Kaip žiūrėti „WWE Survivor 2017“ seriją iš bet kur

„WWE Survivor Series 2017“ - „SaferVPN“Jei esate ne JAV, bet nenorite praleisti „Lesnar“ ir „Styles“, kad susidurtumėte su didžiausiu „WWE Survivor Series 2017“, tada patikrinkite mūsų paprastą triuką, leidžiantį jums prisijungti prie internetinių transliacijų renginio – iš bet kurios vietos!


Šį sekmadienį, lapkričio 19 d., „Toyota“ centre Hiustone vyks 30-osios „WWE Survivor Series 2017“ metinės! Jūs nenorėsite praleisti „Universal Champion Brock Lesnar“ ir „WWE Champion AJ Styles“!

Jei esate „WWE“ gerbėjas už JAV ribų, jums gali nepavykti sugauti tiesioginio srauto .. Kodėl? Geografiniai apribojimai – žiūrovams nepatogus triukų transliuotojų vaidmuo, neleidžiantis jiems žiūrėti turinio iš kitų šalių.

Bet nesijaudink. Jei nenorite praleisti šio čempionų renginio, atvykote į reikiamą vietą. Tiksliai žinome, kaip stebėti internetinį srautą, nesvarbu, kur esate!

Kas yra „Survivor“ serija?

„Survivor“ serija yra kasmetiniai profesionalūs WWE imtynių renginiai, vykstantys lapkritį ir transliuojami tik per „pay-per-view“ (PPV). Sukurtas WWE, renginys sugretins „Raw“ ir „SmackDown“ prekės ženklų žvaigždes viena prieš kitą. „Survivor“ serija yra vienas iš „Didžiojo ketverto“ renginių, per kuriuos vyksta „WrestleMania“, „Royal Rumble“ ir „SummerSlam“. Tai taip pat ilgiausias „WrestleMania“ renginys, mokamas už peržiūrą.

Pirmoji „Survivor“ serija buvo surengta 1987 m., Kuri greitai tapo „Padėkos dienos tradicija“, vykstančia Padėkos dieną (1987–1990) arba Padėkos dienos išvakarėse (1991–1994). Tačiau nuo 1995 m. Renginys vyko sekmadienį prieš Padėkos dieną. 31-oji „Survivor“ serija vyks 2017 m. Lapkričio 19 d. „Toyota“ centre Hiustone, Teksase.

„WWE Survivor Series 2017“

Kai WWE čempionas AJ Stylesas nugalėjo Jinderį Mahalą Mančesteryje, Anglijoje, jis uždirbo savo vietą prieš galvą prieš universalųjį čempioną Brocką Lesnarą. Pasaulis negali laukti, kol pamatys šias dvi „WWE“ titulų savininkės ir čempionų rungtynes.    

Peržiūrėkite šiuos šių metų įvykio gandus:

Kas yra „Survivor“ serijos visa kortelė?

„WWE“ sukūrė visą kortelę ir tikrai turi gerbėjų kalbėtis.

 • Vyrų pasaulio čempionatas: Brokas Lesnaras (universalus) ir AJ stiliai (WWE)
 • Moterų pasaulio čempionatas: Alexa Bliss prieš Nataliją
 • Vidurinė kortelė Cčempionatas: „Miz“ (tarpžemyninis) ir baronas Corbinas (JAV)
 • „Tag“ komandos čempionatas: Baras prieš JAV
 • Vyrų „Survivor“ serijos pašalinimo priemonė: Kurtas Anglas (c), Braunas Strowmanas, Finnas Baloras, Samoa Joe, „Triple H vs Shane McMahon“ (c), Randy Ortonas, Shinsuke Nakamura, Bobby Roode ir John Cena
 • Moterų išgyvenimo serijos pašalinimo priemonė: Alicia Fox (c), Nia Jax, Asuka, Sasha Banks + TBD vs Becky Lynch (c), Charlotte Flair, Naomi, Carmella, Tamina Snuka
 • Kreiserinio svorio čempionatas: Enzo Amore (c) prieš Kalisto

Kur žiūrėti „WWE Survivor 2017“ seriją

Nepraleisk „Survivor“ serijos sekmadienį, lapkričio 19 d., Ypatingu 7 ET / 4 PT pradžios metu, tiesiogiai transliuojam!

Tikrai vienintelė vieta, kur galima stebėti rungtynes, yra per „WWE“ tinklą. „WWE“ tinklo kaina JAV yra 9,99 USD – pirmą kartą abonentai gauna mėnesio nemokama bandomoji versija! Tačiau įvykio negalima srautu perduoti iš visų vietų. Taigi, jums reikės patikrinti visą sąrašą, kad sužinotumėte, kaip galite žiūrėti „WWE Survivor Series 2017“ mokamą vaizdą keliuose įrenginiuose įvairiose šalyse.

Kaip žiūrėti „WWE Survivor 2017“ seriją iš bet kur

Jei esate užsienyje, o „WWE“ transliacija jums neprieinama, jums reikės virtualiojo privataus tinklo (VPN), kad pakeistumėte IP adresą (unikalų internetinį identifikatorių, nurodantį jūsų tikslią vietą). VPN užkoduoja jūsų interneto srautą ir nukreipia maršrutus per nuotolinį serverį jūsų pasirinktoje šalyje. Tai leidžia jūsų įrenginiui atrodyti taip, tarsi jūs žiūrėtumėte srautą iš šalies, kurioje palaikomas „WWE“ tinklas.

Tiesiog prisijungę prie „SaferVPN“ bet kas gali naršyti taip, kaip yra kitoje šalyje!  

Štai kaip pasiekti „WWE Survivor Series 2017“ atliekant tik 3 paprastus veiksmus:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“.
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, esančio jūsų norimos vietos (šiuo atveju JAV) šalyje..„SaferVPN“ JK transliacija
 3. Eikite į savo transliuotojo svetainę ir įsitikinkite, kad nepraleisite nė vienos akimirkos iš „WWE Survivor 2017“ serijos!

Tai taip paprasta! Jei dar neturite „SaferVPN“, išbandykite „SaferVPN“ nemokamai arba užsiprenumeruokite (naudodamiesi mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, neturite ko prarasti!) ir mėgaukitės rungtynėmis bei dar daugiau tiesioginių transliacijų.

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map