Kaip gauti atrakinta ugnies lazdelę ir „Amazon Fire TV“

Atrakinta „Fire Stick“ „Amazon Fire TV“


Jei norėtumėte prieiti prie daugybės geografiškai riboto turinio, o srautiniu būdu anonimiškai prisijungtumėte prie interneto, perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip atrakinti „Fire Stick“ ar „Amazon Fire TV“ atlikdami kelis paprastus veiksmus!

„Amazon“ televizorius ir „Fire Stick“ yra paprasti būdai, kaip paversti televizorių internetiniu srautinio perdavimo įrenginiu. Nors prieiga prie dešimčių tūkstančių filmų, laidų ir kito turinio yra nepaprastas laidų pjaustymo sprendimas piktinančioms televizijos sąskaitoms, prietaisai, deja, riboja ir geografiškai blokuoti didžiąją dalį jų turinio. Tai reiškia, kad didžiąją dalį mėgstamų programų ir paslaugų galite pasiekti tik iš tam tikrų vietų.

Laimei, mes turime paprastą sprendimą. VPN yra paprasta naudoti, paprasta paslauga, suteikianti tiesioginę prieigą prie bet kokio apriboto turinio, suteikianti atrakinta „Fire Stick“ ar „Amazon“ televizorių (galite naudoti ir visuose kituose įrenginiuose!).

Perskaitykite toliau ir sužinokite, kaip atlikti tik kelis paprastus veiksmus, kaip atrakinti „Fire Stick“ ar „Amazon Fire TV“!

Kodėl norite atrakintos ugnies lazdelės & „Amazon“ televizija

Gaudami atrakintą „Fire Stick“ turite daug privalumų – kai kurių galbūt net nesvarstėte anksčiau. Kaip mes aptarėme naujausiame tinklaraštyje apie „Kodi App“, galite naudoti „Amazon Fire“ norėdami srautuoti savo mėgstamą mediją, įskaitant srautus ne jūsų tipiniuose „Netflix“, „Hulu“ ir HBO srautuose, tačiau norint pasiekti prieigą, jums reikės VPN. visas jo galimybes. Peržiūrėkite šias priežastis, kodėl norite, kad VPT gautų atrakinta „Fire Stick“ & „Amazon“ televizija:

Įveikite geografinį blokavimą „Amazon“ televizoriuje & Gaisro lazdelė

Ar kada nors įjungėte televizorių ar nešiojamąjį kompiuterį norėdami žiūrėti naują ar mėgstamą laidą, kad sužinotumėte, kad jo nėra jūsų dabartinėje vietoje?

dėkingai, VPN lengvai išsprendžia šią problemą. Kai naudojate VPN, visi jūsų duomenys perduodami per serverį jūsų pasirinktoje vietoje, todėl jūsų įrenginys atrodo naujoje virtualioje vietoje. Prisijungę prie VPN ir pakeitę savo buvimo vietą, jūs iškart gaunate prieigą prie apriboto turinio, apgaudinėdami teikėją galvodami, kad esate toje šalyje! Tai taip paprasta! Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, vykdykite mūsų išsamų vadovą, išsamiai aprašytą žemiau.  

Privatumas  

Kai naudojate VPN, kad gautumėte atrakintą „Fire Stick“, jūsų duomenys taip pat yra užšifruojami per anoniminį ryšį, tai reiškia, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT), vyriausybė ar kas nors kitas bando išsiaiškinti, ko jūsų srautinio perdavimo negali pasakyti, kas jūs esate, kur tu esi tikrai ar net tai, ką transliuojate ar atsisiunčiate.

Padarę jūsų duomenis neįskaitomus ir neatsekiamus, VPN suteikia jums visišką anonimiškumą ir privatumą internete.

Padidėjęs transliacijos greitis

Prijungdami „Fire Stick“ ar „Amazon“ televizorių prie VPN, taip pat galite patirti padidintą transliacijos greitį. Daugelis interneto paslaugų teikėjų taiko „lėto srauto“ metodus tokioms programoms kaip „Kodi“ ir „Android“ programoms, tokioms kaip „Terrarium TV“, „Mobdro“, „Showbox“ ir kt..

VPT pašalina IPT išstūmimą, leidžiančią prisijungti visu greičiu, o ne sulėtintu tarifu, kurį nustatė jūsų paslaugų teikėjas.

Kodėl aš negaliu rasti VPN programos savo „Amazon“ televizoriui ar „Fire Stick“?

Deja, „Amazon TV“ neturi prieigos prie „Google Play“, kad galėtų atsisiųsti „Android“ programas. Be to, pirmosios kartos „Fire TV Stick“ visiškai nepalaiko net VPN programų. Bameris teisus?

