Kaip žiūrėti 2018 metų „MLB“ sezono renginius iš bet kurios pasaulio vietos

beisbolo laukas ir minia pro žuvies akies lęšį


Po 162 reguliaraus sezono žaidimus kiekvienoje komandoje šiais metais, „Major League Baseball“ visa tai nugalės: sezono metu. Kadangi divizijos serijos jau yra už nugaros, keturios komandos dabar varžosi patekti į „World Series“, kur dvi geriausios kovos dėl komisijos narių trofėjų.

Beisbolas yra klasikinė amerikiečių tradicija. Nesvarbu, ar užaugote stebėdami kamuolius su savo televizoriais, ar žiūrėdami iš stadiono vietų – dešrainį ir perkainuotą alų rankoje – kiekvienas MLB gerbėjas žino spalio mėnesio beisbolo įspūdžius.

Kad ir kas jus įtrauktų į žaidimą, nenorėsite, kad kas nors trukdytų žiūrėti – ne geografiniai apribojimai, pralaidumo spartinimas ar dar kas nors.

Deja, per daug žmonių, kurie naudojasi tiesioginės transliacijos patogumu žiūrėti MLB žaidimus, šiek tiek per vėlai sužino, kad jie blokuojami dėl savo buvimo vietos arba dėl to, kad jų interneto paslaugų teikėjas nutraukia jų ryšį.

Jei jums sunku išsiaiškinti, kaip be trikdžių sugauti MLB sezono renginius iš bet kurios pasaulio vietos, atvykote į reikiamą vietą. Perskaitykite iš anksto, kad išmoktumėte atblokuoti MLB srautinį srautą bet kur ir bet kada bet kuriuo metu atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Šių metų MLB sezonas

Šių metų MLB sezonas buvo kupinas įspūdžių. Trys komandos turėjo 100 laimėtų sezonų: Bostono „Red Sox“ (108–54), „Houston Astros“ (103–59) ir Niujorko „Yankees“ (100–62). Nors „Yankees“ dabar nebedalyvauja sezono bėgime, šie metai iš tikrųjų pasiekė daugelio namų sezono varžybų rekordą – 267.

Klausykite NPR sezono apžvalgos čia:

2018 metų konkursas

Šis įrašas pasirodė tiesiogiai 2018 m. Spalio 14 d., Iškart po to, kai buvo sudarytos ALDS ir NLDS serijos.

ALDS nugalėtojai buvo Hiustono „Astros“ ir Bostono „Red Sox“; ALCS jie susidurs vienas su kitu. NLCS vyks tarp NLDS pergalių: Los Andželo „Dodgers“ ir „Milwaukee Brewers“. „ALCS“ ir „NLCS“ nugalėtojai žais vienas kitą 2018 metų pasaulio serijoje.

„Astros“ laimėjo ALCS ir „World Series“ 2017 m., Ir jie grįžo dar daugiau. Taip yra ir „Red Sox“, kuris paskutinį kartą pateko į ALCS 2013 m. – seriją, kurią jie laimėjo. Tais metais jie laimėjo „World Series“ trečią kartą per dešimtmetį.

Tai yra antrasis „Dodgers“ pasirodymas NLCS per dvejus metus. „Dodgers“ paskutinį kartą laimėjo serialą ir pateko į „World Series“, kur pralaimėjo „Astroms“ – pralaimėjimui, kurį jie tikisi atkeršyti šįkart. Kalbant apie aludarius, jie niekada nepateko į pasaulinę seriją – vienintelis jų pasirodymas NLCS (2011 m.) Baigėsi praradimu Sent Luiso kardinoluose..

Kas planuoja laimėti žaidimus? „FiveThirtyEight“ dabar prognozuoja, kad „Astros“ turi 70% tikimybę laimėti ALCS, o „Dodgers“ turi 64% tikimybę laimėti NKLS. Kalbant apie pasaulio seriją, „FiveThirtyEight“ palaiko „Astros“ pergalę (45% tikimybė), tada „Dodgers“ (26%), tada „Red Sox“ (18%) ir galiausiai „Brewers“ (11%)..

Žinoma, tikras gerbėjas nežino nė vieno šanso ir yra tiesa – kalbant apie beisbolo žaidimų sezoną, viskas yra ore.!

Žaidimų tvarkaraštis

Pateikiamas ALCS, NLCS ir World Series tvarkaraštis. Žvaigždutės rodo, kad žaidimas bus žaidžiamas tik tuo atveju, jei to reikia serijai užbaigti.

