FCC neitralitātes atcelšana: Miljonu lietotāju digitālās privātuma ignorēšana

Kongress atceļ FCC interneta privātuma noteikumus


Pēc ilga gada cīņa par digitālo privātumu var beigties ar vilšanos. Galīgais FCC tīkla neitralitātes balsojums notiks 14. decembrī.

ASV saskaras ar ārkārtēju deģenerāciju digitālo privātumu aizsardzībā. Kā federālās komunikāciju komisijas (FCC) priekšsēdētājs Ajit Pai apgalvo “Atjaunot interneta brīvību”, pasaule ir protestējusi, gājusi pa ielām, izplatījusi izpratni un darījusi visu iespējamo, lai aizsargātu atvērto internetu.. 

Balsojums par priekšlikumu notiks 14. decembrī. – balsojums, kas, domājams, mainīs internetu, kā mēs to zinām.

Par privātuma noteikumiem

2014. gadā pēc Snowden noplūdes mēs bijām liecinieki vienam no veiksmīgākajiem interneta privātuma centieniem. Pilsoņu protesti un tādas tautas organizācijas kā Restore the Ceturtis organizēja tūkstošiem interneta lietotāju, lai aizstāvētu ASV valdību un cīnītos par tiešsaistes drošību, privātumu un tīkla neitralitāti.. 

Kāpēc šie noteikumi ir spēkā?

Interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) ir neierobežota vara pār jūsu personisko informāciju. Viņi var izsekot jūsu katrai kustībai tiešsaistē, zina katru apmeklēto vietni, stundas, kurās aktīvi darbojaties dažādās vietnēs, precīzu atrašanās vietu un pat to, kādu ierīci izmantojat..

Tagad FCC tīkla neitralitātes atcelšana neatbrīvo jūsu ISP potenciālu uzglabāt un pārdot visu jūsu informāciju reklāmdevējiem (kopā ar ikvienu citu, kurš vēlas par to maksāt diezgan lielu cenu).

Jaunais noteikums ātras platjoslas pakalpojumus pārklasificētu kā “informācijas pakalpojumu”, nevis “telekomunikāciju pakalpojumu”. Kāpēc tas ir svarīgi? FCC ir aizliegts regulēt informācijas pakalpojumus. Pārklasificēšana dod viņiem pilnīgu kontroli.

Kā tīkla neitralitāte mani aizsargā??

Tīkla neitralitātes noteikumi aizsargā jūsu digitālo privātumu, pieprasot ISP:

 • Pastāstiet klientiem, ko viņi savāc, kā viņi to izmanto un kā viņi to dalās
 • Nepieciešama atļauja tādas sensitīvas informācijas izmantošanai un kopīgošanai kā finanšu un veselības informācija, sociālās apdrošināšanas numuri, tīmekļa pārlūkošana un lietojumprogrammu vēsture
 • Ļaujiet klientiem ar minimālu piepūli atteikties no informācijas vākšanas
 • Veiciet saprātīgus pasākumus, lai klientu dati būtu drošībā
 • Savlaicīgi informējiet klientus par datu pārkāpumiem un lielāka pārkāpuma gadījumā par to informējiet tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonas

Protams, tas netika izdarīts bez lielām atbalsta iespējām. Platjoslas interneta pakalpojumu sniedzēji, piemēram, AT&T, Verizon, T-Mobile un Sprint bija pret šiem ierobežojumiem, jo ​​tie traucēja viņu iespējām nopelnīt naudu no lietotāju personiskās informācijas. Viņi ir lobējuši Kongresu, lai atceltu šos noteikumus, un pat ir iesnieguši petīciju FCC – visi tie veicina mūsu pašreizējo situāciju.

Pašreizējā situācija

FCC publicēja galīgo priekšlikumu vienreiz un uz visiem laikiem izbeigt tīkla neitralitāti. Ko tas nozīmē amerikāņu lietotājiem? Interneta pakalpojumu sniedzēji varēs diktēt jūsu pārlūkošanas ātrumu, pamatojoties uz jūsu datu paketi, piedāvājot ātru un lēnu joslas. Viņi var bloķēt piekļuvi noteiktām vietnēm un noteikt sava satura prioritāti. Piemēram, viņi var ierobežot piekļuvi konkurentu vietnēm vai citiem straumēšanas pakalpojumiem, kas piedāvā saturu, kas novērš uzmanību no viņu vietnes. 

Mēs to nesakām, lai jūs nobiedētu. Tas ir tieši tas, kas ir izklāstīts viņu priekšlikumā, kuru varat atrast šeit.

