Kaip atblokuoti žaidimus mokykloje, darbe ar užsienyje

Kaip atblokuoti žaidimus mokykloje, darbe ar užsienyje naudojant „Pacman“ paveikslėlį


Daugelis vartotojų ieško sprendimų, kaip atblokuoti žaidimus, kurie yra apriboti šalyse arba nepasiekiami už užkardų. Pažvelkime, kodėl turėtumėte naudoti VPN mokyklai, darbui ar apribojimams užsienyje. Sužinokite, kaip apeiti žaidimų apribojimus ir kaip lengva atblokuoti bet kurį žaidimą bet kur!

Kur blokuojami žaidimai

Yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl tokie žaidimai kaip „Unblocked Games 66“ yra blokuojami: ugniasienės ir (arba) cenzūra. Mokyklos ir darbo vietos riboja žaidimus per užkardas, o šalys cenzūruoja ir draudžia žaidimus, kad apribotų jūsų galimybę visų pirma pasiekti tam tikrus žaidimus..

Daugelyje mokyklų, bibliotekų ir kitų viešųjų erdvių yra ugniasienės, neleidžiančios jums žaisti žaidimų ar patekti į žaidimų svetaines naudojantis jų internetu, net jei naudojate savo įrenginį. Tačiau cenzūrą nustato šalių vyriausybės, tai reiškia, kad negalite naudotis šiais žaidimais, jei gyvenate konkrečioje šalyje.

Draudžiamų vaizdo žaidimų sąrašas yra ilgas, tačiau reikia paminėti keletą: „MMORPG EverQuest“ Brazilijoje, pirmojo šaudymo šaudyklų „Battlefield 4“ Kinijoje ir „Left 4 Dead 2“ Vokietijoje. Kitos garsios šalys, kurios uždraudžia žaidimus, yra Saudo Arabija, Pietų Korėja ir JAE.

Keletas draudžiamų žaidimų visame pasaulyje pavyzdžių:

„CountryBanned“ žaidimas (-ai)
VokietijaLikimo kareivis: Atsipirkimas, Dead Rising 2, Silent Hill: Homecoming, Wolfenstein, Left 4 Dead 2
JAE„Dragon Age 2“, „The Godfather 2“, „God of War“ serija, „Grand Theft Auto“ serija, „Mass Effect 2“ & 3
Brazilija„Doom“, „Duke Nukem 3D“, „EverQuest“, „Mortal Kombat“, „Postal“
Pakistanas„Call of Duty“: „Black Ops 2“, Garbės medalis: Karys
Saudo ArabijaSerialas „God of War“, L. A. Noire, „Grand Theft Auto“ serija
Kinija„Battlefield 4“, komanda & Užkariauti generolus
IranasMūšio laukas 3
Kuveitas„Grand Theft Auto 5“

Kai kurie žaidimai skirtingose ​​šalyse taip pat turi skirtingas išleidimo datas. Tai nereiškia, kad jie nėra blokuojami per se, tačiau jums teks palaukti, kol juos įsigysite, jei esate šalyje, kurioje dar nepradėtas žaidimas.

Yra nepaprastas triukas, leidžiantis apeiti apribojimus, kad galėtumėte atblokuoti žaidimus visur, kur esate. Jūs netgi galite nusipirkite žaidimų, kurie dar nebuvo išleisti jūsų šalyje. Skaityk!

Kodėl turėtumėte naudoti VPN, kad atblokuotumėte žaidimus

Kai kurie žmonės žaidžia žaidimus naudodamiesi nemokamais tarpiniais serveriais, tačiau jei jūs ieškote tokios paslaugos, kuri (1) yra labai greita ir neatsilieka, (2) veikia visus žaidimus, (3) veikia visuose jūsų įrenginiuose ir (4) veikia kad ir kur būtumėte, VPN yra tai, ko jums reikia.

Čia yra dar keli VPN naudojimo pranašumai, palyginti su nemokamu tarpiniu serveriu:

Nemokami tarpiniai serveriai vs VPN, norint atblokuoti „GamesFree ProxyVPN“
Itin greitas – nevyksta konkurencija dėl pralaidumoNeTaip
Jokių greičio apribojimų, vėlavimo ar sulėtėjimoNeTaip
Neribotas pralaidumasNeTaip
Veikia visuose įrenginiuoseNeTaip
Automatinė konfigūracija & Spustelėkite ryšįNeTaip
Veikia ne jūsų interneto naršyklėjeNeTaip
Neribotas perėjimas tarp serverių visame pasaulyjeNeTaip
Itin stabilus su 99,9% UptimeNeTaip

Na, o kai jau supratote, kad VPN yra tai, ko jums reikia norint atblokuoti žaidimus, pasvarstykime, kaip apeiti apribojimus.

Kaip atblokuoti žaidimus mokykloje, darbe ar užsienyje

Nesvarbu, ar esate užblokuotas dėl ugniasienių ar cenzūros, yra paprastas sprendimas, kuris veikia bet kurioje vietoje, jei norite žaisti žaidimus, užblokuotus mokykloje, darbe ar užsienyje. Jei norite apeiti savo mokyklos „Wi-Fi“, „SaferVPN“ atleidžia jus nuo bet kokių apribojimų šifruojant jūsų ryšį ir suteikiant jums naują IP adresą.

Šifravimas nuo galo iki galo neleidžia vyriausybėms, mokykloms ir darbo vietoms blokuoti jūsų prieigos, nes jie negali žinoti, ką veikiate internete.

Su pakeistas IP adresas, žaidimų tiekėjai negali jūsų rasti, nes galite pasirinkti pasirodyti taip, tarsi naršytumėte iš kažkur. Visas srautas bus nukreiptas per mūsų serverius, kad galėtumėte laisvai atblokuoti bet kurį norimą žaidimą!

Atblokuokite žaidimus atlikdami šiuos 4 paprastus veiksmus:

 1. Gaukite „SaferVPN“ planą arba pradėkite nemokamą bandomąją versiją, jei dar neturite paskyros.
 2. Atsisiuntę prisijunkite prie serverio, esančio šalyje, kurioje yra jūsų mėgstamiausias žaidimas.
 3. Žaisk savo mėgstamus žaidimus be jokių apribojimų! Paprasta!

Premijos patarimas: atblokuokite savo PS3, PS4 ar Xbox pultus

Taip pat galite naudoti VPN savo PS3, PS4, „Xbox“ ir kitose prie interneto prijungtose žaidimų konsolėse, kad atblokuotumėte žaidimus juose arba konsoliuose naudotumėte tokias paslaugas kaip „Pandora“ ir „Netflix“ (kurios kai kuriose šalyse nėra prieinamos)..

Pradėkite žaisti savo mėgstamus žaidimus jau šiandien!

Naudokite VPN ir pasiekite žaidimus iš bet kurios pasaulio vietos! Prenumeruokite dabar arba išbandykite SaferVPN nemokamai (mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, neturite ko prarasti!).

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis, užduoti klausimus komentaruose ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map