Kaip žiūrėti 2016 metų prezidento diskusijas už JAV ribų

Tiesiogiai transliuokite prezidento diskusijas su „SaferVPN“


Oficialiai prasideda 2016 metų prezidento diskusijos šiandien! Nerimaujate, kad jų praleisite, nes esate už valstijų ribų? Nesijaudinti. Šiame dienoraštyje parodysime, kaip lengva tiesiogiai transliuoti diskusijas iš bet kurios šalies!

Pagaliau prezidento lenktynėse susikovė du asmenys: Hillary Clinton ir Donaldas Trumpas. Šie kandidatai gali diskutuoti: nuo imigracijos ir policijos pajėgų politikos iki grėsmės tėvynės saugumui ir kibernetinės žvalgybos – tai vienas diskusijų sezonas, kurio nenorėsite praleisti.

Už JAV ribų ir norėtumėte sužinoti, kaip galėsite žiūrėti į prezidento debatus? Nebeįdomu, nes mes jus įtraukėme. Šiame tinklaraštyje mes jums pasakysime:

 • Ko tikėtis artėjančių diskusijų (plius – balsuokite už tai, kas, jūsų manymu, laimės!)
 • Diskusijų tvarkaraštis & Išsami informacija
 • Kur gyvai transliuoti diskusijas
 • Kaip lengvai transliuoti diskusijas bet kur

2016 m. Prezidento diskusijos: kas laimės?

Po metų, eidami į kampanijos taką, mes pagaliau turime du kandidatus į prezidentus: demokratų kandidatą Hillary Clinton ir respublikonų kandidatą Donaldą Trumpą..

Hillary Clinton daro istoriją kaip pirmą kartą didžiosios partijos moteris kandidates į JAV prezidentus, o Donaldas Trumpas visus nustebino kaip politinį autsaiderį, kuris galiausiai leidosi į viršūnę..

Galima sakyti, kad tai labiausiai laukiamos prezidento diskusijos, kurias mes matėme per ilgą laiką. Tiesą sakant, tikimasi, kad tai bus vienas žiūrimiausių istorijoje! Čia yra keletas „CBS News“ įžvalgų apie tai, ko galime tikėtis ir ką kandidatai turės padaryti, kad susidarytų laimingas įspūdis:

Dabar, iškilus dideliam klausimui, kas, jūsų manymu, bus geriausias diskusijose? Balsuokite ir praneškite mums!

Prezidento diskusijų tvarkaraštis ir išsami informacija

Visi šių metų debatai bus transliuojami 21.00–22.30 ET (18.00–19.30 PT). Įsitikinkite, kad matote kelis mėgstamiausius naujienas, pavyzdžiui, Andersoną Cooperį ir Elaine’ą Quijano, užduoti prezidento viltis visiems sunkiai suprantamus klausimus.!

Diskusija
Data
Moderatorius
Vieta
Formatas
Pirmosios prezidento diskusijos 2016 m. Rugsėjo 26 d., Pirmadienis Lesteris Holtas, inkaras „NBC Naktinės žinios“ Hofstra universitetas, Hampstead, NY Šeši 15 minučių segmentai su klausimais, kuriuos pasirinko moderatorius
Pirmininko pavaduotojo diskusija 2016 m. Spalio 4 d Elaine Quijano, „Inkaro“ CBSN ir „CBS News“ korespondentė Longwoodo universitetas, Farmville, VA Devyni apytiksliai laiko segmentai Kiekviena 10 minučių su moderatoriaus pasirinktais klausimais
Antroji prezidento diskusija 2016 m. Spalio 9 d Martha Raddatz, vyriausioji pasaulio reikalų korespondentė ir "Šią savaitę" ant ABC & Andersonas Cooperis, „Inkaras“, CNN Vašingtono universitetas Sent Luise, MO Rotušės susitikimas: pusė dalyvių klausimų, kita pusė – moderatorių
Trečioji prezidento diskusija 2016 m. Spalio 19 d Chrisas Wallace’as, inkaras, „Fox News“ sekmadienis Nevados universitetas, Las Vegasas, NV Šeši 15 minučių segmentai su klausimais, kuriuos pasirinko moderatorius

Kur gyvai transliuoti diskusijas

Laimei, yra daugybė būdų, kaip prisitaikyti prie šių metų prezidento diskusijų. Diskusijos bus tiesiogiai transliuojamos internetu šiais kanalais ir naujienų kanalais:

 • CNN
 • „Fox News“
 • C-SPAN
 • CBS žinios
 • NBC
 • PBS
 • Telemundo
 • Kasdien skambinantis asmuo
 • „BuzzFeed“ naujienos
 • „Politico“
 • „The Wall Street Journal“
 • Vienybė
 • „Yahoo“
 • „Huffington Post“

Be to, jūsų mėgstamiausios socialinės žiniasklaidos priemonės taip pat siūlys transliaciją. Šiais metais „YouTube“ siūlys aprėptį iš PBS, „Fox News“, „Telemundo“, „Bloomberg“ ir „Washington Post“, „Facebook“ teiks „ABC News“ aprėptį, „Twitter“ transliuos „Bloomberg“ transliaciją, o „Snapchat“ taip pat surengs „Gyvą istoriją“.! 

Kaip stebėti prezidento diskusijas iš užsienio

Nesvarbu, ar esate emigrantas, ar keliaujate verslo reikalais, ar tiesiog keliaujate laisvalaikiu, jūsų geografinė padėtis neturi kliudyti pamatyti, ką turi pasakyti 2016 m. Kandidatai į prezidentus. Jei norite stebėti diskusijas taip, kaip tai darytumėte valstijose, tai galite padaryti atlikdami tik 3 paprastus veiksmus:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“ vieno spustelėjimo programas, skirtas staliniams kompiuteriams, mobiliesiems ir (arba) „Chrome“
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie bet kurio iš mūsų JAV serverių„SaferVPN USA“ transliuojamos prezidento diskusijos
 3. Naršykite pasirinkto transliuotojo svetainėje / programoje ir pradėkite transliaciją!

Tam viskas yra!

Kaip tiksliai tai veikia? VPN (virtualus privatus tinklas) suteikia galimybę prisijungti prie nuotolinio tinklo ir pakeisti geografinę vietą internete, taigi diskusijas galite patirti lygiai taip pat, kaip namuose (atėmus laiko juostą)..

Pradėkite žiūrėti 2016 m. Prezidento diskusijas šiandien naudodami nemokamą „SaferVPN“ 24 valandų bandomąją versiją arba užsiprenumeruokite vieną iš mūsų planų (suteikdami 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją neturite ko prarasti!).

Norite būti pirmas, sužinojęs visas naujausias emigracijos, kibernetinio saugumo ir srautinių pramogų naujienas? Prisijunkite prie mūsų „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Google+“. Mes norėtume išgirsti jus!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map