Daži no viņu nesenās “Faktu lapas” skaņdarbiem ietver:

  • Viņu nespēja noliegt faktu, ka FCC tīkla neitralitātes atcelšana radīs “ātrās joslas” un “lēnās joslas” internetā. 
  • Kā tie neierobežos interneta pakalpojumu sniedzēju iespējas bloķēt jums iespēju apmeklēt vietnes, kuras vēlaties apmeklēt. Viņu pašu atspēkojums ir tāds, ka ISP varētu to nedarīt, jo sabiedrība sajukusi. 
  • Viņi nevar apturēt interneta pakalpojumu sniedzējus no jums iekasēt prēmiju par noteikta tiešsaistes satura sasniegšanu. FCC spīd, sakot, ka tas nenotiks, lai gan viņi labi zina, ka tas ir 100% iespējams un pilnīgi iespējams.

Plašāk par FCC plaši neatbalstītā priekšlikuma satraucošajām sekām varat lasīt šeit.

SaferVPN vietnē VPNRanks mēs esam snieguši papildu analīzi par šo problēmu.

Sabiedrības viedokļa diskreditēšana

Kaut arī cilvēki jau vairāk nekā desmit gadus ir iesnieguši lūgumrakstus, lai aizsargātu interneta lietotājus no negodīgas prakses, šķiet, ka FKT ir atradusi veidu, kā diskreditēt visu sabiedrības viedokli.

Maldinošas identitātes

Lai gan FCC piedāvāja platformu sabiedrībai, lai iesniegtu savu viedokli, daudzi no šiem iesniegumiem neizdarīja izgriezumu. Bieži vien komentāros bija ietverta nepatiesa vai maldinoša personiskā informācija, kas nozīmē, ka cilvēki neatklāja savu patieso identitāti. 

Dīvaini? Mēs to īsti nedomājam. FCC iesnieguma veidlapā skaidri norādīts, ka visa iesniegtā informācija, ieskaitot vārdus un adreses, būs publiski pieejama FCC vietnē. Ir viegli iedomāties, ka daži cilvēki varētu justies neērti, izmantojot viņu īstos vārdus, kas piesaistīti viņu faktiskajām e-pasta adresēm, kas skaidri parādīti ar komentāriem visai pasaulei …

Līdzīga frāze

Lielākajai daļai komentāru bija precīza vai līdzīga frāze, ko pētnieki saista ar surogātpastu, kas faktiski neveicina sabiedrisko domu. Tomēr daudzus no šiem atkārtotajiem komentāriem varētu viegli radīt iepriekš aizpildītas iesniegšanas veidlapas, piemēram, zemāk – tas nenozīmē, ka šie komentāri būtu jāignorē..

Komentāriem, kas bija svarīgi, joprojām nebija nozīmes.

Viena svarīga informācija ir fakts, ka pat pilnīgi unikālajiem, personalizētajiem komentāriem joprojām nav nekādas ietekmes. Komentāri, kas iebilda pret atcelšanu, bija satriecoši 1,5 miljoni, bet tikai 23 000 komentāru atbalstīja tīkla neitralitātes samazināšanu.. 

Teiksim to vēlreiz skaidrāk. Tas nozīmē 98,5% unikālo komentāru par tīkla neitralitāti iebilst pret Ajit Pai tīkla neitralitātes atcelšanu.

98,5% unikālo komentāru iebilst pret FCC atcelto #neitralitāti. Noklikšķiniet uz To Tweet

Ko tas nozīmē FCC??

Neskatoties uz šo nepārprotamo labvēlību tīkla neitralitātei, FCC paziņoja: “Tas parāda, kāpēc likumdošanas process nav sabiedriskās domas aptauja un kāpēc FCC koncentrējas uz kvalitāti, nevis komentāru daudzumu.”

Šeit ir vairāk par FCC katastrofu:

Vai der biznesam? Visticamāk ne.

Vairāk nekā 200 kompānijas, ieskaitot Airbnb, Reddit un Twitter, nosūtīja FCC vēstuli, kurā apgalvoja, ka tīkla neitralitātes atcelšana kaitēs ASV ekonomikai. Noteikumi maziem un vidējiem uzņēmumiem radītu neizdevīgus apstākļus un ievērojami kavētu jaunizveidotos uzņēmumus iegūt vilci.

Monopolistiski pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Comcast, AT&T un Verizon iegūs milzīgu jaudu. Gala rezultāts? Mazāk izvēles, augstākas cenas un stagnējošs pakalpojums.

Aizsardzība, izmantojot Tech Giants

Daži saglabā cerību, ka pēc neitralitātes noteikumu atcelšanas tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Facebook, Google un Netflix, regulēs IPS mums. Cik optimistiska šī doma var būt, tā atkāpjas no galvenā jautājuma. Tīkla neitralitāte nozīmē, ka visi tīmeklī piedalās līdzvērtīgos konkurences apstākļos. Tas nozīmē, ka ikviens, izveidots bizness vai pilnīgi jauns tīmeklī, ir vienlīdz ticams, ka iegūs interneta trafiku un spēs izveidot populāru vietni, produktu vai biznesu.