Laimei, mes sukūrėme paprastą vadovą, kaip gauti atrakintą „Fire Stick“ ir „Amazon“ televizorių, kad galėtumėte lengvai prijungti savo įrenginį prie VPN ir pradėti transliuoti savo mėgstamą geografiškai ribotą turinį., privačiai.

SaferVPN sąranka „Amazon Fire Stick“ & „Amazon Fire TV“

Norėdami naudoti „SaferVPN“ savo „Amazon Fire TV“, turite pasirinkti vieną iš dviejų šių metodų, norėdami nustatyti „SaferVPN“ ir gauti atrakinta „Fire Stick“ arba „Amazon“ televizorių:

 • Naudojant kompiuterį / „Mac“, kuriame veikia „SaferVPN“ ir prijungtas kaip „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką. Nesvarbu, ar naudojate „Windows“, ar „Mac“, galite nustatyti virtualų viešosios interneto prieigos tašką – tai reiškia, kad paversite savo kompiuterį maršrutizatoriumi, per jį nukreipdami interneto srautą.
  Žingsniai:
  Norėdami nustatyti „SaferVPN“ „Amazon TV“ ar „Fire Stick“, įsitikinkite, kad jūsų sistemoje veikia nešiojamasis kompiuteris su aktyviu interneto ryšiu ir „SaferVPN“..
  • Spustelėkite „SaferVPN“ piktograma savo nešiojamajame kompiuteryje ir prisijunkite prie savo „SaferVPN“ sąskaita naudojant galiojantį SaferVPN vartotojo vardas ir Slaptažodis.
  • Pasirinkite norimą serveris iš serverių sąrašo ir spustelėkite Prisijungti.
  • Kai jūsų VPN bus prijungtas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai konvertuoti nešiojamąjį kompiuterį į „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką, tai yra!
   Jei jums reikia išsamių nurodymų, kaip tai padaryti, pasirinkite atitinkamą platformą:
   • Aš esu „Mac“ vartotojas
   • Aš esu „Windows“ vartotojas
 • Belaidžio maršrutizatoriaus, kuriame veikia „SaferVPN“, naudojimas (VPD įgalintas DD-WRT maršrutizatorius). Mes bendradarbiaujame su „Flashrouters“, kad pateiktume greičiausius maršrutizatorius su iš anksto įdiegtu „SaferVPN“. Tiesiog naršykite internete norėdami prisijungti prie norimos serverio vietos, tarsi ten būtumėte!
  Jei dar neturite iš anksto įdiegto „SaferVPN“ maršrutizatoriaus, pirmiausia turėsite jį nustatyti maršrutizatoriuje (rekomenduojama naudoti DDWRT maršrutizatorių). Sužinokite, kaip nustatyti „SaferVPN“ skirtinguose maršrutizatoriuose.
  Žingsniai:
  • Savo „Amazon Fire TV“ meniu eikite į Nustatymai.
  • Pasirinkite Sistema tada Tinklas.
  • Pamatysite maršrutizatoriaus pavadinimą (pvz .: – „SaferVPN“), kurį ką tik nustatėte Galimi tinklai. Pasirinkite jį.
  • Įveskite Slaptažodis maršrutizatoriaus ir palaukite, kol bus sukurtas ryšys.

Vykdykite aukščiau pateiktus patarimus, kad visas srautas vyktų per VPN. Tada per savo sukurtą virtualų interneto prieigos tašką prijunkite „Amazon TV“ ar „Fire Stick“ prie VPN ir galėsite naudoti jį taip, lyg būtumėte norimoje vietoje. Daugiau jokių geografinių apribojimų!

Viskas! Dabar esate pasiruošę valdyti „Amazon“ televizorių!

Jei viskas atrodo sudėtinga, nesijaudinkite. Be to, galite lengvai įdiegti „OpenVPN“, neįsišakniję, atlikdami šioje svetainėje nurodytus veiksmus.

Reikia pagalbos diegiant mūsų VPN kitame įrenginyje? Peržiūrėkite mūsų: VPN, skirtas „Windows“, MAC VPN, „IOS“ skirtas VPN, VPN, skirtas „Android“, VPN maršrutizatorius, ir mūsų „VPN Chrome“ plėtinys.

Pradėkite naudodamiesi VPN, kad gautumėte „Unlocked Fire Stick“ …

Jei dar neturite „SaferVPN“, užsiprenumeruokite šiandien (siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, neturite ko prarasti!) arba išbandykite „SaferVPN“ nemokamai kad galėtumėte mėgautis ramybe naudodami atrakintą „Fire Stick“ ir saugiai pasiekdami bet kurią užblokuotą svetainę iš bet kurios vietos!

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map