ALCS žaidimai (geriausi iš septynių, visi TBS tinkle)

 • Spalio 13 d., Šeštadienis
 • Spalio 14 d., Sekmadienis
 • Spalio 16 d., Antradienis
 • Spalio 17 d., Trečiadienis
 • Spalio 18 d., Ketvirtadienis *
 • Spalio 20 d., Šeštadienis *
 • Spalio 21 d., Sekmadienis *

NLCS žaidimai (geriausi iš septynių, visi „FOX / FS1“)

 • Spalio 12 d., Penktadienis
 • Spalio 13 d., Šeštadienis
 • Spalio 15 d., Pirmadienis
 • Spalio 16 d., Antradienis
 • Spalio 17 d., Trečiadienis *
 • Spalio 19 d., Penktadienis *
 • Spalio 20 d., Šeštadienis *

Pasaulio serija (geriausi iš septynių, visi „FOX / FS1“)

 • Spalio 23 d., Antradienis
 • Spalio 24 d., Trečiadienis
 • Spalio 26 d., Penktadienis
 • Spalio 27 d., Šeštadienis
 • Spalio 28 d., Sekmadienis *
 • Spalio 30 d., Antradienis *
 • Spalio 31 d., Trečiadienis *

Peržiūrėkite šių metų sezono peržiūrą čia:

Kur žiūrėti „MLB Postseason“ internetu

Jei turite laidą, galite žiūrėti ALCS iš TBS ir NLCS bei World Series per FOX / FS1. Galite transliuoti šiuos kanalus per savo kabelinių paslaugų teikėją, tačiau saugokitės, kad galbūt negalėsite žiūrėti, jei esate ne JAV.

Jei neturite kabelio, galite gauti „TBS“ ir „FS1“ užsiprenumeravę tokias paslaugas kaip „DirectTV Now“, „Fubo TV“, „Hulu Live“, „YouTube“ televizija ir „Sling TV“. Daugybė šių transliavimo platformų netgi turi nemokamus bandymus, kuriuos galite užsiregistruoti ir atšaukti, kai serija pasibaigs! Deja, kaip ir jūsų kabelinių paslaugų teikėjo atveju, dėl geografinių apribojimų gali būti neleidžiama žiūrėti, jei keliaujate užsienyje.

Jei turite dalyvaujantį televizijos paslaugų teikėją, galite tiesiogiai transliuoti žaidimus naudodamiesi MLB.TV programa, esančia MLB.com. Daugelis JAV gyventojų skundėsi dėl šiais metais sunkėjančių MLB elektros energijos tiekimo nutraukimo apribojimų, kurie, atrodo, pasirodo be perspėjimo ar priežasties. Jei turite VPN, galite lengvai pakeisti savo serverio vietą kur nors už JAV ribų ir pasiekti MLB.TV be jokių užtemimų. (Tai dar svarbiau, jei reguliariajame sezone esate JAV – pasižymėkite šį puslapį!)

Kaip pasiekti šias paslaugas iš bet kurios vietos

Jei esate verslo reikalais ar gyvenate užsienyje arba esate vienas iš daugelio beisbolo gerbėjų, iš pradžių gali pasirodyti neįmanoma, kad būtų išvengta geografinių apribojimų. Bet iš tikrųjų tai gana lengva! Viskas, ko jums reikia, yra VPN paslaugos prenumerata, leidžianti atrodyti tokiam pasauliui, koks esate JAV ar beveik bet kurioje kitoje vietoje, kurioje norite būti..

Trumpai tariant, paleidus ryšį per VPN serverį, jums suteikiamas IP adresas, esantis toje šalyje – ir niekas negalės pasakyti skirtumo.

Žinoma, kurios šalys yra prieinamos, priklauso nuo to, kurią VPN paslaugą naudojate – „SaferVPN“ iš tikrųjų turi serverius 34 skirtingose ​​šalyse, iš kurių galite rinktis! Tai apima specialų JAV transliacijos serverį, be to, JAV vakarinės pakrantės ir rytinės pakrantės serverį. Pelės paspaudimu ir „SaferVPN“ paskyra galėsite apeiti geografinius apribojimus ir mėgautis po sezono beisbolu..

Užkirskite kelią pralaidumui

Kitas VPN naudojimo pranašumas: Galėsite išvengti „pralaidumo pralaidumo“, kai IST savavališkai nusprendžia nutraukti jūsų ryšio greitį jums to nesakydamas. (Paprastai tai daro, kai pastebi, kad darai daug pralaidumo reikalaujančią medžiagą, pavyzdžiui, transliuoji sportą internete.)

Laimei, užšifravus žiniatinklio srautą naudojant VPN, jūsų IPT ar kas nors kitas negalės pamatyti to, ką darote internete. Jei pastebėsite, kad IPT trikdo jūsų ryšį žiūrėdami, galbūt galėsite išspręsti šią problemą naudodamiesi VPN ir neleisti jiems kliudyti jūsų MLB atkrintamosioms beisbolui.!

Žiūrėkite „MLB Postseason“ beisbolo žaidimą naudodami „SaferVPN“

Pasaulio serija mus stumia lyg vėlyvas žaidimas prie plokštelės. Štai kaip atlikti tiesioginį „MLB“ sezono ir „World Series“ transliaciją naudojant „SaferVPN“ atliekant tris paprastus veiksmus:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“.
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie pasirinkto serverio.
 3. Eikite į savo norimą transliacijos platformą ir stebėkite „MLB“ sezono eterį!

Jei dar nesate mūsų paslaugų narys, galite pasinaudoti nemokamu bandomuoju laikotarpiu arba nusipirkti prenumeratą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite mėgautis tiesioginiais tiesioginiais sporto renginiais iš bet kurios pasaulio vietos, susisiekite su mumis „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir „Google“+!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map