Lielā diskusija: tiešsaistes privātums salīdzinājumā ar valsts drošību

Tiešsaistes privātuma un nacionālās drošības emuāra attēls


Vai jūs zinājāt, ka 45% amerikāņu apgalvo, ka tiešsaistes privātums ir svarīgāks par valsts drošību? Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par jaunākajām tendencēm vienā no interneta karstākajām debatēm.

Tā ir viena no lielākajām morālajām debatēm, kas notiek tīmeklī: tiešsaistes privātums salīdzinājumā ar nacionālo drošību. Kur tieši sākas drošība un beidzas privātums??

Ar neskaitāmajiem ziņojumiem par nozīmīgiem kiberdrošības pārkāpumiem, veidiem, kā teroristiskas grupas, piemēram, ISIS, izveicīgi izmanto tīmekli, kā arī ieviešot pretrunīgi vērtētus valdības dalītos likumprojektus, piemēram, CISA un Izmeklēšanas pilnvaru likumprojektu, šis jautājums kļūst arvien aktuālāks. Un kā šķiet, nav vieglas atbildes …

Preses paziņojums no ikgadējā TrusteConsumer uzticības indeksa jaunākā izdevuma atklāja, ka 92% amerikāņu vairāk uztraucas par savu tiešsaistes privātumu; Par 42 procentiem vairāk uztraucas nekā pirms gada.

Ja fakts, kad tas tiek uzrādīts kopā ar paziņojumu: “Personiskā tiešsaistes privātums nav tik svarīgs kā valsts drošība”, 45% nepiekrita.

Lielākā daļa aptaujāto, 38 procenti, bija nobažījušies par iespēju uzņēmumiem dalīties ar saviem datiem ar citiem uzņēmumiem. Aptuveni tāds pats procents teica, ka uzņēmumiem, kas pārredzamāk izturas pret datu vākšanu un izmantošanu, būtu viens no labākajiem veidiem, kā mazināt viņu bažas. Divdesmit septiņi procenti sacīja, ka valdība, kas izdod vairāk tiesību aktu, lai aizsargātu viņu personisko informāciju, palīdzētu mazināt viņu bažas.

Kāpēc pieaugošās tiešsaistes privātuma problēmas?

Kā šķiet, aizvien lielākas bažas rada patērētāju uzticēšanās. Un laba iemesla dēļ. Galu galā datu starpniecība ir vairāku miljonu dolāru nozare.

Intervijā ar žurnālistu Stīvu Kroftu 60 minūtēs Džūlija Brila, federālā tirdzniecības komisāre, atzīmēja:

“Neviens pat nezina, cik daudz uzņēmumu tirgo mūsu datus. Bet tas noteikti ir tūkstošos, un tajā būtu pētniecības firmas, visa veida interneta uzņēmumi, reklāmdevēji, mazumtirgotāji un tirdzniecības asociācijas. Lielākais datu brokeris ir uzņēmums Acxiom, mārketinga gigants, kurš lepojas, ka tam ir vidēji 1500 informācijas vienību par vairāk nekā 200 miljoniem amerikāņu. ”

Satraucoši ir tas, ka dažas no šīm datu mīnām varētu izplatīt jūsu informāciju, pat jūs to nezināt. Piemēram, nesenās ziņas par Lielbritānijas lielākās tiešsaistes aptiekas naudas sodu par 200 000 USD par pacientu personas datu pārdošanu krāpniekiem. Tika konstatēts, ka Pharmacy2U ir nelikumīgi pārdevis vairāk nekā 21 000 pacientu vārdus un adreses, nesaņemot viņu piekrišanu vai pat iepriekš tos neinformējot. Pat vēl vairāk satraucoši, viens no uzņēmumiem, kas iegādājās šos datus, ietvēra krāpniecisku Austrālijas loterijas uzņēmumu, kas apzināti vērsa vecāka gadagājuma vīriešus ar hroniskiem veselības traucējumiem.

