Kaip žiūrėti „Emmys“ tiesioginę transliaciją

„emmys“ tiesioginė transliacija


„Emmy“ apdovanojimai 2017 bus transliuojami rugsėjo 17 d., Sekmadienį. Štai kaip sugauti „Emmys“ tiesioginį srautą iš bet kurio pasaulio krašto!

„Emmy“ apdovanojimai 2017 vyksta „Microsoft“ teatre Los Andželo centre, Kalifornijoje. Su praėjusių metų nugalėtoju Sostų žaidimas netinkama šiais metais, spėjama, kas pridės „Emmy“ prie savo pasiekimų.  

Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie šių metų ceremoniją ir, žinoma, kaip stebėti „Emmys“ tiesioginę transliaciją ir visus įspūdžius iš scenos!

Apie „Emmy“ apdovanojimus 2017 m

Kino meno ir mokslo akademija yra svarbiausia pasaulyje su kine susijusi organizacija, kurią sudaro daugiau nei 7000 vyrų ir moterų, dirbančių kine. Organizacija siekia pripažinti kino pramonės meistriškumą.

Štai viskas, ką reikia žinoti apie šių metų „Emmy“ apdovanojimus:

 • Prodiuseriai / režisierius:
  Šiais metais apdovanojimų ceremoniją prodiusuos Ricky Kirshner ir režisuos Glenn Weiss.
 • Šeimininkas:
  Stephenas Colbertas šių metų laidą surengs pirmą kartą!
 • Pranešėjai:
  Šių metų „Emmys“ pranešėjų tarpe yra vieni didžiausių pasaulio vardų pramonėje, tokie kaip Alecas Baldwinas, Jessica Biel, Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, LL Cool J ir daugelis kitų..
 • Labiausiai nominuotos laidos:
  Labiausiai nominuotos programos yra naujas HBO „Westworld“ ir NBC „Saturday Night Live“, kiekviena – po 22 nominacijas.
 • Labiausiai nominuoti tinklai:
  HBO užėmė lyderį su 110 nominacijų, o „Netflix“ gavo 91, o NBC nusileido 60-čiai.

Štai viskas, ką reikia žinoti apie „Emmy“ apdovanojimus 2017:

Kas yra „Emmy“ apdovanojimų nominantai?

Taigi kaip bus šių metų varžybose?

Kaip paminėta aukščiau, Vakarų pasaulis ir Svetimi dalykai Tikimasi, kad šiemet pasirinks keletą apdovanojimų. Kiti pagrindiniai pretendentai yra „Tarnaitės pasaka“ (Hulu), Tjo yra mes (NBC) ir Karūna („Netflix“). Neabejotinai verta paminėti keletą kitų reikšmingų serijų, tokių kaip Juodas veidrodis („Netflix“), Dideli maži melai (HBO), Amerikiečiai (FX) ir Veep (HBO).

Turėdami ilgą nominuotų programų, aktorių, režisierių ir rašytojų sąrašą – galite paspausti nuorodą į šią svetainę ir pamatyti visą nominantų sąrašą.

Kur žiūrėti „Emmys“ tiesioginę transliaciją

69-asis kasmetinis „Emmy“ apdovanojimas 2017 m. Bus transliuojamas JAV Sekmadienis, rugsėjo 17 d., 20 val. Pagal JAV rytų laiką.

Amerikiečiai, turintys vietinio kabelio prenumeratą, gali nusiteikti CBS ir žiūrėti apdovanojimus. Kanadoje „Emmys“ transliaciją galite žiūrėti per STTV, o Australijoje apdovanojimus gaus „Fox 8“..

Taip pat galite apversti E! maždaug prieš tris valandas iki pasirodymo žiūrėti „Raudonojo kilimo“ transliaciją. „Emmys“ metinis pranešimas Tiesioginis užkulisiai! kompanionų šou taip pat tiesiogiai transliuos „Emmys.com“ ir „Facebook Live“.