Paļaušanās uz tehnikas milžiem ir pilnīgi pretējs tam, kas mums jānotiek. Ir maz ticams, ka viņiem ļoti rūp konkurences veicināšana. Tas izceļ to, kas patiesībā ir apdraudēts ar FCC tīkla neitralitātes atcelšanu: tūkstošiem mazu uzņēmumu (pat mazu ISP) vairs nebūs cīņas iespējas.

Jauni privātuma riski, kas ieviesti bez tīkla neitralitātes

Pai, bijušais Verizon jurists, pat apturēja datu drošības noteikumu, saskaņā ar kuru interneta pakalpojumu sniedzējiem tika prasīts veikt “saprātīgus” pasākumus, lai aizsargātu klientu informāciju no neatļautas izmantošanas vai piekļuves, pārliecinoties, ka interneta pakalpojumu sniedzēji nav pie vainas, ja jūsu dati tiek pakļauti.

Šifrēšanas dzēšana – arī hakeriem

Pašlaik ISP izspiego tikai pārsūtītās informācijas bitus, kas nav šifrēti (vietnes, kuru sākums ir tikai http, nevis https). Viņi var arī redzēt tikai domēna lapu, kurā atrodaties, bet ne precīzu lapu un tās informāciju. Lai kompensētu šo informācijas trūkumu, interneta pakalpojumu sniedzēji ir ierosinājuši “Explicit Trusted Proxies”, kas ļautu viņiem pārtvert jūsu datus, noņemt šifrēšanu, nolasīt datus un pēc tam tos atkal šifrēt, pirms tos sūtīt atpakaļ..

Diemžēl šis “atkārtotās šifrēšanas” process nav tikpat drošs, palielinot kiberuzbrukumu risku un dodot iespēju MiTM [Man-in-the-Middle] uzbrukumam. Nesen veikts pētījums atklāja, ka 54% no pārtvertiem savienojumiem, kuri tika atšifrēti un pēc tam atkārtoti šifrēti, izraisīja vājāku šifrēšanu un tādējādi drošību.

Ja interneta pakalpojumu sniedzēji sāk izmantot šīs sistēmas, nav teikts, kādi drošības pasākumi tiks veikti, paverot iespēju hakeriem pakļaut jebko no e-pastiem līdz sensitīvai personiskai informācijai..

Programmatūras vai spiegprogrammatūras pirmsinstalēšana tālrunī

Kā tas varētu šķist, tas ir izdarīts – galvenokārt mobilajos tālruņos. Pērkot tālruni no sava pakalpojumu sniedzēja, daudziem tiek atklāts, ka tie ir instalējuši spiegprogrammatūru, piemēram, Carrier IQ.

Tas jūsu ISP dod iespēju redzēt visu, ko darāt tālrunī, tas ir, katru taustiņu spiedienu, īsziņu, saturu un visu citu ļoti sensitīvu informāciju, kas tiek pārsūtīta uz jūsu ierīci. Tas ļauj hakeriem piekļūt jūsu personiskajai informācijai, pat neveicot sevi. Biedējoši!

Zombie supercookies – nenosakāmi izsekošanas sīkfaili jūsu HTTP trafikā

2014. gadā Verizon Wireless ievietoja supersīkfailus visā savu mobilo klientu trafikā. Viņiem pat nebija iespējas izslēgt funkciju, tas nozīmē, ka nekas, ko jūs varētu darīt, lai to apturētu, nebija: inkognito režīms, privātās pārlūkošanas režīms vai kas cits. Tas nozīmē, ka ikviena vietne un trešās puses, kas iegultas jūsu apmeklētajās vietnēs, var jūs izsekot.

Jaunā regulējuma atcelšana atjaunos šo invazīvo, nenosakāmo rīku no interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Acīmredzot Twitter vainojams

Pai ir pārsteidzis pasauli ar savu stingro nostāju pret digitālās privātuma aizsardzību, taču vainīga pārcelšana uz Twitter bija komiski negaidīta.

Pai ir uzstājis, ka, “runājot par atvērtu internetu, Twitter ir daļa no problēmas,” viņš paskaidroja. “Uzņēmumam ir viedoklis, un viņš to izmanto, lai diskriminētu.”

Tā ir interesanta pozīcija … Interneta regulēšana nav diskriminējoša, bet kaut kādā veidā Twitter atvērtā platforma ir…

Aizsargājiet savu digitālo privātumu, izmantojot VPN

Lai gan mums nav daudz darāmā, bet redzam, kas notiek 14. decembrī, ir aktīvs solis, ko varat veikt, lai aizsargātu savu digitālo privātumu: izmantojiet VPN. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ļauj mainīt IP adresi un nosūta informāciju caur šifrētu tuneli, ļaujot anonīmi pārlūkot un maskēt tiešsaistes aktivitātes.

Ja FCC turpina ignorēt sabiedrības intereses, pasaule gatavojas nodot šo lietu tiesām. Cīņa par tīkla neitralitāti un jūsu digitālo privātumu vēl nav beigusies.

DARĪT

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map