Žiūrėkite ledo ritulį internetu naudodamiesi „NHL GameCenter Live“

Stebėkite ledo ritulį internetu naudodamiesi „NHL GameCenter“ tiesiogine transliacija


2014/2015 metų NHL sezonas prasideda spalio 8 d. – išsaugokite datą! Visiems mūsų NHL gerbėjams visame pasaulyje, štai kaip galite žiūrėti visus žaidimus iš bet kurios vietos. Be to, mes sužinosime, kaip amerikiečiai gali apeiti visas elektros energijos tiekimo nutraukimo problemas ir kaip kanadiečiai gali sutaupyti pinigų naudodamiesi JAV NHL srautu. Skaityk!

Greiti NHL pagrindiniai faktai

30 JAV komandų lygos kovų dėl prestižinio Stenlio taurės trofėjaus sudaro 23 JAV komandos ir 7 kanadiečiai. Reguliarusis sezonas prasideda spalio 8 d. Ir tęsiasi iki 2015 m. Balandžio mėn. Vidurio, o po jo vyks Stanley taurės atkrintamosios varžybos iki birželio pradžios..
Iš pradžių įsteigta kaip Kanados nacionalinė ledo ritulio lyga 1917 m., Vėliau ji išsiplėtė į JAV kartu su Bostono „Bruins“ kaip pirmąja JAV komanda, prisijungusia prie 1924 m. Šiandien lygoje yra žaidėjų iš 20 skirtingų tautybių. Dabartiniai titulų savininkai yra Los Andželo „Kings“.

Skirtingi žiūrėjimo variantai

Pirmiausia viskas priklauso nuo jūsų dabartinės vietos, nes galioja skirtingi geografiniai apribojimai.

Jungtinėse Valstijose, „NHL GameCenter Live“. JAV versija prieinama visame pasaulyje, išskyrus Kanadą, Daniją, Suomiją, Norvegiją ir Švediją. Kaina? 159 USD, jei esate JAV, bet tik 99,99 USD, jei esate ne JAV, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip gauti mažesnę kainą.

Atkreipkite dėmesį, kad JAV NHL „GameCenter“ leidžia tik žiūrėti ne rinkos žaidimus. Tai reiškia, kad negalite žiūrėti savo gimtojo miesto žaidimų, jei šiuo metu ten gyvenate. Pvz., Jei esate Bostono „Bruins“ gerbėjas, įsikūręs Bostone, serveris suras jūsų IP adresą ir užblokuos jūsų žiūrėjimą. Norėdami apeiti bloką, tiesiog gaukite IP adresą iš kito miesto prisijungę prie „SaferVPN“, ir jums gera eiti!

„nhl“ žaidimų centro tiesioginė transliacija su „vpn“ - kainodara ir programos

Kai kurios svarbiausios JAV „NHL GameCenter LIVE“ funkcijos yra:

 • Tiesioginė transliacija – visi ne rinkos žaidimai HD formatu
 • Žiūrėkite pagal užsakymą viso ilgio ir sutrumpintus pakartojimus
 • Gaukite mozaikos vaizdą ir paveikslėlį paveikslėlyje, kad galėtumėte pamatyti kelis žaidimus vienu metu
 • Kelių įrenginių palaikymas, skirtas srautiniams tiesioginiams ne rinkos žaidimams ir pakartojimams perduoti „Android“, „iOS“, „Apple TV“, „Roku“, „Playstation“ ar „Xbox 360“..

Kanadoje, ten yra „Rogers GameCentre Live“. Palyginimui, Rogersas suteikia galimybę esamiems ir naujiems Kanados belaidžio ryšio duomenų klientams naudotis nemokama prenumerata iki 2014 m. Gruodžio 31 d., Tačiau tai tik pusė sezono. Jei nesate „Rogers“ klientas, galite įsigyti visą sezono bilietą už ankstyvą paukščio kainą – USD 179,99. Atkreipkite dėmesį, kad „Rogers GameCentre“ galima pasiekti tik Kanadoje, nes jie įsitikins, kad turite Kanados IP adresą. Jei keliaujate ir vis dar norite pasiekti savo sąskaitą, perskaitykite toliau, kad galėtumėte sužinoti apie tai, kaip tai padaryti..