Tiems, kurie nėra nė vienoje iš šių šalių arba neturi abonento kabeliu, nesijaudinkite! Surinkome keletą kitų variantų, todėl niekas neturi praleisti veiksmo!

CBS visateisė prieiga

„All Access“ yra CBS srautinio perdavimo platforma, leidžianti vartotojams tiesiogiai transliuoti jūsų vietinį CBS kanalą. Galite prisijungti prie nemokamos bandomosios versijos, kad galėtumėte tiesiogiai transliuoti „Emmys“ sekmadienio vakarą, o po to nesirūpinkite lengvai atšaukti savo prenumeratą. Priešingu atveju paslauga jums kainuoja tik 6 USD per mėnesį – neblogai!

Vietos apribojimas: Deja, ji prieinama tik JAV, nors CBS užsiminė apie planus teikti paslaugą Kanadoje ir Australijoje. Laimei, mes turime paprastą sprendimą, kaip įveikti šią mažą kliūtį, suteikdami jums tiesioginę prieigą prie „Emmys“ tiesioginės transliacijos (patikrinkite žemiau pateiktus veiksmus).!

Srautai internetu

Be CBS, yra keletas kitų tiesioginių srautų, pasiekiamų:

 • „DirecTV“ dabar
 • „Playstation Vue“
 • „YouTube“ televizija

Kaip ir „CBS All Access“, šioms paslaugoms reikalinga prenumerata. Laimei, jie taip pat siūlo nemokamą bandomąją versiją – todėl išbandykite juos! Paskyrą visada galite ištrinti po pasirodymo, kad išvengtumėte apmokestinimo.

Vietos apribojimas: Registruodamiesi turėsite nurodyti, kad jūsų vietinė teritorija yra JAV, kad galėtumėte pasiekti tiesioginį „CBS“ „Emmys“ srautą. Jei nesi JAV, nesijaudink. Galite tiesiog pakeisti savo virtualią vietą internete naudodami mūsų paprastą triuką, išsamiai aprašytą žemiau.

* Pastaba: CBS šiuo metu nėra jokiame „Sling“ pakete.

Kaip tiesiogiai transliuoti „Emmy“ apdovanojimus 2017 iš bet kur

Deja, jei esate ne JAV, dėl geografinių apribojimų negalėsite transliuoti įvykių. Laimei, naudodamiesi VPN, viskas, ką jums reikia padaryti, yra pakeisti savo IP adresą į šalį, kurioje transliuojamas norimas įvykis, ir violetinę! Jūs galite tiesiogiai transliuoti taip, tarsi ten būtumėte! JAV piliečiai, keliaujantys ar gyvenantys užsienyje, ar ne JAV gyventojai, norintys iškart žiūrėti naudojant VPN!

Štai taip, kaip pasiekti ir mėgautis „Emmy“ apdovanojimais 2017:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, kuriame yra transliuotojas, iš kurio norite transliuoti. (Šiuo atveju JAV.)
  „SaferVPN“ JK transliacija
 3. Eikite į savo transliuotojo svetainę ir pradėkite transliaciją jau šiandien!

Niekada neleiskite, kad dabartinė jūsų vieta apribotų jūsų galimybę tiesiogiai transliuoti įvykius! Pradėkite nuo „SaferVPN“ šiandien.

Jei dar neturite „SaferVPN“, užsiprenumeruokite šiandien (siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kad neturėtumėte ko prarasti!) arba išbandykite „SaferVPN“ nemokamai, kad galėtumėte mėgautis neribotų pramogų pasauliu.

Naudodamiesi „SaferVPN“, vos vienu spustelėjimu stebėsite „Emmy“ apdovanojimus 2017 ir visus šių metų svarbiausius apdovanojimų renginius..

Turite daugiau klausimų apie tai, ką galite pasiekti ir kaip veikia „SaferVPN“? Susisiekite su mumis socialinėje žiniasklaidoje arba atsiųskite mums el. Laišką adresu [email protected] Esame čia visą parą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map