Kaip žiūrėti „Open Open“ prancūzų kalbą – iš bet kur!

Žiūrėkite „The Open Open Live“


2017 m. „French Open“ prasideda šį savaitgalį! Štai kaip galite tiesiogiai žiūrėti „French Open“ – iš bet kurios pasaulio vietos.

Šiemet 116-asis antrojo „Grand Slam“ teniso turnyro leidimas vyks nuo Gegužės 28 – birželio 11 dienomis „Roland Garros“ stadione Paryžiuje, Prancūzijoje.

Stebėdami žaidėjus pavieniuose, dvejetų ar mišriuose dvejetuose, mes surinkome viską, ką reikia žinoti apie „French Open“ tiesioginių transliacijų stebėjimą šiais metais.!

Žiūrėkite # FrenchOpen2017 iš bet kurios pasaulio vietos! Spustelėkite „Tweet“

Apie 2017 m. „French Open“

„French Open“ teniso turnyrą vykdo Tarptautinė teniso federacija (ITF) ir yra 2017 metų „Grand Slam“ serijos dalis.

Čia yra šiek tiek daugiau apie šių metų varžybas:

Vyrų vienetai:

Nors Novakas Djokovičius yra gynybos čempionas vyrų vienišose varžybose, Rafaelis Nadalas sulaukė dėmesio su kai kuriais gerbėjais, netgi numatydamas galimą šių metų pergalę. Djokovic’o pasitikėjimas gali šiek tiek sukrėsti po to, kai sekmadienį „Italian Open“ finale sumušė 20-metis Aleksandras Zverevas, nepaisant to, kad neseniai pasamdė Andre Agassi savo treneriu..

Nadalas laimėjo „Madrid Open“ varžybose, tačiau Dominicas Thiemas, kuris šiuo metu užima trečiąją mėgstamą vietą šių metų vyrų vienviečių varžybose, aplenkė jį ketvirtfinalio metu.

Pagaliau visame pasaulyje garsus Andy Murray’as vis dar yra varžovas, užimantis ketvirtąją mėgstamą poziciją.

Moterų pažinčių svetainė:

Garbiñe Muguruza yra moterų gynėjų varžybų čempionė, nors jaučiasi kaip vakar, kai Serena Williams moterų finale įveikė seserį Venerą.

Simona Halep taip pat yra dar viena mėgstamiausia šiais metais, turinti gerą reputaciją dėl molio aikštelių (dabartinė šių metų padėtis). Prieš pasiekdamas „Italian Open“ finalą, Halepas laimėjo 10 iš eilės ant molio.
Be to, Elina Svitolina yra trečioji mėgstamiausia po namo „Italian Open“!

Laukdami pamatyti, kas atsitiks šiais metais, pateikiame keletą svarbiausių praėjusių metų „Djokovic“ ir „Murray“ rungtynių:

Prancūzijos atviri faktai ir ginčai

2017 metų „French Open“ keletas įdomių faktų ir prieštaravimų šiais metais, apie kuriuos galbūt nežinote. Štai keli iš jų:

Kas nežaidys

Didžioji dalis kalbų apie šių metų „French Open“ buvo sutelkta į tai, kas nedalyvaus šių metų renginyje.
Pirmą kartą „French Open“ istorijoje abu „Australian Open“ ginantys čempionai pasitraukė prieš turnyrą: Serena Williams praleis šį turnyrą, nes ji laukiasi pirmojo vaiko atėjimo rugsėjo mėnesį, o Rogeris Federeris tiesiog nusprendė išgelbėti. jo pastangos Vimbldone.

Nesutarimai dėl laukinių kortų

Dvigubai „French Open“ nugalėtojai Marijai Šarapovai FFT neleido galimybės žaisti vietoje. Šarapova grįžo nuo 15 mėnesių sustabdymo, iš pradžių 2 metų draudimo, po to, kai testas buvo teigiamas dėl meldoniumo dopingo vartojimo pažeidimo, uždraudus jai kvalifikaciją.

Tačiau FFT prezidentas Bernardas Giudicelli leido Constant Lestienne, prancūzui, kuriam buvo uždrausta lažintis dėl rungtynių, laukinės kortelės įrašą.

Prizo pinigai

Šių metų nugalėtojai gaus didelę sumą 32 017 500 eurų! Vyrų ir moterų pažinčiai bus skirta 2 100 000 eurų, tai yra 100 000 eurų daugiau nei 2016 m.

Džiaugiamės galėdami pamatyti, kas laimės šių metų titulą! Skaitykite daugiau ir sužinokite, kaip šiais metais galite sugauti visus veiksmus!

Prancūzijos „Open Live“ tvarkaraštis

Turnyro tvarkaraštis yra toks:

[lentelė „“ nerasta /]

Transliuotojai rodo „Open Open Live“

Žaidimus rodys šie transliuotojai:

[lentelė „“ nerasta /]

PASTABA: Kai kuriems transliuotojams norint žiūrėti žaidimus reikalinga mokama prenumerata (pvz., „Fox Sports“ ir ESPN). Laimei, keli iš jų yra nemokami (pvz., „ITV“).

Be to, dėl licencijavimo teisių jūs žiūrėti žaidimus galite tik būdami transliuotojo šalyje. Tačiau jei prisijungsite prie vieno iš „SaferVPN“ serverių, galėsite praktiškai gyventi toje šalyje ir tiesiogiai transliuoti „French Open“ nesvarbu, kur esate!

Tiesiog atsisiųskite „SaferVPN“ į savo įrenginį, įdiekite ir paleiskite. Jūs netgi galite atrakinti tiesioginius „French Open“ srautus tiesiogiai „Chrome“ naršyklėje! 

Stebėkite „Rolando Garros“ tiesiogiai naudodami „SaferVPN Chrome“

Tam viskas yra! Išbandykite mūsų nemokamas 24 valandų bandymas, arba Gaukite „SaferVPN“ planą ir tiesiogiai stebėkite visas rungtynes!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map