Kaip žiūrėti atvirą JAV transliaciją

Stebėkite „USA Open Live“ golfo varžybas


Netrukus prasidės „US Open“, vienas įdomiausių pasaulio golfo turnyrų! Jei nenorite praleisti šių metų veiksmo, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip mėgautis „US Open“ tiesiogine transliacija – iš bet kurios vietos.

Bus žaidžiamas JAV atviras golfo čempionatas Birželio 15 d. – birželio 18 d prie Erin kalvų Erin mieste, Viskonsine. Šis svarbus įvykis kasmet pritraukia tūkstančius ištikimų gerbėjų. Bet net jei jūs negalite pagauti veiksmo tiesiai ant žalios spalvos, vis tiek galite mėgautis kiekviena „US Open“ tiesioginio srauto minute iš bet kurios vietos.

Deja, „Fox“ turi išskirtines tiesioginio transliacijos renginio teises – tai reiškia, jei esate už JAV ribų, negalėsite jo žiūrėti (kol neišbandysite mūsų paprasto triuko greita prieiga visame pasaulyje žemiau!).

Šiame tinklaraštyje parodysime, kaip paprasta žiūrėti „US Open“ tiesioginį srautą iš bet kurios pasaulio vietos!

Štai kaip žiūrėti tiesiogiai #USOpenGolf! Spustelėkite „Tweet“

2017 m. „US Open“ golfo aikštynas

„Open USA“ rengia Jungtinių Valstijų golfo asociacija (USGA), įstaiga, kurią prižiūri žaidėjai po to, kai buvo sugadinti prieštaravimai per ankstesnius JAV atvėrimus – spaudimas šių metų turnyre tampa svarbesnis nei bet kada.

Šiais metais didžiuliame „Erin Hills“ par 72 golfo aikštyne yra 7800 jardų aikštelė, kurios paskutinis ruožas yra apie 700 jardų. Šių metų „US Open“ finalas, kurio bendras prizų fondas siekia 12 milijonų JAV dolerių, žada būti įdomus čempionatas (turintis nemažą išmoką) žaidėjams, turintiems reikšmingų šansų laimėti:

 • Dustinas Johnsonas: 6-1
 • Rory McIlroy: 9-1
 • Jordanas „Spiethas“: 10-1
 • Jasono diena: 11-1
 • Jonas Rahmas: 16-1

Deja, jei esate „Tiger Woods“ ar „Phil Mickelroy“ gerbėjas, šiais metais nė vieno iš jų nepastebėsite ekrane.

Taigi, kas yra 2017 m. „US Open“ finale? Štai keletas 2017 m. „US Open“ pasirinkimo laimėti nuomonių:

JAV atviras tiesioginio srauto tvarkaraštis

Pateiktas JAV atvirojo tiesioginio srauto tvarkaraštis, todėl galite būti tikri, kad pasieksite visus savo mėgstamiausius golfo žaidėjus.

[lentelė „“ nerasta /]

Norėdami gauti naujausių tvarkaraščio naujienų ir apie tai, kas žais kiekvienose rungtynėse, žiūrėkite oficialų „US Open“ finalo tvarkaraštį čia.

„US Open Live“ transliuotojai

1 PARINKTIS: „Fox Sports“

Nuo 2015 m. „Fox Sports“, kaip oficialus „U.S. Open“ transliuotojas, turi 12 metų sutartį. Tai reiškia, kad surasti alternatyvią tiesioginę transliaciją gali būti beveik neįmanoma..  

Todėl tiems, kurie yra JAV, „2017 Open USA Open“ tiesiogiai pasiekiami „Fox“ apsilankę FOXSports.com arba mobiliajame telefone, kompiuteryje ar planšetiniame kompiuteryje atsisiųsdami „FOX Sports GO“ į palaikomus įrenginius..

Atminkite, kad žiūrėti per „Fox“ jums reikės JAV kabelinės abonemento.

Deja, jei esate už JAV ribų, gausite šį pranešimą:

„Fox US Open Live Stream“ - „SaferVPN“

Nerimaujate, kad negalėsite pasiekti tiesioginės transliacijos? Nesijaudinti. Viskas, ko jums reikia, yra virtualus privatus tinklas (VPN), norint gauti visišką, neribotą prieigą prie „US Open Live“ srautų. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, skaitykite toliau!

2 PARINKTIS: „SlingTV“

Galite atverti JAV atvirą tiesioginę transliaciją naudodamiesi „SlingTV“ – laido pjaustymo paslauga, siūlančia tiesioginį transliavimą (kaip ir įprastą televiziją) tik už 20 USD / mėn. Bet jei nesijaučiate mokėti, jie siūlo 7 dienas nemokamas bandymas!

Bet vėlgi, jei esate už JAV ribų, pamatysite šį pranešimą:

Ribojamas diržas

Perskaitykite žemiau ir sužinokite, kaip tiksliai įveikti šiuos georestrikcijas ir pradėti lankytis „US Open“ finale visame pasaulyje!

Kaip žiūrėti JAV atvirą tiesioginę transliaciją bet kur

Jei esate užsienyje, net tą pačią dieną pagauti ryškaus ryškumo ritės gali būti beveik neįmanoma.
Kadangi „Fox“ ir „SlingTV“ yra geografiškai apriboti, kad jas būtų galima pasiekti tik iš JAV (arba Australijoje, jei „Fox“ versija yra Australijoje), jums reikės VPN, kad pakeistumėte IP adresą (unikalų internetinį identifikatorių, kuris nurodo tikslią jūsų buvimo vietą)..

Tiesiog prisijungęs prie „SaferVPN“ bet kas gali naršyti taip, kaip yra JAV!  

Štai kaip pasiekti „US Open Live Stream“ atlikus tik 3 paprastus veiksmus:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“.
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie JAV serverio.JAV transliaciją tiesiogiai žiūrėkite prezidento rinkimų balsavimo rezultatus internete
 3. Eikite į savo transliuotojo svetainę („Fox“ arba „SlingTV“) ir pradėkite transliuoti „US Open“ finalą šiandien!

Tai taip paprasta! Jei dar neturite „SaferVPN“, išbandykite „SaferVPN“ nemokamai arba užsiprenumeruokite, kad galėtumėte mėgautis „US Open“ ir daugybe kitų tiesioginių sporto srautų!

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map