Lai saasinātu bažas par apzinātu datu kopīgu izmantošanu, nejauša dalīšanās notiek kiberpārkāpumu un uzbrukumu rezultātā. Pagājušajā gadā ir bijuši daži nozīmīgi korporatīvo datu un drošības pārkāpumi, tostarp:

 • Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs BlueCross BlueShield piedzīvoja divus trāpījumus. Excellus BlueCross BlueShield un Premera BlueCross BlueShield pārkāpumu dēļ vairāk nekā 21,7 miljoniem veselības aprūpes abonentu, iespējams, noplūda vārds, dzimšanas datums, sociālās apdrošināšanas numurs, bankas konta informācija, telefons un adrese..
 • Kredītu pakalpojumu sniedzējs Experian bija vērsts pret hakeriem, apdraudot tā 15 miljonu T-Mobile klientu privāto informāciju. Kompromitētajos datos ietilpa sociālās apdrošināšanas numuri, dzimšanas datumi un personu numuri.
 • CVS Aptiekai bija jānovelk sava populārā tiešsaistes fotoattēlu drukāšanas pasūtīšanas vietne, jo ir aizdomas par hakeru. Kredītkartes dati, e-pasts & Tika ņemtas pasta adreses, tālruņu numuri un paroles. Nav skaidrs, cik miljonus tas ietekmēja.
 • Rotaļlietu ražotājs VTech cieta biedējošu pārkāpumu, īpaši ņemot vērā, ka hakeru uzbrukums ietekmēja nevainīgu jauniešu privātumu. Bērnu profilu (ieskaitot vārdu, dzimumu un dzimšanas dienu), pārdošanas žurnālu, e-pasta, profila fotoattēlu un darbību žurnālu noplūde zaudē 5 miljonus vecāku un vairāk nekā 6 miljonus bērnu.

Un, protams, bija draņķīgi Ešlija Madisona uzbrukumi, kuru dēļ labāk vai sliktāk 37 miljoni krāpšanās lietotāju tika izbraukti.

Uzņēmumi ņem daudz datu, taču saprotams, ka patērētāji uztraucas, vai šie privātie un vērtīgie dati tiek atbilstoši aizsargāti.

Tomēr jaunie ieviestie interneta rēķini, kas ideālā gadījumā sniegtu uzlabotu aizsardzību, noteikti nav mazinājuši bailes..

CISA likumprojekta pieņemšana ir bijusi ļoti pretrunīga, kā mēs savā emuāra ierakstā apspriedām 10 lietas, kas jāzina par CISA likumprojektu. Likumprojekts, kura mērķis, kā teikts, ir “uzlabot kiberdrošību” ar “uzlabotu informācijas apmaiņu par kiberdrošības draudiem”, būtībā mudina dalīties ar interneta informāciju par satiksmi starp privātām organizācijām un federālajām valdības aģentūrām ar cerībām novērst liela mēroga kiberuzbrukumus..

Tomēr to ir kritizējuši daudzi kiberdrošības un tiešsaistes privātuma aizstāvji. Viņi norāda, ka tas stimulē uzņēmumus dalīties ar datiem valdībā un citos uzņēmumos, nevis mudina uz faktisko smago celšanu, kas nepieciešama, lai nodrošinātu reālu aizsardzību pret kiberuzbrukumiem..

Valsts drošība: monētas otra puse

Protams, nesenā notikumu gaita, piemēram, Parīzes terora akti un San Bernardīno šaušana, atklāj, ka nevar ignorēt arī tādu teroristu grupu kā ISIS globālo tiešsaistes sasniedzamību.

Tīmekļa un sociālo mediju kanālu izmantošana kļūst aizvien populārāka ekstrēmistu vidū, kuri ir veiksmīgi izmantojuši šos kanālus, lai vervētu, radikalizētu un piesaistītu līdzekļus. Kā daudzi no mums jau zina, ISIS laipni izmanto visu veidu sociālos medijus, tostarp YouTube, Twitter, Instagram un Tumblr. Kādu dienu grupa sasniedza visu laiku augstāko līmeni – gandrīz 40 000 tvītu vienā dienā, kad viņi devās uz Irākas ziemeļu pilsētu Mosulu.

Kopš labi koordinētajiem Parīzes uzbrukumiem, kas piedzīvoja 129 nevainīgu cilvēku dzīvības, ir daudz runāts par pasākumiem, kas starptautiskajām valdībām būtu jāveic un būs jāveic.

Uzbrukumi izceļ pieaugošās grūtības, ko Rietumu izlūkošanas aģentūras izseko un kavē teroristu uzbrukumus, jo teroristi palielina savu klātbūtni tiešsaistē un virzās uz sarežģītām šifrētu komunikāciju metodēm..

Kā ziņoja Yahoo News, pašreizējais NCTC, Nacionālā terorisma apkarošanas centra direktors Niks Rasmusens sacīja kongresa komitejai, ka teroristi izrāda aizvien pieaugošu spēju sazināties “ārpus mūsu pieejamības” un laika gaitā “palielinās grūtības izsekot viņu zemes gabalus” . ”

Teroristu agresīvā un izsmalcinātā pieeja tiešsaistes komunikācijai kopā ar jaunajiem šķēršļiem viņu darbības izsekošanā rada unikālu izaicinājumu valdības izlūkdienestiem.