„rogers nhl“ žaidimų centro tiesioginė transliacija su „vpn“ - kainų palyginimas

Ankstyvas paukščių kainų nustatymas galimas iki spalio 13 dienos, tada jų kaina siekia 199,99 USD. Pusperiodžio bilietus galima įsigyti nuo 2015 m. Sausio 1 d. Iki sezono pabaigos už 129,99 USD.

„Rogers NHL GameCentre“ funkcijos:

„rogers nhl“ žaidimų centro tiesioginė transliacija su „vpn“ paslaugų funkcijomis

Kaip transliuoti NHL ledo ritulio žaidimus bet kur:

Jei esate Jungtinėse Amerikos Valstijose, prisijunkite prie „SaferVPN“ JK serverio ir pasinaudokite 99,99 USD kainodara (60 USD nuolaida, palyginti su Amerikos kainodara). Taip pat galite naudoti savo „NHL GameCenter“ prenumeratą naudodami „SaferVPN“, kad gautumėte IP adresą iš kito JAV miesto ir išvengtumėte bet kokio elektros energijos tiekimo nutraukimo. Tokiu būdu galite žiūrėti visus žaidimus, net ir parduodamus žaidimus.

Jei esate Danija, Suomija, Norvegija arba Švedija, naudokite „SaferVPN“, prisijunkite prie vieno iš JK serverių, kad gautumėte britišką IP adresą. Tada prisiregistruokite gauti JAV NHL „GameCenter“ sezono leidimą ir būsite pasiruošę žiūrėti visą NHL sezoną! Kiekvieną kartą, kai reikia žiūrėti žaidimą, tiesiog prisijunkite prie vieno iš „SaferVPN“ JK serverių ir prisijunkite prie „GameCenter“ taip, lyg būtumėte JK..

Jei esate Kanada, arba pasinaudokite nemokama 3 mėnesių prenumerata kaip „Rogers“ klientas, arba naudokite „SaferVPN“, kad nusipirktumėte JAV „GameCenter“ prenumeratą. Tai 99 USD, palyginti su Kanados 179 USD, sandoris – už skirtumą galite gauti daug Molsono ir poutino! Tiesiog prisijunkite prie mūsų JK „SaferVPN“ serverio, kad gautumėte JK IP adresą pirkdami planą ir kiekvieną kartą žiūrėdami žaidimą.

Jei esate likęs pasaulis – gerai, tiesiog mėgaukitės tuo, kad ledo ritulys ten nėra toks populiarus, ir tiesiog nusipirkite JAV „GameCenter“ prenumeratą, nereikia jokio VPN, nes žaidimai ten nėra geografiškai ribojami. Naršykite „GameCenter“ ir nusipirkite prenumeratą (patarimas: jei jūsų vietoje tai kainuoja 159 USD), perjunkite į „British SaferVPN“ serverį, kad gautumėte 60 USD nuolaidą.] Tada tiesiog atsisėskite ir mėgaukitės laida.!

Jei dar nesate prisijungę prie „SaferVPN“, žiūrėkite šį trumpą vaizdo įrašą pamatyti veikime kaip pasiekti bet kurią svetainę iš bet kurios vietos (tas pats metodas taikomas NHL srautui):

Pastebėti jei turite abonementą su vienu iš transliuotojų, kuris rodo žaidimus, galite prisijungti prie to kanalo internetinių transliacijų ir žiūrėti NHL srautą. Jei esate užsienyje ir jis yra užblokuotas geografiškai, tiesiog susisiekite su savo „SaferVPN“ arba mūsų JAV, arba Kanados serveriais, kad apeitumėte visus apribojimus ir žiūrėtumėte žaidimus iš viso pasaulio..

Taigi, jūs jau esate pasiruošę. Nepamirškite prisijungti prie „SaferVPN“ kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie pageidaujamo NHL srauto, kad apeitumėte visus vietos apribojimus. Paruoškite užkandžius ir mėgaukitės žaidimais!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map