos žaidimus galite pasiekti naudodamiesi „Sportsnet“ DABAR. Galite užsiregistruoti už 24,99 USD per mėnesį, nors pirmąsias 7 dienas gausite nemokamai! Jūsų kredito kortelė nebus apmokestinta, jei atšauksite bet kuriuo metu per 7 dienas.

Nhl.com svetainėje žiūrovai, esantys JAV, gali žiūrėti visus žaidimų archyvus iš 2017 m. „Stanley Cup“ atkrintamųjų varžybų ir viso 2016–17 sezono reguliariojo sezono – tai reiškia, kad jie negaliu gaudyk žaidimus gyvai.

„Stanley Cup“ finalas - „SaferVPN“

Tarptautiniai žiūrovai gali žiūrėti pasirinktus ne rinkos žaidimus (negalite žiūrėti savo gimtojo miesto žaidimų, jei šiuo metu ten gyvenate). GYVOS ir užsakomos „Stanley Cup“ atkrintamųjų varžybų ir viso 2016–17 sezono reguliariojo sezono pakartojimai.

(Kai tai atsitiks, tiesiog naudokite „SaferVPN“, kad pakeistumėte vietas ir gautumėte užsienio IP adresą. Skaitykite daugiau žemiau).

* Elektros užtemimas *

Atminkite, kad užtemimas vis tiek gali apriboti jūsų žiūrėjimą. Peržiūrėkite NHL „Blackout“ tikrintuvą jų svetainėje

Daugybė elektrinių užtemimų taikoma gyvenantiems miestuose, kuriuose vyksta žaidimai. Pvz., Jei esate Pitsburgo „Penguins“ gerbėjas, įsikūręs Pitsburge, serveris ieškos jūsų IP adreso ir užblokuos jūsų žiūrėjimą.

Bet atspėk ką! Taip pat galite naudoti „SaferVPN“ norėdami gauti IP adresą iš kito miesto ir išvengti bet kokia užtemimai. Tokiu būdu galite žiūrėti visus žaidimus, net ir parduodamus žaidimus! Tiesiog prisijungsite prie „SaferVPN“ – jums gera eiti!

Toliau tiksliai pasakysime, kaip!

Kaip bet kur transliuoti NHL ledo ritulio varžybas:

Nesvarbu, ar tai geografiniai apribojimai, prenumeratos reikalavimai ar bet kuri kita skaitmeninė sauga, „SaferVPN“ gali įveikti šias kliūtis! Pakeitęs IP adresą (unikalų identifikatorių žiniatinklyje), „SaferVPN“ vartotojams suteikia galimybę praktiškai pakeisti savo buvimo vietą į bet kurią pasaulio vietą.!   

Štai kaip tai padaryti per mažiau nei 30 sekundžių:

 • Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“.
 • Paleiskite „SaferVPN“ naudodami mūsų programas arba „Chrome“ plėtinį ir prisijunkite prie serverio, kuriame yra transliuotojas, iš kurio norite transliuoti..Norėdami žiūrėti „Stanley Cup“ finalą, naudokite VPN
 • Naršykite svetainėje ir pradėkite transliuoti 2017 m. „Stanley Cup“ finalą.

Tam viskas yra!

Jei esate užsisakę kabelinį ryšį su vienu iš transliuotojų, rodančių žaidimus, galite prisijungti prie to kanalo internetinių transliacijų ir žiūrėti NHL srautą. Jei esate užsienyje ir jis yra užblokuotas geografiškai, tiesiog susisiekite su savo „SaferVPN“ arba mūsų JAV, arba Kanados serveriais, kad apeitumėte visus apribojimus ir žiūrėtumėte žaidimus iš viso pasaulio.!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map