Reaģējot uz to, valdības iestādes ir mēģinājušas izstrādāt jaunus, jaudīgākus tiesību aktus. Piemēram, Apvienotās Karalistes Izmeklēšanas pilnvaru likumprojekta mērķis ir pārskatīt noteikumus, kas reglamentē to, kā varas iestādes var piekļūt cilvēku saziņai, lai palīdzētu valdībai apkarot noziedzību, terorismu un citus draudus valsts drošībai.

Tomēr, tāpat kā CISA, šis likumprojekts ir radījis nopietnas bažas par privātumu. Piemēram, tas ietver jaunu enerģiju, kurai nepieciešami sakaru uzņēmumi, piemēram, platjoslas vai mobilais tālrunis, lai gada laikā glabātu patērētāju komunikāciju datus. Agrāk saskaņā ar spēkā esošo likumu valdības aģentūras varēja lūgt firmas sākt vākt šos datus, bet nevarēja piekļūt vēsturiskajai informācijai, jo uzņēmumi to neuzturēja.

Arī Lielbritānijas likumprojekts par izmeklēšanas pilnvarām nonācis zem karstā ūdens, pateicoties tā pieejai šifrēšanai. Likumprojektā ir iekļauta klauzula, kas Lielbritānijas uzņēmumiem piespiedīs nodot savu šifrēšanas atslēgu, lai kodētos ziņojumus varētu atšifrēt un lasīt.

Pavisam nesen Apple ir paudis nostāju, lai paustu viņu bažas par to, norādot, ka šāda rīcība var arī netīšām radīt vājumu, ko citi varētu izmantot, padarot lietotāju datus mazāk drošus..

Kā ziņo BBC, kompānija paziņoja: “Atslēga, kas paliks zem sliekšņa, nederēs tikai labiem puišiem. Arī sliktie puiši to atrastu. ”

Tātad, Kas ir nākamais?

Kopumā debates par tiešsaistes privātumu un nacionālo drošību nesniedz vienkāršas atbildes.

Kā Kriss Bābela izpilddirektors, TRUSTe pēc atklājuma atklāšanas atzīmēja:

“Tā kā 2014. gadā ir reģistrēts visvairāk datu pārkāpumu, nav diez ko pārsteidzoši, ka tiešsaistes datu privātums un drošība ir karstā poga amerikāņiem un pieaugošās bažas. Tā kā ziņās tiek ziņots par biežiem terorisma draudiem, ir pārsteidzoši, ka tik daudzi cilvēki uzskata viņu personisko privātumu par svarīgāku nekā pret šo draudu novēršanu..

“Valdībām ir precīza robeža starp valsts drošības un patērētāju privātuma tiesību līdzsvarošanu; Arī uzņēmumiem likmes ir augstas. Arvien vairāk savstarpēji saistītā pasaulē uzticības trūkums var ierobežot izaugsmi un nožņaugt inovācijas, jo uzņēmumiem tiek liegti dati, kas tiem nepieciešami pārdošanas veicināšanai..

Šie atklājumi parāda ietekmes mērogu, jo 3 no 4 amerikāņiem, kuri uztraucas par viņu privātumu, pēdējā gada laikā ir mainījuši savu uzvedību tiešsaistē, kas nozīmē mazāk datu, mazāk klikšķu un zaudētu pārdošanas apjomu. Ziņojums ir vienkāršs: negaidiet tiesību aktu pieņemšanu vai nākamo datu pārkāpumu – rīkojieties tūlīt, lai sakārtotu jūsu privātuma stratēģiju un atjaunotu uzticēšanos saviem klientiem. ”

Tikmēr kā parastam patērētājam nav jājūtas bezpalīdzīgam. Privātumu varat ņemt savās rokās, rīkojoties piesardzīgi un izmantojot rīkus personīgās informācijas aizsardzībai.

Piemēram, izmantojot VPN, tiek piedāvāts papildu aizsardzības slānis, izmantojot pilnībā drošu un privātu interneta savienojumu. Lai uzzinātu vairāk par veidiem, kā tiešsaistē aizsargāt savus vērtīgos un personiskos datus, izlasiet mūsu emuāru par 6 ātrajiem padomiem, kā pārtraukt identitātes zādzību tiešsaistē..

Kādas ir jūsu domas par šīm debatēm? Kur tu stāvi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sarunai. Mēs atrodamies Facebook, Twitter un Google+, un mēs labprāt dzirdētu jūsu viedokli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map